Νέα

Πάτρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lado
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 644K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (3 μέλη και 12 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο

PazzFuzz

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
34
Like
64
Πόντοι
0
Μάγκες κάποιος αν μπορείς να με βοηθήσει με μια διεύθυνση? Σαχτούρη 1 είδα σε γειτονικό thread
 

Al Petsiklan

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
73
Κριτικές
8
Like
126
Πόντοι
0
Μάγκες κάποιος αν μπορείς να με βοηθήσει με μια διεύθυνση? Σαχτούρη 1 είδα σε γειτονικό thread
Αδερφε στον παραλιακό δρομο της Πατρας (οθωνος αμαλιας) στο παλιο λιμανι. Η Σαχτουρη ειναι το στενακι αναμεσα στα δυο σπιτια που υπαρχουν απο παλια. Θα το βρεις ευκολα! Αξιζει, συνηθως εχει πολυ ωραια κοριτσια.
 

PazzFuzz

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
34
Like
64
Πόντοι
0
Αδερφε στον παραλιακό δρομο της Πατρας (οθωνος αμαλιας) στο παλιο λιμανι. Η Σαχτουρη ειναι το στενακι αναμεσα στα δυο σπιτια που υπαρχουν απο παλια. Θα το βρεις ευκολα! Αξιζει, συνηθως εχει πολυ ωραια κοριτσια.
Πήγα φίλε μου. Το Σαχτούρη 1 λέει 40 το άλλο στην Όθωνος δίπλα 30 αλλά μέτρια πράγματα.. τίποτα άλλο παιδιά?
 

jonbu

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2009
Μηνύματα
216
Κριτικές
21
Like
458
Πόντοι
31
Επίσκεψη πριν λίγες ημέρες στη Μισέλ (στο 120) - αν και στο σαλόνι δε μου έκανε κλικ είπα να δοκιμάσω. Εμφανισιακά λίγο πολύ την γνωρίζετε Ελληνίδα, κανονική προς ψηλή, καστανό ίσιο μαλλί μέχρι τους ώμους, δυαράκι καλοστεκούμενο στήθος, καλό σωματάκι, πολλά τατού. Από συμπεριφορά ευγενική, όμως έχει ένα στυλ "ξάπλωσε και άστο επάνω μου" που προσωπικά δε μου αρέσει - σε άλλους αρέσει πολύ το γνωρίζω- οπότε και το αναφέρω.

Στον αγώνα τίμια πράγματα, επαγγελματική συμπεριφορά και δεν ένιωσα ότι υπήρξε ιδιαίτερη χημεία μαζί της, όμως δεν έχω και παράπονο ότι δυσανασχέτησε ή με έφερε σε δύσκολη θέση - ωραίο στοματικό με πονηρές ματιές να ανέβει η θερμοκρασία, και έπειτα δύο στάσεις (στο cow μας τα χάλασε) και τελείωμα σε doggy με θέα τα καλοσχηματισμένα οπίσθια της. Τα γνωστά προγράματα στα 40 με ελ. στοματικό.

Νομίζω πως είδα και τη Ρωξάνη που πλέον συστήνεται ώς Μελίνα και είναι όπως έχει περιγραφεί - κοντούλα, πολύ αδύνατη, στήθος σχεδόν ανύπαρκτο και ένα συμπαθητικό προσωπάκι. Πιθανότατα εξ Αλβανίας.


Φιλε πες για τη μαρια ειναι καλη στις υπηρεσίες?
Ειναι ψηλη νταρντανα?
Απο κωλο πως πάει?
Ναι καλή είναι στο σέρβις, ελαφρώς νταρντάνα όχι όμως υπερβολές, στα όρια του μέσου όρου θα έλεγα. Όπως τα είπε και ο Icarus. Μη περιμένεις θαύματα εδώ Πάτρα.:wink:

Καλές Γιορτές σε όλες και όλους!
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
460
Κριτικές
12
Like
3.237
Πόντοι
731
Πέρασα από 118 ποτάμι για την Αλινα... πιτσιρικά με μέτριο αδύνατο κορμάκι και βυζιά μεγάλα για το σωματότυπο της ελαφρός πεσμένα.., και με ρώγα που μπορείς να παίξεις..
Το ποίο καλό είναι ότι είναι καινούργια στην δουλειά και έχει στενό μουνακι, που το λιπενει αρκετά.

Δεν ήταν εκεί γιατί θα δούλευε απόγευμα.
Έτσι πήγα στο πρώτο που δούλευε η Ντάρια(Ντανιέλα δεν το συγκράτησα).. που ήταν και παλιά εδώ (γύρισε η ήταν εδώ δεν ξέρω)
Έχει πάρει λίγα κυλά αλλά την έχουν κάνει τούμπανο..κωλος τέρμα πεταχτος και σφιχτός.

Η γυναίκα ξέρει να γαμηθει..
Ενώ είχα τελειώσει με κρατούσε μέσα της και έτριβε τό μουνι της πάνω μου μέχρι που έχυσε......
Σπάνιες εμπειρίες και ιδικά για Πάτρα.
Τελευταία φορά που την είχα πάρει παλιά ήταν ξυνή και δεν ήταν όπως της πρώτες φορές., ίσος είχε κουραστεί..

Σήμερα ξεκίνησε με κέφι και ελπίζω να το κρατήσει.

Νομίζω έχουν ανεβάσει λίγο την απόδοση τους στο ποτάμι και αν φύγουν κάτι Κατερίνες κορίνες καί Σόνιες.. νομίζω θα περνάει η Πάτρα καλά και θα πάψει το μονοπώλιο του Σαχτούρη με τα σαράντα.
Αξίζει να ανεβείτε μια βόλτα..
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: jonbu

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.608
Κριτικές
1
Like
1.237
Πόντοι
216
Πέρασα από 118 ποτάμι για την Αλινα... πιτσιρικά με μέτριο αδύνατο κορμάκι και βυζιά μεγάλα για το σωματότυπο της ελαφρός πεσμένα.., και με ρώγα που μπορείς να παίξεις..
Το ποίο καλό είναι ότι είναι καινούργια στην δουλειά και έχει στενό μουνακι, που το λιπενει αρκ
Ποιες αλλες ηταν πανω?
118 και 120
 

Sklhros

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2019
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα, μήπως γνωρίζει κάποιος ποια κοπέλα είναι σήμερα στο στούντιο Κ, γιατί δεν έχει ανεβάσει ενημέρωση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom