Νέα

Αυταρχικό sex, απευθύνεται σε straight;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα paparotriftoulas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 37
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Αυταρχικο sex, απευθυνεται σε straight ?

  • Ναι, ειναι straight φετιχ, ο παθητικος αρσενικος ελκυεται απο αυταρχικες γυναικες και οχι ανδρες

  • Οχι, οποιος αρσενικος βαζει πλαστικα ματζαφλαρια στην σουφρα του ειναι κρυφόπουστας


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.012
Πόντοι
10.336
Σε συνεχεια μιας παλαιοτερης αναρτησης, ειχα γραψει οτι θα ηθελα απο στατιστικο ενδιαφερον να οριοθετησω τα αποδεκτα απο την κοινοτητα straight φετιχ, και πότε αυτα αποκλινουν απο την ετεροφυλοφιλικη συμπεριφορα. Προκειται για μια απλη στατιστικη ερευνα "ναι ή οχι", δεν θα βαλω το σεξ σε καλουπι.
Κυριακη ειναι, στα σχολια μπορειτε να ξεκατινιαστειτε οπως παντα. Καποια στιγμη ισως ακολουθησει και part3 για να συμπληρωθει το επιστημονικο paper μου "η τριλογια του πουστη" :2funny: Οπως παντα θα παρακαλεσω να μην πυροβολειτε :ak:τον νηματοθετη, οπως και στο προηγουμενο Poll θα (προσπαθησω να) παραμεινω αμεροληπτος.


POLL Λοιπον. Ειναι το αυταρχικο σεξ (μπακάλικα, μια γυναικα να στραποναρει εναν αντρα) ενα straight φετιχ, εφοσον ο δεκτης (ανδρας) επιλεγει συνειδητά μια θηλυκη παρουσια για να τον σουβλισει; Ή μηπως ειναι ενας μηχανισμος "αμυνας" ενος γκει-κρυφογκει ατομου, που θελει μεν να ικανοποιησει την ομοφυλοφιλικη διαθεση και το πρωκτικο ερεθισμα, αλλα δε, κραταει τα "κοινωνικα προσχηματα" μη συναναστροφομενος αμεσα με ανδρες φοβουμενος την εκθεση, με την απλη μεθοδο της αυτοεξαπατησης;

Η ψηφος δεν θα ειναι φανερη, προκειμενου να εχουμε ενα μεγαλυτερο αντιπροσωπευτικο δειγμα.
Ενα τελευταιο, σε περιπτωση που καποιος θα ηθελε μια μεση απαντηση τυπου "μπαισεξουαλ", θα τον προετρεπα να ψηφισει "ναι ειναι straight φετιχ", γιατι πολυ απλα ενας μπαισεξουαλ ειχε τη δυνατοτητα να επιλεξει μεταξυ των δυο φυλων, και επελεξε το θυληκο για την συγκεκριμενη πραξη/υπηρεσια. Αν ο συλλογισμος της προηγουμενης προτασης φανταζει χαζος ή λαθος, απλα αγνοειστε τον και μην ψηφισετε :birdman: Εδω ειμαστε των ακρων, δεν χωρανε γκριζες ζωνες.

μετα τιμης,
στατιστικη υπηρεσια του μπου™
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
3.934
Like
3.201
Πόντοι
1.706
Σε συνεχεια μιας παλαιοτερης αναρτησης, ειχα γραψει οτι θα ηθελα απο στατιστικο ενδιαφερον να οριοθετησω τα αποδεκτα απο την κοινοτητα straight φετιχ, και πότε αυτα αποκλινουν απο την ετεροφυλοφιλικη συμπεριφορα. Προκειται για μια απλη στατιστικη ερευνα "ναι ή οχι", δεν θα βαλω το σεξ σε καλουπι.
Κυριακη ειναι, στα σχολια μπορειτε να ξεκατινιαστειτε οπως παντα. Καποια στιγμη ισως ακολουθησει και part3 για να συμπληρωθει το επιστημονικο paper μου "η τριλογια του πουστη" :2funny: Οπως παντα θα παρακαλεσω να μην πυροβολειτε :ak:τον νηματοθετη, οπως και στο προηγουμενο Poll θα (προσπαθησω να) παραμεινω αμεροληπτος.


POLL Λοιπον. Ειναι το αυταρχικο σεξ (μπακάλικα, μια γυναικα να στραποναρει εναν αντρα) ενα straight φετιχ, εφοσον ο δεκτης (ανδρας) επιλεγει συνειδητά μια θηλυκη παρουσια για να τον σουβλισει; Ή μηπως ειναι ενας μηχανισμος "αμυνας" ενος γκει-κρυφογκει ατομου, που θελει μεν να ικανοποιησει την ομοφυλοφιλικη διαθεση και το πρωκτικο ερεθισμα, αλλα δε, κραταει τα "κοινωνικα προσχηματα" μη συναναστροφομενος αμεσα με ανδρες φοβουμενος την εκθεση, με την απλη μεθοδο της αυτοεξαπατησης;

Η ψηφος δεν θα ειναι φανερη, προκειμενου να εχουμε ενα μεγαλυτερο αντιπροσωπευτικο δειγμα.
Ενα τελευταιο, σε περιπτωση που καποιος θα ηθελε μια μεση απαντηση τυπου "μπαισεξουαλ", θα τον προετρεπα να ψηφισει "ναι ειναι straight φετιχ", γιατι πολυ απλα ενας μπαισεξουαλ ειχε τη δυνατοτητα να επιλεξει μεταξυ των δυο φυλων, και επελεξε το θυληκο για την συγκεκριμενη πραξη/υπηρεσια. Αν ο συλλογισμος της προηγουμενης προτασης φανταζει χαζος ή λαθος, απλα αγνοειστε τον και μην ψηφισετε :birdman: Εδω ειμαστε των ακρων, δεν χωρανε γκριζες ζωνες.

μετα τιμης,
στατιστικη υπηρεσια του μπου™
Άκυρον το πολλ κύριε νηματοθέτα.
Διότι απουσιάζει ως επιλογή πρός ψήφο η άποψις του ξεκωλ......μέγιστου Ζανούλη Βιταμούλη, ο οποίος ως γνωστόν πήγαινε στα αυταρχικά για να παίξει σκαμπιλάκια με την κοπέλα και ουχι να του ξεσκίσει τη ροδέλα.......:2funny::rockon::2funny::rockon::2funny::rockon::2funny::rockon::hi::hi::hi::hi:
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.691
Κριτικές
3
Like
9.385
Πόντοι
1.336
Εάν η γυναίκα είναι ιατρός και επιχειρεί κολονοσκόπηση τότε ο άνδρας-ασθενής δεν είναι ντιγκιντάνγκας αλλά στρέιτ που αγωνιά. Σε κάθε άλλη περίπτωση είναι ντιγκιντάνγκας. Δικαίωμά του. Ο κώλος του τού ανήκει και έχει κυριαρχικά δικαιώματα πάνω του. Αλλά straight δεν είναι
 
OP
OP
paparotriftoulas

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.012
Πόντοι
10.336
Άκυρον το πολλ κύριε νηματοθέτα.
Διότι απουσιάζει ως επιλογή πρός ψήφο η άποψις του ξεκωλ......μέγιστου Ζανούλη Βιταμούλη, ο οποίος ως γνωστόν πήγαινε στα αυταρχικά για να παίξει σκαμπιλάκια με την κοπέλα και ουχι να του ξεσκίσει τη ροδέλα.......:2funny::rockon::2funny::rockon::2funny::rockon::2funny::rockon::hi::hi::hi::hi:
εμεις εδω δεν κρινουμε. Στο προηγουμενο poll το 74% δηλωσε οτι η γλειφοκωλαδα ειναι straight. Σημερα τα πραγματα ζοριζουν βεβαια :2funny:
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.765
Κριτικές
6
Like
3.440
Πόντοι
736
Άκυρον το πολλ κύριε νηματοθέτα.
Διότι απουσιάζει ως επιλογή πρός ψήφο η άποψις του ξεκωλ......μέγιστου Ζανούλη Βιταμούλη, ο οποίος ως γνωστόν πήγαινε στα αυταρχικά για να παίξει σκαμπιλάκια με την κοπέλα και ουχι να του ξεσκίσει τη ροδέλα.......:2funny::rockon::2funny::rockon::2funny::rockon::2funny::rockon::hi::hi::hi::hi:
'Οχι οτι απαγορεύεται να πας και να ζητήσεις αυταρχικό χωρίς strapon η να ανταλλάξεις το strapon με κανονικό σέξ. Στα στούντιο τουλάχιστον γίνεται. Τώρα αν πας εκτός στούντιο σε κάποιες που είναι αποκλειστικά αφέντρες το πιό πιθανό είναι να σου πει οτι δεν γίνεται ... απο οτι διαβάζω δηλαδή κατά καιρούς εδω μέσα , εγω δεν έχω πάει σε τέτοια.
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
3.934
Like
3.201
Πόντοι
1.706
'Οχι οτι απαγορεύεται να πας και να ζητήσεις αυταρχικό χωρίς strapon η να ανταλλάξεις το strapon με κανονικό σέξ. Στα στούντιο τουλάχιστον γίνεται. Τώρα αν πας εκτός στούντιο σε κάποιες που είναι αποκλειστικά αφέντρες το πιό πιθανό είναι να σου πει οτι δεν γίνεται ... απο οτι διαβάζω δηλαδή κατά καιρούς εδω μέσα , εγω δεν έχω πάει σε τέτοια.
Στο είπα εσένα, κόψε τα "δεν" και θα σε κεράσω παγωτό χωνάκι.
εμεις εδω δεν κρινουμε. Στο προηγουμενο poll το 74% δηλωσε οτι η γλειφοκωλαδα ειναι straight. Σημερα τα πραγματα ζοριζουν βεβαια :2funny:
Γιατί ζορίζονται τα παιδιά??????????????????????????
 
OP
OP
paparotriftoulas

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.012
Πόντοι
10.336
4-7 το ντερμπυ με τους παρθενοκωληδες να νικανε, νωρις για συμπερασματα, αναμενουμε την αντεπιθεση των ανοιχτοκωληδων ή την πληρη καταρρευση τους..
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.765
Κριτικές
6
Like
3.440
Πόντοι
736
Στο είπα εσένα, κόψε τα "δεν" και θα σε κεράσω παγωτό χωνάκι.
Ναι , αλλά άλλο το δεν ξέρω , άλλο το δεν κατάλαβα ... και άλλο το ξέρω οτι δεν γίνεται , όπως πχ γράφω πιό πάνω για τις αφέντρες που ΔΕΝ δέχονται κανονικό σέξ. ΔΕΝ είναι όλα τα ΔΕΝ ίδια ... καλά δεν τα λέω ; :dancing:
 

sotirisl

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
201
Κριτικές
1
Like
309
Πόντοι
21
Κυριακή σήμερα, και θα μπορούσα να γράψω πολλές εξυπνάδες, αλλά επι της ουσίας,

Όσο και αν λατρεύω το στραπόν με την εκάστοτε σύντροφο μου 14 χρόνια τώρα, και ενώ είχα πάρα πολλές ευκαιρίες να πάω με άντρα, δεν μου βγαίνει με τίποτα...

Σίγουρα αποκλείεται να δω κάποιο άντρα ερωτικά, να κάνω σχέση, ή ακόμα και να παρατηρήσω κάποιον άντρα στον δρόμο. Μου την έχουν πέσει αρκετοί άντρες με πολύ σωστό τρόπο, ειδικά στην Αγγλία που ζούσα. Με σώματα αγάλματα, σοβαροί, καθαροί και με σεβασμό. Δεν μου βγήκε ποτέ με τιποτα, ακόμα να κάνω σεξ μαζί τους για ένα βράδυ. Να πεις ότι απλά στον βάζει λίγο και αντί να είναι το στραπόν είναι η πούτσα του άλλου. Ακόμα και με κλειστά μάτια, η μυρωδιά ενός άντρα με έκανε να φύγω μακρυά...
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.018
Κριτικές
99
Like
47.440
Πόντοι
21.511

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.765
Κριτικές
6
Like
3.440
Πόντοι
736
που πηγε αυτη η θρενταρα αραγες να δω κατι... :tooth:
 

Fet_jim

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2019
Μηνύματα
291
Like
447
Πόντοι
21
Το αυταρχικο απευθυνεται σε ανθρωπους που θελουν να παραδωσουν τον απολυτο ελεγχο , ακομα και του αντρισμου τους σε μια γυναικα . Δεν ειναι κρυφογκευ , γιατι δεν υπαρχει λογος εν ετει 2022 να ειναι κανεις κρυφογκευ. Ενας γκευ Δεν ειναι κοινωνικα στιγματισμενος , βρισκει αυτο που θελει σε τραβεστι η αντρες επ;γγελματιες η και σχεσεις και μαλιστα καποιες φορες ανοιγει και πορτες
Αντιθετως ο υποτακτικος αντρας που θελει να παραδωθει σε μια γυναικα , να τον πονεσει και να τον εξευτελισει , ειναι κοινωνικα κατακριτεος και αναγκασμενος να κρυβεται γιατι παραβιαζει τους βασικους κοινωνικους ρολους π
 
OP
OP
paparotriftoulas

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.012
Πόντοι
10.336
41-59 τα ποσοστα, σουφρα με σουφρα το poll,
προς το παρον, καθως φαινεται, ειναι πιο αμφιλεγομενο ζητημα απο τους γλειφοκωληδες
 
OP
OP
paparotriftoulas

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.012
Πόντοι
10.336
δεν υπαρχει λογος εν ετει 2022 να ειναι κανεις κρυφογκευ. Ενας γκευ Δεν ειναι κοινωνικα στιγματισμενος ,
τοτε μαλλον δεν ζουμε στην ιδια χωρα τυπε. Και δεν μιλαω για αυτο που παρουσιαζουν τα ΜΜΕ αλλα για αυτο που υπαρχει εξω.
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
3
Like
2.804
Πόντοι
736
τοτε μαλλον δεν ζουμε στην ιδια χωρα τυπε. Και δεν μιλαω για αυτο που παρουσιαζουν τα ΜΜΕ αλλα για αυτο που υπαρχει εξω.
καταραχας gay (ανδρας)δεν ειναι αυτος που ειναι παθητικος αλλα αυτος που συνευρισκεται ερωτικα μονο με αντρες. οποτε αν σε καποιον με τη συντροφο του του αρεσει να κανουν αλλαγη ρολων αυτο δεν τον κανει gay αλλα φετιχιστη. ο gay αντρας μπορει να ειναι και ενεργητικος με αντρες ή και ενεργοπαθητικος δεν ειναι αποκλειστικα παθητικος. εχετε μπερδεψει καποιες εννοιες μου φαινεται.
 
OP
OP
paparotriftoulas

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.012
Πόντοι
10.336
καταραχας gay (ανδρας)δεν ειναι αυτος που ειναι παθητικος αλλα αυτος που συνευρισκεται ερωτικα μονο με αντρες. οποτε αν σε καποιον με τη συντροφο του του αρεσει να κανουν αλλαγη ρολων αυτο δεν τον κανει gay αλλα φετιχιστη. ο gay αντρας μπορει να ειναι και ενεργητικος με αντρες ή και ενεργοπαθητικος δεν ειναι αποκλειστικα παθητικος. εχετε μπερδεψει καποιες εννοιες μου φαινεται.
γραφω ξεκαθαρα στο ποστ μου
Ή μηπως ειναι ενας μηχανισμος "αμυνας" ενος γκει-κρυφογκει ατομου, που θελει μεν να ικανοποιησει την ομοφυλοφιλικη διαθεση και το πρωκτικο ερεθισμα, αλλα δε, κραταει τα "κοινωνικα προσχηματα" μη συναναστροφομενος αμεσα με ανδρες φοβουμενος την εκθεση, με την απλη μεθοδο της αυτοεξαπατησης;

δεν εχω μπερδεψει τιποτα, διαβασε καλυτερα. Ως φετιχ αναφερομαι στο αυταρχικο, και το ερωτημα ειναι ξεκαθαρο και το εθεσα αναλυτικα
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
3
Like
2.804
Πόντοι
736
γραφω ξεκαθαρα στο ποστ μου
Ή μηπως ειναι ενας μηχανισμος "αμυνας" ενος γκει-κρυφογκει ατομου, που θελει μεν να ικανοποιησει την ομοφυλοφιλικη διαθεση και το πρωκτικο ερεθισμα, αλλα δε, κραταει τα "κοινωνικα προσχηματα" μη συναναστροφομενος αμεσα με ανδρες φοβουμενος την εκθεση, με την απλη μεθοδο της αυτοεξαπατησης;

δεν εχω μπερδεψει τιποτα, διαβασε καλυτερα. Ως φετιχ αναφερομαι στο αυταρχικο, και το ερωτημα ειναι ξεκαθαρο και το εθεσα αναλυτικα
και αυτο εξηγησα με την απαντηση μου. ενας gay ανδρας δεν ειναι αποκλειστικα παθητικος οποτε το πρωκτικο ερεθισμα βγαινει ακυρο, επισης θα πρεπει να ερεθιζεται ερωτικα μονο απο αντρες ειτε σαν ενεργητικος ειτε σαν παθητικος και να συνευρισκεται ερωτικα μονο με αντρες. και εκει ειναι που λεω οτι εχετε μπερδεψει καποια πραγματα γιατι οι περισσοτεροι μεσα στο μυαλο σας εχετε τον ομοφυλοφιλο σαν να τον παιρνει μονο απο πισω, αυτος που μονο τον δινει αλλα πηγαινει με αντρες δεν ειναι gay?
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.189
Like
16.049
Πόντοι
3.556
καταραχας gay (ανδρας)δεν ειναι αυτος που ειναι παθητικος αλλα αυτος που συνευρισκεται ερωτικα μονο με αντρες. οποτε αν σε καποιον με τη συντροφο του του αρεσει να κανουν αλλαγη ρολων αυτο δεν τον κανει gay αλλα φετιχιστη. ο gay αντρας μπορει να ειναι και ενεργητικος με αντρες ή και ενεργοπαθητικος δεν ειναι αποκλειστικα παθητικος. εχετε μπερδεψει καποιες εννοιες μου φαινεται.
και ο λιλας που χώνει καυσόξυλα στη ροδέλα του μη νομιζεις να πουμε, δεν ειναι ΜΠΟΥΣΤΗΣ, απλα φετιχιστης :undecided::undecided::undecided:
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.019
Κριτικές
30
Like
20.551
Πόντοι
8.846
Άκυρον το πολλ κύριε νηματοθέτα.
Διότι απουσιάζει ως επιλογή πρός ψήφο η άποψις του ξεκωλ......μέγιστου Ζανούλη Βιταμούλη, ο οποίος ως γνωστόν πήγαινε στα αυταρχικά για να παίξει σκαμπιλάκια με την κοπέλα και ουχι να του ξεσκίσει τη ροδέλα.......:2funny::rockon::2funny::rockon::2funny::rockon::2funny::rockon::hi::hi::hi::hi:
...θα με πιάσει κατάθλιψη :cry: :cry:
 
OP
OP
paparotriftoulas

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.012
Πόντοι
10.336
και αυτο εξηγησα με την απαντηση μου. ενας gay ανδρας δεν ειναι αποκλειστικα παθητικος οποτε το πρωκτικο ερεθισμα βγαινει ακυρο, επισης θα πρεπει να ερεθιζεται ερωτικα μονο απο αντρες ειτε σαν ενεργητικος ειτε σαν παθητικος και να συνευρισκεται ερωτικα μονο με αντρες. και εκει ειναι που λεω οτι εχετε μπερδεψει καποια πραγματα γιατι οι περισσοτεροι μεσα στο μυαλο σας εχετε τον ομοφυλοφιλο σαν να τον παιρνει μονο απο πισω, αυτος που μονο τον δινει αλλα πηγαινει με αντρες δεν ειναι gay?
Καταλαβαινω οτι μπορει να υπαρχει συγχυση γιατι οπως εγραψα στο αρχικο ποστ που δεν διαβασες, δεν θα βαλω σε καλουπι το σεξ, και καταννοω οτι καποια πραγματα ειναι 'ρευστα', πχ μπαισεξουαλ. Παρολα αυτα, επιμενω οτι το Poll ειναι ξεκαθαρο, ας το ξαναγραψω ακομα πιο αναλυτικα :confused:

-Ενας ανδρας που δηλωνει straight, και πηγαινει για αυταρχικο -αυστηρα- με γυναικα, ειναι οντως straight;
-ή απλα φοβαται το στιγμα της κοινωνιας/αυταπαταται με επιφανειακη γυναικεια συναστροφη και βολευεται με ενα πλαστικο μαλαπέρδι για να κανει την δουλεια του, δηλαδη τον οργασμο εκ κωλου που αναζηταει, επειδη ειναι καταβαθος (και κρυφα) γκει;

Αν θεωρεις οτι ειναι απλα ενα φετιχ και οτι ΝΑΙ, ειναι στρειτ, δεν εχεις παρα να βαλεις (αν θες) "ναι" στο νημα, μαζι με το 41%.
Απλο δεν ηταν;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom