Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 94 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 248096
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συμφωνώ με τις κριτικές που έχω διαβάσει μέχρι τώρα και επαυξάνω !

Η Σοφία είναι μια όμορφη, ποθητή, θυλυκότατη γυναίκα στα mid 30's. Αφαιρέστε ένα 10% από τις φωτό λόγω photoshop και προσθέστε ένα 100 %% σε καύλα και πάνω κάτω αυτό θα συναντήσετε στο ραντεβού....τέλειο το καρέ μαλλάκι, ωραία χαμόγελο, φωνή, ότι πρέπει για να σε φτιάξει...υπηρεσίες, συμπεριφορά, εμφάνιση όλα σε εξαιρετικό επίπεδο...
ξέρει πώς θα φερθεί, πώς θα σε φτιάξει, πώς θα σε μετρήσει τι γουστάρεις και τι όχι, ώστε να περάσετε και οι δυο καλά όμως...γιατί τελικά το ζητούμενο είναι αυτό...όσο περνάς καλά θέλεις να περάσει κι ο άλλος και σιγά σιγά παρασέρνει ο ένας τον άλλο ώστε η συνάντηση να απογειωθεί...

Καμία σχέση με σιτιτούρια και πιτσιρίκες που στα πρήζουν, μη αυτό, και μη εκείνο, και με γαργαλάνε τα γένια σου εκεί, και όχι δάχτυλο δεν θέλω....δουλεύει τα λεφτά της μέχρι τελευταίο ευρώ... σέβεται κι εσένα και τον εαυτό της...άψογη !!!

Φυσικά θα επακολουθήσουν συναντήσεις στο μέλλον ώστε να απολαύσω όλες τις ...παροχές ! Αυτή ήταν ...διερευνητική με το γαμωκινητό να έχει συνέχεια ντι ντιν μηνύματα από τη γαμωδουλειά την τηλεεργασία μου μέσα...

Δεν κάνει μόνο για πιπινολάγνους και Petite lovers, αλλά ότι γούστα και να έχεις, θα περάσεις καλά....PSE, GFE, γούτσου γούτσου , αργά, γρήγορα, κι ότι θες .......μου θύμησε πολύ την Αλεξία από AGN μεγάλη μου ...αδυναμία.

Το μόνο αρνητικό που έχω να πώ είναι ότι δεν δουλεύει Σαββατοκύριακο και έχει πολύ ζήτηση οπότε πρέπει να την κυνηγήσεις κάμποσο καιρό για να κλείσεις το ραντεβού ....
Συνεννόηση με το γραφείο άψογη..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 24, 2021
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
300€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Aragorn135
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Μαρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
11.306
Πόντοι:
10.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Borgia21, Elganador και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Φεβρουαρίου, 2021
Όχι ότι έχει μεγάλη σημασία, οι βαθμολογίες έτσι κι αλλιώς τυπικές είναι, αλλά στο πρόσωπο ήθελα να βάλω 8...δεν ξέρω πως βγήκε το 7 ...υγιαίνετε...
25 Φεβρουαρίου, 2021
Μας τρέλανες φίλε....ωραίος, μπράβο που πέρασες καλά
26 Φεβρουαρίου, 2021
Για άντρες άνω των 45 η συγκεκριμένη είναι must.... Ναι!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3