Νέα

Ποιά είναι η πιο καβλιάρα τσατσά που έχετε συναντήσει στα μπουρδέλα της Θεσσαλονίκης;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα wrangler1996
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

wrangler1996

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.611
Like
909
Πόντοι
96
Υπήρξε ποτέ κάποια τσατσά που να θέλατε να γαμησετε?
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.774
Κριτικές
62
Like
40.128
Πόντοι
8.530
Τον ρολο της τσατσας τον εκανε η Νικολ πριν εναμιση χρονο περιπου.Τα λεφτα στο χερι της τα εδωσα...παρουσιασε τον εαυτο της.Υπεροχη οπως παντα.
Σε κυριο ρολο τσατσα κορυφαια η Αθηνα/Νανα( οπως στους Μεν και Δεν) καπου στην Ν.Ουρανου που ηταν και σε καποιο μαγαζι επι της Ερημιτη street αν ενθυμουμαι καλως.
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
462
Like
1.043
Πόντοι
201
Τον ρολο της τσατσας τον εκανε η Νικολ πριν εναμιση χρονο περιπου.Τα λεφτα στο χερι της τα εδωσα...παρουσιασε τον εαυτο της.Υπεροχη οπως παντα.
Σε κυριο ρολο τσατσα κορυφαια η Αθηνα/Νανα( οπως στους Μεν και Δεν) καπου στην Ν.Ουρανου που ηταν και σε καποιο μαγαζι επι της Ερημιτη street αν ενθυμουμαι καλως.
Θυμάμαι μια τσατσά σούπερ γκομενάρα γύρω στα 35 τότε.........εποχές 2006-2007............παρουσίαζε την κοπέλα και ντρεπόταν......μου έχει μείνει αξέχαστη η φράση της "η κοπέλα κάνει τη στάση του εξηνταεννέα".................Μήπως μιλάμε για την ίδια............??
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.774
Κριτικές
62
Like
40.128
Πόντοι
8.530
Θυμάμαι μια τσατσά σούπερ γκομενάρα γύρω στα 35 τότε.........εποχές 2006-2007............παρουσίαζε την κοπέλα και ντρεπόταν......μου έχει μείνει αξέχαστη η φράση της "η κοπέλα κάνει τη στάση του εξηνταεννέα".................Μήπως μιλάμε για την ίδια............??
Καστανη με πρασινα ματια , γεματη κυριλε λαμψη και επιπεδο.Δεν ταιριαζε στον χωρο...με την καλη εννοια.Εγω την πετυχα περιπου 10 χρονια πιο μετα.Θυμασαι ονομα;
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
462
Like
1.043
Πόντοι
201
Καστανη με πρασινα ματια , γεματη κυριλε λαμψη και επιπεδο.Δεν ταιριαζε στον χωρο...με την καλη εννοια.Εγω την πετυχα περιπου 10 χρονια πιο μετα.Θυμασαι ονομα;
Έτσι κι εγώ θα την περιέγραφα........όντως δεν ταίριαζε στο χώρο...........αλλά 10 χρόνια μετά λες να ήταν η ίδια??.............όχι δεν έμαθα όνομα......μία φορά μόνο την είδα και τη θυμάμαι ακόμα.................
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.774
Κριτικές
62
Like
40.128
Πόντοι
8.530
Έτσι κι εγώ θα την περιέγραφα........όντως δεν ταίριαζε στο χώρο...........αλλά 10 χρόνια μετά λες να ήταν η ίδια??.............όχι δεν έμαθα όνομα......μία φορά μόνο την είδα και τη θυμάμαι ακόμα.................
Οι γυναικες που μας σημαδευουν δεν ειναι γραφτο να καταληγουν παντα στην αγκαλια μας...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Που την ειδες;Σε ποιο ιδρυμα ηταν;Θυμασαι;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.774
Κριτικές
62
Like
40.128
Πόντοι
8.530
Που την ειδες;Σε ποιο ιδρυμα ηταν;Θυμασαι;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
για περιεγραψε τη φαση.....εχει ενδιαφερον
ειχα μπει με αλλες 2 κοπελες με την συγκεκριμενη
με την 3η που περασα ηταν ξημερωματα και εκλειναν
τους προτεινα να τις μεταφερω με το ιχ
αφησα την κοπελα στα 1.000 μετρα και στα επομενα 2χλμ που μιλαγαμε αλλαξαμε τηλεφωνα
της τηλεφωνησα 3-4 φορες μεσα στις επομενες βδομαδες και ολο δεν μπορουσε να βρεθουμε.
ξαναεσκασα μυτη νωρις πρωι που σχολαγαν και τις πηρα παλι με το ιχ, αυτη την φορα πηγαμε κατευθειαν βολτα με την υπηρεσια και στη συνεχεια σπιτι της, ηταν ρομαντικα.
ημασταν χρονια μαζι αλλα δυστυχως δεν εδινε κωλαρακι αλλιως μπορει να ημασταν ακομη μαζί. Πάντα θα την αγαπάω.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν mod:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom