Νέα

μαυροι ή φανταροι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bellis(1)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 34
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Arqes

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2020
Μηνύματα
59
Like
90
Πόντοι
0
Στην στάση του λεωφορείου στα φανάρια της γέφυρας Ασπροπύργου βλέπεις εξοδούχους λοκατζήδες συχνά-πυκνά. Αν έχεις τύχη, διάβαινε, που λένε. Μαύρους φουλ έχει η Κυψέλη, αλλά δεν ξέρω για ψωνιστήρι κάτι.
 

Arqes

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2020
Μηνύματα
59
Like
90
Πόντοι
0
Αν αναφέρεσαι σε μένα, όχι.
Δεν το έχω επιδιώξει, βέβαια. Π.χ. τους φαντάρους στον Ασπρόπυργο τους βλέπω περνώντας με το αυτοκίνητο, αλλά δεν εχω  σταματήσει ποτέ. Όσο για τους μαύρους, ένας μου έχει τύχει, από Καμερούν, αλλά ήταν γνωριμία, όχι ψωνιστήρι
 

Xxchampagne

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2019
Μηνύματα
15
Like
16
Πόντοι
0
Οι φαντάροι που εχουν κ περισσότερες καυλες! Εχω υπάρξει με φαντάρο μικρότερος απο μενα... το παιδακι δεν ήξερε ποτε να σταματησει
 

oddis

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2019
Μηνύματα
51
Like
38
Πόντοι
0
Που μπορούμε εναν αφρικανο μαυρο να μας ανοίξει λιγο το κωλαρακι μας ξέρετε κάποιο σάιτ κανενα προφιλ;;;; εαν ξερει καποιος κατι σας παρακαλω να μου απαντήσει
 

No_limits

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2020
Μηνύματα
99
Like
162
Πόντοι
0
Υπαρχει τετοια αγγελια αν ψαξεις λιγο στα σαιτ αγγελιων. 2-3 μαλιστα. Αλλα αν κρινω απο τη φωτο.... Δεν θα στο ανοιξει λιγο μονο.... Ο τυπος θα φτασει πνευμονες μολις μπει ολος...
 

No_limits

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2020
Μηνύματα
99
Like
162
Πόντοι
0
Oddis δεν μπορω να σου απαντησω στο πμ ηιατι ειμαι νεο μελος. Κοιτα στο safesex στο αντρες συνοδοι. Ειχα πεσει πανω οτα ν προσπαθουσα να ψησω καμια φαση για παρτουζα  με τη γυναικα μου και μαυρο. Τελικα δεν ψηθηκε ποτε οποτε δεν εχω να σου πω κατι περισσοτερο. Ριξε μια ματια και ενημερωσε αν θες.
 

oddis

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2019
Μηνύματα
51
Like
38
Πόντοι
0
Απλα δεν θελω να πληρωσω θελω να βρω εναν απο τον δρονο αφρικανο τοσοι κυκλοφορούν εξω
 

manlymanathens

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2018
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0

Δεν εχω παει. Αλλα τσεκαρε το να δεις τι παιζει.

Απο το rent men εχω ψωνισει δυο φορες για παιχνιδι με την συζυγο, πιστευω οτι αυτοι σαν επαγγελματιες ειναι η καλυτερη επιλογη καθως μπορεις να συνεννοηθεις καλυτερα. Την πρωτη φορα συναντηθηκαμε οι τρεις μας ηπιαμε καφε, εξηγηθηκαν ορια κτλ και αναιβηκαν οι δυο τους στο δωματιο, στην επομενη ειμασταν οι τρεις μας (την πηρε δηλαδη μπροστα μου) και παλι ηταν πολυ καλα.
 

Marcello_

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2017
Μηνύματα
79
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
0
Απλα δεν θελω να πληρωσω θελω να βρω εναν απο τον δρονο αφρικανο τοσοι κυκλοφορούν εξω
Δεν θα καθήσει κανένας χωρίς πληρωμή. Η πλειοψηφία ασχολείται με την πορνεία. Έτσι μαζεύουν χρήματα.. πολλοί έχουν οικογένεια
 

arrenopos_man

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2020
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες παίζουν μηπως πληροφορίες για την φάση που παίζεται στην γέφυρα ασπροπυργου στην στάση; Απλά αράζεις εκεί ή μπαίνεις σε στενό; Επίσης έχει όντως φαντάρους ή @ρχίδια;; :cheesy: :cheesy:
 

Alex-fetish

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2019
Μηνύματα
24
Like
16
Πόντοι
0
Καλησπέρα
Ενεργητικός φαντάρος ψάχνω ωραίο θηλυπρεπή αγοράκι να με χαλαρώσει το Σαββατοκύριακο στην Αθήνα 19-20 του μήνα
 

sexmeupbro

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2023
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Στα στρατόπεδα πως μπαίνεις αυτό δεν γίνεται εύκολα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom