Νέα

Ποιό βιβλίο προτείνετε / μόλις ολοκληρώσατε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ais8hsh
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 275K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

rimondi

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Μαρ 2011
Μηνύματα
581
Κριτικές
75
Like
1.460
Πόντοι
1.660
Διαβάζω το < ΕΛΕΝΗ > του Γκατζογιάννη . Απ ότι ξέρω , η πρώτη του έκδοση ( το 1983 ) είχε προκαλέσει μεγάλες αντιδράσεις από τον χώρο της αριστεράς. Για τ ην δεύτερη έκδοση έπρεπε να περάσουν σχεδόν 40 χρόνια κ αυτή τη φορά δεν είχαμε αντιδράσεις. Πάντως εγώ πιστεύω ότι ο συγραφέας έγραψε ότι βίωσε αλλά το 1983 ήταν το ψυχροπολεμικό κλίμα γι αυτό είχαμε αντιδράσεις.
 

Vascoda25

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
235
Like
802
Πόντοι
81
Διαβάζω αυτή την περίοδο το βιβλίο με τίτλο πως να ξεπεράσετε την πρόωρη εκσπερμάτιση.Θεωρω πώς είναι αρκετά χρήσιμο για όσους πάσχουν από αυτήν την δυσλειτουργία και σου λέει αυτά ακριβώς που θα σου έλεγες και ένας σεξολόγος χωρίς φυσικά να πληρώνεις τις ακριβές επισκέψεις
 

satov1

Μέγας
Εγγρ.
13 Μαΐ 2023
Μηνύματα
4.436
Like
11.421
Πόντοι
3.506
Διαβάζω το < ΕΛΕΝΗ > του Γκατζογιάννη . Απ ότι ξέρω , η πρώτη του έκδοση ( το 1983 ) είχε προκαλέσει μεγάλες αντιδράσεις από τον χώρο της αριστεράς. Για τ ην δεύτερη έκδοση έπρεπε να περάσουν σχεδόν 40 χρόνια κ αυτή τη φορά δεν είχαμε αντιδράσεις. Πάντως εγώ πιστεύω ότι ο συγραφέας έγραψε ότι βίωσε αλλά το 1983 ήταν το ψυχροπολεμικό κλίμα γι αυτό είχαμε αντιδράσεις.
Δυνατό βιβλίο.Οχι μόνο η Αριστερά δεν άφησε να διαβαστεί ,αλλά και την ομώνυμη ταινία απαγόρευσε να παιχτεί στους κινηματογράφους.
 

rimondi

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Μαρ 2011
Μηνύματα
581
Κριτικές
75
Like
1.460
Πόντοι
1.660
Διαβάζω αυτή την περίοδο το βιβλίο με τίτλο πως να ξεπεράσετε την πρόωρη εκσπερμάτιση.Θεωρω πώς είναι αρκετά χρήσιμο για όσους πάσχουν από αυτήν την δυσλειτουργία και σου λέει αυτά ακριβώς που θα σου έλεγες και ένας σεξολόγος χωρίς φυσικά να πληρώνεις τις ακριβές επισκέψεις
Υπάρχει κάτι συγκεκιρμένο γι αυτό? Εμένα μου έχουν πει ότι όλα είναι εγκεφαλικά . Απλά λίγο amla στο πεος πριν τη πράξη.
 

Vascoda25

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
235
Like
802
Πόντοι
81
Υπάρχει κάτι συγκεκιρμένο γι αυτό? Εμένα μου έχουν πει ότι όλα είναι εγκεφαλικά . Απλά λίγο amla στο πεος πριν τη πράξη.
Γράφει κάποιες ασκήσεις και εξηγεί με ποιο τρόπο γίνονται
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom