Νέα

Μετρολαγνεία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gavelos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 50
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Δεν ξερω αν κανενας συναγωνιστης εχει το ιδιο βιτσιο με μενα αλλα εγω εχω παθει το εξης.
Οταν βρισκομαι με γκομενα η ιεροδουλη και γενικα με γυναικα μου αρεσει να την μετραω.
Εχω μια μεζουρα μαζι μου παντα και τη μετραω υψος περιμετρο στηθους λεκανης μεσης χεριων παλαμης δαχτύλων πατουσων τα παντα οτι μου ερθει μετραω.
Πολλες με κοιτανε σαν ουφο αλλες γελανε αλλες τσαντιζονται.
Απο την αλλη αν δεν τις μετρησω αισθανομαι σαν να μου λειπει κατι...
Εχει κανενας αναλογο βιτσιο η να παω να κοιταχτώ.
υδραυλικος εισαι?
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
5.712
Like
10.038
Πόντοι
3.556
Gavelos αγαπημένα μέρη: Mauthausen, Auschwitz, Ravensbrück, Dachau ... κοίτα μην βαδίσεις στα χνάρια των Eduard Wirths, Josef Mengele και Aribert Heim ... από βίτσιο και περιέργεια ξεκίνησαν κι αυτοί :confused:
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.712
Like
6.601
Πόντοι
1.056
και γω ειχα μετρολαγνεια παλια. βασικα τραινολαγνεια , μαρεσαν τα τραινα πηγαινα στους σταθμους και τα χαζευα..... :2funny:
 
OP
OP
gavelos

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
υδραυλικος εισαι?
Οχι ρε μαν απλα εχω βιτσιο με τη μεζούρα.
Θελω να τις μετραω και να τις συγκρινω,η ταδε εχω μεγαλο στηθος η ταδε ειναι τοσο ψηλοτερη απο την αλλη κλπ κλπ
 
OP
OP
gavelos

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
και γω ειχα μετρολαγνεια παλια. βασικα τραινολαγνεια , μαρεσαν τα τραινα πηγαινα στους σταθμους και τα χαζευα..... :2funny:
Μάλλον έπρεπε να το ελεγα μεζουρολαγνεια.
Πολλοι τα μπερδεύεται με το μετρό
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.774
Κριτικές
62
Like
40.128
Πόντοι
8.530
Δεν ξερω αν κανενας συναγωνιστης εχει το ιδιο βιτσιο με μενα αλλα εγω εχω παθει το εξης.
Οταν βρισκομαι με γκομενα η ιεροδουλη και γενικα με γυναικα μου αρεσει να την μετραω.
Εχω μια μεζουρα μαζι μου παντα και τη μετραω υψος περιμετρο στηθους λεκανης μεσης χεριων παλαμης δαχτύλων πατουσων τα παντα οτι μου ερθει μετραω.
Πολλες με κοιτανε σαν ουφο αλλες γελανε αλλες τσαντιζονται.
Απο την αλλη αν δεν τις μετρησω αισθανομαι σαν να μου λειπει κατι...
Εχει κανενας αναλογο βιτσιο η να παω να κοιταχτώ.
Αυτο δειχνει οτι εισαι ανωτερος κοινωνικα/ οικονομικα.Σαν τον δικαστη του παραδικαστικου που τις ηθελε απο 1,80 και πανω τις Ρωσιδες του.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.001
Πόντοι
10.336
ο προκρουστης των ιεροδουλων.

εγω εχω μετριολαγνεια, δεν θελω ουτε μουναρες ουτε ασχημες, αμα δεν ειναι μετρια η πουτανα δεν με καβλωνει.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.001
Πόντοι
10.336
Οχι ρε μαν απλα εχω βιτσιο με τη μεζούρα.
Θελω να τις μετραω και να τις συγκρινω,η ταδε εχω μεγαλο στηθος η ταδε ειναι τοσο ψηλοτερη απο την αλλη κλπ κλπ
στους εφιαλτες σου βλεπεις την μεζουρα να γραφει μονο ιντσες και ξυπνας πανικοβλητος;

παρε και ζυγαρια μαζι να τις χρεωνεις ενα εικοσαρικο, και καλα διαιτολογος.
 

MALAPERDONIOS

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
688
Like
704
Πόντοι
86
Δεν ξερω αν κανενας συναγωνιστης εχει το ιδιο βιτσιο με μενα αλλα εγω εχω παθει το εξης.
Οταν βρισκομαι με γκομενα η ιεροδουλη και γενικα με γυναικα μου αρεσει να την μετραω.
Εχω μια μεζουρα μαζι μου παντα και τη μετραω υψος περιμετρο στηθους λεκανης μεσης χεριων παλαμης δαχτύλων πατουσων τα παντα οτι μου ερθει μετραω.


Δε μου λες τυπε, φέρετρα πουλας? Τωρα με το κορονοιο πως παει η δουλεια? :priest:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom