Νέα

Γύφτοι-βΡομά: συμβάντα, απόψεις κλπ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anton3566
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 339K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.690
Κριτικές
178
Like
40.655
Πόντοι
21.896
Πες μας λίγα λόγια για την κοινωνία σας και γιατί κάποιος μουσουλμάνος να ενταχθεί σε αυτή :coffee:
Οι κοινωνία μας είναι δομημένο με αξίες με βαση το δυτικό πολιτισμό κ οι πολιτικοί μας την προασπιζουν :confused: :confused:
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.400
Κριτικές
1
Like
33.630
Πόντοι
6.256

Jigsaw24

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
2.414
Like
722
Πόντοι
96
18 χρονών λέει ο θανών και είχε ήδη δύο παιδιά :confused::confused::confused:
 

xratsas

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
492
Κριτικές
19
Like
1.922
Πόντοι
1.191
Πες μας λίγα λόγια για την κοινωνία σας και γιατί κάποιος μουσουλμάνος να ενταχθεί σε αυτή :coffee:
οταν επιλεγεις να ζεις σε μια χωρα σεβεσαι τους νομους που εχει αν δεν σου αρεσουν μπορεις ευκολα να γυρισεις στην χωρα σου ,τοσο απλα
 

ARAVOTOURKOS(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2020
Μηνύματα
919
Like
1.336
Πόντοι
206
Κοινωνία που έρχονται οι υπάνθρωποι και προσπαθουν να γίνουν άνθρωποι
Για να γίνουμε άνθρωποι δηλαδή πρέπει να κάνουμε παρέλαση στα gay pride, να καίμε τη σημαία μας, να μην διεκδικούμε τα δικαιώματα της χώρα μας, να προσκυνάμε τις γυναίκες και να τους δίνουμε το πάνω χέρι, να εμπνεόμαστε απο τη κάθε φουσκωμένη ψευτοστάρ της εβδομάδας και να πιστεύουμε στη τεχνητή νοημοσύνη αντι για τον θεό? :confused:
Ρε πάτε καλά?
ΡΕ ΠΑΤΕ ΚΑΛΑ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Γιατί αυτοί είστε ..........(clopy right koytsoumbas & luben tv)
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.400
Κριτικές
1
Like
33.630
Πόντοι
6.256
οταν επιλεγεις να ζεις σε μια χωρα σεβεσαι τους νομους που εχει αν δεν σου αρεσουν μπορεις ευκολα να γυρισεις στην χωρα σου ,τοσο απλα
Οι κυβερνήσεις μας περνάνε το μηνυμα ότι αν δεν τους αρεσει η κοινωνία μας μπορουν ευκολα να την αλλάξουν
 

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
1.995
Κριτικές
10
Like
1.393
Πόντοι
506
Οι μουσουλμανοι ειναι οι ιδανικοι νεοι πολιτες για το συστημα. Αδιαφορουν γι την πολιτικη. Τους ειναι αδιαφορη.
Ειναι ιδανικοι ως νεοαποικιστες.
Εδω Γερμανια εχουμε πολλους, ετσι και στο χωρο εργασιας οπως και κατα τη διαρκεια των σπουδων μου. Κανενας μα κανενας δε μιλησε ποτε για πολιτικη. Αντιθετα οι χριστινοι σε κουβεντα ανεξαρτητα απο την εθνικοτητα, ειχαν ή ηθελαν κατι να πουνε.
 

ARAVOTOURKOS(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2020
Μηνύματα
919
Like
1.336
Πόντοι
206
οταν επιλεγεις να ζεις σε μια χωρα σεβεσαι τους νομους που εχει αν δεν σου αρεσουν μπορεις ευκολα να γυρισεις στην χωρα σου ,τοσο απλa
Εγώ επιλέγω να κάνω ότι γουστάρω εδώ που είμαι και λογαριασμό να πληρώνετε εσείς και κλάστε μου τα αρχίδια :alivedick: :alivedick: :alivedick:
Ευτυχώς που υπάρχει και το Κούλι Άκμπαρ να βάζει φυλακή κάτι τέτοιους που μας λένε να γυρίσουμε στη χώρα μας ως απροσάρμοστοι :kneel::kneel::kneel:
 

xratsas

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
492
Κριτικές
19
Like
1.922
Πόντοι
1.191
Εγώ επιλέγω να κάνω ότι γουστάρω εδώ που είμαι και λογαριασμό να πληρώνετε εσείς και κλάστε μου τα αρχίδια :alivedick: :alivedick: :alivedick:
Ευτυχώς που υπάρχει και το Κούλι Άκμπαρ να βάζει φυλακή κάτι τέτοιους που μας λένε να γυρίσουμε στη χώρα μας ως απροσάρμοστοι :kneel::kneel::kneel:
τρολλακι
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.810
Like
4.463
Πόντοι
506
"Μιλώντας στον ΑΝΤ1 το πρωί της Κυριακής (24/10), ο πατέρας του 20χρονου Ρομά, που πέθανε από αστυνομικά πυρά κατά τη διάρκεια καταδίωξης στο Πέραμα, σημειώνει ότι θα μπορούσαν να κάνουν κάτι να τον τραυματίσουν και να τον συλλάβουν. «Θέλω μια Δικαιοσύνη από το Κράτος. Δεν ήταν αστυνομικοί αυτοί που κυνήγησαν τα παιδιά; Τι πήρανε; Ένα αυτοκινητάκι πήρανε. Τι ήταν; Εγκληματίες ήταν; Θέλω μια Δικαιοσύνη από τον νόμο"

:headbang: :headbang:
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.590
Πόντοι
4.765

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.603
Κριτικές
12
Like
6.529
Πόντοι
2.646
Όσον αφορά το χτεσινό αιματηρό περιστατικό στο Πέραμα,αντ'αυτού, θα έπρεπε να πυροβοληθεί μια ρόδα του κλεμμένου από το σεσημασμένο 20χρονο κακοποιό,αυτοκινήτου ώστε να σταματήσει αυτός αναγκαστικά να οδηγεί και να συλληφθεί από την αστυνομία.Και όχι να έχουμε συμβάντα παρόμοια με όσα γίνονται στο Τέξας,δολοφονίες με ρατσιστικά κίνητρα όπως αυτή του Τζορτζ Φλόιντ από τον αστυνομικό Ντερέκ Τσώβιν.

Ταυτόχρονα,χρειάζεται οπωσδήποτε επέμβαση της αστυνομίας,βάσει του τι λέει ο νόμος και χωρίς αυθαιρεσίες,σε μέρη όπου υπάρχει υψηλή εγκληματικότητα πχ υποβαθμισμένες γειτονιές στο κέντρο της Αθήνας,Ζεφύρι,Μενίδι,Ζωνιανά ώστε να καταπολεμηθούν οι συμμορίες γκετοποιημένων ατόμων.

Τέλος,το κράτος θα πρέπει να εξασφαλίσει την ομαλή ένταξη των μεταναστών από όσους έχουμε καθώς και της ευάλωτης κοινωνικής ομάδας των Ρομά στην κοινωνία μας,ώστε να έχουν ίσα δικαιώματα και ευκαιρίες με τους Έλληνες πολίτες.
Πλακα έχεις κουμμουνι
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.596
Like
13.770
Πόντοι
3.656
"Μιλώντας στον ΑΝΤ1 το πρωί της Κυριακής (24/10), ο πατέρας του 20χρονου Ρομά, που πέθανε από αστυνομικά πυρά κατά τη διάρκεια καταδίωξης στο Πέραμα, σημειώνει ότι θα μπορούσαν να κάνουν κάτι να τον τραυματίσουν και να τον συλλάβουν. «Θέλω μια Δικαιοσύνη από το Κράτος. Δεν ήταν αστυνομικοί αυτοί που κυνήγησαν τα παιδιά; Τι πήρανε; Ένα αυτοκινητάκι πήρανε. Τι ήταν; Εγκληματίες ήταν; Θέλω μια Δικαιοσύνη από τον νόμο"

:headbang: :headbang:
όπως είδες όμως, το θεωρεί ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΛΟΓΙΚΟ να κλέβει συνεχώς και να μην τιμωρείται. Και γιατί όχι; Η ατιμωρησία φέρνει αποθράσυνση
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.603
Κριτικές
12
Like
6.529
Πόντοι
2.646
Στο star στον Σπυρο Λαμπρου ο Κατερινοπουλος ο αποστρατος αξιωματικος της αστυνομιας εβριζε τους αστυνομικους της ΔΙΑΣ οτι ειναι ασχετοι, οτι ειναι ανεκπαιδευτοι, οτι τους επιασε πανικος, οτι ενηργησαν δυσαναλογα, δεν επρεπε να πυροβολησουν, δεν κινδυνευε η ζωη τους.

Μπροστα δεν ημασταν, και ενας ανθρωπος ειναι νεκρος. Αλλα οταν σου ερχεται ενα αυτοκινητο κατα πανω σου με φορα, επιτηδες, οπως επεσε πανω στις μηχανες, δεν εχει ανθρωποκτονο προθεση;
Καλό σκουπίδι ήταν και αυτός. Εν αποστρατεία ταξίαρχος συνδικαλιστής. Ανάθεμα και αν είχε δουλέψει καμία μέρα στο δρόμο για να λέει τέτοιες πιπες
 
  • Like
Αντιδράσεις: geoMan

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.400
Κριτικές
1
Like
33.630
Πόντοι
6.256
Δεκαχρονα γυφτακια στον πειραια στα φαναρια μονα τους κανουν τζαμια.
Τα βλεπουν αστυνομικοι δεν ασχοληται κανεις.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.697
Κριτικές
62
Like
41.521
Πόντοι
8.530
Κοινωνία που έρχονται οι υπάνθρωποι και προσπαθουν να γίνουν άνθρωποι
Το € είναι αρκετά δελεαστικο ώστε να έρχονται εδώ όλοι αυτοί...Όλοι μεταβολή και έξω από εδώ!
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.596
Like
13.770
Πόντοι
3.656
Δεκαχρονα γυφτακια στον πειραια στα φαναρια μονα τους κανουν τζαμια.
Τα βλεπουν αστυνομικοι δεν ασχοληται κανεις.
όποιος γνωρίζει ελάχιστα, ξέρει πως οι Αστυνομικοί δεν δρουν χωρίς εντολές. Αν δεν αντιδρούν, δεν είναι επειδή το επιλέγουν. Έχουν σαφείς εντολές να κάνουν τους Κινέζους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom