Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 188K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 852 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 499 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 320 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.898

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
204
Like
224
Πόντοι
21
Βλέπω στο ινστα οι πιο πολλές ελλεινιδες έχουν σημάδια στα μπούτια..πρέπει να τρώνε γερο ξεφτιλικι στο γαμηση από το γκομενο-χορηγο..θα της ξεσκίζει τη μουνοτρυπα και τη κολοτρυπα..λογικά θα της δαγκονουνε τις ρογες και θα τις χυνουνε παντού..για αυτο όλες οι Ελληνίδες ειναι με ψυχολογικά..σου λέει ο γκομενος-βλαχοχορηγος..αφού μωρη ελλεινιδα σου πληρώνω τα ρούχα σου,τα ταξίδια τις διακοπές, τα ακριβά ρεστοράν τις βενζίνες σου..θα κατσεις να φας ξεφτιλικι και χυσια και πουτσα άγρια..
Καλα τις κανουν...... γαμιση ειπαμε..... τι θα κανουν γυμναστικες επιδηξεις.....
Την παιρνεις οπως θες, την χυνεις οπου θες, την δαγκωνεις την ζουλας...την τραβολογας..
της τραβας τα μαλλια.... --οχι ομως σημαδια κ κτυπηματα--
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.844
Like
2.889
Πόντοι
456
Με πόσες και πάνω πιστεύετε άμα έχει πάει μια είναι χυσοδοχείο και δεν αξίζει ενασχόλησης.

Λέγεται πως οι 10 είναι το όριο αλλά εσείς τι λέτε ;
Όλες έχουνε πάει με πάνω από δέκα..τι ρωτάς και εσύ..δέκα γκόμενους έχουνε πιάσει..από τα 20..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καλα τις κανουν...... γαμιση ειπαμε..... τι θα κανουν γυμναστικες επιδηξεις.....
Την παιρνεις οπως θες, την χυνεις οπου θες, την δαγκωνεις την ζουλας...την τραβολογας..
της τραβας τα μαλλια.... --οχι ομως σημαδια κ κτυπηματα--
Χαχα αφού στο ινστα που βλεπω έχουνε όλες μελανιές στα μπούτια..πρέπει να τρώνε πολύ γαμηση..η μπορεί εκεί που είναι αυτές από πάνω και γαμιουντε..να της πιανει ο γαμιας από τα μπούτια με δύναμη και τους κάνει μελανιές..τρώνε πουτσα όπως και να έχει..
 
  • Like
Αντιδράσεις: NELLO

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
204
Like
224
Πόντοι
21
Όλες έχουνε πάει με πάνω από δέκα..τι ρωτάς και εσύ..δέκα γκόμενους έχουνε πιάσει..από τα 20..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Χαχα αφού στο ινστα που βλεπω έχουνε όλες μελανιές στα μπούτια..πρέπει να τρώνε πολύ γαμηση..η μπορεί εκεί που είναι αυτές από πάνω και γαμιουντε..να της πιανει ο γαμιας από τα μπούτια με δύναμη και τους κάνει μελανιές..τρώνε πουτσα όπως και να έχει..
Aυτο λεω και εγω.... γαμιση θα φανε.... τι θα τις κανουν..? ερωτησεις γνωσεων...?
==Παντος οι Μετρατοι εχουν καλα κομματια....και με ευκολια....
ειδικα τωρα που καλοκαιριάζει...βλεπω τα κοριτσια πολυ ανησυχα.........
 

Giannis.mt

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
288
Κριτικές
2
Like
718
Πόντοι
81
Προχτες ηταν μια παρεα εξω σε μαγαζι καμια 160ρια,8-8.Παρατηρουσα τις κοπελες χορευαν,μιλαγαν,ωραια ντυμενες.Βλεπω απο την αλλη τους τυπους με κατι φατσες αγελαστες,μαμουχαλοι ,οι 3 λες και ειχαν ερθει απο μετακομιση,με κατι σορτσακια που ουτε στο γυμναστηριο δε τα βαζεις,οι αλλοι με κατι μουσια ,κατι μαλλια που ελεγες αντε παρε ρε 10 ευρο να πας να πλυθεις να γινεις ανθρωπος.Δε κουνηθηκαν ουτε απο τη καρεκλα,αγελαστοι,ανεκφραστοιΚαι λεω τωρα απο μεσα μου,αυτοι γαμανε ? ή με τετοια μουτρα θελουν και να γαμησουν ?
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.774
Κριτικές
90
Like
33.547
Πόντοι
24.700
Όλες έχουνε πάει με πάνω από δέκα..τι ρωτάς και εσύ..δέκα γκόμενους έχουνε πιάσει..από τα 20..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Χαχα αφού στο ινστα που βλεπω έχουνε όλες μελανιές στα μπούτια..πρέπει να τρώνε πολύ γαμηση..η μπορεί εκεί που είναι αυτές από πάνω και γαμιουντε..να της πιανει ο γαμιας από τα μπούτια με δύναμη και τους κάνει μελανιές..τρώνε πουτσα όπως και να έχει..

Να σας ενημερώσω ότι το βράδυ θα γίνει η τελετή βράβευσης της θεωρίας σας.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.356
Like
16.031
Πόντοι
3.656
Προχτες ηταν μια παρεα εξω σε μαγαζι καμια 160ρια,8-8.Παρατηρουσα τις κοπελες χορευαν,μιλαγαν,ωραια ντυμενες.Βλεπω απο την αλλη τους τυπους με κατι φατσες αγελαστες,μαμουχαλοι ,οι 3 λες και ειχαν ερθει απο μετακομιση,με κατι σορτσακια που ουτε στο γυμναστηριο δε τα βαζεις,οι αλλοι με κατι μουσια ,κατι μαλλια που ελεγες αντε παρε ρε 10 ευρο να πας να πλυθεις να γινεις ανθρωπος.Δε κουνηθηκαν ουτε απο τη καρεκλα,αγελαστοι,ανεκφραστοιΚαι λεω τωρα απο μεσα μου,αυτοι γαμανε ? ή με τετοια μουτρα θελουν και να γαμησουν ?

Μην κοιτάς ούτε το ντύσιμο,ούτε τα μούτρα,όπως δεν τα κοιτάν ούτε οι ελλεεινίδες

Άμα ήταν μαζί παρέα,ναι αυτοί τις γαμάνε
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.273
Κριτικές
7
Like
3.429
Πόντοι
736
Τη πέσατε σε καμία ελλεινιδα χθες βράδυ?εγώ κοιτούσα μια ελλεινιδα και μόλις πήρε χαμπάρι ότι την κοιτάω σεξουαλικά..ξινισε τα μουτρα και έφυγε!!αλλά μιλάμε για πάρα πολύ μεγάλη ξινιλα!!καλά πως το κάνουν αυτό με τη ξινιλα?θέλει πολύ ταλέντο..

Φίλε πραγματικά ... εχω γυρίσει όλο τον κόσμο ...
εχω γαμισει πολύ ωραία μουνακια ... και πολλα πουτανακια ...

Τόσο ξυνες γκομενες δεν έχω ξαναδεί...

Είναι σαν γυναίκες με ψυχολογία τραβελιου ... αχωνευτες ...!
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.844
Like
2.889
Πόντοι
456
Φίλε πραγματικά ... εχω γυρίσει όλο τον κόσμο ...
εχω γαμισει πολύ ωραία μουνακια ... και πολλα πουτανακια ...

Τόσο ξυνες γκομενες δεν έχω ξαναδεί...

Είναι σαν γυναίκες με ψυχολογία τραβελιου ... αχωνευτες ...!
Καλά είσαι..εγώ πήγα και την έπεσα σε μια στη δουλειά..γιατί είδα ότι με πείραζε..έπεφτε πάνω μου.ερχοτσνε δίπλα μου.οταν την έπεσα..η τυπισα δε μιλούσε καθολου..με είχε γραμενο και δεν με βλέπει και δε με ακούει..εκεί φεύγεις..γιατί αν κάτσεις..θα πέσει καμία ψιλή από τα νεύρα.και μετά θα φταιμε εμείς..αφού οι ελλεινιδες έχουν πάντα immunity..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μην κοιτάς ούτε το ντύσιμο,ούτε τα μούτρα,όπως δεν τα κοιτάν ούτε οι ελλεεινίδες

Άμα ήταν μαζί παρέα,ναι αυτοί τις γαμάνε
,σωστό οι ελλεινιδες έχουν τρελο στραβομα να ανοιχτούν με άντρα εκτός της παρέας τόυς..εξεραιση είναι μόνο άμα δουν ότι έχεις λεφτά..εκεί ανοίγοντε μόνες τους και εύκολα..
 
Τελευταία τροποποίηση:

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.741
Like
2.081
Πόντοι
456
Ο Zigolo χρησιμοποιούσε επίσης τη λέξη "γαμέας"

και κόλλαγε και αυτός τα "συνώνυμα" με παυλες :
π.χ.
"χαμογελο-αυτοπεποιθηση-playful-καθαριοτητα"
"στυλατη-ετοιμολογη-ευγενικη-εξυπνη"

Εδώ Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες; - Page 7693
ο ζιγκολό_ χρησιμοποιεί την έκφραση: "dating apps sxeseis-tinder-badoo"
Ενώ εδώ : Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες; - Page 8880
ο ακροατης_ την έκφραση: "Dating apps Tinder-Badoo"

:coffee:
 

eforos11

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2024
Μηνύματα
33
Like
20
Πόντοι
0
Καλά είσαι..εγώ πήγα και την έπεσα σε μια στη δουλειά..γιατί είδα ότι με πείραζε..έπεφτε πάνω μου.ερχοτσνε δίπλα μου.οταν την έπεσα..η τυπισα δε μιλούσε καθολου..με είχε γραμενο και δεν με βλέπει και δε με ακούει..εκεί φεύγεις..γιατί αν κάτσεις..θα πέσει καμία ψιλή από τα νεύρα.και μετά θα φταιμε εμείς..αφού οι ελλεινιδες έχουν πάντα immunity..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


,σωστό οι ελλεινιδες έχουν τρελο στραβομα να ανοιχτούν με άντρα εκτός της παρέας τόυς..εξεραιση είναι μόνο άμα δουν ότι έχεις λεφτά..εκεί ανοίγοντε μόνες τους και εύκολα..
Ναι εκεί αν είναι απο Τη παρέα τους αλλάζει το πράγμα , και σκουπίδι να είναι ο άλλος αυτές θα γουστάρουν γιατί απλά είναι από τη παρέα . Αν ήταν άγνωστος πολύ πιθανόν να τον θεωρούσαν ξενερωτο, πεφτουλα, περίεργο .

Εντωμεταξυ φλερτ στη δουλειά θέλει προσοχή. Αρχικα να μην λες σε άλλον-η ότι βγαίνεις η φλερτάρεις με κάποια από τη δουλειά γιατί ποτέ δεν ξέρεις τι είναι ο καθένας και αν θα το πει. Μπορεί να σε εκθέσει.
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.844
Like
2.889
Πόντοι
456
Ναι εκεί αν είναι απο Τη παρέα τους αλλάζει το πράγμα , και σκουπίδι να είναι ο άλλος αυτές θα γουστάρουν γιατί απλά είναι από τη παρέα . Αν ήταν άγνωστος πολύ πιθανόν να τον θεωρούσαν ξενερωτο, πεφτουλα, περίεργο .

Εντωμεταξυ φλερτ στη δουλειά θέλει προσοχή. Αρχικα να μην λες σε άλλον-η ότι βγαίνεις η φλερτάρεις με κάποια από τη δουλειά γιατί ποτέ δεν ξέρεις τι είναι ο καθένας και αν θα το πει. Μπορεί να σε εκθέσει.
Η παρέα έχει τεράστια δύναμη στην Ελλάδα..ίσως πιο πολύ και από τα λεφτά..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


το 2003 τι θεωρουσαν Plus size Μοντελο, που τωρα οι πιο πολλες νεαρες ελληνιδες ειναι πιο παχουλη απο αυτη
Είδα το βίντεο
.χαχα σοβαρα τώρα?οι πιο πολλές ελλεινιδες είναι πιο χοντρές από αυτή στο βίντεο..
 

eforos11

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2024
Μηνύματα
33
Like
20
Πόντοι
0
Η παρέα έχει τεράστια δύναμη στην Ελλάδα..ίσως πιο πολύ και από τα λεφτά..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Είδα το βίντεο
.χαχα σοβαρα τώρα?οι πιο πολλές ελλεινιδες είναι πιο χοντρές από αυτή στο βίντεο..
Δεν κρίνουν από μόνες τους , πρέπει να πάρουν την έγκριση της παρέας....για να γνωρίσουν κάποιον
 

Perfect2000

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2014
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
Δεν κρίνουν από μόνες τους , πρέπει να πάρουν την έγκριση της παρέας....για να γνωρίσουν κάποιον
Και αν η παρέα κρίνει λάθος? Δεν θα εμπιστευτώ 100 % την παρέα μόνος θα κρίνω.. Οτι να ναι
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.667
Like
16.413
Πόντοι
3.656
Μην κοιτάς ούτε το ντύσιμο,ούτε τα μούτρα,όπως δεν τα κοιτάν ούτε οι ελλεεινίδες

Άμα ήταν μαζί παρέα,ναι αυτοί τις γαμάνε
Ξεκώλα ρε μαλάκα με τις παρέες .
Από παρέες τρώνε οι δήθεν καλοί της παρέας , μία γκόμενα στη ζωή τους.... βαριά μέχρι τρεις....
σε βάθος μιας ζωής , που την πάνε για γάμο. Αυστηρά μέχρι 6-7/10 .
Παραπάνω δεν παίζει ρόλο καμία παρέα.

Θα της βρούνε οι γονείς ... ή θα τη ζητήσει μόνος του , παραθέτοντας απλά τα περιουσιακά του
κάποιος που είτε έχει 3ψηφιο αριθμό ακινήτων ... ή συνδιασμό ακινήτων , μετρητών κληρονομιά ...
και είναι τίποτε μεγαλέμπορος ... μαγαζάτορας .... τίποτε μαιευτήρας, πλαστικός , αγγειοχειρουργός ...
μεγαλο δικηγόρος από τζάκι .... κομματάρχης κτλ ... ή αφεντικό της νύχτας.

Εσύ δεν γάμησες ποτέ, γιατί έχεις το συνδιασμό όλων των απωθητικών για τις γυναίκες
ΑΛΛΑ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΔΙΑΤΕΘΕΙΜΕΝΟΣ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ
και να αλλάξεις τίποτε . Μόνο κλαίγεσαι , ότι αν ήσουν γιός του Μικ Τζάγκερ
θα μπορούσες να γαμάς όντας το ίδιο άχρηστος με τώρα.
Ισχύει , αν ήσουν γιός ολιγάρχη ή διάσημου θα γάμαγες , ακόμη κι αν ήσουν τόσο άχρηστος όσο είσαι,
αλλά χάρην περιουσίας και ονόματος.

Ακόμη και μπατήρης, άσχημος με σκατά δουλειά στο παιδικό δωμάτιο
ΑΝ ΙΔΡΩΝΕΣ , κάτι θα έπαιζες. Δεν είσαι διατεθειμένος να κάνεις τίποτε όμως.
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
366
Like
626
Πόντοι
81
Και αν η παρέα κρίνει λάθος? Δεν θα εμπιστευτώ 100 % την παρέα μόνος θα κρίνω.. Οτι να ναι
Η παρέα για την οποία λέει ο τύπος ίσως εννοεί τη ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ παρέα . Αυτές οι χαζές κάνουν τους δικηγόρους στις άλλες φίλες ενώ οι άντρες είναι πιο μαζεμένοι και <<σταρχιδιστες>>
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom