Νέα

Ο αγοραίος έρωτας στα Χανιά

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Dimitris zx

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2019
Μηνύματα
194
Κριτικές
1
Like
89
Πόντοι
1
Screenshot_20210610-095732.jpg
καλημέρα ξέρουμε πληροφορίες για την αγγελία? Έχει κάποιος πάει?
 

giorgossschania

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2011
Μηνύματα
174
Κριτικές
1
Like
144
Πόντοι
1
Πηγε φιλος μου κ εμεινε ευχαριστημενος!!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Screenshot_20210610-095732.jpg
καλημέρα ξέρουμε πληροφορίες για την αγγελία? Έχει κάποιος πάει?
Ενας φιλος μου πηγε κ του αρεσε!!! Τωρα για τιμες κτλ δεν γνωριζω να σου πω κατι....
 

Anton90

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2021
Μηνύματα
21
Like
22
Πόντοι
0
Πηγε φιλος μου κ εμεινε ευχαριστημενος!!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ενας φιλος μου πηγε κ του αρεσε!!! Τωρα για τιμες κτλ δεν γνωριζω να σου πω κατι....
Επειδη την εχω πετυχει κετρο παντως,θεωρω οτι οι φωτος ειναι καπως στιλιζαρισμενες,σε σχεση με την πραγματικοτητα
 
OP
OP
Ettore

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.247
Like
46.947
• Live ενημέρωση

Σήμερα Πέμπτη, π.Μίνωος

Στο 3 Αλεξία
Στο 6 Λίζα
Στο 9 Ελένη
Στο 10 Μαρία
Στο 11 Αννίτα
Στο 13 Τσασμίν
Στο 14 Σαμπίνα
Στο 15 Σόνια
Στο 17 Ρένα
 

Nosiros

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
176
Κριτικές
3
Like
349
Πόντοι
21
• Live ενημέρωση !

3 - Αλεξία
6 - Λίζα
10 - Μαρία (καινούργια, μακριά ξανθά
μαλλιά, γλυκό πρόσωπο,
κοντή, ηλικία γύρω στα 25,
μεγάλος, κώλος, μεσαίο
στήθος)
11 - Αννίτα
14 - Σαμπίνα (ισόγειο)
14 - Χριστίνα (όροφος)
17 - Ρένα (τώρα έχει κλειστα, καινούργια, κοντή, μακριά μαύρα μαλλιά, αδύνατη,
γυμνασμένη, μικρός κώλος,
μικρό στήθος,ωραίο πρόσωπο,
ηλικία γύρω στα 22)

* Οι καινούργιες κάνουν απλό πρόγραμμα, χωρίς έξτρα
Η Ρένα δεν είναι καινούρια και κάνει φουλ προγραμμα
 

giorgossschania

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2011
Μηνύματα
174
Κριτικές
1
Like
144
Πόντοι
1
Επειδη την εχω πετυχει κετρο παντως,θεωρω οτι οι φωτος ειναι καπως στιλιζαρισμενες,σε σχεση με την πραγματικοτητα
Α,εδω δεν ξερω να σου απαντησω, απλα το ανεφερε οταν πιναμε καφε οτι ηταν οκ σαν γυναικα στις υπηρεσίες της. Τωρα για τα υπολοιπα ειλικρινα δεν ξερω...
 
OP
OP
Ettore

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.247
Like
46.947
#New
Πως να πηδήξεις την κολλητή της γκόμενας σου




https://*****.tv/join-now/
 

Lorry

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2018
Μηνύματα
155
Κριτικές
2
Like
141
Πόντοι
1
Μετά από καιρό που ήταν κλειστά τα σπιτάκια έπρεπε να γινει μια επισκεψη. Πέρασα από το 10 να δω την καινουρια με το όνομα Μαρία (καταγωγή Ρουμανία). Ξανθιά με ωραίο στήθος και λίγα περιττά κιλά στην κοιλιά τα οποία δεν ειναι αντιαισθητικά. Αποφασίζω να περάσω και δίνω το αντίτιμο των 30 ευρώ. μετά από λίγο εμφανίζεται η κοπέλα με χαμόγελο. στα του αγώνα μου βάζει καπότα στο σηκωμένο όργανο και ξεκινάει μία από τις καλύτερες πίπες που μου έχουν πάρει στην πάροδο. Συνέχιζε την πίπα σαν να μην υπάρχει αύριο με πολύ γλώσσα και προσπάθεια deepthroating. Την σταμάτησα γιατί την είχα ικανή μετά από μία ώρα να συνεχίζει να ρουφάει και της έκανα νόημα να ανέβει από πάνω. ξεκινησε με reverse cowgirl και μετά την ξάπλωσα για να ανέβω επάνω της και να δώσω εγώ τον ρυθμό. δεχτηκε και μερικά γλωσσόφιλα που φάνηκε να της αρέσουν και καπου εκει ήρθε το τέλος.

Σε γενικές γραμμές μία πολύ καλή συνάντηση που θα επαναληφθεί οπωσδήποτε καθώς η κοπέλα αν έχει όρεξη μπορει να γινει Αλεξία ν2. καλά γαμήσια συναγωνιστές
 

PRO1973

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2021
Μηνύματα
15
Like
20
Πόντοι
0

Pryce

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
136
Κριτικές
4
Like
213
Πόντοι
1
Εστρωσε η κατασταση στα σπιτακια? Ειναι οι κοπελες εμβολιασμενες η μουφες "self test" και μαλακιες?
 

Poutaniaris7

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2019
Μηνύματα
52
Like
80
Πόντοι
0
Εστρωσε η κατασταση στα σπιτακια? Ειναι οι κοπελες εμβολιασμενες η μουφες "self test" και μαλακιες?

Εστρωσε η κατασταση στα σπιτακια? Ειναι οι κοπελες εμβολιασμενες η μουφες "self test" και μαλακιες?
Να γίνουν πειραματόζωα τα κορίτσια δηλαδή για να αισθάνεσαι εσύ ασφαλης ?
Αν βρεις μια γκόμενα έξω και σου κάνει τα γλυκά μάτια μην την πηδήξεις αν δεν έχει πιστοποιητικο εμβολιασμού.
Δηλαδή γαμαμε πουτανες και αντί να φοβόμαστε τα αφροδισια φοβόμαστε τις ιώσεις !
Έχουμε τρελαθεί τελείως ! ?
 

nikosxania

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2020
Μηνύματα
89
Like
134
Πόντοι
0
Pryce έγραψε:

Εστρωσε η κατασταση στα σπιτακια? Ειναι οι κοπελες εμβολιασμενες η μουφες "self test" και μαλακιες?

τυπε ολα οκ καλυμπραραμε τα αιδοια των κοριτσιων,βαλαμε κορωνοπαγιδες και ολα οκ
 

lkjhgfdsaa

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
179
Κριτικές
8
Like
393
Πόντοι
21
Εστρωσε η κατασταση στα σπιτακια? Ειναι οι κοπελες εμβολιασμενες η μουφες "self test" και μαλακιες?
Όποιος φοβάται ή έχει μεγάλο κίνδυνο απ΄τον ιό για οποιοδήποτε λόγο απέχει απ΄το σπορ. Πάντως το να εμβολιαστείς εσύ απ΄το να περιμένεις παράλογα πράγματα το έχεις σκεφτεί ;
 

Pryce

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
136
Κριτικές
4
Like
213
Πόντοι
1
Να γίνουν πειραματόζωα τα κορίτσια δηλαδή για να αισθάνεσαι εσύ ασφαλης ?
Εισαι ψυχασθενης. Δισεκατομμυρια ανθρωποι σε ολο τον κοσμο εχουν κανει τα εμβολια, οι πουτανες της Μινωος ειναι τα πειραματοζωα, το βρηκες. Επειδη κυκλοφορουν τυποι σαν εσενα πεθαινει κοσμος, και θελω να ειναι εμβολιασμενες και οι κοπελες. Εισαι δολοφονος αλλα δεν περιμενω να καταλαβεις.


> Αν βρεις μια γκόμενα έξω και σου κάνει τα γλυκά μάτια μην την πηδήξεις αν δεν έχει πιστοποιητικο εμβολιασμού.

προφανως, με τρελη θα μπλεξω? Οσους ξερω που δεν εχουν κανει εμβολιο οχι μονο δεν τους μιλαω, αλλα δεν σκοπευω και να τους ξαναμιλησω. Τωρα με την κορονα βλεπεις ποιος ειναι μαλακας δολοφονος και ποιος ειναι ανθρωπος.

> Δηλαδή γαμαμε πουτανες και αντί να φοβόμαστε τα αφροδισια φοβόμαστε τις ιώσεις !

για τα αφροδισια φορας καποτα τυπε. για την κορονα πανω στο γαμησι δεν μπορεις να προστατευθεις θα σου φυγει η μασκα θα βαριανασανεις.


Όποιος φοβάται ή έχει μεγάλο κίνδυνο απ΄τον ιό για οποιοδήποτε λόγο απέχει απ΄το σπορ. Πάντως το να εμβολιαστείς εσύ απ΄το να περιμένεις παράλογα πράγματα το έχεις σκεφτεί ;


Περασα κορονα πολυ ασχημα αλλα εχει περασει καιρος και δεν εχω καταλοιπα ευτυχως. Τοσοι ειναι ακομα και 30αρηδες που δεν μπορουν να περπατησουν, εχουν μεινει αναπηροι με μονιμες βλαβες στην καρδια και στα πνευμονια, εγω την εβγαλα καθαρη. Ρωτηστε κανα παθολογο να σας πει τι εστι κορονα. Προφανως και εχω εμβολιαστει εσενα περιμενα? Αν δεν εχουν εμβολιασθει ολοι, οπως σε ολα τα εμβολια, απο αυτα που καναμε παιδακια μεχρι τα σημερινα, δεν εχει νοημα ομως. Απλα δεν θελω να περασω τα ιδια. Τσαμπα ειναι τα εμβολια δεν ειναι παραλογο να θες να ειναι ολοι εμβολιασμενοι, λες και ειναι τιποτα δυσκολο. Online το κανονιζεις στο 5λεπτο και η διαδικασια η ιδια κραταει κανα τεταρτο, ειναι απο τα ευκολοτερα πραγματα. Οποιος ειναι πανω απο 18 εμβολιαζεται ανα πασα στιγμη. Μεχρι και προσωρινο ΑΜΚΑ βγαζουν για τους "παρανομους¨. Οποιος δεν εμβολιαζεται ειναι υπευθυνος για οσους σκοτωσει η μισερωσει κολλωντας τους. Πραγματικα εξηγησε μου γιατι ειναι παραλογο να θες να ειναι εμβολιασμενες τυπισες που ερχονται σε επαφη με τοσων τις ανασες καθε μερα.


Ακριβως επειδη περιμενα τετοιες βλακιες ρωτησα. Αναμενω αν ξερει κανεις αν εχει εμβολιαστει καμια. Tα self test ειναι μια κοροιδια, αναρωτιεμαι απο οσους μπαινουν και δηλωνουν οτι εκαναν και βγηκε αρνητικο αν πανω απο 10% εχει κανει το τεστ πραγματικα. Ακομα και να το κανεις ειναι 30% λαθος το αποτελεσμα, παραπανω αν ειναι στις πρωτες μερες της μολυνσης.


Για τους υπολοιπους πατε εκει να βρασετε στον ιο, ηλιθιοι. Αμα δεν μπορειτε να παρετε ανασα και αναρωτιεστε αν θα ξυπνησετε την αλλη μερα θα με θυμηθειτε. Κτηνη. Αλλα πρεπει να πεθανουν συγγενεις σας η να το παθετε οι ιδιοι για να παρετε χαμπαρι. Σκανε στα Χανια αεροπλανα γεματα τουριστες απο ολο τον κοσμο, μονο χαρη στα εμβολια καπως μαζευεται η κατασταση.
 
Τελευταία τροποποίηση:

lkjhgfdsaa

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
179
Κριτικές
8
Like
393
Πόντοι
21
Φίλε μην βρίζεις τον κόσμο , όμορφα σου απάντησα. Τα κτήνη και το πάτε ρωτήσετε σε άλλους , όχι σε μένα. Και υπέρ του εμβολιασμού είμαι και ξέρω πολύ καλά τι σημαίνει κορωνοιος. Αν έχεις περάσει κορώνα και εχεισ εμβολιαστεί δεν πρέπει να φοβάσαι , έχεις ανοσία μεγαλύτερη απ´το κοινό εμβολιασμένο. Όταν λέω παράλογα πράγματα εννοώ ότι μιλας για τα μπουρδελα λες και είναι νοσοκομείο. Εδώ γιατροί που μπαίνουν σε χειρουργεία δεν είναι εμβολιασμένοι και εσυ θες να δεις πιστοποιητικό εμβολιασμού στα μπουρδελα. Και στην τελική το 90% που πάει δεν φοβάται , πολύ απλά.

Και πολύ ευγενικά σου απάντησα να ξέρεις.
 

Poutaniaris7

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2019
Μηνύματα
52
Like
80
Πόντοι
0
Ήθελα να ήξερα ποιος ειπε πως οι εμβολιασμενοι δεν κολλάνε και δεν μεταδίδουν...
Ούτε οι φαρμακοβιομηχανίες δεν υποστηρίζουν κάτι τέτοιο.
Όποιος φοβάται ας ρίχνει γροθο !
Μένουμε ασφαλείς !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom