Νέα

Ελληνίδες milf

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα audi3
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 531
  • Εμφανίσεις 250K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.932
Κριτικές
62
Like
40.391
Πόντοι
8.530
Εγγρ.
3 Σεπ 2018
Μηνύματα
194
Like
504
Πόντοι
21
Ωραία δάχτυλα και ωραία νύχια έχει η καύλα. Να μου τον παίζει και να τελειώνω πάνω τους...
().jpg
()().jpg


Ο Γκας είναι πολύ επαγγελματίας για να ρουφάει απλά πούτσες. Είναι ένας αισθησιακός και παθιασμένος εραστής. Πιθανότατα έχει ένα δωμάτιο για σεξ κρυμμένο στο σπίτι του, όπου δεν μπορεί να το βρει ούτε η πιο στενή και έμπιστη ασφάλειά του. Στυλάτος, αλλά όχι υπερβολικός. Ρουστίκ τοίχοι από σκούρο ξύλο, δάπεδο από ξύλο αχυρώνα, κρεβάτι queen size με βελούδινα μαξιλάρια και ένα μικρό χαλί από γούνα κογιότ στη μέση. Πριν συμβεί η δράση, ζητάει από τους εραστές του να περιμένουν όσο εκείνος στήνει τη σκηνή. Χαμηλώνει τα φώτα, βάζει μερικά κεριά και βάζει λίγη χαλαρωτική τζαζ στο πιάνο. Στη συνέχεια, τον αφήνει να μπει μέσα και εκεί είναι που συμβαίνει η μαγεία. Γδύνονται ενώ φιλιούνται με πάθος. Ο Γκας τους σπρώχνει στο κρεβάτι και τους δίνει απαλά φιλιά στο σώμα τους μέχρι να φτάσει στον πούτσο τους. Όταν ρουφάει τον πούτσο, δεν δίνει εκείνο το "τσαπατσούλικο τόπι". Αυτό είναι πολύ βρώμικο. Το αγκαλιάζει, με αγάπη. Το φιλάει και το γλείφει, αργά και σαγηνευτικά. Μόλις δει ότι είναι κοντά στα άκρα, απομακρύνει το στόμα του από τον πούτσο του και αρχίζει να τους τον παίζει μέχρι να τελειώσουν. Δεν του αρέσει να καταπίνει ή να τα παίρνει στο πρόσωπο.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.932
Κριτικές
62
Like
40.391
Πόντοι
8.530
().jpg
()().jpg


Ο Γκας είναι πολύ επαγγελματίας για να ρουφάει απλά πούτσες. Είναι ένας αισθησιακός και παθιασμένος εραστής. Πιθανότατα έχει ένα δωμάτιο για σεξ κρυμμένο στο σπίτι του, όπου δεν μπορεί να το βρει ούτε η πιο στενή και έμπιστη ασφάλειά του. Στυλάτος, αλλά όχι υπερβολικός. Ρουστίκ τοίχοι από σκούρο ξύλο, δάπεδο από ξύλο αχυρώνα, κρεβάτι queen size με βελούδινα μαξιλάρια και ένα μικρό χαλί από γούνα κογιότ στη μέση. Πριν συμβεί η δράση, ζητάει από τους εραστές του να περιμένουν όσο εκείνος στήνει τη σκηνή. Χαμηλώνει τα φώτα, βάζει μερικά κεριά και βάζει λίγη χαλαρωτική τζαζ στο πιάνο. Στη συνέχεια, τον αφήνει να μπει μέσα και εκεί είναι που συμβαίνει η μαγεία. Γδύνονται ενώ φιλιούνται με πάθος. Ο Γκας τους σπρώχνει στο κρεβάτι και τους δίνει απαλά φιλιά στο σώμα τους μέχρι να φτάσει στον πούτσο τους. Όταν ρουφάει τον πούτσο, δεν δίνει εκείνο το "τσαπατσούλικο τόπι". Αυτό είναι πολύ βρώμικο. Το αγκαλιάζει, με αγάπη. Το φιλάει και το γλείφει, αργά και σαγηνευτικά. Μόλις δει ότι είναι κοντά στα άκρα, απομακρύνει το στόμα του από τον πούτσο του και αρχίζει να τους τον παίζει μέχρι να τελειώσουν. Δεν του αρέσει να καταπίνει ή να τα παίρνει στο πρόσωπο.
Επαγγελματική αγγελία;
 
Εγγρ.
3 Σεπ 2018
Μηνύματα
194
Like
504
Πόντοι
21
Μουνάρα, δεν την ξέρω, στο instagram την βρήκα, φαίνεται να έχει παιδιά οπότε της έκοψα το πρόσωπο και την ανέβασα σαν MILF.
Τυχερός ο άνδρας της, καλά περνάει ο μπαγάσας!

Ο Γκας είναι κοπιπάστα: https://www.reddit.com/r/copypasta/comments/xbec5n
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.502
Like
65.315
Πόντοι
11.956
Επειδή δεν έχω διαβάσει όλες τις σελίδες....το απόγευμα τηλέφωνο στέλνεις !!!!! Χαχα
 

fafoutis69

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
785
Κριτικές
4
Like
1.013
Πόντοι
86
Οποίος έχει Instagram υπαρχει μια 45αρα κλασατη γκομενα που αξιζει να τσεκάρεις. Εγω την ακολουθώ με τρέλα. Λεπτομέρειες εντός
Αν θέλεις στείλε μου και εμένα. Ευχαριστώ
 
  • Like
Αντιδράσεις: pelma

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom