Νέα

Μπουρδέλα σε Τρίκαλα & Καρδίτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tsodas77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 750K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

averkios

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
411
Like
59
Πόντοι
1

Παιδιά ξέρει κανείς τι παίζει με ένα μπαρ Antiqua στα Τρίκαλα στην οδό Ασκληπιού είναι αυτο ;
έχω λόγο που ρωτάω ,και επισης αν εχει κανεις πληροφοριες για το στριπτιζαδικο one million dollar Baby ;
 

dock

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Έχει κανείς υπόψη του σχετικά με μπουρδέλα/ βίζιτες σε Τρίκαλα ή Καρδίτσα; Θα περάσω από εκεί το σαββατοκύριακο. :helpplea:
ΚΑΡΔΙΤΣΑ

Βρίσκονται 2 μπουρδέλα στην οδό ΒΑΛΒΗ στο κέντρο της πόλης,Είναι πεζόδρομος.
Ήμουν εκεί για δουλειές και τα επισκέφτηκα.
ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
Στο πρώτο είναι μία θεόχοντρη,φακλάνα που δεν την γαμάς ούτε αν σε πληρώσει...
Άσε που είναι εντελώς κακάσχημη!
Στο δεύτερο είναι μία 50+.
Δεν θα γράψω εντυπώσεις,απλά θα σας παραθέσω όλο το διάλογο και τα συμπεράσματα δικά σας:

Πελάτης: Καλησπέρα.
Πουτάνα: Καλώς τον,θα περάσεις;
Πελάτης:Πόσο πάει;
Πουτάνα: 30€
Πελάτης: Θα περάσω.
Μπαίνουμε στο δωμάτιο,παιρνει η πουτάνα τα λεφτά και φεύγει.
Κρατάει στο χέρι ένα τσιγάρο και μιλάει μάγκικα,ξεροβήχει λες και είναι φυματική.
Γδύνομαι και έρχεται και αυτή.

Πουτάνα: Ξάπλωσε
Πουτάνα: Πιο μέσα (επιτακτικά)
Πουτάνα(ενώ περνάει το προφυλακτικό): κατέβασε το πόδι.
Πουτάνα(ενώ πάω να της χαι΄δεψω το σ΄τηθος):πάρτο χέρι σου.
Μετά από 1 λεπτό πίπα και ενώ δεν μου έχει σηκωθεί,αρχίζει και μου τραβάει μαλακία.
Στα 30" μου λέει παίξτον μόνος σου.
Πουτάνα:Εδώ αγόρι μου πρέπει να έρχεσαι με το τσουτσούνι όρθιο.5 λεπτά κούνημα και δρόμο...

Πελάτης:Πως να μου σηκωθεί όταν δεν κάνεις τίποτα γι'αυτό; Ούτε χάδια,ούτε πιασίματα!! Λες και είσαι καμιά θεογκόμενα που θα καύλωνα μόνο με το που θα σε έβλεπα...
Πουτάνα(ντύνεται):Τι να κάνουμε; Άντε ντύσου και φύγε.
Πελάτης(ειρωνικά): Πέρασα υπέροχα.
Πουτάνα(προφανώς επειδή έσπασε η πελατεία): Τι λένε τα σπίτια έξω απ'τη Λάρισα; Καλά είναι; Τι κορίτσια έχουν;
Πελάτης: Να πας να πληρώσεις τα 30€ που σου έδωσα και να δεις...Άντε γεια!!!

Συμπέρασμα;
Συνάδελφοι καρδιτσιώτες,μαύρο δαγκωτό ρίξτε στις πουτάνες και πηγαίνετε ΑΘΗΝΑ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-ΛΑΡΙΣΑ να γαμήσετε...
Στην Αθήνα με 30€ γαμάς μουνάρα,που συμμετέχει κιόλας και όχι μια κωλόγρια που σου παίρνει τα λεφτά και σε διώχνει.

 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
οχι βρε αγορι μου doc που επεσες,αυτα τα ειχα παθει στη καρδιτσα πριν 20 χρονια,ακομη δεν αλλαξε η κατασταση?απο πουτανες καρδιτσα αστο,μονο στη λαρισα και τα χρηματα απο 30 και πανω αλλα μπορεις να βρεις καλυτερες υπηρεσιες και βεβαια γυναικες γιατι στη καρδιτσα  ασε μη μιλησω...
vila erotica,45 λεπτα απο καρδιτσα και θα παρεις 2χ30 η'40-50 ευρω για μια και καλη με χρονο οπως και σε studio
 

dock

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
οχι βρε αγορι μου doc που επεσες,αυτα τα ειχα παθει στη καρδιτσα πριν 20 χρονια,ακομη δεν αλλαξε η κατασταση?απο πουτανες καρδιτσα αστο,μονο στη λαρισα και τα χρηματα απο 30 και πανω αλλα μπορεις να βρεις καλυτερες υπηρεσιες και βεβαια γυναικες γιατι στη καρδιτσα  ασε μη μιλησω...
vila erotica,45 λεπτα απο καρδιτσα και θα παρεις 2χ30 η'40-50 ευρω για μια και καλη με χρονο οπως και σε studio

Άστα να πάνε φίλε μου...
Τα κλαίω τα 30€...
Και είχα υποσχεθεί στον εαυτό μου ότι δεν θα ξαναπάω με πουτάνα που δεν είμαι 100% σίγουρος ότι θα με κάνει να περάσω καλά...
Αλλά είμαι fun από μικρός και δύσκολα κοβονται οι κακες συνήθειες.
 

kostasa50

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2008
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Ενα μόνο θα σας πω... Bar Αφρος,ασε τη βαλβη κολητε...
 

foot_lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2006
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
στην καρδίτσης έχει φέρι ένα πολύ καλο που πήγα χτες 35e παίρνει αλλα τα αξίζει τα λεφτά τις.

είναι γεμάτο κόσμο το μαγαζί και στον φίλο μου καθότανε k με περίμενε είπανε πως είναι πολύ παιχνιδιάρα.

επίσης άνοιξε και ένα καλαμπάκας στα πρώτα φανάρια αριστερά la μουρ λέγεται πεζή μια μαύρη με 40 e
 

Alex2211

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
141
Like
0
Πόντοι
1
στην καρδίτσης έχει φέρι ένα πολύ καλο που πήγα χτες 35e παίρνει αλλα τα αξίζει τα λεφτά τις.

είναι γεμάτο κόσμο το μαγαζί και στον φίλο μου καθότανε k με περίμενε είπανε πως είναι πολύ παιχνιδιάρα.

επίσης άνοιξε και ένα καλαμπάκας στα πρώτα φανάρια αριστερά la μουρ λέγεται πεζή μια μαύρη με 40 e

Δούλευε μια Γιούλη, ξανθια, 160-1.65 πολυ παιχνιδιάρα επίσης στο Σκορπιο στα Τρίκαλα, έμαθα βγήκαν μαχαίρια εκει για παρτη της. Αληθεύει?
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
καρδιτης που φιλε?
στη καρδιτσα η' στη λαρισα,και τι ειναι μπαρακι,μπουρδελακι?
δωσε λεπτομερειες για τις κρυες νυχτες του χειμωνα..
 

Alex2211

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
141
Like
0
Πόντοι
1
καρδιτης που φιλε?
στη καρδιτσα η' στη λαρισα,και τι ειναι μπαρακι,μπουρδελακι?
δωσε λεπτομερειες για τις κρυες νυχτες του χειμωνα..
Τρίκαλα στο δρόμο για Καλαμπάκα, στο δεξίο σου χέρι κανα 3 χιλιομετρα. Κωλόμπαρο, 30 ευρω το γυναικειο, 10 το αντρικο.
 

almas

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2007
Μηνύματα
29
Like
2
Πόντοι
0
γινετε λιγο ξεκαθαροι τι bar αφρος και σκορπιος και σκατουρρρρρρρρρρρ .εχουν κοπελες για μαμισι και ποσο? αν ειναι να κερασουμε καμια 200ε σε ποτα παραγκελνουμε και callgirl......
 

Alex2211

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
141
Like
0
Πόντοι
1
γινετε λιγο ξεκαθαροι τι bar αφρος και σκορπιος και σκατουρρρρρρρρρρρ .εχουν κοπελες για μαμισι και ποσο? αν ειναι να κερασουμε καμια 200ε σε ποτα παραγκελνουμε και callgirl......

Δε θα το πιστέψεις φιλαράκι αλλα υπάρχουν και τύποι που θα κεράσουν και 500 κάθε βράδυ, θα κάνουν δώρα, θα ταϊσουν την γκόμενα, και θα της δώσουν και βίζιτα. Τι να πείς ....
 

Alex2211

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
141
Like
0
Πόντοι
1
Για ολους τους ενδιαφερόμενους στην περιοχή, και εφόσον έχετε παιδία τόσα λεφτα για πέταμα.
Στο Σκορπιο παίζει βίζιτα "πολυτελειας", τι εννοώ. Κερνάς την γκόμενα, ΑΝ γούσταρει σε συννεοήση με το μαγαζι την παίρνεις το πρωι όταν κλείνει με 300 Ευρώ (και ίσως παραπάνω). Βέβαια αυτο δε μπορεί να γίνει με την πρώτη ίσως, ανάλογα με τη γκόμενα, μπορεί να χρειαστεί να πας 2-3 φορές να κεράσεις για να γίνει η δουλεία (αν δεν είσαι γνωστός του μαγαζιού). Αν είσαι καλος γνωστος η δουλεια κλείνει με τη γκόμενα και μεσημέρι. Αν κάποιος απο την περιοχή ξερεί κατι άλλο ας το προσθέσει (ενδιαφέρομαι να μάθω για μια τύπισσα που δουλέυε εκει αρχές Νοεμβρίου περίπου).

Υ.Γ.
Και όμως υπάρχουν τύποι που τα "σκάνε" ακόμα πιο χοντρά και χωρίς 9 στις 10 να μαμήσουν.  :S :grin: :huh:
 

mouninio

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ΠΡΩΗΝ REVOIL,ΝΥΝ ΕΤΕΚΑ.... :rockon:
 

almas

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2007
Μηνύματα
29
Like
2
Πόντοι
0
Βολτα Τρικαλα χθεσ βραδυ ωρα 11.Στην Καρδιτσας κλειστο,στο αλλο μια τσατσα που βαριοταν και να μιλησει,μια ταμπελα στον τοιχο 40 ευπο 10 λεπτα,ειπε μονο ηκοπελα ειναι μαυρη(ουτε καλησπερα ουτε τιποτα).Το μαυρακι παντοσ αρκετα αξιολογο...ολα τα ειχε πρησμενα (χειλια-βυζια-κολαρα)και ειχε και γεματα και τα δυο δωματια.Απο αποδοση δεν ξερω σπαστικα με την τσατσα και δεν μπηκα.............μαλον ειμαστε για Λαρισσα.........
 

Επισκέπτης
ξερει κανεις τι παιζει στο κωλομπαρο  <<ΦΛΟΓΑ>> στο Μουζακι(καρδιτσα)?
 

almas

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2007
Μηνύματα
29
Like
2
Πόντοι
0
καινουργιο καταστημα στα τρικαλα απεναντι απο peugeot?οποιος γνωριζει ας μας πει τι γινεται .............ευχαριστω και καλο βολι.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
7.305
καινουργιο καταστημα στα τρικαλα απεναντι απο peugeot?οποιος γνωριζει ας μας πει τι γινεται .............ευχαριστω και καλο βολι.

οταν λες καινουργιο καταστημα τι εννοεις κωλομπαρο η ρδελο?πειτε κ καμμια κουβεντα παραπανω βρε παιδια τι λακωνικοτητα ειναι αυτη.αν ειναι μπουρδεδλο θα παω να το τσεκαρω εγω αμα ειναι αλλα πειτε ακριβως :boobies:
 

almas

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2007
Μηνύματα
29
Like
2
Πόντοι
0
φιλε εδω για πδελα μιλαμε.......αναμενω ανταποκριση απο το μετωπο.......
 

zlatan

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
753
Like
0
Πόντοι
6
εεεεελα ξαδερφρεε..!! ηη χα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom