Νέα

Αναζητήσεις «χαμένων» ιερόδουλων...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Τα χουμε πει. Αυτό το πρόγραμμα είναι μουφα.
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.877
Like
490
Πόντοι
36
Τυποι καπια Ροζαλια απο το Magic, μελαχρινο petit καυλακι που δουλεβει? Την ειχα παρει απο magic πριν δυο περιπου χρονια.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056

Trifonbakatsoulias

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Ιαν 2022
Μηνύματα
3.075
Κριτικές
30
Like
10.531
Πόντοι
2.046
Καλησπερα και καλη εβδομαδα
Γνωριζει κανεις τι απογινε η καρλα που ηταν στο ντιβα και ειχε παιξει και στη σιρινα με τη μαριλου.
 

Couker

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
10
Like
4
Πόντοι
0
Guys την είχα δει παλιά σε ένα volafils είχε παραπολες και υπέθεσα θα είναι του επάγγελματος
Την ξέρει κάποιος;;
1EF8EB92-F309-48E0-BDBD-7DF104E287E4.png
 

bento

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2021
Μηνύματα
4
Like
1
Πόντοι
0
Εμμανουέλα-Μεταξουργείο κόκκινο κοντό μαλλί με βυζάρες. Γνωρίζει κάποιο; Θα υπάρξει δωράκι σε περίπτωση απάντησης
 

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
738
Πόντοι
6.135
Από μετάξι ψάχνω:
Ι44Β (πάνω) και μετά Ι10 (Ισόγειο): Άννα γυφταλβανάκι
Ι44(αριστερά) Μαρία φυλακόβια
Επί ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΙΜΗΣ πληροφορίας δίδεται αμοιβή.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.982
Κριτικές
31
Like
26.315
Πόντοι
7.046
Έχετε δει την Αννίτα από Λεωνίδου 28 η οποία τον τελευταίο καιρό έκανε περάσματα Φυλής ?
Δουλεψε μασάζ Osmose κατ'οικον για πολυ καιρό, καθώς και έκανε πολλα τουρ σε οίκους σε όλη την Ελλάδα. Από Βόλο μέχρι Κρήτη. Τώρα απ'οτι ξέρω σταμάτησε από Osmose. Εκτιμώ πως θα την ξαναδουμε ή σε καναν οίκο ή σαν call των 80€.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Έχουμε κανένα νέο για την (ροντικα- Αρίνα ) από 84β . εκεί ήταν πριν την καραντίνα
Ιταλία εδώ και πολυ καιρό.
 
  • Like
Αντιδράσεις: free

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.982
Κριτικές
31
Like
26.315
Πόντοι
7.046
Από μετάξι ψάχνω:
Ι44Β (πάνω) και μετά Ι10 (Ισόγειο): Άννα γυφταλβανάκι
Ι44(αριστερά) Μαρία φυλακόβια
Επί ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΙΜΗΣ πληροφορίας δίδεται αμοιβή.
Τη φυλακοβια έχω να την δω πολυυυ καιρό. Ρε μυστη τόσο μερακλής είσαι;
 

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
15
Like
354
Πόντοι
326
Του χρόνου θα βγάζουμε αγγελίες στις αναζητήσεις του Ερυθρού Σταυρού
 

mexico1

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2014
Μηνύματα
308
Κριτικές
1
Like
713
Πόντοι
81
Ιωαννίνων 3 όροφος δούλευε μια Χριστίνα μιλφ μελαχρινή. Με τις αλλαγές έχει εξαφανιστεί. Την έπαιρνα στα κρυφα την περίοδο της καραντίνας που άνοιγαν στη ζούλα.

Μου είχε πει ότι έρχεται από Χαλκίδα. Την έχει πετύχει κανείς κάπου;
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.827
Πόντοι
4.496
σιγουρα?? γιατι πηρα τηλεφωνο και μου παν αυτη ειναι
100% μαν!!! Άσε τι είπαν!!!Πήγα προσωπικά και είδα. Τη Συγκεκριμένη Πατρίτσια την ψάχνουμε όλοι εδώ και καιρό!!! Από την αρχή του covid έχει εξαφανιστεί!!! Το πιθανότερο είναι πως ξέμεινε στην Ισπανία που έχει οικογένεια.
 

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.138
Πόντοι
496
100% μαν!!! Άσε τι είπαν!!!Πήγα προσωπικά και είδα. Τη Συγκεκριμένη Πατρίτσια την ψάχνουμε όλοι εδώ και καιρό!!! Από την αρχή του covid έχει εξαφανιστεί!!! Το πιθανότερο είναι πως ξέμεινε στην Ισπανία που έχει οικογένεια.
μετα τη πρωτη καραντινα ειχε γυρισα ρε τυπε ειχα παει με το που χε τελειωσει,μου χε πει αρχιδια δεν το πιστευω τη φαση με τη κορονα κτλπ.κριμα ελπιζω να ναι καλα και να γυρισει
 

Ispanolatris

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
46
Like
42
Πόντοι
0
Όχι πως τρέφω ελπίδες, αλλά θα σας πάω πίσω...

Μάρσι, η λαδοκόρη από το Καιτόσπιτο.
Ναντίν, η μαυρούλα που δούλευε ως ανεξάρτητη από ένα σημείο και μετά
Βαλέρια από spice models
 

antep

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2013
Μηνύματα
175
Κριτικές
5
Like
194
Πόντοι
1
Όχι πως τρέφω ελπίδες, αλλά θα σας πάω πίσω...

Μάρσι, η λαδοκόρη από το Καιτόσπιτο.
Ναντίν, η μαυρούλα που δούλευε ως ανεξάρτητη από ένα σημείο και μετά
Βαλέρια από spice models

η Μάρσι έχει σταματήσει
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Δουλεψε μασάζ Osmose κατ'οικον για πολυ καιρό, καθώς και έκανε πολλα τουρ σε οίκους σε όλη την Ελλάδα. Από Βόλο μέχρι Κρήτη. Τώρα απ'οτι ξέρω σταμάτησε από Osmose. Εκτιμώ πως θα την ξαναδουμε ή σε καναν οίκο ή σαν call των 80€.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ιταλία εδώ και πολυ καιρό.

Ανταπόκριση από το Κρητικό μέτωπο...
Φιλε μου η Αννιτα παντως απο τοτε που ειχε περασει απο τα μπουρδελα των Χανιων, πανε χρονια πλεον...

Να ειναι γυρω στα 4 χρονια? Ισως και παραπανω...
Μετα την ξαναειδα στην Αθηνα στη φυλης. Και πριν 1-2 χρονια με τις καραντινες την ειχαν ανακαλυψει τα λαγωνικα του σαιτ στο οσμομασαζ...

Οποτε λογικα η οσμομασαζ αν την έχουν ακομα, ή θα εμφανιστει καπου στη φυλης ή στο μεταξουργειο. Βιοπαλαιστης ετσι και αλλιως ειναι η κοπελα, μιλαμε τα εχει γυρισει ολα... Και αρκετη προυπηρεσια στο μεταξι εχει. Αν τη βρουν και σε πιατσα στην Ομόνοια, εντυπωση δεν θα μου κανει...
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.982
Κριτικές
31
Like
26.315
Πόντοι
7.046
Ανταπόκριση από το Κρητικό μέτωπο...
Φιλε μου η Αννιτα παντως απο τοτε που ειχε περασει απο τα μπουρδελα των Χανιων, πανε χρονια πλεον...

Να ειναι γυρω στα 4 χρονια? Ισως και παραπανω...
Μετα την ξαναειδα στην Αθηνα στη φυλης. Και πριν 1-2 χρονια με τις καραντινες την ειχαν ανακαλυψει τα λαγωνικα του σαιτ στο οσμομασαζ...

Οποτε λογικα η οσμομασαζ αν την έχουν ακομα, ή θα εμφανιστει καπου στη φυλης ή στο μεταξουργειο. Βιοπαλαιστης ετσι και αλλιως ειναι η κοπελα, μιλαμε τα εχει γυρισει ολα... Και αρκετη προυπηρεσια στο μεταξι εχει. Αν τη βρουν και σε πιατσα στην Ομόνοια, εντυπωση δεν θα μου κανει...
Μπαα δεν παιζει πιατσα.
Εγώ θεωρώ πως ή θα παιξει Φυλής, ή call. Για Μεταξι δεν την κόβω ξανά. Εκτός κι αν το σπάσει, όπως το είχε σπάσει καποτε, και βάλει στο Μεταξι 15€ και μόνο Έλληνες. Μου είχε πει Πέρσες τελος! Τώρα τι να σου πω; Πάντως είναι πολυ καλη κοπέλα, έξυπνη και πεντακαθαρη. Αν έχανε καμια 15αρια κιλά θα μιλουσαμε για απίστευτο συνολο γιατί ήταν και πολυ ομορφη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom