Νέα

Ρωσική εισβολή στην Ουκρανία και συνέπειες σε εμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ririkonav
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 38K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Έχει αρχίσει ο γ' ππ;

  • Ναι

    Ψήφοι: 97 49,0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 101 51,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    198
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

el toro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
1.133
Κριτικές
1
Like
1.242
Πόντοι
216
Να φυγει ο κουλης.
Υπαρχει πληθος ικανων πολιτικων για να αναλαβουν
Να φυγει και να μην ξαναρθει.
Ναι στην αποστρατικοποιηση της Ελλαδας τωρα με ηγετη τον Τσιπρα και την παρεα του.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.263
Κριτικές
1
Like
33.361
Πόντοι
6.256

Αν ακυρο στο θρεντ εδώ θυμάμαι μπραβοκουληδες που λέγαν ότι έτσι είναι το σωστό με τσιμεντο κ επέμενα ότι πουθενά σεμνημεια παγκόσμιας κληρονομιάς δεν έχω δει τσιμέντο παρά μόνο ξύλινους βατηρες
IMG_20220322_115833.jpg
Παλι καλα που δεν εβγαλαν αντιτουριστικο το πεντελικο μάρμαρο:confused:
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.952
Like
29.954
Πόντοι
6.056

Με δορυφόρους του Μασκ και… κουτάκια Coca-Cola το ουκρανικό Ιντερνετ αντέχει στις ρωσικές επιθέσεις Η αξιοθαύμαστη εφευρετικότητα των Ουκρανών, ο τρόπος που είναι δομημένες οι υποδομές επικοινωνίας στη χώρα και η πολύτιμη βοήθεια του πλουσιότερου ανθρώπου στον πλανήτη κρατούν σε λειτουργία το ουκρανικό Διαδίκτυο και την κινητή τηλεφωνία, συντελώντας στην επιτυχία της αντίστασής τους Πηγή: Protagon.gr
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.345
Like
9.457
Πόντοι
2.356
Αλανι μου ,πως εισαι

Άδεια και τα Lounges επί Κούλη και Ούρσουλας. :confused:

Screenshot_23.jpg




Που βαδίζει επιτέλους η Ε.Ε.

Πότε θα μας απελευθερώσει ο Πούτιν;

Αργεί ο Stokadoura να εκπαιδεύσει τα αριστερά παράσιτα να ξεκινήσει η επανάσταση;
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
948
Like
2.719
Πόντοι
446
Κολλησα κοβιντ απο προχθες και ειπα να δω κανα μπινελικι στο μπου. Τιποτα δυστυχως, ευγενειες και αηδιες. Γεμισε αστους που χαλανε τη παρακμιακη ατμοσφαιρα που ναι συνυφασμενη με το σαητ. Που ναι οι ανωμαλαρες διεστραμμενοι, αυτοι που βριζανε μανες, που απαξιωνανε, που ξεφτιλιζανε, που ανοιγαν τα νηματα με τις αρρωστημενες σκεψεις τους. Τωρα πουτινικοι και αντιπουτινικοι με αναλυσεις λες και ειναι πανελ της ζαχαρεα. Μονη οαση ο τυπος βολταιρος ( ειδωλο ειμαι μαζι σου ) που ζητα απο τους ρωσους πρακτορες μεσω του φορουμ να ερθουν να τον βρουνε
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.645
Like
46.517
Πόντοι
6.256
Κολλησα κοβιντ απο προχθες και ειπα να δω κανα μπινελικι στο μπου. Τιποτα δυστυχως, ευγενειες και αηδιες. Γεμισε αστους που χαλανε τη παρακμιακη ατμοσφαιρα που ναι συνυφασμενη με το σαητ. Που ναι οι ανωμαλαρες διεστραμμενοι, αυτοι που βριζανε μανες, που απαξιωνανε, που ξεφτιλιζανε, που ανοιγαν τα νηματα με τις αρρωστημενες σκεψεις τους. Τωρα πουτινικοι και αντιπουτινικοι με αναλυσεις λες και ειναι πανελ της ζαχαρεα. Μονη οαση ο τυπος βολταιρος ( ειδωλο ειμαι μαζι σου ) που ζητα απο τους ρωσους πρακτορες μεσω του φορουμ να ερθουν να τον βρουνε
γινεται σοβαρη δουλεια απο τους αναλυτες του μπου μαν...περαστικα σου για το χτικιο που κολλησες:hi:
 
Εγγρ.
6 Ιαν 2019
Μηνύματα
259
Like
224
Πόντοι
21
Κολλησα κοβιντ απο προχθες και ειπα να δω κανα μπινελικι στο μπου. Τιποτα δυστυχως, ευγενειες και αηδιες. Γεμισε αστους που χαλανε τη παρακμιακη ατμοσφαιρα που ναι συνυφασμενη με το σαητ. Που ναι οι ανωμαλαρες διεστραμμενοι, αυτοι που βριζανε μανες, που απαξιωνανε, που ξεφτιλιζανε, που ανοιγαν τα νηματα με τις αρρωστημενες σκεψεις τους. Τωρα πουτινικοι και αντιπουτινικοι με αναλυσεις λες και ειναι πανελ της ζαχαρεα. Μονη οαση ο τυπος βολταιρος ( ειδωλο ειμαι μαζι σου ) που ζητα απο τους ρωσους πρακτορες μεσω του φορουμ να ερθουν να τον βρουνε
Περαστικα φιλε μου. Ετσι οπως τα λες ειναι, μονο εγω βριζω αυτη την πουστρα την πιεξουλα ...
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.645
Like
46.517
Πόντοι
6.256
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.572
Like
13.686
Πόντοι
3.656
Στιγμιότυπο 2022-04-01, 8.03.27 πμ.png


Άνετα τον έστελνα στην νήσο Νόβα Ζεμλά να αρμέγει φώκες και να πήζει το γάλα...
Τυρί και πουτινόσπερμα, υπερτροφές για γερούς και δυνατούς μαλάκες!
...Καλύτερα να ξεπαγιάσουμε.... Μας ρώτησες όλους εμάς, και θεωρείς ότι προτιμούμε να ξεπαγιάσουμε; Ρώτησες τους υπέργυρους με τα προβλήματα υγείας, αν αντέχουν να ξεπαγιάσουν;
 

celebre

Μέγας
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
17.216
Like
18.672
Πόντοι
3.656
...Καλύτερα να ξεπαγιάσουμε.... Μας ρώτησες όλους εμάς, και θεωρείς ότι προτιμούμε να ξεπαγιάσουμε; Ρώτησες τους υπέργυρους με τα προβλήματα υγείας, αν αντέχουν να ξεπαγιάσουν;
Tυπε με κατι τετοια εφτασε να γινει αντιπροεδρος,ασε τον ανθρωπο να κανει την δουλεια του:confused::confused::confused:
 
  • Like
Αντιδράσεις: geoMan
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.572
Like
13.686
Πόντοι
3.656
Tυπε με κατι τετοια εφτασε να γινει αντιπροεδρος,ασε τον ανθρωπο να κανει την δουλεια του:confused::confused::confused:
ναι, μόνο που δεν μίλαγε τόσο κραυγαλέα όταν έβαζε υποψηφιότητα για Βουλευτής. Αν όμως θυμάμαι λάθος (δεν είμαι δα και ο Φωτεινός Παντογνώστης), δώσε λινκ. Πάντως, ο χρόνος είναι ο υπέρτατος κριτής. Θα δούμε πόσους ψήφους θα πάρει στις επόμενες Εκλογές, εκεί θα αποτυπωθεί αν οι ψηφοφόροι του συνεχίζουν να τον στηρίζουν
 
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
948
Like
2.719
Πόντοι
446
γινεται σοβαρη δουλεια απο τους αναλυτες του μπου μαν...περαστικα σου για το χτικιο που κολλησες:hi:
Μς 3 δοσεις αν τα τιναξω θα γινω συνθημα στα χειλη των ανεμβολιαστων και σημαια τους. Το μονο που με παρηγορει οτι μπορει να υποψιαστουνε τη γυναικα μου και να τη τραβανε στη ΓΑΔΑ γιατι ειναι η μονη που μου δινει φαγητο εξω απο τη πορτα του δωματιου. Εστω μια μερα ανακρισης θα αγαλλιασει η ψυχη μου εκει που θα ναι
 

celebre

Μέγας
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
17.216
Like
18.672
Πόντοι
3.656
ναι, μόνο που δεν μίλαγε τόσο κραυγαλέα όταν έβαζε υποψηφιότητα για Βουλευτής. Αν όμως θυμάμαι λάθος (δεν είμαι δα και ο Φωτεινός Παντογνώστης), δώσε λινκ. Πάντως, ο χρόνος είναι ο υπέρτατος κριτής. Θα δούμε πόσους ψήφους θα πάρει στις επόμενες Εκλογές, εκεί θα αποτυπωθεί αν οι ψηφοφόροι του συνεχίζουν να τον στηρίζουν
Ε τωρα προσπαθει να αμυνθει,να μην πληγει η εικονα της παραταξης,μαχεται με σθενος ο ανθρωπος να σας ανοιξει τα ματια.:confused::confused::confused:
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.952
Like
29.954
Πόντοι
6.056

Ρε τι σκατανθρωποι υπάρχουν δίπλα μας;;:headbang::angry:

Βρείτε τους και κάντε τους λοβοτομή, πιο χρήσιμοι θα είναι έτσι στη κοινωνία γιατί τώρα είναι σκουπίδια που δεν κάνουν ούτε για ανακύκλωση!
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Κολλησα κοβιντ απο προχθες και ειπα να δω κανα μπινελικι στο μπου. Τιποτα δυστυχως, ευγενειες και αηδιες. Γεμισε αστους που χαλανε τη παρακμιακη ατμοσφαιρα που ναι συνυφασμενη με το σαητ. Που ναι οι ανωμαλαρες διεστραμμενοι, αυτοι που βριζανε μανες, που απαξιωνανε, που ξεφτιλιζανε, που ανοιγαν τα νηματα με τις αρρωστημενες σκεψεις τους. Τωρα πουτινικοι και αντιπουτινικοι με αναλυσεις λες και ειναι πανελ της ζαχαρεα. Μονη οαση ο τυπος βολταιρος ( ειδωλο ειμαι μαζι σου ) που ζητα απο τους ρωσους πρακτορες μεσω του φορουμ να ερθουν να τον βρουνε
Μπέσα τώρα. Αν ήσουν κανένας σκληρόπετσος της FSB, με 5-6 κηδείες στο ενεργητικό σου και μάθαινες ότι Σκουφά, Tσακάλωφ και Πατριάρχου Ιωακείμ έχει βγει σκληρός διαβατηριακός τύπος σέντρα και σε ψάχνει, δε θα ζητούσες αμεση αποστρατεία ή τουλάχιστον απόσυρση από το κλιμάκιο των Αθηνών;

Poster.jpg
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.645
Like
46.517
Πόντοι
6.256
πριν πολλα χρονια που δεν ηξερα και ημουν ακομα ρομαντικος κλεινω ραντεβου θανατου οχι απο εδω απο αλλου με ενα αναρχικο σκουπιδι..παω και εγω ανετος και μονος μου φυσικα και βλεπω 30 μαλακες...:tooth:και ενω μου ελεγε στον λογο της τιμιης του θα ερχοταν και αυτος μονος:tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom