Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 316 άτομα (22 μέλη και 294 επισκέπτες)

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Ὰλλη μια σύντομη καταδρομική σε φυλής και πέριξ (περ. 19.30-20).
Μερικὰ λάθη (βαριόμουν να τα διορθώσω):
• Στο Φ59 Πάνω ήταν η Νάταλυ, είναι άσχετα τα υπόλοιπα stats που μπήκαν αυτόματα.
• Το ίδιο και Φωκ 13 κάτω
• Το 27Β Πάνω δεν ήταν κλειστό αλλά δεν μπήκα
Έριξα τελικά δυο κουμπουριές στα «ρωσίδια» Αλίνα και Μελίνα με καλές εντυπώσεις. Σουρεάλ σκηνικό με Μελίνα όπου «««««««ο γιατρός της, τής είπε όχι στα ακάποτα κλαρίνα»»»»»» και από συνήθειο τράβηξε 2-3 τζούρες πριν περάσει το προφ. Ρε μλκες κόντεψα να γονατίσω απ τα γέλια!! Θα φύγει όπου νά ναι και θα επιστρέψει λέει από Φεβρουάριο. Θα πάει στο Κίεβο για διακοπές. Λογικά στα φρύδια σας.
en1.png
en2.png
en3.png
Respect μύστη μου, το έχεις πάει σε άλλο επίπεδο!

Μια ερώτηση, όσες γράφεις ότι δε φιλάνε στο στόμα είναι με βάση τι ανακοινώνει η υπηρεσία ή την εμπειρία σου μαζί της;
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
Respect μύστη μου, το έχεις πάει σε άλλο επίπεδο!

Μια ερώτηση, όσες γράφεις ότι δε φιλάνε στο στόμα είναι με βάση τι ανακοινώνει η υπηρεσία ή την εμπειρία σου μαζί της;
Κοίτα να δεις φιλαράκο, αν το καλοσκεφτείς, σχεδόν καμμία υπηρεσία δεν ανακοινώνει φιλιά. Κυρίως από την εμπειρία μου και απ’ ό,τι διαβάζω εδώ.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546
Εγώ δεν πρόλαβα να χύσω και μπήκαν οι μπάτσοι μεσα με τα πιστόλια λες και κάναμε μπάφο μεσα

Για έλεγχο λόγω κορώνας εάν τηρούνται μέτρα κτλ. ή για του κώλου τα μάτια περί νομιμότητος του οίκου, τάνας κτλ. ;;;; ?
*Εάν θέλεις ανέφερε οίκο και γειτονιά...
 

gamikoulien

Μέγας
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
336
Κριτικές
14
Like
42
Πόντοι
4.160
Συναγωνιστές μου, την Σάνσα απο Φωκαίας 7 την εχει πετυχει κανενας τελευταια? δεν την βρισκω στο μαγαζι που ειναι κλειστο τελευταια
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.970
Κριτικές
31
Like
26.152
Πόντοι
7.046
συναγωνιστες δεν ξερω αν το ειπε καποιος πιο πριν. ο οικος της τζωρτζιας εχει τηλεφωνο ενοικιασης οποτε μαλλον σταματησε. ξερουμε τπτ?
Εδώ κι ένα μήνα + έχει. Μάλλον σταμάτησε.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: nikg

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.970
Κριτικές
31
Like
26.152
Πόντοι
7.046
Προ ολίγου, Μπαρμπορουπογειο Βέργας μια κοπέλα ζουμερη ξανθιά ψηλή. Έως 30 χρονων αξιαγάμητη.
Απέναντι στην καινουρια νέα υπογα μια εμφανίσιμη μιλφοκουγκαρ με πολυ καλο κορμί για την ηλικία της. Το όνομα της Άννα.
Όσο για τα προγράμματα όλης της Βέργας τα γνωρίζετε, ελευθερο στοματικό όλες και τα υπόλοιπα τα γνωστά.
Μπαρμπορα γυρνα ή έστω τηλεφώνα!! :grin: :* :eyebrows:
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.021
Πόντοι
746
Για έλεγχο λόγω κορώνας εάν τηρούνται μέτρα κτλ. ή για του κώλου τα μάτια περί νομιμότητος του οίκου, τάνας κτλ. ;;;; ?
*Εάν θέλεις ανέφερε οίκο και γειτονιά...
Δεληγιώργη τώρα νούμερο δεν θυμάμαι
 

aoratos33_2

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
311
Κριτικές
2
Like
235
Πόντοι
21
λεω να κατεβω...να κανω (κι αλλο)ραπιντ πριν??το ζητανε;;
 

kostasN99

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2018
Μηνύματα
80
Like
129
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους!Ξερει κανεις τι ωρες δουλευει η Ντιανα απο φωκαιας 27 οροφο;Εχω παει δυο φορες βραδυ και ειναι κλειστα
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
λεω να κατεβω...να κανω (κι αλλο)ραπιντ πριν??το ζητανε;;
Σε όσα έχω μπει δε μου έχουν ζητήσει. Σιγά μην κάνεις και ράπιντ για τα μπουρδέλα που είναι παράνομα, έλεος.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Επειδη εχουμε πήξει στις ξεπετες και στις ασχημες να προσθεσω μια κοπελα που ειναι αξιολογη...
Την Ειρήνη στο χωματιανου το κατω. Οταν πηγα πρωτη φορα στο μαγαζι επαθα πλακα απο την κοπελα με την ομοιοτητα της με την Μαρια-Αντζυ τη βουλγαρα που μεσορανουσε στη φυλης πριν καμια δεκαετία... Μετα το πρωτο σοκ που το μυαλο μου εκανε τη σκεψη οτι ειναι η ιδια, επανηλθε η λογικη και σκεφτηκα πως η κοπελα ειναι μικρη. Δηλαδη εχει την εμφανιση της βουλγαρας οταν ειχε ξεκινησει στη φυλης... Οποτε η Μαρια Αντζυ καλα να ειναι οπου ειναι, σιγουρα θα εχει τα σημαδια του χρονου απο τη δεκαετια που εχει παρελθει...

Τη δευτερη φορα που επισκεφτηκα το χωματιανου λοιπόν περασα μαζι της. Μου την εσπασε βεβαια το ύφος του τσατσου Χαρη Ρομα( επισης και αυτός μοιαζει στον ηθοποιο!!!), Αλλά περασα στο δωματιο γιατι ειναι ομορφη. Καλο σεξ, καλο ακαποτο τσιμπουκι... Δεν ειχαμε κατι τρομερα θερμο, αλλά θεωρω οτι αν γινεις πελατης της θα σου δωσει το κατι παραπανω, δεν ειναι ξυνιλα και ξεπετα η κοπέλα.

Γενικα το επίπεδο ειναι πολυ χαμηλο τα τελευταια χρονια...
Οποτε βασιλεύουν οι μετριες σιγα σιγα, αφου οπως τα μουνια που υπηρχαν τοτε, δεν παιζουν τωρα...

Ας πουμε Αννα Ιλονα... Δουλευει ακομα η κοπελα, αλλά πριν 10 χρονια ηταν υπερμουναρος ενω τωρα αρχιζει να σπαει σιγα σιγα. Ακομα ομορφη ειναι βεβαια, αλλά εχει γινει πατος στις υπηρεσιες, ενω τοτε ηταν υπερμουνος, δυναμιτης, εδινε γλωσσοφιλα πανω στην καβλα...

Βανεσα...
Σακιρα...
Τζουλια στο διδυμου 18...
Ακομα το φυλης 71 κατω με την ευα, εφερνε ποτε ποτε απιστευτα μουνια κατω απο 20 χρονων που εφευγαν γρηγορα βεβαια...
Γενικα υπηρχαν πολυ καλες επιλογες...
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
31 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
2
Like
2.399
Πόντοι
456
Η Αντριάνα κάποια στιγμή σταμάτησε, κάποιος είχε γράψει πως την είδε να δουλεύει σε καφετέρια.
Για Νατάσα δεν έχω ιδέα.. Προς το τέλος που είχε πάρει λίγα κιλάκια και δεν ήταν όπως τον πρώτο καιρό (τι κωλάρα!!) και πάλι θα ήταν εξαιρετική για την τωρινή κατάσταση στο Εμετουργείο.
Νατάσα πω καβλα κ εμφάνιση κ μέσα πέρναγα τέλεια πολυ δυνατή λες κ έδινα 20ρικο...πάει αυτή δε ξανά δουλεύει ε??
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.970
Κριτικές
31
Like
26.152
Πόντοι
7.046
Επειδη εχουμε πήξει στις ξεπετες και στις ασχημες να προσθεσω μια κοπελα που ειναι αξιολογη...
Την Ειρήνη στο χωματιανου το κατω. Οταν πηγα πρωτη φορα στο μαγαζι επαθα πλακα απο την κοπελα με την ομοιοτητα της με την Μαρια-Αντζυ τη βουλγαρα που μεσορανουσε στη φυλης πριν καμια δεκαετία... Μετα το πρωτο σοκ που το μυαλο μου εκανε τη σκεψη οτι ειναι η ιδια, επανηλθε η λογικη και σκεφτηκα πως η κοπελα ειναι μικρη. Δηλαδη εχει την εμφανιση της βουλγαρας οταν ειχε ξεκινησει στη φυλης... Οποτε η Μαρια Αντζυ καλα να ειναι οπου ειναι, σιγουρα θα εχει τα σημαδια του χρονου απο τη δεκαετια που εχει παρελθει...

Τη δευτερη φορα που επισκεφτηκα το χωματιανου λοιπόν περασα μαζι της. Μου την εσπασε βεβαια το ύφος του τσατσου Χαρη Ρομα( επισης και αυτός μοιαζει στον ηθοποιο!!!), Αλλά περασα στο δωματιο γιατι ειναι ομορφη. Καλο σεξ, καλο ακαποτο τσιμπουκι... Δεν ειχαμε κατι τρομερα θερμο, αλλά θεωρω οτι αν γινεις πελατης της θα σου δωσει το κατι παραπανω, δεν ειναι ξυνιλα και ξεπετα η κοπέλα.

Γενικα το επίπεδο ειναι πολυ χαμηλο τα τελευταια χρονια...
Οποτε βασιλεύουν οι μετριες σιγα σιγα, αφου οπως τα μουνια που υπηρχαν τοτε, δεν παιζουν τωρα...

Ας πουμε Αννα Ιλονα... Δουλευει ακομα η κοπελα, αλλά πριν 10 χρονια ηταν υπερμουναρος ενω τωρα αρχιζει να σπαει σιγα σιγα. Ακομα ομορφη ειναι βεβαια, αλλά εχει γινει πατος στις υπηρεσιες, ενω τοτε ηταν υπερμουνος, δυναμιτης, εδινε γλωσσοφιλα πανω στην καβλα...

Βανεσα...
Σακιρα...
Τζουλια στο διδυμου 18...
Ακομα το φυλης 71 κατω με την ευα, εφερνε ποτε ποτε απιστευτα μουνια κατω απο 20 χρονων που εφευγαν γρηγορα βεβαια...
Γενικα υπηρχαν πολυ καλες επιλογες...
Αδερφε μια μελαχρινή κοπέλα δεν είναι αυτή; Και λίγο σκουροδερμη;
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.970
Κριτικές
31
Like
26.152
Πόντοι
7.046

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826

makis268

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2009
Μηνύματα
153
Κριτικές
1
Like
284
Πόντοι
21
Επειδη εχουμε πήξει στις ξεπετες και στις ασχημες να προσθεσω μια κοπελα που ειναι αξιολογη...
Την Ειρήνη στο χωματιανου το κατω. Οταν πηγα πρωτη φορα στο μαγαζι επαθα πλακα απο την κοπελα με την ομοιοτητα της με την Μαρια-Αντζυ τη βουλγαρα που μεσορανουσε στη φυλης πριν καμια δεκαετία... Μετα το πρωτο σοκ που το μυαλο μου εκανε τη σκεψη οτι ειναι η ιδια, επανηλθε η λογικη και σκεφτηκα πως η κοπελα ειναι μικρη. Δηλαδη εχει την εμφανιση της βουλγαρας οταν ειχε ξεκινησει στη φυλης... Οποτε η Μαρια Αντζυ καλα να ειναι οπου ειναι, σιγουρα θα εχει τα σημαδια του χρονου απο τη δεκαετια που εχει παρελθει...

Τη δευτερη φορα που επισκεφτηκα το χωματιανου λοιπόν περασα μαζι της. Μου την εσπασε βεβαια το ύφος του τσατσου Χαρη Ρομα( επισης και αυτός μοιαζει στον ηθοποιο!!!), Αλλά περασα στο δωματιο γιατι ειναι ομορφη. Καλο σεξ, καλο ακαποτο τσιμπουκι... Δεν ειχαμε κατι τρομερα θερμο, αλλά θεωρω οτι αν γινεις πελατης της θα σου δωσει το κατι παραπανω, δεν ειναι ξυνιλα και ξεπετα η κοπέλα.

Γενικα το επίπεδο ειναι πολυ χαμηλο τα τελευταια χρονια...
Οποτε βασιλεύουν οι μετριες σιγα σιγα, αφου οπως τα μουνια που υπηρχαν τοτε, δεν παιζουν τωρα...

Ας πουμε Αννα Ιλονα... Δουλευει ακομα η κοπελα, αλλά πριν 10 χρονια ηταν υπερμουναρος ενω τωρα αρχιζει να σπαει σιγα σιγα. Ακομα ομορφη ειναι βεβαια, αλλά εχει γινει πατος στις υπηρεσιες, ενω τοτε ηταν υπερμουνος, δυναμιτης, εδινε γλωσσοφιλα πανω στην καβλα...

Βανεσα...
Σακιρα...
Τζουλια στο διδυμου 18...
Ακομα το φυλης 71 κατω με την ευα, εφερνε ποτε ποτε απιστευτα μουνια κατω απο 20 χρονων που εφευγαν γρηγορα βεβαια...
Γενικα υπηρχαν πολυ καλες επιλογες...
που δουλευει η αννα ιλονα και δεν εχω παρει πρεφα ρε φιλαρακι?
 

Atridis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
411
Κριτικές
158
Like
8.572
Πόντοι
23.733
Σάρα Σάρα πουλεει και ο Μπομπ Ντίλαν.
Φώκαιας 25 β
Ανεβάζω κριτικη.
 

Xusths

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2020
Μηνύματα
112
Like
90
Πόντοι
1
Παιδιά έχει πάει κανένας με μια Εύα Φωκαίας 19 να πει εντυπώσεις ;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom