Νέα

Ντόρα Κουτροκόη: Η ήρεμη δύναμη της δημοσιογραφίας.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 182
  • Εμφανίσεις 66K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
2 Νοε 2019
Μηνύματα
490
Like
830
Πόντοι
81
2114732699.jpg
Ποδααρες ρεε!!!
 

Sicarios

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
697
Κριτικές
26
Like
3.407
Πόντοι
1.436
Την εχουν οι δυο οι καμπουρογαμόσαυροι εντελώς στην υποβάθμιση . Της συμπεριφέρονται απλά σα γλάστρα , δεν της δίνουν χρόνο στην εκπομπή και την υποβιβάζουν. Γαμω τη ζήλια τους και την ανασφάλεια τους. Σαπιοκοιλιές , δυσκοίλιοι ντεμεκ έγκριτοι δημοσιογράφοι

Ελα σε εμάς Ντοράκι να σε έχουμε κορώνα στο κεφάλι μας……. (το κάτω )
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.103
Κριτικές
18
Like
16.042
Πόντοι
4.546
Τους έφαγε η μαλακία στον σκάι. Δείχνουν με τις ώρες τον ΗΡΩΑ και ΙΝΔΑΛΜΑ ΤΟΥΣ, Τραγίπ Μαλακαντάν, με τον Κωσταφαλάκρα, μας έχουν πρήξει τα παπάρια. Και από την άλλη, αφήνουν να τους φύγει μια σοβαρή και όμορφη δημοσιογράφος σαν την Ντόρα.
 

gpikasso

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιαν 2010
Μηνύματα
995
Κριτικές
15
Like
2.404
Πόντοι
2.477
Τους έφαγε η μαλακία στον σκάι. Δείχνουν με τις ώρες τον ΗΡΩΑ και ΙΝΔΑΛΜΑ ΤΟΥΣ, Τραγίπ Μαλακαντάν, με τον Κωσταφαλάκρα, μας έχουν πρήξει τα παπάρια. Και από την άλλη, αφήνουν να τους φύγει μια σοβαρή και όμορφη δημοσιογράφος σαν την Ντόρα.
Δεν ξερω αν ειναι σοβαρη, δεν παρακαλουθω, αλλα μουναρα ειναι!...
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.683
Like
1.945
Πόντοι
216
Τους έφαγε η μαλακία στον σκάι. Δείχνουν με τις ώρες τον ΗΡΩΑ και ΙΝΔΑΛΜΑ ΤΟΥΣ, Τραγίπ Μαλακαντάν, με τον Κωσταφαλάκρα, μας έχουν πρήξει τα παπάρια. Και από την άλλη, αφήνουν να τους φύγει μια σοβαρή και όμορφη δημοσιογράφος σαν την Ντόρα.
όντως κάθε μέρα 1 ώρα ανταπόκριση από τουν τουρκόσπορο, έκλασε ο ερντογάν και οτ μαθαίνουμε πρώτοι,άντε γαμηθείτε τουρκολάγνοι του σκαι, κανονικά δεν έπρεπε να βλέπουμε τη σκατόφατσα του ερντογαν καθόλου δεν πα να λέει ό,τι θέλει.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.382
Κριτικές
62
Like
41.094
Πόντοι
8.530
Παιδί μου εσύ...
Προσφάτως χωρισμενη αν ενθυμουμαι καλώς...
Η θα ισιωνει κάθε παλούκι που θα βλέπει η θα δουλεύει όλη μέρα για να μην είναι μόνη με τις ανασφάλειες της.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.103
Κριτικές
18
Like
16.042
Πόντοι
4.546
Ο Κωστίδης τη δουλειά του κάνει και είναι καλός σε αυτή. Τι σχέση έχει με τη φυγή της Κουτροκόη μόνο εσύ ξέρεις.
Καμία σχέση φυσικά ο Κωστίδης. Γενικά μιλούσα.
 

papatsakalos

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2006
Μηνύματα
213
Like
355
Πόντοι
21
Καλά κάνει τη δουλειά του ο Κωστίδης....
.... για πράκτορας, μια χαρά την κάνει.

Αφού θα κατέβει για βουλευτής ο Οικονόμου, θα μπορούσαν να την κρατήσουν. :jerking:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.103
Κριτικές
18
Like
16.042
Πόντοι
4.546
Καλά κάνει τη δουλειά του ο Κωστίδης....
.... για πράκτορας, μια χαρά την κάνει.

Αφού θα κατέβει για βουλευτής ο Οικονόμου, θα μπορούσαν να την κρατήσουν. :jerking:
Το ανακοίνωσε ότι κατεβαίνει για βουλευτής; Τι γαμάτο φυτώριο έχουν εκεί... εκκολαπτόμενοι δημοσιογράφοι - βουλευτές !

Βέβαια, ένα σωρό δημοσιογράφοι βγήκαν βουλευτές με κάθε είδους κόμμα, από την αρχή των μνημονίων... αυτά για να ΜΗΝ τρώνε κουτόχορτο τα διάφορα ΚΟΜΜΑΤΟΣΚΥΛΑ ότι ακούνε δήθεν αμερόληπτους λειτουργούς...
 

papatsakalos

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2006
Μηνύματα
213
Like
355
Πόντοι
21
Μέχρι και πριν από λίγο καιρό τον είχαν για Καρδίτσα που είναι τετραεδρική.
 

Sicarios

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
697
Κριτικές
26
Like
3.407
Πόντοι
1.436
Τώρα το βλέπω κι εγώ ότι την διώξανε από το κανάλι . Ανασφαλείς μικροτσούτσουνοι σαπιοκοιλιές χαμαντράκια……. Να έχω εγώ τη μουναρα δίπλα μου και αντί να βαλω λυτούς και δεμένους να μείνει και να την καυλαντιζω όλη μέρα , να τη διώξω για να βλέπω μόνο τη μούρη μου…..

Στα διάλα , που έλεγε και ο Ζήκος. Μακάρι να είχα κανάλι Ντορα μου, να σε κάνω εξεκιουντιβ προντιούσερ….. Δεν έχω όμως γαμωτο . Από κανάλι , μόνο αυτο του τηλεκοντρόλ
 
Εγγρ.
2 Νοε 2019
Μηνύματα
490
Like
830
Πόντοι
81

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom