Νέα

Τα ποδαράκια της συναδέλφου μου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα patousolatris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 475
  • Εμφανίσεις 67K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

πως σας φανηκαν οι πατουσες-δακτυλα της συναδερφου?

  • ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΕΣ!!!!

    Ψήφοι: 10 20,4%
  • ΚΑΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΩΡΕ......

    Ψήφοι: 17 34,7%
  • ΑΔΙΑΦΟΡΕΣ

    Ψήφοι: 17 34,7%
  • ΧΑΛΙΑ ΜΑΥΡΑ!

    Ψήφοι: 5 10,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    49

Sxolhasths

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2014
Μηνύματα
27
Like
670
Πόντοι
80
Επειδή έχει καιρό που τ άφησα το νήμα, μάθαμε αν γάμησε;
 
OP
OP
patousolatris

patousolatris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2020
Μηνύματα
759
Like
3.057
Πόντοι
446
Ναι, όμως μπήκε στη διαδικασία να βγάλει τα παπούτσια της, χειμωνιάτικα. Πώς έγινε αυτό? Της είπες βγάλτα να στα γλείψω κ το κανε?
κοιτα πως εχει..........βγηκαμε απλα μια βολτα για καφε και στην επιστροφη οπως οδηγουσα της ελεγε ποσο ωραια γυναικα ειναι και ξερεις λεω οτι εχει τελεια νεανικα πατουσακια!της το ειιχα ξαναπει και παλιοτερα οπως με ειπε δεν το θυμοταν! και της ειπα ποσο θα ηθελα να τα φωτογραφισω ταπατουσακια της.......ε αυτο ηταν.......με λεει κανε ακρη πηγε καθησε πισω και με ειπε βγαλτα φωτο αρκει να μην βγαλεις προσωπο !την ειδε την φωτο της αρεσε(βασικα σιγουρευτηκε οτι δεν ειχε προσωπο) και ετσι οπως τις εβγαζα την φωτο της εκανα και ενα γρηγορο γλυψημο στην μια πατουσα της και εκει πανω ξεκαρδιστηκε στα γελια!αυτα ...........
 
  • Like
Αντιδράσεις: Cheng
OP
OP
patousolatris

patousolatris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2020
Μηνύματα
759
Like
3.057
Πόντοι
446
Μόνο στον ύπνο του.
και θα μεινει στον υπνο μου φιλε μου!!ειναι πολυ δυσκολο να πας να κανεις ερωτα με μια γυναικα που ειναι παντρεμενη 30 χρονια και δεν εχει κερατωσει ποτε τον αντρα της και ουτε ο αντρας της αυτην!
 

Cheng

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2023
Μηνύματα
682
Like
1.628
Πόντοι
206
κοιτα πως εχει..........βγηκαμε απλα μια βολτα για καφε και στην επιστροφη οπως οδηγουσα της ελεγε ποσο ωραια γυναικα ειναι και ξερεις λεω οτι εχει τελεια νεανικα πατουσακια!της το ειιχα ξαναπει και παλιοτερα οπως με ειπε δεν το θυμοταν! και της ειπα ποσο θα ηθελα να τα φωτογραφισω ταπατουσακια της.......ε αυτο ηταν.......με λεει κανε ακρη πηγε καθησε πισω και με ειπε βγαλτα φωτο αρκει να μην βγαλεις προσωπο !την ειδε την φωτο της αρεσε(βασικα σιγουρευτηκε οτι δεν ειχε προσωπο) και ετσι οπως τις εβγαζα την φωτο της εκανα και ενα γρηγορο γλυψημο στην μια πατουσα της και εκει πανω ξεκαρδιστηκε στα γελια!αυτα ...........
Οκ, κατάλαβα. Προχώρα. Έπιασε το νόημα. Αν δε γούσταρε το όλο σκηνικό, δε θα το έκανε ποτέ. Θα σου λεγε τι βλακείες λες? Κ θα το κοβε κατευθείαν. Άρα της αρέσει η φάση
 
OP
OP
patousolatris

patousolatris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2020
Μηνύματα
759
Like
3.057
Πόντοι
446
Οκ, κατάλαβα. Προχώρα. Έπιασε το νόημα. Αν δε γούσταρε το όλο σκηνικό, δε θα το έκανε ποτέ. Θα σου λεγε τι βλακείες λες? Κ θα το κοβε κατευθείαν. Άρα της αρέσει η φάση
απλα θελει και αυτη να παιξει λιγο!εβλεπε πως μιλουσα για της πατουσες της και ηθελε λιγο να με εξιταρει!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Cheng

bpr29

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2022
Μηνύματα
13
Like
24
Πόντοι
0
και θα μεινει στον υπνο μου φιλε μου!!ειναι πολυ δυσκολο να πας να κανεις ερωτα με μια γυναικα που ειναι παντρεμενη 30 χρονια και δεν εχει κερατωσει ποτε τον αντρα της και ουτε ο αντρας της αυτην!
Ακριβώς για αυτό τον λόγο είναι πολύ πιθανόν να τον κρατήσει. Μην τα παρατάς
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.500
Like
65.280
Πόντοι
11.956
Και εγώ όπως πήγα για καφέ με μια συνάδελφο...στον γυρισμό της είπα για το μουνι της ... πήγε στο πίσω κάθισμα και μου λέει έλα γαμισε....δεν είναι μουφα δεν είναι φιδι να έχω και φωτογραφίες...χαχαχαχα
 

Συνημμένα

  • IMG_20230601_182933~2.jpg
    IMG_20230601_182933~2.jpg
    30,5 KB · Εμφανίσεις: 34
  • 1711362503742.jpg
    1711362503742.jpg
    48,2 KB · Εμφανίσεις: 44
OP
OP
patousolatris

patousolatris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2020
Μηνύματα
759
Like
3.057
Πόντοι
446
ξανα και παλι με τον ερωτα μου!!!!!το ζητησα ευγενικα δεν μου χαλασε χατηρι !ειμαι τοσο καυλωμενος με αυτη την γυναικα!!!!αλλα απο τι φαινεται μονο πατουσες μου δειχνει και δεν βλεπω να προχωραει κατι αλλο.........παντως οποτε με βλεπει εχει ενα πονηρο χαμογελο
432011948_1583346982431081_1721764610835849809_n.jpg
 
  • Like
Αντιδράσεις: lahm
Εγγρ.
10 Μαΐ 2021
Μηνύματα
232
Like
360
Πόντοι
21
Αφού σου εκθέτει πατουσάρες μες τη μούρη σου, γουσταρει, είναι ετοιμη. Πρέπει μα τις αρπάξεις, να τις τρίψεις λίγο και μετ φάγωμα δυνατο και τον πετας έξω, ποδομαλακια, γλωσσόφιλα και της τον πετας στο λαρύγγι ενω συνεχιζεις να την ποδολαγνιζεις τρωγοντας τις πατουσάρες της. Βαζεις πατούσες δίπλα στη μούρη της και τη χύνεις.
 
OP
OP
patousolatris

patousolatris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2020
Μηνύματα
759
Like
3.057
Πόντοι
446
Αφού σου εκθέτει πατουσάρες μες τη μούρη σου, γουσταρει, είναι ετοιμη. Πρέπει μα τις αρπάξεις, να τις τρίψεις λίγο και μετ φάγωμα δυνατο και τον πετας έξω, ποδομαλακια, γλωσσόφιλα και της τον πετας στο λαρύγγι ενω συνεχιζεις να την ποδολαγνιζεις τρωγοντας τις πατουσάρες της. Βαζεις πατούσες δίπλα στη μούρη της και τη χύνεις.
το μονο που εχω κανει ειναι ετσι ειχε απλωμενες τις πατουσαρες της να τις βαλω στην μουρη μου και να την μυρισω και φυσικα ξεκαρδιστηκε γιατι τις φαινεται ακομα περιεργο πως μπορει καποιος να καυλωνει με τις πατουσες της!
 
OP
OP
patousolatris

patousolatris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2020
Μηνύματα
759
Like
3.057
Πόντοι
446
μονο γλυψιμο και χυσιμο για αυτα τα καυλωτικα πατουσακια!!!!
 
OP
OP
patousolatris

patousolatris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2020
Μηνύματα
759
Like
3.057
Πόντοι
446
εκοψε και το μαλλακι της και ειναι πλεον σαν κοριτσακι!!την βλεπω και καυλωνω αφανταστα!!
 
OP
OP
patousolatris

patousolatris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2020
Μηνύματα
759
Like
3.057
Πόντοι
446
απολυτα καυλωμενος και χθες βραδυ μετα απο νυχτερινη εξοδο με παρεα !!!την ειχα μπροστα μου συνεχεια και την καρφωνα μεσα στα ματια!εκανε πως δεν με εβλεπε αλλα το χαμογελακι της ηταν φανερο!!!Φορουσε κατι θεικες ψλοτακουνες γοβες με ολη την φτερνα εξω................καρακαυλωσα!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom