Νέα

Moulin Rouge

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
μπορεί να μου πει κανεις αν πηγε καθόλου τις τελευταίες ημέρες στο moulin rouge? έχω να πάω καιρό και δεν ξέρω τι παίζει
 

pavlos2

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Την άλλη εβδομάδα θα ανέβω Θεσσαλονίκη για δουλειές. Επειδή θα κάτσω μόνο 2 βράδυα, χρειάζομαι την βοήθειά σας. Θέλω να κάνω prive με φραπέ σε στριπτηζάδικο της Θεσσαλονίκης.. Παίζει τίποτα σχετικό στο συγκεκριμένο ? και αν ναι με πόσα λεφτά ? Βοηθήστε με συμπολεμιστές....
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
6
Δεν προτείνω το συγκεκριμένω μαγαζί
1.) Έχει λίγες κοπέλες
2.) Δεν παίζει φραπές
3.) Δεν έχει χώρο για prive
4.) Το service δεν είναι και ότι καλύτερο
5.) Σε γενικές γραμμές δεν θυμίζει strip show αλλά κωλόμπαρο

Ίσως γι' αυτό ο κόσμος να είναι μετρημένος στα δάκτυλα. Καλο θα είναι να το δουν οι του μαγαζιού. Χρέωση 15 το απλό, 30 το διπλό, 20 το dance που γίνεται μπροστά σε όλο τον κόσμο, εκείπου κάθεσαι (άρα δεν μπορείς να κάνεις και πολλά)
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
παιδια νομιζα οτι μιλαγατε για το αληθινο moulin rouge στο παρισι. λολ για το μαγαζι που λετε δεν ξερω αλλα για το κανονικο αμα θελετε καπου εχω κατι πληροφοριες με τιμες κι ετσι  :grin: :grin: :grin:
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
6
Το Moulin Rouge εχει αλλαξει ονομα και εγινε Καζανοβας
 

DoctorG

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
96
Like
4
Πόντοι
0
Το moulin rouge άλλαξε όνομα μετά από τόσα χρόνια ?? Άλλαξε ο ιδιοκτήτης μάλλον ε?
Μακάρι πάντως να άλλαξε και τρόπο λειτουργίας γιατί δεν ήταν ούτε από έξω να περνάς.
 

kennedy

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Ο λύκος αλλάζει την τρίχα του όχι όμως τα μυαλά του.... μια από τα ίδια με τους ίδιους.
 

pantaprotos

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2009
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
παιδια το μαγαζι αυτο εχει 30 χρονια στη πιατσα της Θεσσαλονικης και καποτε γνωρισε ενδοξες τιμες..και ασ μη ξεχνιομαστε απο κει αρχισαν την καριερα τουσ οι Μικαελα και η Ιζαμπελα του πλατινουμ........αλλα οπως και να χει η κατασταση δεν παει αλλο...Γιαννη μαλλον ηρθε η ωρα να παραδωσεις τα κλειδεια...
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Το συγκεκριμενο μαγαζι ειναι σε πολυ βολικο σημειο. Αφου πιεις τα ποτακια σου και παρεις τους χορους πεταγεσαι για γαμησι κατευθειαν στον βαρδαρη. Αλλα πολυ παρακμιακο πλεον. Θυμαμαι εναν απο τους σερβιτορους που ειχε σουρωσει και εβγαινε εξω μποροστα απο το ξενοδοχειο και προσκαλουσε πελατες. Πολυ γελιο ρε παιδια! Παλιοτερα ενας νεαρους σερβιτορος ειχε παει να παιξει πουστια στο λογαριασμο επειδη νομιζα πως ειχα ξεχαστει με τα μουνια που ειχα παρει. Αλλα μετα καταλαβε οτι τον πηρα ειδηση και λακισε. Θυμαμαι το μαγαζι εφερνε τρομερες γκομενες teeny μικρουλες. Μια ουγγγαρεζα teeny την ειχα ερωτευθει. Απαλο δερμα, καστανοξανθη. Πολυ απλη κοπελα. Μια τετοια ηθελα ρε γαμωτο για γκομενα. Παρα λιγο να με ψησει να με βαλει συνεταιρο σε εστιατοριο που ηθελε να ανοιξει (ναι, καλα!!!!!). Δεν γαμιοταν ομως εκτος μαγαζιου το πουτανακι και το εκοψα. Το σερβις ομως του μαγαζιου ρε παιδια πολυ μαπα. Ο μαλακας ο σερβιτορις παρακαλουσε για μπουρμπουαρ. Ελεος! Μολις επαιρνες μια κοπελα για χορο, ξεθαρευε ο τυπος και εχοταν να σου διαφημισει και τις αλλες κοπελες. Χαλαρωσε ρε φιλε! Θα δω ποιοα θελω και θα την φωναξω αμα ειναι. Αν καποιος οργανωσει το μαγαζι σε στυλ ιγκουνανα θα βγαλει πολλα φραγκα. 
 

pantaprotos

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2009
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Ετσι ακριβως παιδια την ιδια κατασταση ειχα συναντησει και εγω....πλεον οι συγκεκριμενοι σερβιτοροι εχουν μεταφερθει στο απεναντι στο ξυλινο στο βαρδαρι και ενασ απ αυτουσ ειχε κωλομπαρο παλια στη γυρω περιοχη...
παντως επειδη εχω ερθει σε επαφη με τ αφεντικα στο παρελθον δυσκολα θα δουμε καλες μερες σ αυτο το μαγαζι...εχουν βαρεθει και οι ιδιοι
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Ολο το θεμα παιχτηκε πριν 10 χρονια εκει..τοτε ππυ ανακαλυψαν τον θησαυρο που λεγετε Ουγγαρια....εκανες τον χορηγο για κανενα 20 ημερο και μετα εκανες σχεση( α ρε Αγκι..νασαι καλα οτι και αν κανεις πια)...και γκομενες σουπερ οχι τα μπαζα που εχει τωρα,,,,,,εδω και 5 χρονια εχει βουτηξει στο κενο..και δεν θα σηκωθει ποτε ξανα γιατι δεν υπαρχει διαθεση επενδυσης.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom