Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 23 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Οι καύλες μου εχτυπησαν εχθές το καμπανάκι.Ηθελα γρήγορα να γαμησω ένα μικρο καυλακι.
Τηλέφωνο στα χέρια μου μήνυμα στο γραφείο γρήγορα απάντησαν γαζωνουν σαν ραφείο...
Το πουτσο μου τον όρθιο ποια θα τον ηρεμήσει εκείνη που θα 'ρθει πιο γρήγορα τα ευρώ μου θα κερδίσει....
Αντζελίνα την λέγανε ήταν ξανθιά μουναρα μα αλήθεια πρώτη φορά που γάμησα τέτοια κοριτσάρα.
Μικρή πολύ δεν ήτανε όχι πιπινακι αλλά αντίθετα πολύ όμορφο αυτό το γυναίκακι...
Μιλάει λίγα αγγλικά δεν είναι μαθημενη μα όταν στο στρώμα έπεσε ήτανε καυλωμένη.
Τον πήρε στο στόμα της βαθιά ήθελε να τον γλύψει χατηρι δεν της χάλασα ήταν έτοιμος να χύσει...
Κρατήθηκα την πήδηξα σε όλο το κρεβατι στάσεις αλλάξαμε πολλές μου πέρασε γινατι...
Κάποτες αλλάξαμε δύο τρις έτσι για το γαμωτο μα όταν το τελειώσαμε δωμάτιο μπορλοτο...
Την πήρα αγκαλιά καθίσαμε εγώ ευτυχισμένος όχι σαν πριν που ήμουν τόσο καυλωμένος...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 21, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
lavro
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
47
Likes:
7.014
Πόντοι:
5.646
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, Ntaffy2, TOMCRUISE και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Φεβρουαρίου, 2021
Καλημερα συναγωνιστη,με ολο το σεβασμο...
Συμπαθα με αλλα..
Μπορει να ειναι διασκεδαστικο να γραφεις με ριμες αλλα δεν προσφερει ουσιαστικες πληροφοριες σε καποιον που σκεφτεται αν θα παρει η οχι το κοριτσι.
Ειναι ολα σκεπασμενα με ενα μανδυα χαριτωμενιας,χαβαλε και ακρας υποκειμενικοτητας...
T
troubaman
23 Φεβρουαρίου, 2021
Ενθουσιαστικό - Πολύ Καλό !! Ναι!
23 Φεβρουαρίου, 2021
φίλε troubaman θέλω να το διασκεδάσω ποτέ μου δεν κατάλαβα την όρεξη να χάσω...
24 Φεβρουαρίου, 2021
θα συμφωνησω με τον troubaman...ενδιαφερομαι για το κοριτσι ,την εχω στη λιστα αλλα δεν εμαθα τιποτα απολυτως απ την συγκεκριμενη κριτικη
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4