Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 21 10
Γενική βαθμολογία
 
3.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
2.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Μετά από έξοδο για φαγητό είπα να περασω μια ώρα με κάποια κοπέλα.
Στέλνω μήνυμα στο γραφείο. Άμεση απάντηση υπήρχαν 5-6 επιλογές. Ρωτάω το γραφείο ποια να πάρω μου προτείνει Sasha. Επείδη ποτέ δεν είχε πέσει έξω το γραφείο λέω αμέσως ναι και πάω στο ξενοδοχείο. Κάνω μπανάκι και περιμένω με τρομερή διάθεση!!
Έρχεται η Sasha πρώτη εντύπωση εμφάνιση καλή. Ωραίο πρόσωπο φυσιολογικό σώμα αδύνατο. Λέω θα περάσουμε καλά...Η κοπέλα φιλιά κανονικά με γλώσσα. Πίπα καλή με διάρκεια. Εδώ τελειώνουν τα ωραία.
Πάω να την χαιδεψω στο γατάκι..αα πονάω μου λέει...οκ αρχίζω γλυψιμο..εδώ της άρεσε...
Αφού μου τον εγλυφε και εμένα και γίνομαι τούρμπο της λέω πάμε για γαμήσι...ναι μου λέει. Την ρωτάω τι στάση θέλεις; Ότι θέλω μου απαντάει...πάμε να αρχίσουμε με ιεραποστολικό...δεν μπήκα ούτε μίσος μου λέει πονάω..οκ της λέω πως θέλεις ; Έρχεται από πάνω..χωρίς να το βάλει μέσα της. Της λέω δεν έχει μπει...βγάζει σκούφο και λέει μην ανησυχείς και αρχίζει την πίπα...καλό τσιμπούκι..οκ. Πάμε πάλι της λέω στα 4..γυρίζει κάθετε με τα γόνατα κάτω σαν σαλιγκαρι. Μπαίνω μέσα δεν περνάει μισό λεπτό βγαίνει μόνη της και μου λέει δεν γίνεται πονάω το βάζεις μέσα...οκ της λέω πως θέλεις; Έρχεται πάλι από πάνω μου αλλά πάλι δεν τον βάζει μέσα της απλά τρίβετε πάνω του...Να πω ότι έχει βάλει φουλ τζελ...εδω λέω από μέσα μου ρε όχι δεν θα με κοροϊδεύουν...της λέω ευχαριστώ τελείωσε η βραδιά και της δίνω τα χρήματα της. Μπαίνω για μπάνιο.. ντύνεται και φεύγει...και βέβαια μια βραδιά όλο υποσχέσεις με άφησε με το μπουκάλι στο χέρι...
Πρώτη φορά διώχνω κοπέλα..πρώτη φορά δεν χύνω...δεν είχε και νόημα...
Δυστυχώς με στενοχώρησε αυτή η συμπεριφορά...απλά η κοπέλα δεν ήθελε να την γαμήσουν...νόμιζε ότι θα με τελειώσει με μια πίπα και μετά όλα καλά...
Δεν γίνονται έτσι όμως ....αν δεν θέλει να γαμηθει κάποια κοπέλα ας πει απόψε δεν έχω όρεξη...

Και έμεινα με το μπουκάλι στο χέρι...και το μπουκάλι ήταν και γεμάτο...

Το είπα στο γραφείο από το οποίο δεν έχω παράπονο...λάθος επιλογή δυστυχώς κοπέλας...

Πάμε δυνατά την άλλη φορά με καλύτερα γαμήσια...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 24, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
hlektrop
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Νοε 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
1.718
Πόντοι:
2.411
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Score73, ThE, piko και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιουνίου, 2022
Μπορεί λέω να της ερχόταν περίοδος και δεν σε άφηνε μέχρι μέσα για μην υπάρξουν ατυχήματα. Εμένα μου έτυχε την τελευταία μου επίσκεψη με μια απο δαύτες.
review reaction 1 hornyasfuck, olddog, George_1969 και 2 άλλα μέλη
25 Ιουνίου, 2022
Οποιος την δει εστω 1 φορα, θα καταλαβει.....πιστευω απολυτα!!!!!

Δεν χρειαζεται σχολιασμος εδω....ειναι περιττος...
Καλη συνεχεια στα επομενα!!!!!
review reaction 3 hornyasfuck, Annapurna
25 Ιουνίου, 2022
άντε μετά να αλλάξω γνώμη εγώ για αυτό το γραφείο...συνέχεια τα ίδια @geroksouras...
review reaction 1 George_1969
25 Ιουνίου, 2022
Φίλε νομιζω έπρεπε να πάρεις τηλέφωνο το γραφείο όσο ηταν εκεί η κοπέλα και να παραπονεθείς. Εγώ δε θα δεχόμουν να πληρώσω οταν η κοπέλα δε με αφήνει να τον βάλω. Έχω πάρει αρκετές φορές γραφείο οταν η κοπέλα ηθελε να αποφύγει τι 2ο.
review reaction 1 hornyasfuck, arxidakos, George_1969 και 1 ακόμα μέλος
25 Ιουνίου, 2022
Ποια ήταν η ανταπόκριση από το γραφείο?
review reaction 1 hornyasfuck, George_1969
25 Ιουνίου, 2022
Φίλε είσαι φάουλ. Από τη στιγμή που δεν σε ικανοποίησε, δεν γαμήλιες γιατί την πληρωσες; εκείνη την ώρα πάρε τηλ το γραφείο κ πες το. Πλήρωσες φουλ για να μην πηδηξεις; 20 ευρώ ταξι κ δρόμο. Νομίζουν πως ήρθαμε από τη ζούγκλα κ δεν ξαναδαμε γυναίκες.
review reaction 1 arxidakos, George_1969
25 Ιουνίου, 2022
Tη ξεσκισατε τη κοπελα ρε χαχα, ε φταει και αυτη που κανει ραντεβου φουλ μεχρι 5 το πρωι.......

Απλα εχει κουραστει , μαλλον κλαταρε απο οτι λεει ο φιλτατος...

Εγω ευτυχως την πετυχα πριν κλαταρει, ολα καλα με μενα, αλλα διεκρινα και τοτε μια κουραση απο τα απανωτα ραντεβου....
review reaction 1 TOMCRUISE, hornyasfuck, olddog και 1 ακόμα μέλος
25 Ιουνίου, 2022
Φιλαρακι πληρωσες για ολα αυτα;;Δεν πρεπει να επιτρεπουμε τετοιες συμπεριφορες.Ουτε στα μπουρδελα δεν γινονται αυτα.με το συμπαθειο.....
review reaction 1 BisexualWannabe, George_1969
25 Ιουνίου, 2022
Εγω παντως σε παρομοιο σκηνικο με την κοπελα αυτη δηλ μη τηρηση υπηρεσιων και διαθεση απαραδεκτη, ενα τηλ στο γραφειο ευγενεστατα,καμια αμοιβη σε κοριτσι, 20 ευρω οδηγο must αυτο και καλο σας βραδυ, εφυγε η κοπελα... . Ολα καλα, τακτοποιημενα πραγματα..
παμε σε επομενα!!!!
review reaction 1 james034, hornyasfuck, George_1969
25 Ιουνίου, 2022
οταν σου ζητησε τα λεφτα, επρεπε να της πεις " δεν μπορω, ποναει το χερι μου"
review reaction 3 review reaction 1 BisexualWannabe, TOMCRUISE, james034 και 5 άλλα μέλη
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2