Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 59 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συνάντηση με Βερόνικα, ένα από τα καλύτερα σέσιον της πορνό καριέρας μου.

Την είχα κλείσει για 1.5 ώρα, ωστόσο στα πρώτα 10 λεπτά ζήτησα να γίνει δίωρο. Η χημεία στις πρώτες κουβέντες που ανταλλάξαμε ήταν εμφανής και μου άρεσε πολύ αυτό που έβλεπα και εμφανισιακά.

Χαμογελαστή, ευδιάθετη και με χιούμορ κουμπώσαμε από τη πρώτη στιγμή.

Ήρθε ντυμένη πολύ κομψά, σαν να πήγαινε ραντεβού για δείπνο σε κυριλέ εστιατόριο. Πανέμορφα ίσια φυσικά μαλλιά, νυχάκια στην εντέλεια και αυτά φυσικά, διακριτικό makeup και το άρωμα της γέμισε το δωμάτιο !

Για εμένα το πρόσωπό της είναι πολύ όμορφο και στα γούστα μου. Καστανό-μελί μάτια πανέμορφα, ωραίες γωνίες, πολύ εκφραστικό βλέμμα και καταπληκτικό χαμόγελο. Έχει φτιάξει τα χείλη της με ωραίο αποτέλεσμα και απαλή αίσθηση.

Κορμί λαμπάδα, από τα πιο ωραία φυσικά σώματα που έχω δεί. Τρομερή αναλογία ποδιών-μέσης-κώλου, κοιλίτσα φλατ γυμνασμένη, μικρό φυσικό στήθος και επιδερμίδα πορσελάνη. Μικρά διακριτικά τατού σε πόδια, χέρι και λαιμό.

Μουνάκι πανέμορφο να το γλύφεις με τις ώρες όπως και έκανα με ιδιαίτερη ανταπόκριση από μεριάς της.

Δεν μπορούσα να αντισταθώ και στον υπέροχο αυτό κώλο τον οποίο και τίμησα. Πολύ ωραία σφιχτή αίσθηση, ξεκίνησα χαλαρά αλλά στη συνέχεια «ξύπνησε» κάτι μέσα της και ανέβηκαν απότομα οι ρυθμοί. Το θέαμα του κορμιού της στα τέσσερα με τα μαλλιά στη πλάτη θα το θυμάμαι για καιρό...

Στοματικό χαλαρό και αισθησιακό στην αρχή, στη συνέχεια με δική της πρωτοβουλία έγινε πιο βαθύ και με περιποίηση στη γύρω περιοχή.

Πέρασα πολύ ωραία, ερωτικά, χαλαρωτικά με και αν και δεν το συνηθίζω νομίζω θα τη δω ξανά άμεσα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 20, 2021
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
330€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Myk69
Σπουδαίος
Εγγραφή:
29 Ιαν 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
1.348
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 roughfucker, chris1955, mancunian1986 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Φεβρουαρίου, 2021
Συγχαρητήρια για την περιγραφή!Πολυ καλή συνάντηση.Μπορείς να μας πεις σε τι μεγέθη κυμαίνεται το πρωκτικό της κούκλας;
23 Φεβρουαρίου, 2021
Φιλαράκι νομίζω αυτό εξαρτάται από την κοπέλα και δεν γνωρίζω τα κριτήριά της. Εγώ είμαι κανονικού μεγέθους πάντως.
25 Φεβρουαρίου, 2021
Συμφωνώ μαζί σου αλλά η απάντηση κανονικού μεγέθους είναι τελείως υποκειμενική.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3