Νέα

Μπουρδέλα σε Τρίκαλα & Καρδίτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tsodas77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 750K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
7.305
φιλε εδω για πδελα μιλαμε.......αναμενω ανταποκριση απο το μετωπο.......
κ γω νομιζα οτι μιλαμε σε σαιτ μαγειρικης στυλ μαμαλακη....το ξερω φιλε σε τι σαιτ εχω γραφτει :uglystupid:
 

almas

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2007
Μηνύματα
29
Like
2
Πόντοι
0
φιλε στο thread αναφερομαι.........
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
:)και μια κριτικη για τους φιλους τρικαλινους μιας και βρεθηκα σημερα στα μερη τους...πηγα στο ενα απο τα δυο μαγαζια της πολης,οδο καρδιτσης πριν λιγο κατα τις 6...η κοπελα μολις ειχε φθασει και ντυνοταν με τα ρουχα της δουλειας...καστανοξανθο μαλλι ανταυγεια..μελαχρινη στο δερμα,καλο σωματακι ουτε πολυ αδυνατη ουτε χοντρη,ωραιος κωλος,βυζι μετριο προς μεγαλουτσικο το λες,μαρια απο γιαννενα μου ειπε...35 η τιμη...μαλλον τσιμπημενη για επαρχια και με την λογικη οτι αντιστοιχες παροχες στον βαρδαρη βρισκεις με 30 αλλα ο ανταγωνισμος μικρός σε μικροτερες πολεις..κατι αλλο εξτρα πχ πρωκτικο δεν εκανε...προκαταρκτικα αφηνε γλειψιμο στα βυζακια,χαδια,η πιπα μετρια ενω τον επαιζε κιολας και χαιδευε αρχιδια...αλλα οχι τιποτα φοβερο,πολυ επιφανειακη...στα 4 που την πηρα,καλο στησιμο και αρκετα στενη...ακομη.ο χωρος ως γνωστον πολυ μετριος αλλα στα συν η υπαρξη κλιματισμου γιατι με τις θερμοκρασιες των τρικαλων τετοια εποχη δεν παλευεται...η τσατσα ευγενικοτατη αλλα και η κοπελα φιλικη και συζητησιμη...απο τα προαναφερθεντα συνεπαγεται οτι υπαρχει και πρωινη βαρδια κοπελας πλεον,οποιος δοκιμασε ας πει καμια γνωμη...μεχρι 12-12.30 ανοιχτα...αν και γινονται προσπαθειες σε τοπικο επιπεδο για επεκταση ωραριου...απο οτι μαθαινω...ιδομεν...
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
7.305
χθεσινη επισκεψη στο club αφρος πισω απο τα carefour στην καρδιτσα...ειχα την εντυπωση οτι το μαγαζι ειναι στριπτητζαδικο...καμμια σχεση,μια χαρα κωλομπαρο ειναι...ο χωρος μικρος,σκοτεινος με black lights κ ενα κεντρικο μπαρ..μεσα αρκετες μικρες σε ηλικια γκομενες,αλλες καλες,αλλες μετριες κ μερικα Milf....με το που κατσαμε μας την πεσαν κατευθειαν,εμενα ενα milf απο λαμια,τον φιλο μου μια ωραια γκομενα γυρω στα 25....κλασικα ζητουσαν κερασμα ποτου ( κοστιζει 15 γιουρια )κ μαλιστα κ οι δυο τριβαν τα βυζια τους πανω μας....τελικα εγω κερασα (δυο ποτα) σε ενα αλλο πωλονικο milf-ακι,ξανθο,κοντο μαλλι,με τεραστιες φυσικες βυζαρες,την πηρα κ στα καναπεδακια για πριβε....παιδια δεν λεει η φαση γιατι τελικα παιζει μονο χειροκινητο φραπε( δηλ.μαλακια),χωρις καλαμακι( ρουφηγμα)...ματαιες οι προσπαθιες μου να κερδισω κατι παραπανω....εψηνα την γκομενα για κανα γαμησακι ( με το αζημειωτο βεβαια) αλλα απο οτι καταλαβα η πολιτικη του μαγαζιου περιοριζεται στα απολυτως απαραιτητα,δηλ.χουφτωματα,κωλοτριψιμο,λιγο χειροκινητη μαλακια κ συνεχεια κερασματα ποτου...εγω προσωπικα δεν ξαναπαω,κριμα γιατι χθες ημουν κ ορεξατος....με 35 ευρω που μου στοιχισε η φαση ( δυο ποτα+μια μπυρα),γαμουσα στην αθηνα δυο γκομενες σε παρακμιακα μπουρδελλα  :uglystupid: :uglystupid: η ενα γαμησι θεσ/κη κ θα ειχα κ ρεστα,χα,χα.... :knockinb:καλυτερα συναγωνιστες να τα παρετε μπυρες,πιο καλα θα περασετε.... ;) ;)την καλημερα μου
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
χθεσινη επισκεψη στο club αφρος πισω απο τα carefour στην καρδιτσα...ειχα την εντυπωση οτι το μαγαζι ειναι στριπτητζαδικο...καμμια σχεση,μια χαρα κωλομπαρο ειναι...ο χωρος μικρος,σκοτεινος με black lights κ ενα κεντρικο μπαρ..μεσα αρκετες μικρες σε ηλικια γκομενες,αλλες καλες,αλλες μετριες κ μερικα Milf....με το που κατσαμε μας την πεσαν κατευθειαν,εμενα ενα milf απο λαμια,τον φιλο μου μια ωραια γκομενα γυρω στα 25....κλασικα ζητουσαν κερασμα ποτου ( κοστιζει 15 γιουρια )κ μαλιστα κ οι δυο τριβαν τα βυζια τους πανω μας....τελικα εγω κερασα (δυο ποτα) σε ενα αλλο πωλονικο milf-ακι,ξανθο,κοντο μαλλι,με τεραστιες φυσικες βυζαρες,την πηρα κ στα καναπεδακια για πριβε....παιδια δεν λεει η φαση γιατι τελικα παιζει μονο χειροκινητο φραπε( δηλ.μαλακια),χωρις καλαμακι( ρουφηγμα)...ματαιες οι προσπαθιες μου να κερδισω κατι παραπανω....εψηνα την γκομενα για κανα γαμησακι ( με το αζημειωτο βεβαια) αλλα απο οτι καταλαβα η πολιτικη του μαγαζιου περιοριζεται στα απολυτως απαραιτητα,δηλ.χουφτωματα,κωλοτριψιμο,λιγο χειροκινητη μαλακια κ συνεχεια κερασματα ποτου...εγω προσωπικα δεν ξαναπαω,κριμα γιατι χθες ημουν κ ορεξατος....με 35 ευρω που μου στοιχισε η φαση ( δυο ποτα+μια μπυρα),γαμουσα στην αθηνα δυο γκομενες σε παρακμιακα μπουρδελλα  :uglystupid: :uglystupid: η ενα γαμησι θεσ/κη κ θα ειχα κ ρεστα,χα,χα.... :knockinb:καλυτερα συναγωνιστες να τα παρετε μπυρες,πιο καλα θα περασετε.... ;) ;)την καλημερα μου
α ρε dimmits τι επαθες...απο βδομαδα μπορει να ξαναπερασω απο τρικαλα να δω τι παιζει πρωινη βαρδια που εγραψε ο αλλος συναγωνιστης και θα γραψω κριτικη...να μην ξεχναμε και την επαρχια...
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
7.305
η πλακα φιλε μου gl ειναι οτι ειχα κ ορεξη χθες,ειχα πιει κ σε αλλο μαγαζι δυο-τρια ποτα κ ειχα ανεβει,ειχα διαθεση για τρελιτσες,χα,χα( πιστευω οτι εχει τυχει σε πολλους αυτο) κ ξενερωσα ασχημα με αυτες τις επαρχιωτικες αρπαχτες.....η απορια μου ειναι αν καποιος θελει να γαμησει κανα κομματι απο κει μεσα ποσο χρημα πρεπει να πεσει τελικα κ θα αξιζει τον κοπο??...τι να πω...το ρδελο των τρικαλων δεν το εχω επισκεφτει (ακομη),προηγουνται σε ενημερωση απο μερους μου κατι σπιτακια απο λαρισα μερια.....μια των ημερων θα τα επισκεφτω κ αυτα να δουμε τι παιζει κ εκει....πρωτιστως η ενημερωση για να μην τρωνε κ αλλα παιδια φολα
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
η πλακα φιλε μου gl ειναι οτι ειχα κ ορεξη χθες,ειχα πιει κ σε αλλο μαγαζι δυο-τρια ποτα κ ειχα ανεβει,ειχα διαθεση για τρελιτσες,χα,χα( πιστευω οτι εχει τυχει σε πολλους αυτο) κ ξενερωσα ασχημα με αυτες τις επαρχιωτικες αρπαχτες.....η απορια μου ειναι αν καποιος θελει να γαμησει κανα κομματι απο κει μεσα ποσο χρημα πρεπει να πεσει τελικα κ θα αξιζει τον κοπο??...τι να πω...το ρδελο των τρικαλων δεν το εχω επισκεφτει (ακομη),προηγουνται σε ενημερωση απο μερους μου κατι σπιτακια απο λαρισα μερια.....μια των ημερων θα τα επισκεφτω κ αυτα να δουμε τι παιζει κ εκει....πρωτιστως η ενημερωση για να μην τρωνε κ αλλα παιδια φολα
θελω κι εγω να δω τι παιζει λαρισα επισης...αν βλεπει κανενας λαρισαιος ας πει καμια διευθυνση ή πληροφορια ή εδώ ή στο αλλο...θρεντ.τωρα για την επαρχια τα χαμε πει και παλιοτερα πικρα ακομα...και κριμα γιατι μιλαμε για νομους με 150000 κοσμο ,200000+ η λαρισα.....και νεο κοσμο..τοσο δυσκολο ειναι να φερουν δυο καλα ρωσιδακια ή ρουμανακια πχ να σκιστουν στο ταλιρο απο την αγροτια;χαχααχα
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
7.305
θελω κι εγω να δω τι παιζει λαρισα επισης...αν βλεπει κανενας λαρισαιος ας πει καμια διευθυνση ή πληροφορια ή εδώ ή στο αλλο...θρεντ.τωρα για την επαρχια τα χαμε πει και παλιοτερα πικρα ακομα...και κριμα γιατι μιλαμε για νομους με 150000 κοσμο ,200000+ η λαρισα.....και νεο κοσμο..τοσο δυσκολο ειναι να φερουν δυο καλα ρωσιδακια ή ρουμανακια πχ να σκιστουν στο ταλιρο απο την αγροτια;χαχααχα
+100000000000000000000....οσο για λαρισα εγω επειδη εκανα κ φανταρος εκει,τα ξερω τα κατατοπια...εχει σπιτακια κεντρο στην οδος βυρωνος κ στην υφαιστου.στην υφαιστου εχω παει αρκετες φορες κ εχω δοκιμασει καλα πραγματακια,στην βυρωνος δεν εχω παει,εχω βρεθει πολυ κοντα για πιτογυρα :grin: :grin:....gl αν βρεθεις λαρισα μετα την πλατεια ταχυδρομειου αν συνεχισεις να ανηφορισεις προς τα πανω στους πεζοδρομους που εχει θα τα βρεις κ εγω μονος μου τα ειχα βρει στο ψαξιμο...εδω μεσα στο σαιτ στην κατηγορια μπουρδελλα αν κανεις select για λαρισα θα σου εμφανισει μονο την βυρωνος,αλλα εχει χαρτη να τον δεις ;) ;)sory για το of topic :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
οκ ευχαριστω για τις πληροφοριες αν παω μετα τις διακοπες θα γραψω στο αλλο θρεντ ...σιγουρα...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
τελικα καρδιτσιωτη φιλε dimmits και λοιποι μπουρδελοσυναδελφοι εκ τρικαλων υπηρξε αιφνιδια αλλαγη σχεδιων και βρεθηκα το αποψινο βραδυ λογω δουλειας( διακοπτοντας τις διακοπες σε κοντινο μερος για λιγο )παλι στα τρικαλα και ειπα να επισκεφτω το γνωστο μαγαζι της ΟΔΟΥ καρδιτσης αφου θα διανυκτερευα εδω.η πορτα κλειδωμενη και ανοιξε μετα απο κουδουνι...οπα...ουτε σε στουντιο του μυλου να ημουν...και απο τα καλα...η κοπελα η γιαννα ξανθια,κοντο μαλλακι,αγορε ,αδιαφορη φατσουλα πολυ αδυνατη για τα δικα μου γουστα αλλα περασα για την φαση..απο οτι ειπε δουλευε και στο αλλο μαγαζι της πολης οδο πυλης νομιζω παλιοτερα...για οσους τυχον γνωριζουν....το τσιμπουκι ειναι το δυνατο της σημειο σε αντιθεση με το γυφτακι της προηγουμενης φορας,βαθυ και απολαυστικο...στα τεσσερα καλο στησιμο και ιεραποστολικο μετα με δικη της προτροπη για αλλαγη στασης με τα ποδια της στους ωμους μου,καλη συμμετοχη και βογγητα...ως την κορυφωση.χαδια και γλειψιμο στα βυζια πριν αφηνε...35 ευρω ως συνηθως,πρωκτικο δεν επαιζε.το μονο που με χαλασε ηταν η λιγο δυσκολη  διεισδυση ισως και λογω μεγεθους μου δεν ξερω και επειδη ηταν μικροκαμωμενη.καμια κρεμα δεν θα πειραζε να παρει ειπα να της πω...βιασυνη δεν υπηρχε,μονος βεβαια ημουν εκεινη την ωρα...αντιθετα υπομονετικη ηταν αλλα λιγο βαριεστημενη,κουρασμενη δεν ξερω τεσπα.αυριο αν προλαβουμε θα εξερευνησουμε την λαρισα,αλλιως αλλη φορα..ΥΓ ξερει κανεις τρικαλινος αν δουλευει και το αλλο μαγαζι που ειπαμε και καμια λεπτομερεια τι παιζει τώρα;προς το παρον παμε να φαμε στα ΄΄μαναβικα΄΄ και να πιουμε κανα ποτο ασκληπιου...και οτι προκυψει...στα στεκια που θα μας βγαλει η παρεα...να γνωρισουμε και τα στριπτιζαδικα-κωλομπαρα της πολης...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Νομιζω ειχε...ευχαριστω για τις πληροφοριες...για φλωρα δεν ξερω
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Οk αν παω θα γραψω
 

Killer

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
67
Like
0
Πόντοι
0
Επισκέφτηκα σήμερα το μεσημέρι το μπουρδέλο της τρικάλων-καρδίστης και είχε βάρδια το ξάνθο με το τατούαζ πισώ στη μέση είναι όπως την  περιγράφετε (ξάνθο μάλλι κοντό, όχι πολυ ψήλη,ώραια στήθια)πολύ ωραίο τσιμπούκι, κάνη ολές τις στάσεις μονο απο μπροστά είναι φιλότιμη καιυπομονετική.χαδεύεις στηθος ελέυθερα. Με λίγα λόγια την πηδάς ξάνα.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Επισης υπαρχει και το αλλο επι της οδου καλαμπακας απεναντι απο την αντιπροσωπεια αυτοκινητων στο υψος των φαναριων που και αυτο λειτουργει
ευχαριστω για την πληροφορια που τελικα μου απεβη χρησιμη...πηγα σημερα στο συγκεκριμενο μαγαζι,βραδυ.ειναι στην αρχη της ΕΟ Τρικαλων-Καλαμπακας στα φαναρια για Κεφαλοβρυσο,αριστερα στον παραδρομο,μια μονοκατοικια με κοκκινο φωτακι απεξω..το δωματιο σαφως καλυτερο των ανταγωνιστικων μαγαζιων,πιο ανετο κρεβατι αλλα σκοτεινο με ενα κοκκινο φως να αχνοφεγγει...τσατσα ευγενικη λιγομιλητη,η κοπελα ψιλο-μιλφ αλλα καλη εμφανισιακα,ψηλη,ξανθια,μαλλι μαζεμενο κοτσο μακρυ,καλο σωματακι ,πικαντικο προσωπακι αλλα μικρο προς μετριο βυζακι..αντζελα,ελληνιδα απο πειραια ,μου ειπε...πολυ καλη πιπα,deepthroat,πολυ καλα προκαταρκτικα με γλειψιμο στις ρωγες,φιλακια στο σωμα,χαδια,ελευθερα πιασιματα πλην απο μουνι που δεν αφησε,ελευθερα φιλακια παντου και στα βυζια...40 ευρω βεβαια αλλα προσωπικα μιλωντας δεν τα κλαψα ηταν πολυ θερμη γκομενα...η φαση εγινε σε κλασικη σταση με καλη κι εδω συμμετοχη...και βογγητα.μεχρι 5/8 θα ειναι νομιζω μου ειπε,μετα απο αρχες σεπτεμβρη ξανα...οποτε γνωμη δικη μου σπευστε να δοκιμασετε...αξιζει.ΥΓ εξτρα δεν παιζαν...πρωκτικο ή τιποτα αλλο
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
καλα ρε παιδια εφυγα και ηθελα να ριξω πριν εναν δευτερο...γυρο στην αντζελα.τι ώρα γαμωτο ανοιγουν τα μποουρδελα τρικαλα;ξερει κανεις;kostrik μηπως;ανεβαινω χαλκιδικη μετα κανα 15 ημερο θα παω λαρισα να στειλω review  απο τις βιλες του ερωτα...καλα ρε που γαμανε αυτοι οι  λαρισαιοι;dimmits ακους φιλε; :)φοβερα σπιτια.μπηκα και ειδα το σαιτ στο ιντερνετ βιλα εροτικα λαρισας...αν εχει και καλα μωρα θα τα σκισω προσεχως...
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
7.305
καλα ρε παιδια εφυγα και ηθελα να ριξω πριν εναν δευτερο...γυρο στην αντζελα.τι ώρα γαμωτο ανοιγουν τα μποουρδελα τρικαλα;ξερει κανεις;kostrik μηπως;ανεβαινω χαλκιδικη μετα κανα 15 ημερο θα παω λαρισα να στειλω review  απο τις βιλες του ερωτα...καλα ρε που γαμανε αυτοι οι  λαρισαιοι;dimmits ακους φιλε; :)φοβερα σπιτια.μπηκα και ειδα το σαιτ στο ιντερνετ βιλα εροτικα λαρισας...αν εχει και καλα μωρα θα τα σκισω προσεχως...
ελα βρε αλανι gl,την villa erotica την ξερω αλλα δεν την εχω επισκευτει ( το κωλοαμαξο μου εχει χαλασει),θα προσπαθησω να βρεθω λαρισα κ αν οχι villa θα παω προς κεντρο μερια να δω να υπαρχει τιποτε αξιολογο.κ για να μην ειμαι off topic να αναφερω οτι κ στην καρδιτσα με τα δυο (αθλια) μπουρδελα τα ωραρια ειναι περιεργα,δηλ.το ενα ειναι ανοιχτο μεχρι μεσημερι κ το αλλο ποτε ανοιγει ποτε κλεινει,χα,χα :uglystupid: :uglystupid:.θα προσπαθησω να παω κ τρικαλα να επιβεβαιωσω τα λεγομενα σας...
 

tzimanis

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2007
Μηνύματα
250
Like
2
Πόντοι
1
Πριν ένα μήνα γαμησα σε μπουρδελο στην Λάρισα (κοντά στην πλατεία ταχυδρομείου) όπου έπαιζε ένα απίστευτο ψηλό γερμανικό ξανθό μουνάκι το οποίο στην κυριολεξία μου άλλαξε τα πέταλα. Έχω πηδήξει πάνω από 500 γκόμενες στην ζωή μου (πουτάνες και μη) αλλά η συγκεκριμένη ήταν ΟΝΕΙΡΟ!!!!! Όποιος πηγαίνει στη Λάρισα να την επισκεφτεί οπωσδήποτε. Τα κάνει όλα, με συμμετοχή λες και πηδάς την γκόμενα σου που είναι τρελά ερωτευμένη μαζί σου. Δυνατό της σημείο τα γλωσσόφιλα που στην κυριολεξία δεν ξεκολλούσε την γλώσσα της από το στόμα μου

Ερώτηση για μπουρδελιαριδες Τρικαλινούς.
Είχα γνωρίσει πριν 2 χρόνια σε ένα ταξίδι μου με τρένο από Τρίκαλα για Αθήνα ένα γυφτορουμανακι ξανθό κουκλάκι με το όνομα Τζένη. Μου είπε ότι ήταν Τρίκαλα για να επισκεφτεί έναν φίλο της κρατούμενο εκεί … αλλά μάλλον για πουτανακι την έκοψα. Κρατάμε επικοινωνία μέχρι και σήμερα γιατί ζήτησε το τηλέφωνο μου. Δούλευε σε κανένα μπουρδελο η σε κανένα κολομπαρο εκει? γιατί πολύ ηθικό στοιχείο μου το παίζει και έχω αμφιβολίες για την πάρτη  της και κατά πόσο δεν πληρωνόταν για να την γαμανε !!  :headbang3 :humpleg: :humpleg: :humpleg: :humpleg: :humpleg: :humpleg: :humpleg:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
η αποψη μου ειναι πως για τα δεδομενα της περιοχης η σχεση (αποδοση/ τιμη)ειναι υπερβολικη
οτι ειναι ειναι...παντως καλη φαση ηταν σχετικα και για λατρεις μιλφ βεβαια..τεσπα οπως ειπες η πρωτη εντυπωση σε πουτανα παιζει ρολο παντα και μπορει να γινει αιτια να ριχνεις πολλα ακυρα μετα...αν δοκιμασεις θα δεις και λες...για τον αλλο φιλο εγω δεν εχω ιδεα γιατι δεν μενω τρικαλα...μονο ερχομαι..αλλα οι πληροφοριες για λαρισα θα αξιοποιηθουν δεοντως..
 

demis23

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
79
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Πριν ένα μήνα γαμησα σε μπουρδελο στην Λάρισα (κοντά στην πλατεία ταχυδρομείου) όπου έπαιζε ένα απίστευτο ψηλό γερμανικό ξανθό μουνάκι το οποίο στην κυριολεξία μου άλλαξε τα πέταλα. Έχω πηδήξει πάνω από 500 γκόμενες στην ζωή μου (πουτάνες και μη) αλλά η συγκεκριμένη ήταν ΟΝΕΙΡΟ!!!!! Όποιος πηγαίνει στη Λάρισα να την επισκεφτεί οπωσδήποτε. Τα κάνει όλα, με συμμετοχή λες και πηδάς την γκόμενα σου που είναι τρελά ερωτευμένη μαζί σου. Δυνατό της σημείο τα γλωσσόφιλα που στην κυριολεξία δεν ξεκολλούσε την γλώσσα της από το στόμα μου

Ερώτηση για μπουρδελιαριδες Τρικαλινούς.
Είχα γνωρίσει πριν 2 χρόνια σε ένα ταξίδι μου με τρένο από Τρίκαλα για Αθήνα ένα γυφτορουμανακι ξανθό κουκλάκι με το όνομα Τζένη. Μου είπε ότι ήταν Τρίκαλα για να επισκεφτεί έναν φίλο της κρατούμενο εκεί … αλλά μάλλον για πουτανακι την έκοψα. Κρατάμε επικοινωνία μέχρι και σήμερα γιατί ζήτησε το τηλέφωνο μου. Δούλευε σε κανένα μπουρδελο η σε κανένα κολομπαρο εκει? γιατί πολύ ηθικό στοιχείο μου το παίζει και έχω αμφιβολίες για την πάρτη  της και κατά πόσο δεν πληρωνόταν για να την γαμανε !!  :headbang3 :humpleg: :humpleg: :humpleg: :humpleg: :humpleg: :humpleg: :humpleg:
Σε ποιο μπουρδέλο ακριβώς είναι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom