Νέα

Trans Αθήνα...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα anemelos13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.391
Κριτικές
2
Like
5.572
Πόντοι
2.356
οι συγκυριες στην αθηνα ειναι κλασης ευνοϊκοτερες. παρε τα σαητ γνωριμιων εχουν χιλιαδες γκομενες απο αθηνα εγω εστελνα 50 μηνυματα το πρωι μου απαντουσαν οι 5 και τελικα εβγαινα ραντεβου με 1 την ιδια κιολας μερα. στην κοζανη πχ ολες και ολες ηταν 10 με καταχωριση στο ιντερνετ και δεν απαντουσε καμια. επισης στην αθηνα οπου και να πας σε παραλια σε κλαμπ σε καφε θα εχει πολλες γκομενες γυρω αν εχεις θαρρος μιλας στις διπλα και μια στις 10 θα σου πιασει κουβαντα, σε χωριο δεν υπαρχουν ουτε καν 10 ελευθερες μπορει να πας θαλασσα και να εχει μηδεν γυναικες


1. Στατιστικά έχεις δίκιο, αλλά στην ουσία δεν ισχύει

2."σαητ γνωριμιων" οι περισσότερες αν όχι η συντριπτική πλειοψηφία δεν απαντάνε. (άσε που είναι φίσκα στις επαγγελματίες και μάλιστα κακούς)

3. Θα σε κοιτάξουν μόνο αν τρελαθούν για σένα και πολύ αμφίβολο και αυτό λόγω εγωισμού και της "ψιλομυτίασης"...

4. Δεν μιλάμε για χωριό αλλά για Θεσσαλονίκη. Για τη Θεσσαλονίκη αναφερόμουν όταν έλεγα πως είναι καλύτερα τα πράγματα εκεί.
 

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
1. Στατιστικά έχεις δίκιο, αλλά στην ουσία δεν ισχύει

2."σαητ γνωριμιων" οι περισσότερες αν όχι η συντριπτική πλειοψηφία δεν απαντάνε. (άσε που είναι φίσκα στις επαγγελματίες και μάλιστα κακούς)

3. Θα σε κοιτάξουν μόνο αν τρελαθούν για σένα και πολύ αμφίβολο και αυτό λόγω εγωισμού και της "ψιλομυτίασης"...

4. Δεν μιλάμε για χωριό αλλά για Θεσσαλονίκη. Για τη Θεσσαλονίκη αναφερόμουν όταν έλεγα πως είναι καλύτερα τα πράγματα εκεί.

για το 3 εχω καταλαβει το εξης συμφερει να πεσεις σε παραλια με μοναδικο διαθεσιμο αντρα εσενα και ας ειναι μονο μια γκομενα ή λιγες παρα να ειναι πηχτρα στις γκομενες αλλα και στους μαντραχαλαδες, οταν δεν εχουν αλλη επιλογη θα μιλησουν-παιξουν με εσενα, αν υπαρχουν πολλες επιλογες οι ελεεινιδες θα σε φτυσουν για να φανουν δυσκολες
 

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
Παίδες έχω ξαναρωτήσει στο παρελθόν.. εκτός απο τη Τζούλι (που ξεπερνά το budget μου), παίζει τίποτα Αθήνα??? να αξίζει γιατί εχουμε πεθάνει στην ξεπέτα...

Ευχαριστω!
Εγω,ΜΟΥΓΚΑ!!! :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :boff: :boff: :boff: :boff: :boff: :boff: :boff: :boff: :boff: :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1:
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.388
Πόντοι
456
Παίδες έχω ξαναρωτήσει στο παρελθόν.. εκτός απο τη Τζούλι (που ξεπερνά το budget μου), παίζει τίποτα Αθήνα??? να αξίζει γιατί εχουμε πεθάνει στην ξεπέτα...

Ευχαριστω!
πες μας ποιο ειναι το μπάτζετ σου να σου απαντήσουμε.. αν και για πιο φτηνά σε κόβω με τον Λίλα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom