Νέα

Κωνσταντίνα Γκρόσι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kinkysylfio
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 121
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kkostas611

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2023
Μηνύματα
210
Like
2.171
Πόντοι
441
Aυτη είναι και διάσημη. .ποιος την ξέρει την άλλη;
Φταιω εγώ να κάνω θέματα για γκόμενες σε τιποτα φαγαδικα;
Βρε μαλάκες έλεος πια με τις γκρίνιες. Δεν γουστάρετε, δεν γουστάρετε τέλος. Μην μπαίνετε στο θέμα. Κάντε άλλα για όποιες θέλετε. Μπαίνετε μέσα για να πείτε πόσο δεν σας αρέσει; Χεστήκαμε για την γνώμη σας και χεστήκατε για την δική μας. Τα ίδια και στης Παπαρίζου, μπαίνει μέσα ο κάθε βλακας και λέει πως έχει παχύνει. Ε να μην μπαίνεις ρε μαλάκα. Εδώ άλλοι καυλώνουν με την Μπάρκα η Γκρόσι σας πείραξε.
 

Kkostas611

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2023
Μηνύματα
210
Like
2.171
Πόντοι
441
Τι μωρό είναι αυτό...
0r3v6kowgjyc1.jpeg
 
OP
OP
kinkysylfio

kinkysylfio

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
817
Like
812
Πόντοι
86
Χωρίς λόγια.. άψογο....
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20240519_191047_Instagram.jpg
    Screenshot_20240519_191047_Instagram.jpg
    310,8 KB · Εμφανίσεις: 25

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.498
Κριτικές
56
Like
6.223
Πόντοι
3.556
Αυτη είναι που την είχαν παρτουζώσει κατι τυπαδες σε παραλία της Ικαρίας και είχε κυκλοφορήσει το βιντεακι? Αν όντως υπάρχει βιντεακι το θέλω .
 

hakeem

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
166
Like
240
Πόντοι
21
μην δειτε βυζια ολοι ξωπισω
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
19.876
Κριτικές
8
Like
26.498
Πόντοι
6.336
Αυτη είναι που την είχαν παρτουζώσει κατι τυπαδες σε παραλία της Ικαρίας και είχε κυκλοφορήσει το βιντεακι? Αν όντως υπάρχει βιντεακι το θέλω .
Ναι το είχε ανεβάσει μέλος εδώ και μετα το κατέβασε.
 

Kkostas611

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2023
Μηνύματα
210
Like
2.171
Πόντοι
441
Αυτη είναι που την είχαν παρτουζώσει κατι τυπαδες σε παραλία της Ικαρίας και είχε κυκλοφορήσει το βιντεακι? Αν όντως υπάρχει βιντεακι το θέλω .
Ρε σεις δεν έχετε βαρεθεί να λέτε τέτοια στον αέρα, επειδή κάποια είναι μουνάρα βγαίνουν βιντεάκια με αυτήν. Τι είναι αυτό υπάρχει κάτι τέτοιο;
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.669
Κριτικές
2
Like
5.355
Πόντοι
1.056
Για όλες υπάρχουν βιντεάκια με παρτούζες
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.135
Κριτικές
81
Like
7.221
Πόντοι
6.265
Μην ξεγελιέστε... Τα body editor, τα φίλτρα και οι γωνίες λήψεις διαδραματίζουν σημαντικό ρόλο. Απο κοντά η κοπελιά αυτή δεν είναι έτσι. Προγουλα, μπράτσα και πολλά κιλά για το σουλούπι της. Κάπου έγινε συγκριση με την Μπάρκα. Όχι, δεν μπορούν να συγκριθούν. Η άλλη είναι σαφώς πιο χοντρή και όχι τόσο σεξουαλική. Αν δεν είχε την μαμά να πάει και να παρακαλάει ή να εκβιάζει με αμαρτίες του παρελθόντος άλλους, θα δουλευε σε κανένα Everest.
 

Kkostas611

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2023
Μηνύματα
210
Like
2.171
Πόντοι
441
Μην ξεγελιέστε... Τα body editor, τα φίλτρα και οι γωνίες λήψεις διαδραματίζουν σημαντικό ρόλο. Απο κοντά η κοπελιά αυτή δεν είναι έτσι. Προγουλα, μπράτσα και πολλά κιλά για το σουλούπι της. Κάπου έγινε συγκριση με την Μπάρκα. Όχι, δεν μπορούν να συγκριθούν. Η άλλη είναι σαφώς πιο χοντρή και όχι τόσο σεξουαλική. Αν δεν είχε την μαμά να πάει και να παρακαλάει ή να εκβιάζει με αμαρτίες του παρελθόντος άλλους, θα δουλευε σε κανένα Everest.
Ρε φίλε εντάξει, καμία τύπισσα στο Instagram δεν είναι έτσι από κοντά, όλες βάζουν φίλτρα και κάνουν κάτι. Στο φινάλε δεν θα τις παντρευτούμε κιόλας. Η τύπισσα έχει ένα προφίλ γεμάτο καύλα, για να χύνεις που και που είναι ότι πρέπει και επίσης έχει και ΒΥΖΑΡΕΣ που δεν αμφισβητούνται. Απλά μην αρχίσουμε πάλι τις υπερβολές ότι κάνει και αυτή βύζιτες ή παρτούζες, όλες βύζιτες και παρτουζιάρες τις έχουμε βγάλει εδώ μέσα
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.135
Κριτικές
81
Like
7.221
Πόντοι
6.265
Ρε φίλε εντάξει, καμία τύπισσα στο Instagram δεν είναι έτσι από κοντά, όλες βάζουν φίλτρα και κάνουν κάτι. Στο φινάλε δεν θα τις παντρευτούμε κιόλας. Η τύπισσα έχει ένα προφίλ γεμάτο καύλα, για να χύνεις που και που είναι ότι πρέπει και επίσης έχει και ΒΥΖΑΡΕΣ που δεν αμφισβητούνται. Απλά μην αρχίσουμε πάλι τις υπερβολές ότι κάνει και αυτή βύζιτες ή παρτούζες, όλες βύζιτες και παρτουζιάρες τις έχουμε βγάλει εδώ μέσα
Εμένα γιατί με παρέθεσες και είπες για παντρειές,υπερβολές και παρτούζες ή βίζιτες; Δεν ανέφερα κάτι απο όσα είπες.
 

Kkostas611

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2023
Μηνύματα
210
Like
2.171
Πόντοι
441
Εμένα γιατί με παρέθεσες και είπες για παντρειές,υπερβολές και παρτούζες ή βίζιτες; Δεν ανέφερα κάτι απο όσα είπες.
Απλά απάντησα στο σχόλιο για τα φίλτρα, τα άλλα δεν πηγαίνουν σε εσένα
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.498
Κριτικές
56
Like
6.223
Πόντοι
3.556
Όντως ρε παιδιά.
Τι μάστιγα είναι αυτή;
Για κάθε κοπέλα να ξεκινάνε κάποιοι τα ότι κάνει βίζιτες ή ροζ βίδεο ή ότι παρτουζώνεται με πολλούς άντρες μαζί.
Χαλαρώστε λίγο κάποιοι.
Στο θέμα μας τώρα, αν κάποιος έμπειρος μύστης έχει το βιντεάκι με την παρτούζα(αν υπάρχει) παρακαλώ πολύ να μου το στείλει.
Ευχαριστώ
:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.844
Like
2.889
Πόντοι
456
Αυτη είναι που την είχαν παρτουζώσει κατι τυπαδες σε παραλία της Ικαρίας και είχε κυκλοφορήσει το βιντεακι? Αν όντως υπάρχει βιντεακι το θέλω .
ειναι διασημη.δεν νομιζω να το δινει τζαμπα..σε φτωχους και αγνωστους εκτος του κυκλου της..αμα κανει παρτουζες..θα ειναι μονο με τιποτα πλουσιοπαιδα και με πολλα λεφτα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom