Νέα

Ηλικία Μελών BOURDELA.COM

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SnakeSpir
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 361
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιά η ηλικία σας σήμερα;

  • 18-25

    Ψήφοι: 77 11,9%
  • 26-30

    Ψήφοι: 85 13,1%
  • 31-35

    Ψήφοι: 113 17,5%
  • 36-40

    Ψήφοι: 107 16,5%
  • 41-45

    Ψήφοι: 98 15,1%
  • 46-50

    Ψήφοι: 85 13,1%
  • 51-55

    Ψήφοι: 42 6,5%
  • 56-60

    Ψήφοι: 31 4,8%
  • 61-65

    Ψήφοι: 1 0,2%
  • 66-70

    Ψήφοι: 1 0,2%
  • 71-75

    Ψήφοι: 2 0,3%
  • 76-80

    Ψήφοι: 1 0,2%
  • 81-85

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • 86-90

    Ψήφοι: 1 0,2%
  • 90+

    Ψήφοι: 3 0,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    647

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Χαζούλη εγώ πλέον είμαι κοντά στα 50. Και με ελάχιστο διαθέσιμο χρόνο. Ήταν επιλογή μου προ 5ετιας να αφήσω το καμάκι και να αρχισω τα κολ γκιρλ
Ελαχιστο διαθεσιμο χρονο και εισαι 13 ωρες την μερα στο μπου.
Ναι μπραβο τωρα με επεισες...
Απλα αν εισαι κοντος και μικροτσουτσουνος οι γκομενες λακιζουν.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
23 μη σου πω..
Με απαξίωσες μπούλη :confused:
Αν ποτε σου κάτσει καμία τα λέμε...
Ή αν αποφασίσεις να δουλέψεις μπας και καταλάβεις τι σημαίνει έλειψη χρόνου
Μα δεν θελω να μου κάτσει,αφου απαξιω ολες τις εξωτερικες γκομενες και ασχολουμαι μονο με τον αγοραιο ερωτα.
Οσο για δουλεια αφου δουλευω ρε σπορε αμαξια πουλαω
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.411
Κριτικές
62
Like
41.141
Πόντοι
8.530
Αφου δεν καθονται ευκολα οι ελλεινιδες ρε προμοτορα γιατι απορεις?
Και πιο μικρες ηλικιες θα πετυχεις ακομα.
Τέτοια κριση που βιωνει αυτη η χωρα δεν υπαρχει πουθενα αλλου.
Βεβαια εχουμε τα χαζοκαναλα που μεσω της σοουμπιζ αλλαζουν το μυαλο του καθε σαχλοκουδουνου.
Η ελλαδα δεν ρολαρει ουτε κοινωνικα ουτε οικονομικα ουτε επαγγελματικά.
Το μονο που αξιζει σ αυτο τον τοπο ειναι ο φθηνος αγοραιος ερωτας,το μεταξι και η φυλης ειναι οτι καλύτερο εχει αυτος εδω ο τοπος.
Εγω εκανα ταξιδι απο το καταρ 4ωρων για να παω μεταξι και φυλης μιας και εκει ο αγοραιος χρυσοπληρωνεται.
Όπου ο αγοραιος έρωτας χρυσοπληρωνεται, θεωρείται τόσο εύκολο να χτυπήσεις κάποια ερασιτεχνικής κατηγορίας ώστε καθίσταται σχεδόν περιττό να πληρώσεις."Θεωρείται" είπα...όχι ότι είναι κιόλας.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Όπου ο αγοραιος έρωτας χρυσοπληρωνεται, θεωρείται τόσο εύκολο να χτυπήσεις κάποια ερασιτεχνικής κατηγορίας ώστε καθίσταται σχεδόν περιττό να πληρώσεις."Θεωρείται" είπα...όχι ότι είναι κιόλας.
Στη ντοχα ειναι ευκολο να βρεις γκομενα οχι να γαμησεις αλλα για να παντρευτείς.
Αν εγω ημουν μουσουλμανος η γινομουν μεσω φιλων γνωστων θα αναζητουσα γυναικα,ολοι εχουν ξαδερφες αδερφες μακρινες συγγενεις ελευθερες οποτε θα με εφερναν σε επαφη με τη οικογενεια της κοπελας αρχικα και μετα με τη κοπελα.
Αν εγω ενδιαφερομουν για την αμιρα ας πουμε θα έπρεπε να παω σπιτι να δω τους γονεις της και την άμιρα.
Θα πηγαινα λουλουδια γλυκά κλπ και θα καθομουν με το πατερα και τα αρσενικα αδερφια να ζητησω τη κοπελα,ο πατερας χωρις πολλα πολλα αν εισαι μουσουλμανος και εχεις μια καλη δουλεια στη δινει χωρις δυσκολιες οποτε δινεις τα χερια με τον πατερα και γινεται το λογοδεσιμο και κανονιζεται τους αρραβωνες.
Αφου γινουν οι αρραβωνες παρεις χρυσαφικα κλπ θα μπορω να μιλησω με τη κοπελα αλλα ουτε φιλια ουτε αγγιγματα ουτε σεξ ουτε ραντεβου ολα αυτα μετα το γαμο,οποτε γίνεται ο γαμος τρωτε πινετε οχι αλκοολ βεβαια...αα και σημαντικο το σπιτι πρεπει να το εχει ο αντρας οχι η γυναικα.
Μετα το γαμο σπιτι και τη κανεις οτι θες.
Ετσι ειναι εκει,μπακουρι δεν μενεις αν δεν εισαι αστεγος και αναπηρος στο μυαλο
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Κατάλαβες γιατί έμεινες εκεί μπακούρι, όχι λογικό.
Ρε αν αλλαζα θρησκεια και γινομουν μουσλιμι ανετα παντρευομουν.
Αλλο που εμενα μ αρεσει η μπουρδελικη ζωη.
Ο σαντμαν που θελει αποκατασταση ειναι μαστ γι αυτον αυτες οι χωρες απλα γινεται μουσουλμανος μαθαινει και αραβικα η τουρκικα και ολα καλα.
Υπαρχουν και αραβισες χριστιανες σε συρια λιβανο αιγυπτο οποτε μπορει να τσεπωσει και χριστιανη με την ιδια μεθοδο γινεται και σ αυτους.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.411
Κριτικές
62
Like
41.141
Πόντοι
8.530
Στη ντοχα ειναι ευκολο να βρεις γκομενα οχι να γαμησεις αλλα για να παντρευτείς.
Αν εγω ημουν μουσουλμανος η γινομουν μεσω φιλων γνωστων θα αναζητουσα γυναικα,ολοι εχουν ξαδερφες αδερφες μακρινες συγγενεις ελευθερες οποτε θα με εφερναν σε επαφη με τη οικογενεια της κοπελας αρχικα και μετα με τη κοπελα.
Αν εγω ενδιαφερομουν για την αμιρα ας πουμε θα έπρεπε να παω σπιτι να δω τους γονεις της και την άμιρα.
Θα πηγαινα λουλουδια γλυκά κλπ και θα καθομουν με το πατερα και τα αρσενικα αδερφια να ζητησω τη κοπελα,ο πατερας χωρις πολλα πολλα αν εισαι μουσουλμανος και εχεις μια καλη δουλεια στη δινει χωρις δυσκολιες οποτε δινεις τα χερια με τον πατερα και γινεται το λογοδεσιμο και κανονιζεται τους αρραβωνες.
Αφου γινουν οι αρραβωνες παρεις χρυσαφικα κλπ θα μπορω να μιλησω με τη κοπελα αλλα ουτε φιλια ουτε αγγιγματα ουτε σεξ ουτε ραντεβου ολα αυτα μετα το γαμο,οποτε γίνεται ο γαμος τρωτε πινετε οχι αλκοολ βεβαια...αα και σημαντικο το σπιτι πρεπει να το εχει ο αντρας οχι η γυναικα.
Μετα το γαμο σπιτι και τη κανεις οτι θες.
Ετσι ειναι εκει,μπακουρι δεν μενεις αν δεν εισαι αστεγος και αναπηρος στο μυαλο
Έστω....χωρίς γυναίκα δεν μένει κανένας εκεί.
Στην Αμερική είναι πανάκριβο το επαγγελματικό σεξ αλλά οι Αμερικανες δεν έχουν συνήθως την ξυνιλα της Ελλεεινιδας και εκεί πάλι βολεύονται πολύ πιο εύκολα από εδώ.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Έστω....χωρίς γυναίκα δεν μένει κανένας εκεί.
Στην Αμερική είναι πανάκριβο το επαγγελματικό σεξ αλλά οι Αμερικανες δεν έχουν συνήθως την ξυνιλα της Ελλεεινιδας και εκεί πάλι βολεύονται πολύ πιο εύκολα από εδώ.
Ναι καλα έχω μείνει φιλαδελεφεια 1 χρόνο.
Σκατα ειναι και εκει,ευκολες ειναι οι μαυρες και οι λατινες οι λευκες ειναι σαν τις ελληνιδες δυσκολες.
Εξαλλου εκει εχουν τους περιζητητους τζαμαικανους και πορτορικανους που οντως ειναι τουμπανοι διπλα στους χαζοαμερικανους οπως και ενας ελληνας δεν μπορει να σταθει διπλα σε ενα τζαμαικανο η πορτορικανο χανει.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.705
Πόντοι
3.936
Εξαλλου εκει εχουν τους περιζητητους τζαμαικανους και πορτορικανους που οντως ειναι τουμπανοι διπλα στους χαζοαμερικανους οπως και ενας ελληνας δεν μπορει να σταθει διπλα σε ενα τζαμαικανο η πορτορικανο χανει.
Τελικά εσύ προτιμάς Τζαμαϊκανούς ή Πορτορικανούς; :think:
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.847
Κριτικές
1
Like
9.659
Πόντοι
2.456
προβλέπω να χυθεί αίμα :wanker:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom