Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 10 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Δεν έχω μπει στην διαδικασία να ξανά γράψω κριτική αλλά δεδομένου του κόστους νομίζω ότι αξίζει να ενημερώσω του απανταχού μπουρδελιαριδες για να μην βρεθούν προ εκπλήξεως.

Λοιπόν, το γραφείο για ακόμη μια φορά άψογο και στην ώρα του.

Χτυπάει η πόρτα ανοίγω βλέπω μια λεπτή κοπέλα με μαύρο καρέ και πολύ πλούσιο "εσωτερικό" κόσμο. Την περίμενα να πω την αλήθεια με περισσότερα πιασίματα βάση των φωτογραφιών ωστόσο ήταν αρκετά λεπτή Χμμμ; . Με αυτό που έπαθα πλάκα ήταν το δέρμα της Ναι! βελούδινο Γερο-μύστης χείλια φουσκωμένα σε νορμάλ επίπεδα, βυζι αν και σιλικόνη αρκετά Μαλακό. Μπανάκι και βουρ στον τζούνιορ, πιπα εντάξει, ωραία σαλιάρισματα απλά με το deep δεν το έχει και πολύ. Παίχτηκε πρώτος χαλαρός γύρος gfe φασουλα ωραίο στενό μουνακι υγρό, είμαι πολύ σίγουρος ότι δεν είχε κρέμα. Τσιγαράκι λίγο ποτάκι και ένα ακόμη quick win 2ος Γύρος για την τιμή των όπλων όπου και έγινε και η τελική κατάθεση.

Στην σύνοψη, στο Social είναι πάρα πολύ καλή και μοιάζει πιο ώριμη από την ηλικία της επικοινωνίακα.
Θα συμφωνήσω ότι έχει το στυλ του τι κάνω τώρα εγώ η μουναρα εδώ με εσένα αλλά πιστεύω δεν είναι έτσι. Όσο μπορεί θα κλέψει λίγο από τον χρόνο λίγο από την καβλα με το social. Δεν θα φύγει και θα τρέμουν τα πόδια σου.
Για αυτά που προσφέρει ναι είναι ακριβή, αλλά ο καθένας το προϊόν του μπορεί να το πουλήσει όσο ακριβά θέλει και αναλόγως όποιος θέλει και μπορεί το αγοράζει.

Θεωρία μου και άποψη μου - Πιστεύω θέλει τον χρόνο της με τον πελάτη και γι' αυτό είναι ακριβή ώστε να συναντά λιγότερο κόσμο. Στο πρώτο ραντεβού δεν θα περάσεις αξέχαστα ωστόσο πιστεύω ότι σε 3ο-4ο ραντεβού όπου θα έχει σπάσει ο πάγος θα χρειαστείς φορείο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 29, 2021
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
470€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
20
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Xontrh poutsa, james034, hornyasfuck και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Φεβρουαρίου, 2021
"Καθόλου στημένη κριτική"!!!! Αχαχα Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο δεν πείθεις, να δώσει κάποιος 470€ για σιλικόνες...
23 Φεβρουαρίου, 2021
φίλε μου τι λες?
"Στο πρώτο ραντεβού δεν θα περάσεις αξέχαστα ωστόσο πιστεύω ότι σε 3ο-4ο ραντεβού όπου θα έχει σπάσει ο πάγος θα χρειαστείς φορείο."
με 470 ευρώ που σου πήγε το ραντεβού? Χμμμ;
δλδ θα δώσεις κοντά στα 1700 ώστε πιθανότατα "να χρειαστείς φορείο" ??
δεν πάμε καλά...
υγ
με 470 έπρεπε από το πρώτο ραντεβού να είσαι στην εντατική...
J
john100
23 Φεβρουαρίου, 2021
επειδή εχω παει με την κοπελα ισχυουν ότι ακριβως λες είναι πανεμορφη για πρωτο τραπεζι πιστα…..αλλα με το 300 θα επρεπε να δινει και την πισω πορτα
23 Φεβρουαρίου, 2021
Ρε συ γιατί στημένη στο λέω ξεκάθαρα δεν άξιζαν τα λεφτά. Αν δεν σου τρέχουν από τα μπατζάκια δεν άξιζε.
Την ίδια δουλειά κάνει ένα xiaomi 200€ και ένα iPhone 1500€ δεν μας υποχρεώνει να τα αγοράσουμε με το ζόρι.

23 Φεβρουαρίου, 2021
@FireRider και john100 το χρήμα είναι σχετικό για κάποιον τα 470 μπορεί να είναι πολλά για κάποιον άλλον λίγα...! Το ζήτημα είναι πως εγώ την έχω αναζητήσει 2-3 φορές και δεν την πέτυχα. Πότε έγινε το ραντεβού αν μπορείς να πει ο συγγραφέας της κριτικής;
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5