Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.174
Κριτικές
18
Like
16.161
Πόντοι
4.546
ΕΝΝΟΕΊΤΑΙ βέβαια, ότι μπάζα, υπέρβαρες και μεγάλης ηλικίας κορίτσια, ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ δεν θα έπρεπε να βρίσκονται εκεί!
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Τη μονη κοπελα που βλεπω για σημερα ειναι χριστινα απο κροκεων οροφο που ηταν με βαλερια στο κασσανδρας. Καιρο εχω να την τιμησω αλλα βλεπω σχολά 12.00
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
936
Κριτικές
48
Like
4.815
Πόντοι
2.836
Όπως είναι τώρα τα πράγματα, απλά ΔΕΝ είναι ανταγωνιστικοί ούτε με call girls, ούτε με μασατζιδικα, ούτε με στουντελα ούτε και με μπουρδέλα.
Έχεις απόλυτο δίκιο με τις εξής υποσημειώσεις
Δεν έχω δοκιμάσει call girl μισή ώρα για να ξέρω αν πέφτει η ξεπέτα της αρκούδας ή αξίζει η φάση, γενικά πάντως από τα call girl η εμπειρία μου είναι έτσι κι έτσι.
Στα μπουρδέλα υπάρχουν κοπέλες που βάζουν κάτω πολλά στουντιοκόριτσα, μετρημένες στα δάχτυλα όμως.
Τα μασάζ θα ήταν σαφώς καλύτερη επιλογή από τα στούντιο, αν δεν ήταν σαφώς μεγαλύτερος ο μ.ο. ηλικίας των κοριτσιών.
Και δική μου γνώμη είναι ότι τα στούντιο πρέπει να αναβαθμίσουν τις υπηρεσίες αν θέλουν να είναι ανταγωνιστικά. Ή και να είναι λίγο πιο συνετά στην τιμολογιακή πολιτική τους (π.χ. σε ελάχιστα βρίσκεις ελεύθερο στοματικό στα 70€, άλλα το χρεώνουν 80 ή 90, σε κάποια μπορείς να το έχεις μόνο στο μισάωρο με 100€).

Με αφορμή αυτά που γράφεις - για το πόσο VFM είναι τα στούντιο - ακούστε την πιο πρόσφατη εμπειρία μου σε στούντιο όπου έριξα 70€ στον κουβά, όσο πιο συνοπτικά μπορώ:
Δευτέρα που μας πέρασε πάω Αρ.5 για την Καρίνα, κοπέλα που είχε να εμφανιστεί από το Μάιο και από την οποία είχα καλή ανάμνηση. Έχω και κριτική. Δίνω λοιπόν 70€ για πρόγραμμα 69. Όσο ήμαστε στα προκαταρκτικά, όλα ωραία και καλά: γλυκύτατο κορίτσι, χαμόγελα, γλυκόλογα, αγκαλιές και χάδια, περιποιήθηκα την ευαίσθητη περιοχή της όσο ήθελα. Στο κυρίως πιάτο, δράμα. Εξαιρετικά αδέξια στο πέρασμα του σκούφου, σε σημείο που να μπορεί να σε μισορίξει. Μέσα της δεν ένιωθα ΑΠΟΛΥΤΩΣ τίποτα. Μάλλον είχα την αίσθηση ότι είχα το πουλί μου σε ένα δοχείο με λιπαντικό παρά σε γυναικείο κόλπο.
Κοπάναγα δυνατά σε σημείο που ανησύχησα ότι θα πονέσει και θα δυσανασχετήσει. Αλλά πού να πονέσει, αφού κι η ίδια προφανώς δεν αισθανόταν απολύτως τίποτα από το τζελ;
Βλέποντας ότι το κοπάνημα δεν μας έβγαζε πουθενά, βγάζω σκούφο για να τα πάρει στην κοιλιά της. Ε λοιπόν, με χαμόγελο και πολύ ευγενικά, μου το αρνήθηκε!

Τι να κάνω κι εγώ ο πούστης; Να πάω να μαλακιστώ στο νιπτήρα; Το θεώρησα μεγάλο φάουλ της κοπέλας αλλά δεν μανούριασα. Προτίμησα να φύγω άχυστος, την αποχαιρέτησα ευγενικά, καβάλησα το Μετρό για Βέργας και ξηλώθηκα άλλα 20€ για να καταθέσω το σπέρμα μου σε μια πολύ γλυκιά αλβανιδούλα.

Δηλ. έσκασα 70€ απλά για το γλυκό χαμόγελο της κοπέλας, για να την αγκαλιάσω γυμνή στο κρεβάτι και για να γλείψω το μουνάκι της. Γιατί να μην πήγαινα κατευθείαν στην αλβανιδούλα με την οποία πέρασα πολύ όμορφα; Το λες και κουβά, δεν νομίζετε;
Και καλά, τέτοιο πράμα μου έχει συμβεί 2-3 φορές στη 14μηνη καριέρα μου. Ίσως στάθηκα και τυχερός στις επιλογές μου. Για σκεφτείτε να συμβεί αυτό σε κάποιον 2-3 φορές καπάκι.
Δεν θα πει άει στο διάολο με τα στούντιο, αν είναι να ρίξω λεφτά στον κουβά τουλάχιστον ας είναι δεκάρικο στο Μεταξουργείο;
 

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
Υπάρχει μια καινούργια εφεύρεση που λέγεται τηλεόραση. Αυτή η τηλεόραση δείχνει ειδήσεις. Δεν ξέρω βέβαια αν έχει φτάσει στην επαρχία.
Συγνώμη που δε βλέπουμε τηλεόραση κ ειδικά ειδήσεις στα βοθροκαναλα!!!!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μπίνγκο!

τσεκάρω το διπλανό σάιτ και βλέπω το πρόγραμμα του νέου στούντιο στη Συγγρού 172 "with a new aura, with a lot of appetite and definitely with respect to each of our customers individually".
Μαντέψτε ποιες κοπέλες είναι στο σημερινό πρόγραμμα.

Το βρήκατε: οι λατίνες της παπατζοαλυσίδας!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Δυστυχώς κλειστά όλα μέχρι νεωτέρας.
Ο λόγος που έκλεισαν;
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
936
Κριτικές
48
Like
4.815
Πόντοι
2.836
Ο λόγος που έκλεισαν;
ένα από τα μαγαζιά της Κασσάνδρας υποτίθεται ότι συνδέθηκε με την υπόθεση μαστρωπείας της 12χρονης του Κολωνού, ότι δηλ. την εξέδωσε εκεί στη ζούλα ο βασικός κατηγορούμενος.
Βέβαια εδώ και πολλές μέρες τα μέσα μαζικής εξημέρωσης έχουν λουφάξει για το θέμα της υποτιθέμενης εμπλοκής της Κασσάνδρας.
Τι μπορεί να σημαίνει αυτό; από το ότι η όλη ιστορία μπορεί να είναι μούφα, μέχρι το ότι πάει να γίνει συγκάλυψη επειδή εμπλέκονται και μπάτσοι. Ίδωμεν...
 
  • Like
Αντιδράσεις: p21za

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
ένα από τα μαγαζιά της Κασσάνδρας υποτίθεται ότι συνδέθηκε με την υπόθεση μαστρωπείας της 12χρονης του Κολωνού, ότι δηλ. την εξέδωσε εκεί στη ζούλα ο βασικός κατηγορούμενος.
Βέβαια εδώ και πολλές μέρες τα μέσα μαζικής εξημέρωσης έχουν λουφάξει για το θέμα της υποτιθέμενης εμπλοκής της Κασσάνδρας.
Τι μπορεί να σημαίνει αυτό; από το ότι η όλη ιστορία μπορεί να είναι μούφα, μέχρι το ότι πάει να γίνει συγκάλυψη επειδή εμπλέκονται και μπάτσοι. Ίδωμεν...
Δε βλέπω τηλεόραση παρά μόνο όταν έχει αγώνες της ομάδας μου κ δεν έχω ίδεα τι λένε..... ευχαριστώ πολύ γιατί είχα σκοπό να πάω αυτές τις μέρες
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.361
Κριτικές
15
Like
11.799
Πόντοι
3.246
Μύστες, θα ήθελα τα φώτα σας για εμένα τον πρωκτικομανη!:zfuck: Θα ήθελα να μου προτείνετε κοπέλες που να είναι τίμιες στο πρωκτικό!
 

termi26

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2022
Μηνύματα
140
Like
341
Πόντοι
21
Ρε μάγκες έχει περάσει κανείς με την Μαριαννα στο Κωνσταντινουπόλεως 132;Πήγα να την δω και η τσα2 μου είπε είναι κλεισμένη για μια ώρα και μιας που δεν υπήρχε και πολύς χρόνος έφυγα..Αν έχει κάποιος περάσει μαζί της ας πει
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
936
Κριτικές
48
Like
4.815
Πόντοι
2.836
Δηλαδή στη βίζιτα για να βρεθεί κάτι τις προκοπής θέλει πολύ ψάξιμο, κάψιμο πολλών 150αριων , σπάσιμο πολλών νεύρων και πολύ περίμενε .
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Όποιος τα αμφισβητεί αυτά εδώ είμαστε. ας δοκιμάσει και ας έρθει να μας πει.
από τη μικρή προσωπική μου εμπειρία, επιβεβαιώνω απόλυτα αυτό που λες. Καμιά δεκαριά εσκορτάκια έχω πάρει όλα κι όλα και οι εμπειρίες μου είναι 50-50, μη σου πω και λιγότερες οι θετικές.
και το 150αρι είναι πολλά λεφτά για να τα ρίξεις στον κουβά.
Αν ερχόταν κάποιος και με ρωτούσε "στουντιοκόριτσα ή έσκορτ;", θα ψήφιζα το πρώτο χωρίς πολλή σκέψη.
 
Τελευταία τροποποίηση:

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Χθεσινη καταδρομικη για κροκεων οροφο αλλα με το που εφτασα καπου 12.20 ειδα τις πορτες και φωτα κλειστα και ισογειο και οροφο. Οποτε αδικα πηγα και φαντασου πηρα τηλ και ελεγε ο αριθμος δεν υπαρχει.
Τελικα και πολυ μπορδελα τα μπουρδελα.
Εφυγα για βριλησσου να δω τη Τζενη οπου αντικρισα μια κοπελα γεματουλα αφρατουλα σε κωλο και λιγο μπουτια, στο υπολοιπο σωμα πολυ μετρια οπως και προσωπο.Απεχει απο τις φωτο κατα πολυ.
Στο 30κάτι ειχε κατι μπαζα απο τα κωριά της αλμπανείας αστο μην εξηγω.
Τελικα για ακομα μια φορα μετα απο μηνες επισκευτηκα Leyla απο allien.
Δε θα πηγαινα εκει απλα μιας που βγηκα βολτα ειπα καπου να το ριξω.
Παρακμη τα στουντιο εκτος λιγοστων εξαιρεσεων. Φανταζομαι τι θα γινεται και στον υπολοιπο χώρο του πληρωμενου ερωτα τι πανηγυρι θα υπαρχει.
 

crusader21

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2021
Μηνύματα
5
Like
8
Πόντοι
0
Χθεσινη καταδρομικη για κροκεων οροφο αλλα με το που εφτασα καπου 12.20 ειδα τις πορτες και φωτα κλειστα και ισογειο και οροφο. Οποτε αδικα πηγα και φαντασου πηρα τηλ και ελεγε ο αριθμος δεν υπαρχει.
Τελικα και πολυ μπορδελα τα μπουρδελα.
Εφυγα για βριλησσου να δω τη Τζενη οπου αντικρισα μια κοπελα γεματουλα αφρατουλα σε κωλο και λιγο μπουτια, στο υπολοιπο σωμα πολυ μετρια οπως και προσωπο.Απεχει απο τις φωτο κατα πολυ.
Στο 30κάτι ειχε κατι μπαζα απο τα κωριά της αλμπανείας αστο μην εξηγω.
Τελικα για ακομα μια φορα μετα απο μηνες επισκευτηκα Leyla απο allien.
Δε θα πηγαινα εκει απλα μιας που βγηκα βολτα ειπα καπου να το ριξω.
Παρακμη τα στουντιο εκτος λιγοστων εξαιρεσεων. Φανταζομαι τι θα γινεται και στον υπολοιπο χώρο του πληρωμενου ερωτα τι πανηγυρι θα υπαρχει.
Ίσως έκαναν ντου οι αστυνόμοι
Όπως στα Κασσάνδρας
 

puteen69

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
16
Like
372
Πόντοι
1.510
Παρακμη τα στουντιο εκτος λιγοστων εξαιρεσεων. Φανταζομαι τι θα γινεται και στον υπολοιπο χώρο του πληρωμενου ερωτα τι πανηγυρι θα υπαρχει.
Είναι που θα ξεπερνάγαμε την οικονομική κρίση και θα ξαναγινόμασταν πορνοντίσνεϊλαντ. Έχουν κατακλύσει τα στούντιο άσχημες Βενεζουελάνες και Κολομβιανές και δυστυχώς και τα γραφεία έσκορτς πλέον τέτοιες φέρνουν. Τέλος πλέον όχι μόνο οι Ρωσίδες, αλλά και οι Ρουμάνες
 

7spirit

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
783
Like
1.395
Πόντοι
206
Μια καλή λατίνα υπήρχε , η Πατρίτσια από Πειραιώς 193, χάθηκε και αυτή :cry:
 

Mike45gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2021
Μηνύματα
827
Like
2.762
Πόντοι
446
Τι έχει γίνει στη Κασσάνδρας;είναι κοντά στο σπίτι μου....έρχομαι από επαρχία μια στο τόσο.....να μην πάω καθόλου όλα κλειστά;
Καλά που ζεις ρε φίλε;;;
Δεν ξες γιατί είναι κλειστό;;;
 

Mike45gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2021
Μηνύματα
827
Like
2.762
Πόντοι
446

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
936
Κριτικές
48
Like
4.815
Πόντοι
2.836
Δε βλέπω τηλεόραση παρά μόνο όταν έχει αγώνες της ομάδας μου κ δεν έχω ίδεα τι λένε..... ευχαριστώ πολύ γιατί είχα σκοπό να πάω αυτές τις μέρες
εν τω μεταξύ μόλις διάβασα κάτι νεότερα δημοσιεύματα, των τελευταίων 3-4 ημερών, για τον υποτιθέμενο χώρο έκδοσης της ανήλικης. Αναπαράγω με κάθε επιφύλαξη:

"Μετά από νέα στοιχεία, οι αρχές εξετάζουν αν ο 53χρονος και ο ασύλληπτος συνεργός του "Μιχάλης", χρησιμοποιούσαν διαμέρισμα τύπου Airbnb, ως χώρο για τα ραντεβού
Μάλιστα οι αστυνομικοί αναζητούν έναν ακόμα οίκο ανοχής, εκτός από εκείνον που είχε περιγράψει το κορίτσι στις αρχικές της καταθέσεις.
Σε περίπτωση που επαληθευτούν οι ΥΠΟΨΙΕΣ των αρχών και εντοπιστούν οι παραπάνω χώροι

Φιάσκο στην ανάκριση και με τον οίκο ανοχής! Airbnb διαμέρισμα δίπλα σε παιδικά ποδήλατα το άντρο των παιδοβιαστών!
Αναφορικά με τον οίκο ανοχής που ερευνούν οι Αρχές, ο κ. Λύτρας σημείωσε πως ο οίκος ανοχής που αναφέρεται στη δικογραφία δεν αποτελεί πραγματική επιχείρηση αλλά πρόκειται για ένα διαμέρισμα σε πολυκατοικία που νοικιάζεται ως Airbnb.

Αν και τις προηγούμενες ημέρες είχαν διαρρεύσει ακόμα και φωτογραφίες από οίκο ανοχής κοντά στην Ιερά Οδό, ο δικηγόρος επισημαίνει πως έχει φωτογραφίες από διαμέρισμα airbnb που είχε μετατραπεί σε “studio”. Μάλιστα έξω από αυτό υπήρχαν παιδικά ποδήλατα.

μου έχει έρθει η πληροφορία με φωτογραφίες ότι ο οίκος ανοχής τον οποίο ψάχνουν, δεν είναι ο συγκεκριμένος. Είναι ένα άλλο κτίριο, σε άλλο μέρος, το οποίο μου έχουν σταλεί και φωτογραφίες

Και συμπλήρωσε δίνοντας νέα τροπή στις έρευνες: «Έχει πέσει στην αντίληψη μου ότι για αυτόν τον οίκο ανοχής που ψάχνουν οι αρχές και είχαν δημοσιευθεί και κάποιες φωτογραφίες, ότι μιλάμε για μια πολυκατοικία που λειτουργεί airbnb σε άλλο σημείο πολύ κοντά στο κατάστημα του Μίχου …".

Εσείς τι καταλαβαίνετε από όλα αυτά;
Εγώ καταλαβαίνω ότι μιλάμε για αλαλούμ, τόσο στις έρευνες της αστυνομίας όσο και στη δημοσιογραφική κάλυψη της υπόθεσης.
Δηλ. τα μέσα μαζικής εξημέρωσης έσπευσαν να ανεβάσουν φωτογραφίες από την πρόσοψη του νο.4 (κι ενώ οι περιγραφές φωτογράφιζαν το νο.6) και από εσωτερικό χώρο που εμένα τουλάχιστον μου θύμισε το 4Β ισόγειο. Και 3 εβδομάδες μετά, παίζει το σενάριο η βρωμοδουλειά να έγινε σε Airbnb. Ό,τι να'ναι!
Θα έχει πλάκα στο τέλος να αποδειχτεί μούφα η όλη ιστορία περί Κασσάνδρας - κι εν τω μεταξύ τα μαγαζιά είναι κλειστά 1 μήνα και ποιος ξέρει για πόσο ακόμα...
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Φαίνεται συμπαθητικό Κολομβιανόμουνο. Μαύρο σε όλες τις άλλες Κολομβιανές μπουρούχες.
Άσε τις Κολομβιανές βόρδελε και ακολούθα την πεπατημένη όπως μόνο εσύ καλά γνωρίζεις.
Όμαδα που κερδίζει δεν αλλάζει :wanker::wanker: @Revlimit
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom