Νέα

Πώς να μυήσω την κοπέλα/σύζυγο στο Foot Fetish;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Red_Dragen
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 19
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Η κοπέλα μου/συντροφός μου συμμετέχει ενεργά σε foot fetish παιχνιδια ?

  • ΝΑΙ (την καυλώνει κι εκείνη η όλη φάση)

    Ψήφοι: 4 18,2%
  • ΝΑΙ (ουδέτερα πράγματα, το κάνει επειδή αρέσει σε μένα)

    Ψήφοι: 7 31,8%
  • ΣΠΑΝΙΑ (ανάλογα τα κέφια της)

    Ψήφοι: 5 22,7%
  • ΟΧΙ (σιχαίνεται, δεν της αρέσει, ξενερώνει)

    Ψήφοι: 6 27,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    22

Red_Dragen

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2022
Μηνύματα
12
Like
26
Πόντοι
0
Καλησπέρα συνεργάτες και δόκτορες!
Πώς μπορώ να κάνω τη σύντροφο να συμμετέχει ενεργά κι αυτόβουλα, να της αρέσει και να καυλώνει με το αγαπημένο μας φετίχ ?
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.389
Πόντοι
2.786
Καλησπέρα συνεργάτες και δόκτορες!
Πώς μπορώ να κάνω τη σύντροφο να συμμετέχει ενεργά κι αυτόβουλα, να της αρέσει και να καυλώνει με το αγαπημένο μας φετίχ ?
Ξεκίνα την ήπια με ποδομαλακία!
Μετά τα πιο advanced!

It works! :thumbsup:
 

FIDEL Sk

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
1.522
Κριτικές
54
Like
7.215
Πόντοι
11.836
Πέρα αυτό που λέει ο φίλος δηλαδή να στον παίξει μετα πόδια και να της γλείψεις την πατούσα τι άλλο θες να κάνεις ρε φίλε??
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.758
Κριτικές
8
Like
24.333
Πόντοι
6.336
Alejandro Jodorowsky Feet GIF by Arrow Video
 
  • Like
Αντιδράσεις: Y13

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.389
Πόντοι
2.786
Πέρα αυτό που λέει ο φίλος δηλαδή να στον παίξει μετα πόδια και να της γλείψεις την πατούσα τι άλλο θες να κάνεις ρε φίλε??
Εξαρτάται την αντίδρασή της στο πρώτο.
 
OP
OP
R

Red_Dragen

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2022
Μηνύματα
12
Like
26
Πόντοι
0
Πέρα αυτό που λέει ο φίλος δηλαδή να στον παίξει μετα πόδια και να της γλείψεις την πατούσα τι άλλο θες να κάνεις ρε φίλε??
Το λεω κυριως με το σκεπτικο οτι η ιδια να θελει να ξεκινησει το παιχνιδι με τα ποδια πχ, γτ ξερει οτι αυτο σε καυλωνει, κι αρα με το να σε καυλωσει θα την κανεις να δει 2 φορες περισσοτερη χαρα στα σκελια της ...

Βεβαια, ετσι οπως το λεω μαλλον ειναι κατι που θελει "δουλιτσα" ...
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Αρπαξ τη απ το ποδαρι ,σίγουρα χοντρό θα ναι,ελεεινίδος, και χωστο στο στόμα σου. Ξεκίνα από κει.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Pistolxxl

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2021
Μηνύματα
640
Like
2.855
Πόντοι
446
Μύησε την με βιντεάκια κατηγορίας footjob
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.454
Πόντοι
216
Καλησπέρα συνεργάτες και δόκτορες!
Πώς μπορώ να κάνω τη σύντροφο να συμμετέχει ενεργά κι αυτόβουλα, να της αρέσει και να καυλώνει με το αγαπημένο μας φετίχ ?
μια γυναικα εαν σε εκτιμα θα σου κανει ολα τα χατηρια και τις χαρουλες στο κρεββατι αλλα αυτο δεν σημαινει οτι τις αρεσουν ολα αυτα. γενικα οι γυναικες δεν ειναι φετιχιστριες το μονο που τους αρεσει ειναι ειναι να αισθανονται ενα καπως βαρυ αρσενικο να τις ξεμουνιαζει πονοντας τις χωρις να τους αφηνει ΜΟΝΙΜΗ ΒΛΑΒΗ
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
μια γυναικα εαν σε εκτιμα θα σου κανει ολα τα χατηρια και τις χαρουλες στο κρεββατι αλλα αυτο δεν σημαινει οτι τις αρεσουν ολα αυτα. γενικα οι γυναικες δεν ειναι φετιχιστριες το μονο που τους αρεσει ειναι ειναι να αισθανονται ενα καπως βαρυ αρσενικο να τις ξεμουνιαζει πονοντας τις χωρις να τους αφηνει ΜΟΝΙΜΗ ΒΛΑΒΗ
Εδώ έχω ακουσει ότι με το ζόρι περνούν πίπα σε πολλες δεν αρέσει και το κάνουν καθαρά για ευχαρίστηση του συντρόφου.
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.087
Κριτικές
10
Like
1.430
Πόντοι
2.357
Καλησπέρα συνεργάτες και δόκτορες!
Πώς μπορώ να κάνω τη σύντροφο να συμμετέχει ενεργά κι αυτόβουλα, να της αρέσει και να καυλώνει με το αγαπημένο μας φετίχ ?
Παρε της δωρο πανακριβα παπουτσια :upsidedown:
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.349
Κριτικές
16
Like
1.420
Πόντοι
2.487
Δυο πραγματα κανε
1. Κανε της μασαζ στα ποδια μια μερα που θα βλεπετε τηλ και σιγα σιγα πηγαινε προς πατουσες ενω τις ακουμπας στον πουτσο σου, ο οποιος λογικα θα καυλωσει και θα το καταλαβει, πες της και ωραιο πεντικιουρ κλπ (ελπιζω να ναι προσεγμενη)
2. Ενω της γλυφεις το μουνι οδηγησε τις πατουσες της στον πουτσο σου
 

nightman69

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.694
Like
19.641
Πόντοι
2.256
Εδώ έχω ακουσει ότι με το ζόρι περνούν πίπα σε πολλες δεν αρέσει και το κάνουν καθαρά για ευχαρίστηση του συντρόφου.

Έτσι είναι αλλά να μου λείπει.....καλύτερα να τον παίζω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: trimis

Fet_jim

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2019
Μηνύματα
291
Like
447
Πόντοι
21
Ειναι κοινο μυστικο οτι ενα παλαιο site βοηθουσε με ιδεες για τετοια θεματα.
Α ρε "kinky fantasies on line" ποσο λειπεις .....!!!!
Για το ερωτημα σου παντως προτεινω να το ζητησεις με ειλικρινεια , χωρι; περιστροφες , αφου πρωτα της κανεις δωρο ενα ζευγαρι γοβες ωστς να καταλαβει οτι θα εχει και εκεινη κερδος απο αυτο το παιχνιδι
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.496
Like
65.252
Πόντοι
11.956
Εγώ ξέρω ότι πολλές δεν μπορούν να το κάνουν γιατί γαργαλιουντε εκεί και δεν αντέχουν ... χαχαχα....με ψηλοτάκουνα να φορά καλύτερα να στο κάνει .
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.612
Κριτικές
1
Like
5.923
Πόντοι
2.306
Προσοχη τυπε μην στο κανει με γοβες στιλέτο :confused: και σου κατακρεουργησει κανενα @ρχιδι…
 
OP
OP
R

Red_Dragen

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2022
Μηνύματα
12
Like
26
Πόντοι
0
Εκει που εχω καταληξει αγαπητοι συναγωνιστες, ειναι οτι εαν το κοριτσι/γυναικα πραγματικα ενδιαφερεται για σενα, και θελει να σε βλεπει χαρουμενο, ευτυχισμενο και ικανοποιημενο ... θα προσπαθησει να κανει ο,τι περναει απο το χερι της για να τα καταφερει. Ειτε ειναι ενα απλο φετιχ, ειτε footjob ειτε οτιδηποτε. Γιατι μονο και μονο που θα σε βλεπει να λιωνεις για πάρτη της, την ικανοποιεί. Και γεμιζει με το συναίσθημα της ολοκλήρωσης, που η ιδια σε κανει να τρεμεις για παρτη της, που γινεσαι ευαλωτος για εκεινη αφηνοντας το σωμα σου στα χερια της να το κανει οτι θελει. Κατι σαν αμοιβαια εμπιστοσυνη, που συνοδευεται απο ενδιαφέρον, νοιάξιμο και κατανόηση των αναγκών του/της συντροφου.

Οταν ομως αρχιζει να σε θεωρει δεδομενο, αντικαταστάσιμο, προσωρινό (τονιζοντας την ευκολια του "μπορω να βρω αλλους να μου κανουν τα κεφια") ... τοτε ενα φετιχ μπορει ευκολα να το βαπτισει "ανωμαλια" (και να το απορριψει). Τοσο απλα να μηδενισει αυτο που για σενα ειναι <<ο κοσμος όλος>>.

Κι απο την αλλη σκεφταμαι, ωραια ολα αυτα ... τι γινεται ομως οταν δεν μπορεις να φτασεις σε ενα επιπεδο επικοινωνιας με την συντροφο, που να της ανοιχτεις, χωρις να σε χλευαζει, ή το παιρνει στην πλακα, ή επικαλούμενη τεχνιέντως διαφορα δικαιολογιες, αποφευγοντας την ουσια ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom