Νέα

Καθημερινές αφέντρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Cman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Cman

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2016
Μηνύματα
328
Κριτικές
2
Like
289
Πόντοι
21
Το έχω απορία…. Υπάρχουν άραγε απλές γυναίκες που θέλουν να είναι αφέντρες στην καθημερινή τους σεξουαλικη και μη ζωή του;; Που να γουστάρουνε να γαμάνε με στραπον καθημερινά… που να κάνουν golden shower. Απλές γυναίκες όμως όχι επι πληρωμή. Απορία το έχω;;
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.753
Κριτικές
6
Like
3.412
Πόντοι
736
Το έχω απορία…. Υπάρχουν άραγε απλές γυναίκες που θέλουν να είναι αφέντρες στην καθημερινή τους σεξουαλικη και μη ζωή του;; Που να γουστάρουνε να γαμάνε με στραπον καθημερινά… που να κάνουν golden shower. Απλές γυναίκες όμως όχι επι πληρωμή. Απορία το έχω;;
Εδω ο vibrator κάνει κάτι τέτοια βίντεο που ρωτάει διάφορα. Το παρακάτω πχ αφορά το golden shower , για strapon και αφέντρες νομίζω πως δεν υπάρχει βίντεο.

Αν και το τι λές στην κάμερα μπορεί να απέχει απο την πραγματικότητα , δεν είναι σίγουρο οτι λένε όλοι αλήθεια.

 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.008
Κριτικές
94
Like
46.311
Πόντοι
17.311
Το έχω απορία…. Υπάρχουν άραγε απλές γυναίκες που θέλουν να είναι αφέντρες στην καθημερινή τους σεξουαλικη και μη ζωή του;; Που να γουστάρουνε να γαμάνε με στραπον καθημερινά… που να κάνουν golden shower. Απλές γυναίκες όμως όχι επι πληρωμή. Απορία το έχω;;
σε τρωει ο κωλος σου ρε παιχτη σημερα στην επετειο ? :think:
 

sotirisl

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
200
Κριτικές
1
Like
305
Πόντοι
21
Μη επαγγελματία γυναίκα με κυρίαρχικες τάσεις και να είναι σχετικά ισορροπημένη ψυχολογικά και να μπορείς να έχεις μια ισότιμη σχέση;

Εγώ προσωπικά δεν έχω γνωρίσει τέτοια γυναίκα στα 14 χρόνια που ασχολούμαι με το BDSM. Οι γυναίκες μη επαγγελματίες που εχουν κυριαρχικές τάσεις που συνάντησα είχαν στην πλειοψηφία τους θεματάρες, κυρίως ναρκισσισμό και μισανδρισμό.

Το αντίθετο βέβαια, δηλαδή η γυναίκα να είναι υποτακτικής ψυχολογίας είναι αρκετά σύνηθες και θεωρείται φυσιολογικό...
 

Coggers

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2018
Μηνύματα
75
Κριτικές
1
Like
347
Πόντοι
20
Το έχω απορία…. Υπάρχουν άραγε απλές γυναίκες που θέλουν να είναι αφέντρες στην καθημερινή τους σεξουαλικη και μη ζωή του;; Που να γουστάρουνε να γαμάνε με στραπον καθημερινά… που να κάνουν golden shower. Απλές γυναίκες όμως όχι επι πληρωμή. Απορία το έχω;;
Να γουστάρουν να γαμάνε με στραπον καθημερινά, δύσκολο. Να κάνουν bdsm με εκείνες από πάνω, φυσικά. Τι περίεργο υπάρχει με αυτό ;
 

steath

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2017
Μηνύματα
224
Κριτικές
1
Like
600
Πόντοι
81
Υπάρχουν τα πάντα, απλά πρεπει να σταθείς τυχερός ή να ξέρεις που ψάχνεις.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Cman

sotirisl

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
200
Κριτικές
1
Like
305
Πόντοι
21
Δώσε μας τα φώτα σου φίλε…. Μια τέτοια γυναικα θέλω
Η άποψη μου είναι πως η πιθανότητα να βρεις τέτοια γυναίκα είναι μικρότερη από το να πιάσεις το Τζόκερ.

Το καλύτερο που μπορείς να κάνεις είναι να βρεις μια ισορροπημένη γυναίκα που δεν έχει εκδηλώσει ακόμα τον Mistress χαρακτήρα της και να της τον χτίσεις/βοηθήσεις να ξεδιπλώσει σιγά σιγά εσύ...

Οι φωστήρες του σαιτ που λένε πως βρισκεις αν ξέρεις που να ψάξεις ας απαντήσουν όμως...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Cman
OP
OP
C

Cman

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2016
Μηνύματα
328
Κριτικές
2
Like
289
Πόντοι
21
Η άποψη μου είναι πως η πιθανότητα να βρεις τέτοια γυναίκα είναι μικρότερη από το να πιάσεις το Τζόκερ.

Το καλύτερο που μπορείς να κάνεις είναι να βρεις μια ισορροπημένη γυναίκα που δεν έχει εκδηλώσει ακόμα τον Mistress χαρακτήρα της και να της τον χτίσεις/βοηθήσεις να ξεδιπλώσει σιγά σιγά εσύ...

Οι φωστήρες του σαιτ που λένε πως βρισκεις αν ξέρεις που να ψάξεις ας απαντήσουν όμως...
Τα λες σωστά…. Στην 40χρονη σεξουαλικη μου ζωή που αριθμεί τριψήφιο αριθμό κατακτήσεων μου έχουν τύχει δυο γυναίκες που γουστάρανε τέτοια πράγματα, δυστηχως όμως και οι δυο ήταν one night stand, χάθηκαν, τυχεροί αυτοί που είναι δίπλα τους τώρα γιατί και οι δυο το είχαν πολύ καλά το αφεντριλικη
 

sotirisl

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
200
Κριτικές
1
Like
305
Πόντοι
21
Τα λες σωστά…. Στην 40χρονη σεξουαλικη μου ζωή που αριθμεί τριψήφιο αριθμό κατακτήσεων μου έχουν τύχει δυο γυναίκες που γουστάρανε τέτοια πράγματα, δυστηχως όμως και οι δυο ήταν one night stand, χάθηκαν, τυχεροί αυτοί που είναι δίπλα τους τώρα γιατί και οι δυο το είχαν πολύ καλά το αφεντριλικη
γυναίκες dominant για one night stand, three month stand κοκ μπορείς να βρεις.... το ζήτημα είναι ότι συνήθως (όπως γράφω και πιο πάνω) έχουν τέτοιες θεματάρες που τις κάνουν ακατάλληλες για περισσότερα πράγματα από σεξ...

Εγώ είχα σχέση 4 χρόνια με απίστευτη dominant. Πέρα από το ότι ήταν μουνάρα αδιανόητη, είχε τόσο kinky μυαλό.... ήταν βεβαια switch, έδινε πόνο ως dominant αλλά ήθελε και τα σκαμπίλια της. Με τα sex toys που είχαμε, ανοίγαμε sex shop.

Το πρόβλημα βέβαια ήταν ότι τρελός ναρκισσος, π.χ. ζήλευε αδιανόητα. Δεν με άφηνε ούτε στο περίπτερο να πάω, γιατί νόμιζε ότι θα την πέσω στην περιπτερού. Πήγαινα π.χ. σε δικηγόρο για μια υπόθεση με το κτηματολόγιο, όταν ερχόμουν σπίτι με ρώταγε αν ο δικηγόρος ήταν άντρας ή γυναίκα και σε τι ηλικία ήταν. Αν η δικηγόρος ήταν γυναίκα σκύλιαζε. Φυσικά δεν ήταν ευχαριστημένη με τίποτα κτλ κτλ. Ηταν αδύνατον λοιπόν να έχω μια ισορροπημένη σχέση με μια τέτοια γυναίκα.
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: digi01

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
966
Πόντοι
81
O Sotirisl είναι μάλλον ένας απο τους ελάχιστους που έχει βιώσει μία τέτοια κατάσταση. Αυτές είναι περιπτώσεις μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού και για να μην μακρυγορώ:
Αρχές της δεκαετίας του 2000 δούλευα στο Λονδίνο. Μάλλον τυχαία μέσω κάποιου site ήρθα σ' επαφή με μία Σκωτσέζα και για κάποιο διάστημα συνομιλούσαμε. Η ίδια δήλωνε αφέντρα, ήταν παντρεμένη αλλά γενικά ψαχνόταν για γνωριμίες με την συναίνεση και του άντρα της. Μάλιστα είχαμε μια πολλή μεγάλη συζήτηση επ' αυτού γιατί θεωρούσε ότι αυτού του είδους οι δραστηριότητες δεν είχαν κάτι σεξουαλικό. Με τα πολλά κανονίσαμε να βρεθούμε στην βάση αυτή που προανέφερα και όντως η πρώτη συνάντηση έγινε σ' ένα ξενοδοχείο. Εν ολίγοις η κατάσταση εξελίχτηκε σε σχέση κανονική και η τύπισσα αποδείχτηκε μόνο κατ' όνομα αφέντρα. Γαμιόταν υπέροχα, ήταν τρομερά δοτική και όταν "λύθηκε" μου εκμυστηρεύτηκε ότι αφέντρα είχε γίνει επειδή της το είχε ζητήσει ο άντρας της. Μάλιστα στο ίδιο site είχε μία ταυτότητα που δήλωνε mistress, και μία δεύτερη που δήλωνε υποτακτική "subfox"!! Στο τέλος ήθελε να παρατήσει τον άντρα της και να έρθει μαζί μου (και τα δύο παιδιά της) στην Ελλάδα...
Εν κατακλείδι ένα μόνο άτομο που θα μπορούσε να συνάψει τέτοιου είδους σχέση στην Ελλάδα γνωρίζω και αυτή είναι Έρρικα. Αν ποτέ θελήσει να νοικοκυρευτεί κι αυτή και αποκτήσει ένα μόνιμο σύντροφο, ε ναι τότε θα μιλάμε σίγουρα για "καθημερινή αφέντρα".
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
γυναίκες dominant για one night stand, three month stand κοκ μπορείς να βρεις.... το ζήτημα είναι ότι συνήθως (όπως γράφω και πιο πάνω) έχουν τέτοιες θεματάρες που τις κάνουν ακατάλληλες για περισσότερα πράγματα από σεξ...

Εγώ είχα σχέση 4 χρόνια με απίστευτη dominant. Πέρα από το ότι ήταν μουνάρα αδιανόητη, είχε τόσο kinky μυαλό.... ήταν βεβαια switch, έδινε πόνο ως dominant αλλά ήθελε και τα σκαμπίλια της. Με τα sex toys που είχαμε, ανοίγαμε sex shop.

Το πρόβλημα βέβαια ήταν ότι τρελός ναρκισσος, π.χ. ζήλευε αδιανόητα. Δεν με άφηνε ούτε στο περίπτερο να πάω, γιατί νόμιζε ότι θα την πέσω στην περιπτερού. Πήγαινα π.χ. σε δικηγόρο για μια υπόθεση με το κτηματολόγιο, όταν ερχόμουν σπίτι με ρώταγε αν ο δικηγόρος ήταν άντρας ή γυναίκα και σε τι ηλικία ήταν. Αν η δικηγόρος ήταν γυναίκα σκύλιαζε. Φυσικά δεν ήταν ευχαριστημένη με τίποτα κτλ κτλ. Ηταν αδύνατον λοιπόν να έχω μια ισορροπημένη σχέση με μια τέτοια γυναίκα.
Aν ήταν άντρας ο δικηγόρος της έριχνες ένα καλό spanking.
Aν ήταν όμως γυναίκα σε περιλαβαινε η δικιά σου και σε έκανε μαύρο....
 

sotirisl

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
200
Κριτικές
1
Like
305
Πόντοι
21
Aν ήταν άντρας ο δικηγόρος της έριχνες ένα καλό spanking.
Aν ήταν όμως γυναίκα σε περιλαβαινε η δικιά σου και σε έκανε μαύρο....
αυτό ακριβώς, απλά στο δεύτερο σενάριο θα μου είχε σπάσει τα νεύρα 3-4 μέρες...
 

giaarab

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Δεν ξέρω πως κρίνεις το απλή γυναίκα, θα υποθέσω πως λέμε όχι επαγγελματίες.
Υπάρχουν άλλα πάρα πάρα πολύ λίγες. Σίγουρα δεν φτάνουν για όλους
γυναίκες dominant για one night stand, three month stand κοκ μπορείς να βρεις.... το ζήτημα είναι ότι συνήθως (όπως γράφω και πιο πάνω) έχουν τέτοιες θεματάρες που τις κάνουν ακατάλληλες για περισσότερα πράγματα από σεξ...

Εγώ είχα σχέση 4 χρόνια με απίστευτη dominant. Πέρα από το ότι ήταν μουνάρα αδιανόητη, είχε τόσο kinky μυαλό.... ήταν βεβαια switch, έδινε πόνο ως dominant αλλά ήθελε και τα σκαμπίλια της. Με τα sex toys που είχαμε, ανοίγαμε sex shop.

Το πρόβλημα βέβαια ήταν ότι τρελός ναρκισσος, π.χ. ζήλευε αδιανόητα. Δεν με άφηνε ούτε στο περίπτερο να πάω, γιατί νόμιζε ότι θα την πέσω στην περιπτερού. Πήγαινα π.χ. σε δικηγόρο για μια υπόθεση με το κτηματολόγιο, όταν ερχόμουν σπίτι με ρώταγε αν ο δικηγόρος ήταν άντρας ή γυναίκα και σε τι ηλικία ήταν. Αν η δικηγόρος ήταν γυναίκα σκύλιαζε. Φυσικά δεν ήταν ευχαριστημένη με τίποτα κτλ κτλ. Ηταν αδύνατον λοιπόν να έχω μια ισορροπημένη σχέση με μια τέτοια γυναίκα.
Η δική μου θα έλεγα είναι το ακριβώς αντίθετο. Παρότι στην δουλειά της και άλλες σχέσεις είναι πολύ αυστηρή και κυριαρχί. Με τους κοντινούς της ανθρώπους και εμένα είναι απίστευτα δοτική και τρυφερή. Αλλά τρελά ανασφαλής κι καταθλιπτική και έχει μια ενοχή για τον σαδισμο της που μετά την καβλα μπορεί να νιώσει άσχημα και να ζητάει συγνώμη για ότι κάναμε.
 

beu_mindd

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2022
Μηνύματα
8
Like
48
Πόντοι
0
για πείτε μου την γνώμη σας για το παρακάτω....

Καλοκαίρι 199Χ στο μαγευτικό νησί του Πόρου , σε νοικιαζόμενα δωμάτια με δραχμές τότε , έχω πάει πάει μόνος μου και περιμένω άλλους 2 φίλους μουτζαχεντίν να ξεδώσουμε …. Με το που πάω στα νοικιαζόμενα , ακούω μία φωνή νευρική .

Τι θέλετε ???

Εχω κάνει τηλεφωνική κράτηση (δεν υπήρχε Internet τότε…αντιλαμβάνεστε ..μπορεί και όχι…) για 3 άτομα .

Α ..κάτσε εδώ να κανονίσουμε…που είναι οι άλλοι ??

Η φωνή της ήταν πολύ αυστηρή 30ρα ιδιοκτήτρια rooms to let , (το αντίστοιχο ΑιRβnβ) ….ξανθιά , ηλιοκαμένη , σφιχτό σώμα λεπτό γύρω στο 1.60 , τα βυζιά της τούμπανο , οι ρώγες φαίνoταν καυλωμένες μέσα από το άσπρο μπλουζάκι με το νησί του Πόρου που φόραγε..(ε αν δεν τιμήσουμε την καταγωγή μας) , ο κώλος της γυμνασμένος για πολλές μπάτσες … και τα απίστευτα καλλίγραμμα πόδια της με πολύ όμορφα δάκτυλα , βαμμένα μαύρα , με κοίταζε με διαπεραστικό βλέμμα ….εγώ είχα καρφωθεί στα πόδια (χαμηλοβλεπων) σαν να μην υπήρχε τίποτε άλλο , α ξέχασα φόραγε μία πράσινη σαγιονάρα 1-4 διχάλα….σκέφτηκα να κάνω ένα άλμα 2 μέτρα να πέσω στα πόδια της και να αρχίσω να τα γλείφω…..το βράδυ όμως θα κοιμόμουνα στα κρατητήρια Πόρου με κάνα μαυρισμένο μάτι….

Εεε που είναι οι άλλοι σου μιλάω !!!!

Αμέσως ίσιωσα…θα έρθουνε αύριο κυρία Μαρία δεν προλάβανε σήμερα ..

Κάτσε στην αυλή λίγο πάω να φέρω τα κλειδιά και αν μπορείς που είσαι και ψηλό αγόρι βάλε αυτές τις 2 γλάστρες εκεί στο πάνω μέρος και μου δείχνει ένα πρεβάζι..

Μάλιστα Κυρία ….Μαρία ….η υποτακτικότητα μου βγήκε από μόνη της…εκείνη κάτι κατάλαβέ χαμογέλασε και πήγε να φέρει τα κλειδιά .

Είχα καυλώσει με όλο αυτό το σκηνικό….μία μουνάρα αυταρχική …με τέλεια πόδια να μου δίνει και εντολές…απαπαπα…

Μην μακρήγορό , πάρκαρα τα πράγματα στο δωμάτιο , η Κυρία Μαρία μου έδωσε και το κλειδί με ένα μπρελόκ καμπάνας επάνω .

Μην το χάσεις θα το πληρώσεις … (σοβαρά τώρα στην πρώτη βουτιά που έκανα στην θάλασσα το έχασα και πλήρωνα την μαλακία !!!)

Γυρίζω από μπάνιο , φτιάχνω με σεικερ φραπέ και κάθομαι στην shared αυλη για όλα τα rooms του let που είχε…έρχεται και κάθετε δίπλα μου.

Τι έγινε πως ήτανε το η θάλασσα στο Ασκέλι ?

(βρεγμένη πήγα να της πώ αλλά κώλωσα) Μια χαρά Κυρία Μαρία

Αυρίο θα έρθουν οι φίλοι ? δεν έχετε κοπέλες ? μπακουράκια ?

Έχουνε οι φίλοι αλλά είπαμε να κάνουμε διακοπές σαν παρέα ..

Σιγά μην άφηνα τον γκόμενο μου να πάει με τους φίλους του….πλάκα μου κάνεις ?? Τι είναι αυτά . Εσύ πως και δεν έχεις κοπέλα είσαι όμορφο αγόρι .

Ε δεν κάνω ευκολά σχέσεις γιατί μου αρέσουν πράγματα που δεν τα βρίσκω…

Δηλαδη είσαι πουστης ? (το μυαλό της μέχρι εκεί μπορούσε να φτάσει….μαυρό ασπρο και τιποτε άλλο).

Όχι οι γυναικες μου αρέσουνε αλλά …πως να το πω με φτιάχνουνε άλλα πάνω τους.

Ρε μαλάκα μην με τρελάνεις , γαμάς ? εχεις και γαμώ τα κορμιά θα πήγαινα άνετα μαζί σου….πολύ αφοπλιστικό και ομώ αλλά to the point ….

Ναι και εσυ είσαι σκέτη κάυλα (πάει ο πληθυντικός) μοντέλο σκέτο. Πολύ όμορφη γυναίκα…

Ελα λίγο μαζί μου ..….

Πάμε με σα σε ένα από τα πολλά δωμάτια το όποιο και ξεκλείδωσε με το καμπανο-μπρελοκο κλειδί ,αρχίσαμε τα γλωσσοφιλά και το χαμούρεμα , της βγάζω το σορτς και το String και άρχισα να της γλύφω την μουνάρα της που προφανώς δεν την είχε ξυρίσει (στα 80-90s δεν τo είχανε με την αποτρίχωση) …αλλά οκ άρχισα να την γλύφω ακατάπαυστα η γλώσσα μου έκανε extend σαν του τιραμολα ένα πράγμα και είχε μπει μέσα στην μουνάρα της…το καυλί μου έγινε πετρα και μόλις το αντίκρυσε να φουσκώνει πάνω από το μαγιό αμέσως με βάζει ανάσκελά μου δίνει το μουνι στο στόμα και εκείνη αρχίζει και απολαμβάνει την πουτσα μου…

Καυλα είσαι ρε …τι πουτσος είναι αυτός…φλεβατος και τεράστιος……αρχίζει να μου παίρνει μία πίπα που μου έκλεισε η κωλοτρυπίδα μου….τον καταβρόχθισε !!! και εγώ συνέχιζα να την γλύφω με την γλώσσα λάστιχο….

Πάνω στην κάυλα…πάω ο μαλακας και της γλύφω τα δακτυλα στο πόδι της….

Τι κάνεις ρε μαλάκα ? ξεμπουκώνεται (άνοιξε η κωλοτρυπίδα μου) με κοιτάει με βλέμμα απορημένο

Καλά ρε μαλάκα μου γαργαλάς τα πόδια τι μαλακίες κάνεις …έλα να με γαμησεις ..παλιο-ούφο.



Τώρα πείτε μου δεν είναι γυναίκα αφέντρα αυτή ?

(εκ το προτέρων για όλους του φίλους που διαβάζουνε , αν κάποιος έχει την πεποίθηση ότι οι αφέντρες δεν γαμιούνται , δεν παίρνουν πίπα κλπ , ότι μία αφεντρα μπορεί να είναι 650 κιλά και μπορεί να σε κάνει να χύσεις μόνο εγκεφαλικά (?) , ότι μία αφέντρα μπορεί να έχει να πλυθεί από την κολυμπήθρα και θα πρέπει να την υπηρετήσεις και να πάθεις χολέρα και άλλες τέτοιες μαλακίες παρακαλώ να αποχωρήσουνε …)

Συνεχίζω……



Ρε καυλα μου αρέσει να σου γλύφω τα πόδια …καυλώνω πιο πολύ με αυτό….

Σοβαρα ρε ? γλύφτα τότε και έτσι ανασκελα όπως κάθετε σηκώνει τα πόδια ψηλά και μου τα δίνει στο στόμα….παρακρουση που έγλειφα αυτά τα καυλόπόδια και πιπίλαγα ένα ένα τα δακτυλάκια….την κάρφωσα στην μουναρα της , όλη η πουτσα μπήκε μέσα , εκείνη το απολάμβανε , εγώ ρούφαγα τα πόδια της …και την ξέσκιζα με την ψωλάρα μου βαθιά μες στην μουνάρα της….δεν άργησα να τελειώσω …ήθελε στα βυζιά….της έβγαλα την διαφημιστική μπλούζα του Πόρου που φόραγε και όλο το καυτό σπέρμα χυθηκε στις βυζάρες της !!!! εκείνη ενώ το ευχαριστήθηκε…..δεν έχυσε…και μου πετάει στο τέλος ….είμαι κλειτοριδική μωρό μου…
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom