Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 88K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.590
Πόντοι
4.765
Πηγα τσιγαρα και προφυλακτικα στις φυλακες για τον αρχηγο σου, μην πιασει κανενα παιδι εκει μεσα.
κωλοπαιδα μονο εσεις πιανετε στη πουστονουδου και οσες καποτες και να του πας δε σε γαμει παρτο χαμπαρι
κατι κυκλοφορει
(m=q432YPWbeaAaGwObaaaa)(mh=BHcCduClc5F8sPhN)0.jpg
να εχουμε τετοιο πρωθυπουργο και να θελουν να τον ριξουν ο πουτιν και ο ερντογαν ,με νυχια και με δοντια θα παλεψουμε να μην τον χασουμε τετοιο λεβεντη
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.649
Κριτικές
1
Like
31.406
Πόντοι
8.006
50 εδρες μπουνους για πιο λογο? Για να ζουμε σε αιωνια τυρρανια απο μια ομαδα θρασυδειλων τυπων με συνδρομο Ασπεργκερ.. :embarrased:
50 εδρες μπονους, για να εχεις κυβερνηση. Και οχι χάος.
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.744
Like
1.527
Πόντοι
216
Ρε μαλάκα, τι να γαμήσεις όλη μέρα σε ένα παπάκι.

Τύπε διάβασα διάφορα σχόλια σου εδώ μέσα και σε κάνω λίγο για δεξιολάγνο του Κούλη.

Πες μου σε παρακαλώ ότι ο εγκέφαλος μου έχει πάθει κάποια βλάβη, δεν αντέχω άλλο την κατάσταση σε αυτή την χώρα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.649
Κριτικές
1
Like
31.406
Πόντοι
8.006
Τα αρχίδια σας δεν έχουν χαίρουν πλέον σπουδαίας εκτίμησης ούτε των συνήθων αγγλοσαξώνων γαμιάδων σας, οπότε βάλτε τα στον πάτο σας να πιάσουν τόπο.
Μην πιανεις τ' αρχιδια μου στο στομα σου, κλώνε.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.649
Κριτικές
1
Like
31.406
Πόντοι
8.006
Εσύ το γελάς αλλά δεν ξέρεις πόσοι νέοι μας στηρίζονται στη σύνταξη της μάνας όταν υπάρχουν μισθοί των 300 ευρώ.

Εκτός φυσικά από αυτούς που παρατάνε τις σπουδές τους και δουλεύουν ταξί, σουβλατζίδικο, μπαράκια και καφετέριες.
Οποιος δεν φροντισε να αποκτησει τα καταλληλα εφοδια και να αξιζει η εργασια του παραπανω απο 300 ευρω, αυτα θα παρει. Ζωή λεγεται, ξυπνα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.649
Κριτικές
1
Like
31.406
Πόντοι
8.006
Όχι τύπε απλά εσύ παραλογίζεσαι για να στηρίξεις την άποψη σου. Μέχρι το πτυχίο αν σπουδάζεις βιβλιοθηκονομία μπορείς και να δουλεύεις, αν σπουδάζεις κάτι σοβαρό άντε να δουλεύεις part - time σε κάνα καφέ, κυρίως αν είσαι γκόμενα.
Από μεταπτυχιακό και έπειτα και τη ρίγανη να μελετήσεις θα πρέπει όλη μέρα να σκέφτεσαι και όταν δεν σκέφτεσαι να διαβάζεις και όταν δε διαβάζεις να ερευνάς.

Η μέρα έχει 24 ώρες, οι σοβαρές σχολές έχουν υποχρεωτικά μαθήματα και πρέπει να κοιμηθείς και κάποιες ώρες, εκτός αν πάρεις κόκο και κερδίσεις μερικές ώρες από τον ύπνο.
Οκ, υπαρχουν και οι κακομοιρηδες. Που παντού βρισκουν ενα προβλημα για να τους φταινε οι αλλοι για την κακομοιριά τους. Γνωριζω πολλούς που πετυχαν επειδη δεν σκεφτονταν σαν κακομοίρηδες. Κάνε το ιδιο
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.591
Κριτικές
62
Like
41.363
Πόντοι
8.530
προσωπικη ευθυνη αφορα τον πολιτη για τα δικά του θεματα.. και οχι ευθυνες που πετάει το κράτος στον πολιτη ενω ειναι δικές του.

Αυτο ονομάζεται αλλιως, μεταβίβαση ή μετάθεση πες το οπως θες , εσυ θα ξερεις καλυτερα
Μου κάνει εντύπωση που Συριζαιοι και ψεκες είναι αντίθετοι στον ορο "προσωπική ευθύνη"....καθόλου τυχαίο αυτό.
Δεν μπορώ να ξέρω τι πιστεύουν πολιτικά όσοι σκέπτονται έτσι αλλά οι πιθανότητες πάνε προς τα εκεί....
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
68.299
Like
68.916
Πόντοι
12.756
Μου κάνει εντύπωση που Συριζαιοι και ψεκες είναι αντίθετοι στον ορο "προσωπική ευθύνη"....καθόλου τυχαίο αυτό.
Δεν μπορώ να ξέρω τι πιστεύουν πολιτικά όσοι σκέπτονται έτσι αλλά οι πιθανότητες πάνε προς τα εκεί....
αντιθετοι δεν ειναι με την εννοια των λεξεων αυτων
ειναι αντιθετοι σε ποια στιγμη τους αποδοθηκαν
οταν το κρατος πεταξε το μπαλακι στο κοσμο για την δουλεια που ειχε να κανει και τις ευθυνες που του αναλογουσαν

μην κανεις τον χαζο , ολοι γελουσαν και ηταν εξω φρενων με αυτη την μαλακια , αριστεροι , δεξιοι κεντρωοι τα παντα ..
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.591
Κριτικές
62
Like
41.363
Πόντοι
8.530
επιστροφη στην αγνη παραδοση.
301832931_5547344675311269_852739792350108682_n.jpg

GOD BLESS KOULI !!!:priest:
Τα πρόλαβα...τώρα θα τα ζήσετε και εσείς αστικά γατάκια που γίνατε χικικομορι ελληνόφωνα και δεν κάνετε τίποτα αν δεν πατήσετε κουμπιά από κινητό η Η/Υ.Τετοια θέλετε μπας και στρώσετε και γίνετε άνθρωποι που μόνο με μπλιμπλικια μάθατε να λειτουργείτε...
 
  • Like
Αντιδράσεις: alex71

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.744
Like
1.527
Πόντοι
216
Οποιος δεν φροντισε να αποκτησει τα καταλληλα εφοδια και να αξιζει η εργασια του παραπανω απο 300 ευρω, αυτα θα παρει. Ζωή λεγεται, ξυπνα.

Πτυχιούχος νομικής ξεκινάει με 4-5 κατοστάρικα. Μπες στην ΕΑΝΔΑ να το δεις.

Σεζόν στην Ρόδο πληρώνει πάνω από χιλιάρικο. Ποιος έχει περισσότερα εφόδια;

Οκ, υπαρχουν και οι κακομοιρηδες. Που παντού βρισκουν ενα προβλημα για να τους φταινε οι αλλοι για την κακομοιριά τους. Γνωριζω πολλούς που πετυχαν επειδη δεν σκεφτονταν σαν κακομοίρηδες. Κάνε το ιδιο

Δεν είναι κακομοιριά να θες καλύτερες συνθήκες και να προσπαθείς για μια καλύτερη κοινωνία, αντιθέτως αδερφέ μυαλά σαν και τα δικά σου κατέστρεψαν την χώρα για τις επόμενες. Ηνωμένο Βασίλειο που ήμουν πριν μερικούς μήνες για κανονίσω τα διαδικαστικά της μετανάστευσης μου, ο Μπαγκλαντεζιανός (αν όλα πάνε καλά), μελλοντικός συνάδερφος μου είπε: "Τί κάνεις ακόμα στο shithole;"

Ο λάκκος με τα σκατά για τον οποίο μιλούσε ήταν η Ελλάδα που έφτιαξε η γενιά του Πολυτεχνείου και οι γεννηθέντες 60-80.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.620
Like
21.564
Πόντοι
5.506
Πτυχιούχος νομικής ξεκινάει με 4-5 κατοστάρικα. Μπες στην ΕΑΝΔΑ να το δεις.

Σεζόν στην Ρόδο πληρώνει πάνω από χιλιάρικο. Ποιος έχει περισσότερα εφόδια;



Δεν είναι κακομοιριά να θες καλύτερες συνθήκες και να προσπαθείς για μια καλύτερη κοινωνία, αντιθέτως αδερφέ μυαλά σαν και τα δικά σου κατέστρεψαν την χώρα για τις επόμενες. Ηνωμένο Βασίλειο που ήμουν πριν μερικούς μήνες για κανονίσω τα διαδικαστικά της μετανάστευσης μου, ο Μπαγκλαντεζιανός (αν όλα πάνε καλά), μελλοντικός συνάδερφος μου είπε: "Τί κάνεις ακόμα στο shithole;"

Ο λάκκος με τα σκατά για τον οποίο μιλούσε ήταν η Ελλάδα που έφτιαξε η γενιά του Πολυτεχνείου και οι γεννηθέντες 60-80.
Φυσικά ο πτυχιούχος νομικής. Αν εκμεταλλευτούν στο έπακρο τις δεξιότητες και τις γνώσεις τους πες μου στα πόσα μπορεί να φτάσει ο πτυχιούχος νομικής σε μια πενταετία και στα πόσα το γκαρσόνι στη Ρόδο για σεζόν.


Ναι, έχει πολλά στραβά η Ελλάδα της γενιάς του Πολυτεχνείου και ένθεν αλλά εντελώς στον πούτσο μας η άποψη του Μπαγκλαντεσιανού.
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.744
Like
1.527
Πόντοι
216
Φυσικά ο πτυχιούχος νομικής. Αν εκμεταλλευτούν στο έπακρο τις δεξιότητες και τις γνώσεις τους πες μου στα πόσα μπορεί να φτάσει ο πτυχιούχος νομικής σε μια πενταετία και στα πόσα το γκαρσόνι στη Ρόδο για σεζόν.


Ναι, έχει πολλά στραβά η Ελλάδα της γενιάς του Πολυτεχνείου και ένθεν αλλά εντελώς στον πούτσο μας η άποψη του Μπαγκλαντεσιανού.

Ε μα ρε φίλε στον πούτσο σας η άποψη όλων. Όλοι έχουν άδικο εκτός από εσάς, η Ελλάδα είναι επίγειος παράδεισος, οι Ελληναράδες είναι γαμάτοι και απόγονοι του Περικλή, ο Κούλης ο ηγέτης που θα πάει την χώρα μπροστά και ο Αλέξης που είναι το βαρίδιο και εμποδίζει την εξέλιξη μας και οι Τούρκοι ο κακός ο λύκος που περιμένει να μας φάει στην πρώτη αδυναμία μας.

Ερώτηση. Έχει ζήσει κανείς στο εξωτερικό να δει την άποψη των υπολοίπων για τους Έλληνες;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom