Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 362 άτομα (34 μέλη και 328 επισκέπτες)

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
λογικά ναι
αλλά μετά από τόσα χρόνια προτιμώ να δώσω κάτι παραπάνω και να γαμήσω κάτι καλό παρά να ρισκάρω χαμένα 20άρικα.

τώρα η συζήτηση για την νομιμοποίηση είναι εντελώς θεωρητική καθώς δεν πρόκειται να γίνει ποτέ. Οπότε δεν θα μάθουμε ποτέ τι επίπτωση θα έχει στην μπουρδελοεμπειρία.

το σίγουρο είναι ότι τα μπουρδέλα αυτή τη στιγμή στενάζουν εδώ και 5-6 χρόνια με μετρημένες κοπέλες που είναι και όμορφες και με καλές υπηρεσίες (αυτή τη στιγμή ίσως να μην υπάρχει καμία, για εμένα τελευταία η Σόνια) μακάρι σε 1-2 χρόνια που θα έχει συνεχιστεί η άνοδος του βιοτικού επιπέδου στην Ελλάδα και σε συνδιασμό με το τέλος του Covid να δούμε μια ανανέωση καθώς αυτή τη στιγμή δυστυχώς για μια κοπέλα που αξίζει είναι πολύ πιο συμφέρον να πάει στην κεντρική ευρώπη παρά να μείνει στην Ελλάδα να γαμιέται για 10άρικα (και αν τα πάρει).

τώρα αν διαβάζουν τα αφεντικά των σπιτιών μερικά τιπς που πιστεύω θα σπάσουν στις πωλήσεις είναι:
1) ντύσιμο, να βγαίνουν οι πουτάνες με σορτσάκια, τοπάκια κτλ όχι φουλ ντύσιμο για να μην αργούν από πελάτη σε πελάτη αλλά σίγουρα στο μυαλό του πελάτη θα συνδιαστεί με τις εικόνες από τα μουνιά που βλέπει έξω και θελεί να σκίσει και θα μπαινουν πολλοί
2) προγράμματα πιο κίνκυ (όχι μασάζ και μαλακίες, που δεν ξέρουν να κάνουν) π.χ. 10€ 3λεπτά μόνο πίπα χύσιμο στο στόμα (στύλ gloryhole χωρίς τον τοίχο!!) σε φάση μπαίνεις την βλέπεις με τα ρούχα ή χωρίς, πάτε δωμάτιο τον παίζεις την χύνεις και φεύγεις πουτανοσφηνάκι, (θυμάμαι το έκανα στο μεταξύ πριν 10 χρόνια, στην κολοκυνθούς είχε σερί δωμάτια και έλεγα πάμε τουαλέτα 2λεπτά σε τσιμπουκώνω στα γρήγορα χύνω φεύγω και για αυτές ήταν εύκολα λεφτά και για εμένα ήταν κάτι διαφορετικό και με κάβλωνε).
3) οι μιλφ πουτάνες να κάνουν τις τσατσάδες και να μπαίνουν δωμάτιο ή μόνες τους ή και μόνο με την κοπέλα. τώρα προφανώς το πρόβλημα είναι ποιος θα κάθετε έξω με τους πελάτες όταν είναι και οι 2 μέσα.

Γενικά εφόσον το ρόστερ δεν μπορεί να αναβαθμιστεί τουλάχιστον να γίνουν αλλαγές σε άλλους τομείς που θα βοηθήσουν να δούμε κάτι διαφορετικό.

για να πάμε και λίγο στο θέμα του θρετ
χτες κατέβηκα φωκαίας.
17πάνω ιζαμπέλα πιο όμορφη με το κανονικό μαλλί και αλλαγμένη προς το φυσιολογικότερο σε συμπεριφορά την προτείνω ανεπιφύλακτα
19 ρίτα την είχα πάρει παλία, δεν την προτείνω καλες υπηρεσίες αλλά από εμφάνιση κλαφτα
27 κάτω εμμανουέλα και μπέλα 100χρόνια οι ίδιες
27 σκαλάκια καρολίνα και βαλέρια, την καρολίνα την ξέρετε όλοι (δυνατή!) η βαλέρια μέσα είναι καλή εμφανισιακά δεν είναι πιπίνι που μου αρέσουν αλλά μέσα είναι πολύ θηλυκή και χαίρεσαι να την γαμάς.

Συμφωνώ και επαυξάνω...έπρεπε να υπάρχουν προγράμματα "σφηνάκι"... μόνο πίπα η μόνο μαλακία...άπειρες φορές μου έχει τύχει να θέλω μόνο ένα καλό handjob..η μια γρήγορη αριστοτεχνική πίπα... χωρίς πολλά πολλά...
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Για ΚΑΛΟ Deep throat ποια προτείνετε?Καρολίνα φ27,Μπάρμπορα η τα δοκιμασμένα της Δ27???

Καμία από αυτές.. πήγαινε Μαρίνα Κωνσταντινουπόλεως 166 απόγευμα..κάνει πολύ καλό deepthroat...από τις λίγες που τον φτάνουν λαρύγγι...όπως και καλή προσπάθεια έκανε προχθές η Βαλέρια στο διδύμου 22...
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.911
Like
5.751
Πόντοι
1.056
Προτεινε το ρε τυπε..τι φοβασαι;

Ενα 10ευρω πεντε-δεκα λεπτακια και εισαι αρχοντας! :rockon: Την απαλασεις και απο αγγαρειες..

Μετα τρως και την σουβλακαρα σου και η ζωη γινεται ενα ονειρο!

Τι αλλο να ζητησεις...
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Προτεινε το ρε τυπε..τι φοβασαι;

Ενα 10ευρω πεντε-δεκα λεπτακια και εισαι αρχοντας! :rockon: Την απαλασεις και απο αγγαρειες..

Δε το κάνουν... τοχω προτείνει.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
λογικά ναι
αλλά μετά από τόσα χρόνια προτιμώ να δώσω κάτι παραπάνω και να γαμήσω κάτι καλό παρά να ρισκάρω χαμένα 20άρικα.

τώρα η συζήτηση για την νομιμοποίηση είναι εντελώς θεωρητική καθώς δεν πρόκειται να γίνει ποτέ. Οπότε δεν θα μάθουμε ποτέ τι επίπτωση θα έχει στην μπουρδελοεμπειρία.

το σίγουρο είναι ότι τα μπουρδέλα αυτή τη στιγμή στενάζουν εδώ και 5-6 χρόνια με μετρημένες κοπέλες που είναι και όμορφες και με καλές υπηρεσίες (αυτή τη στιγμή ίσως να μην υπάρχει καμία, για εμένα τελευταία η Σόνια) μακάρι σε 1-2 χρόνια που θα έχει συνεχιστεί η άνοδος του βιοτικού επιπέδου στην Ελλάδα και σε συνδιασμό με το τέλος του Covid να δούμε μια ανανέωση καθώς αυτή τη στιγμή δυστυχώς για μια κοπέλα που αξίζει είναι πολύ πιο συμφέρον να πάει στην κεντρική ευρώπη παρά να μείνει στην Ελλάδα να γαμιέται για 10άρικα (και αν τα πάρει).

τώρα αν διαβάζουν τα αφεντικά των σπιτιών μερικά τιπς που πιστεύω θα σπάσουν στις πωλήσεις είναι:
1) ντύσιμο, να βγαίνουν οι πουτάνες με σορτσάκια, τοπάκια κτλ όχι φουλ ντύσιμο για να μην αργούν από πελάτη σε πελάτη αλλά σίγουρα στο μυαλό του πελάτη θα συνδιαστεί με τις εικόνες από τα μουνιά που βλέπει έξω και θελεί να σκίσει και θα μπαινουν πολλοί
2) προγράμματα πιο κίνκυ (όχι μασάζ και μαλακίες, που δεν ξέρουν να κάνουν) π.χ. 10€ 3λεπτά μόνο πίπα χύσιμο στο στόμα (στύλ gloryhole χωρίς τον τοίχο!!) σε φάση μπαίνεις την βλέπεις με τα ρούχα ή χωρίς, πάτε δωμάτιο τον παίζεις την χύνεις και φεύγεις πουτανοσφηνάκι, (θυμάμαι το έκανα στο μεταξύ πριν 10 χρόνια, στην κολοκυνθούς είχε σερί δωμάτια και έλεγα πάμε τουαλέτα 2λεπτά σε τσιμπουκώνω στα γρήγορα χύνω φεύγω και για αυτές ήταν εύκολα λεφτά και για εμένα ήταν κάτι διαφορετικό και με κάβλωνε).
3) οι μιλφ πουτάνες να κάνουν τις τσατσάδες και να μπαίνουν δωμάτιο ή μόνες τους ή και μόνο με την κοπέλα. τώρα προφανώς το πρόβλημα είναι ποιος θα κάθετε έξω με τους πελάτες όταν είναι και οι 2 μέσα.

Γενικά εφόσον το ρόστερ δεν μπορεί να αναβαθμιστεί τουλάχιστον να γίνουν αλλαγές σε άλλους τομείς που θα βοηθήσουν να δούμε κάτι διαφορετικό.

για να πάμε και λίγο στο θέμα του θρετ
χτες κατέβηκα φωκαίας.
17πάνω ιζαμπέλα πιο όμορφη με το κανονικό μαλλί και αλλαγμένη προς το φυσιολογικότερο σε συμπεριφορά την προτείνω ανεπιφύλακτα
19 ρίτα την είχα πάρει παλία, δεν την προτείνω καλες υπηρεσίες αλλά από εμφάνιση κλαφτα
27 κάτω εμμανουέλα και μπέλα 100χρόνια οι ίδιες
27 σκαλάκια καρολίνα και βαλέρια, την καρολίνα την ξέρετε όλοι (δυνατή!) η βαλέρια μέσα είναι καλή εμφανισιακά δεν είναι πιπίνι που μου αρέσουν αλλά μέσα είναι πολύ θηλυκή και χαίρεσαι να την γαμάς.
Που την είδες την άνοδο του βιοτικού επιπέδου εσύ; Πλάκα μας κάνεις;

Εδώ μας τα παίρνουν από παντού.

Ενφια , πανάκριβα νοίκια,κάρτες που πρέπεις να βαράς γιατί θα στα φάει η Εφορία. Για να μην στα φάει πρέπει να τα ξοδέψεις...

Επίσης η βενζίνη ανέβηκε,το σέρβις, η ασφάλεια . Αμάξι δεν συντηρείς .Το σούπερ μάρκετ το ίδιο.

Χεστε μας με το σαξές στορι του Κούλη και τις πλάτες του μπαμπά και του παππού σας.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Και ξέχασα τη χούντα του κόβιντ,πληρώνεις συνέχεια και δεν μπαίνεις πουθενά ή κανείς εμβόλιο
 
Τελευταία τροποποίηση:

markosp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.280
Κριτικές
5
Like
1.325
Πόντοι
216
Απλά τότε οι υπηρεσίες θα ξεκινούσαν από τα 50 ευρώ, γιατί θα έμπαινε καπέλο ΦΠΑ και μαλακίες.
Δηλαδή θα κοβανε αποδείξεις στα μπουρδελα?
????
Σίγουρα θα αυξανόταν λιγο η τιμη,αλλα και τωρα σκεψου ποσα χρήματα σκανε σε νταβαδες-μπατσους για να λειτουργουν παράνομα
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Δηλαδή θα κοβανε αποδείξεις στα μπουρδελα?
????
Σίγουρα θα αυξανόταν λιγο η τιμη,αλλα και τωρα σκεψου ποσα χρήματα σκανε σε νταβαδες-μπατσους για να λειτουργουν παράνομα
Ε άμα ήταν να λειτουργούν νόμιμα, θα τα κάνανε και όλα νόμιμα, οπότε θα κόβανε και αποδείξεις.
 

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Μάγκες εχει κανένας σας εμπειρία με την Ινές από Φιλιππιδου 11Β ;
Έκανα ένα σύντομο πέρασμα σήμερα -δεν κατέθεσα- και μου έκανε θετική εντύπωση η συγκεκριμένη.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Μάγκες εχει κανένας σας εμπειρία με την Ινές από Φιλιππιδου 11Β ;
Έκανα ένα σύντομο πέρασμα σήμερα -δεν κατέθεσα- και μου έκανε θετική εντύπωση η συγκεκριμένη.

Τη παίρνω κατά καιρούς...λόγω εμφάνισης...κάνει ωραίο handjob με λαδάκι πολύ αισθησιακό.. στήνεται ωραία στα 4 χαζεύεις κωλαρα.. που κατέχει..και κάνει ωραία πίπα...αλλά πιο πολύ πάω για handjob.
 

MAD MAX(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
9
Like
367
Πόντοι
26
Καμία από αυτές.. πήγαινε Μαρίνα Κωνσταντινουπόλεως 166 απόγευμα..κάνει πολύ καλό deepthroat...από τις λίγες που τον φτάνουν λαρύγγι...όπως και καλή προσπάθεια έκανε προχθές η Βαλέρια στο διδύμου 22...
Βλέπεται η Μαρίνα?
 

francesco barbalias

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2018
Μηνύματα
87
Like
746
Πόντοι
80
Που την είδες την άνοδο του βιοτικού επιπέδου εσύ; Πλάκα μας κάνεις;

Εδώ μας τα παίρνουν από παντού.

Ενφια , πανάκριβα νοίκια,κάρτες που πρέπεις να βαράς γιατί θα στα φάει η Εφορία. Για να μην στα φάει πρέπει να τα ξοδέψεις...

Επίσης η βενζίνη ανέβηκε,το σέρβις, η ασφάλεια . Αμάξι δεν συντηρείς .Το σούπερ μάρκετ το ίδιο.

Χεστε μας με το σαξές στορι του Κούλη και τις πλάτες του μπαμπά και του παππού σας.
Και ξέχασα τη χούντα του κόβιντ,πληρώνεις συνέχεια και δεν μπαίνεις πουθενά ή κανείς εμβόλιο
Δεν με συντηρεί κάνεις. Η άνοδος του βιοτικού επιπέδου από την εποχή της βαθιάς κρίσης είναι γεγονός δες μόνο την ανεργία από 24,6§ το 2015 το 2021 είναι στο 13,2§ δεν είναι θέμα Κούλη είναι θέμα ότι πέρασε η κρίση προσαρμόστηκε η οικονομία

Όσο για το εμβόλιο τι να πω πλέον μετά από τόσους μήνες;; ΗΜΑΡΤΟΝ!!

Στο θέμα τώρα.
Πήγα Βέργας 3 να δω ποια ζητάει 40€ με την ελπίδα ότι θα δω κάτι που να τα αξίζει και ήταν 2 ουκρανέζες θείες και έπαιρναν 20€ δεν ξέρω αν ήταν κάποια από αυτές εχτες και ζήταγε 40€

πήγα και φωκαίας μιας και κατέβηκα
24 Αννίτα
27 πάνω Αλις
27 ισόγειο Μελίνα
27 υπόγειο Εμμανουέλα και Μπέλα

δεν κατέθεσα πουθενά.
 

Sonik2121

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2021
Μηνύματα
118
Like
186
Πόντοι
1
Χτες μεταμεσονυχτια στη φωκαιας τελευταιο σπιτακι π ειναι δυωροφο αυτο π βλεπει λεωφορο,στον κατω οροφο η μελινα ουκρανη οπως μ ειπε ωραιο σωμα ξανθια με εκφυλο προσωπο(αλιονα μου θυμιζε απο τσιμπουκαδικο)χαλια μεσα μακρια..ειχε πολυ δουλεια κ μ ειπε πως δεν εβγαζε καν ρουχα γιατι θα χαναμε χρονο)..τπτ μαγκες μακρια θελει να σε ξεπεταξει κ παιρνει κ γκριματσες βαριεστημαρας
 

Atridis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
409
Κριτικές
156
Like
8.465
Πόντοι
23.733
Ιάσονος 32 ισόγειο στο βάθος
Όνομα : Βίκη εκ.ροσιας
Μαύρα μαλλιά χυμοδες Σόμα μεγάλα κρεμαστά βιζια.
Πίπα χορις καθόλου χέρι γρήγορη και βαθιά αν και λίγο μονότονη.στα τέσσερα δεν στινοταν και πολύ καλά την διορθονα.πηγα να την φυλησω στην πλάτη δεν ήθελε,να πιάσω τα μαλλιά δεν ήθελε.πρεσαρα λίγο την κολάρα της χουφτοσα τις βυζάρες της βαρέθηκα.δεν είχα και τίποτα φοβερές καύλες.σταματισακαι της λέω στο καλό.πεταχτικε όλο χαρά και έφυγε.κι εμένα αυτό που ελκειαι τόρα ήταν να πάω να φάω τίποτα.φευγοντας την είδα όλο μούτρα να μπενει στο δοματιο ( με κάποιον Πακιστανό προφανος)
Αυτά για απόψε.
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Tα μπουρδέλα για μένα είναι κάτι σαν ψυχοθεραπεία, ένας κόσμος που μόλις μπαίνω μέσα του κάνει τις φαντασιώσεις μου να πάλλονται σαν έμβρυο. Δεν είμαστε όλοι ίδιοι φυσικά, κάποιοι πάνε απλά για να 'αδειάσουν' κάποιοι για να πουλήσουν μούρη και άλλοι για να δουν γυμνή γυναίκα για πρώτη φορά. Είμαι ένα ον συνδεδεμένο με τον ερωτισμό, η γυναικεία παρουσία δίπλα μου με φτιάχνει όπως το ουίσκυ τον αλκοολικό... Σέβομαι όλα αυτά τα κορίτσια που δουλεύουν στους οίκους ασχέτως αν με κάποιες δεν ταιριάξαμε στις χημείες. Η μαγεία ξεκινάει όταν αγγίζεις και αγγίζεσαι... Καυτά βλέμματα μέσα στην ομίχλη του υποκόσμου, όταν χωρίς λέξεις ουρλιάζεις όλα αυτά που κρύβονται μέσα σου... Καλησπέρες... Carl Barton Παρών..!!
 

fmx

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2020
Μηνύματα
5
Like
8
Πόντοι
0
Tα μπουρδέλα για μένα είναι κάτι σαν ψυχοθεραπεία, ένας κόσμος που μόλις μπαίνω μέσα του κάνει τις φαντασιώσεις μου να πάλλονται σαν έμβρυο. Δεν είμαστε όλοι ίδιοι φυσικά, κάποιοι πάνε απλά για να 'αδειάσουν' κάποιοι για να πουλήσουν μούρη και άλλοι για να δουν γυμνή γυναίκα για πρώτη φορά. Είμαι ένα ον συνδεδεμένο με τον ερωτισμό, η γυναικεία παρουσία δίπλα μου με φτιάχνει όπως το ουίσκυ τον αλκοολικό... Σέβομαι όλα αυτά τα κορίτσια που δουλεύουν στους οίκους ασχέτως αν με κάποιες δεν ταιριάξαμε στις χημείες. Η μαγεία ξεκινάει όταν αγγίζεις και αγγίζεσαι... Καυτά βλέμματα μέσα στην ομίχλη του υποκόσμου, όταν χωρίς λέξεις ουρλιάζεις όλα αυτά που κρύβονται μέσα σου... Καλησπέρες... Carl Barton Παρών..!!
Γραψε αρλεκιν να κονομησεις...το χεις?
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Δεν με συντηρεί κάνεις. Η άνοδος του βιοτικού επιπέδου από την εποχή της βαθιάς κρίσης είναι γεγονός δες μόνο την ανεργία από 24,6§ το 2015 το 2021 είναι στο 13,2§ δεν είναι θέμα Κούλη είναι θέμα ότι πέρασε η κρίση προσαρμόστηκε η οικονομία

Όσο για το εμβόλιο τι να πω πλέον μετά από τόσους μήνες;; ΗΜΑΡΤΟΝ!!

Στο θέμα τώρα.
Πήγα Βέργας 3 να δω ποια ζητάει 40€ με την ελπίδα ότι θα δω κάτι που να τα αξίζει και ήταν 2 ουκρανέζες θείες και έπαιρναν 20€ δεν ξέρω αν ήταν κάποια από αυτές εχτες και ζήταγε 40€

πήγα και φωκαίας μιας και κατέβηκα
24 Αννίτα
27 πάνω Αλις
27 ισόγειο Μελίνα
27 υπόγειο Εμμανουέλα και Μπέλα

δεν κατέθεσα πουθενά.
Ποια στατιστικά ανεργίας μας τσαμπουνάς τώρα με το συμπάθειο ,τηλεορασόπληκτε που μιλάς εκ του ασφαλούς; Βγήκες έξω στο δρόμο να δεις τί παίζει; Μάλλον μόνο με τ αμάξι περνάς.

Εγώ κοιτάω τί παίρνω τί δίνω. Μου χρειάζονται στατιστικές ανεργίας για να καταλάβω ότι δεν μένει φράγκο; έξω κόβει λόρδα κι εσύ μιλάς για στατιστικές ανεργίας. Με στατιστικές ανεργίας η μπάκα δεν γέμιζει.
 
Τελευταία τροποποίηση:

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Είμαι ένα ον συνδεδεμένο με τον ερωτισμό, η γυναικεία παρουσία δίπλα μου με φτιάχνει όπως το ουίσκυ τον αλκοολικό...

Κι εγώ κι εγώ. Αλλά έχω ένα μικρό ελάττωμα . Με τραβάνε οι μουναρες. Οι μουνάρες μουνάρες. Όχι αυτές που εννοείτε εδώ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Reuzel

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Κατάθεση πριν λίγο στο Δίδυμου 27 στην Τανια, το ξανθο κοντοπουτανο μιλφ Ρωσιδακι με τις βυζαρες και τη κωλαρα.

Πολύ τίμια σεξεργάτρια, μπαίνει με διαθεση στο δωμάτιο, γλωσσοφιλα αφήνει φουλ, γλείψιμο στις βυζαρες της και πιασίματα χωρίς μα και μου.
Πεντακάθαρη επίσης, μόλις έκανε το ντουσάκι της με άρωμα λεβάντα Μασσαλίας και είχε κάνει στοματικό πλύσιμο με Listerin.

Το τσιμπουκι της πολυ σπιρτόζικο, το κανει με πάθος και γρήγορες κινήσεις, υστερεί βεβαια σε τεχνική, δεν έχει την τεχνική της Αλιονας π.χ που το κάνει στριφογυριστό.

Στα 4 στήνεται πολυ καλα και αντέχει η τρύπα της , συνιστάται επίσης να την πάρετε και αναποδο cow girl, να ανέβει απο πανω σας στην πολυθρόνα με γυρισμένη πλατη, εκεί τα δίνει όλα, Ferrari το κορίτσι γαμιεται με πάθος, φωτιά και λαύρα...

Τελος, τελειωμα στο στόμα της οπου δεν αφήνει επ ουδενί καμια σταγόνα να πεσει στο πάτωμα ουτε κατα διάνοια.

Το κορίτσι συνιστάται ανεπιφύλακτα.

Υ.Γ Ήθελα να πάρω την Αλιονα, αλλά είχε αλλα 2 δωμάτια να εξυπηρετήσει η καυλιάρα.
Δε πειράζει, αλλη φορά.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom