Νέα

Κάθε πότε θα κάναμε μπάνιο αν δεν υπήρχαν οι γυναίκες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gravatakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.810
Like
3.630
Πόντοι
456
Μπανιο ας κανουν και πεντε φορες τη μερα δεν πειραζει..αυτο που δεν παλευετε σ αυτες ειναι.. τα πεντε λιτρα κολωνια που βαζουν ακομα και αν βγουν πεντε μετρα απο το σπιτι :confused:
Kαλύτερα τύπε. Όταν βλέπω γκόμενα που επιτηδες φοράει 25ο χέρι μεταχειρισμένο φανελάκι από πεθαμενοπωλεία με 1 ευρώ νιώθω το πουλί μου να συρρικνώνεται.
 

Random User 123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2023
Μηνύματα
226
Κριτικές
9
Like
975
Πόντοι
301
Κάθε μέρα να μην πω και δυο ρε μπιχλες
Εξαρτάται και την καθημερινότητα του καθενός. Άμα κάνεις δουλειά γραφείου, δεν είσαι δραστήριος και δεν ιδρώνεις καθόλου το χειμώνα, μπορείς ανετα να μην κάνεις για μια μέρα
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.453
Κριτικές
22
Like
6.608
Πόντοι
3.346
Kαλύτερα τύπε. Όταν βλέπω γκόμενα που επιτηδες φοράει 25ο χέρι μεταχειρισμένο φανελάκι από πεθαμενοπωλεία με 1 ευρώ νιώθω το πουλί μου να συρρικνώνεται.
Ναι τυπε τοσο καλα.. που οταν η δικια μου βαζει κολωνια, δεν μπαινω στο ασανσερ μαζι της..στο σπιτι αφηνω ολα τα παραθυρα ανοιχτα, μια φορα σκεφτομουνα να παρω ταξι και να της δωσω το αμαξι. τοσο καλα :confused:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
18
Like
15.466
Πόντοι
4.546
Kάθε μέρα και πάλι. Πιο πολύ τις νοιάζει τι θα πουν οι άλλες καριόλες και πώς θα φαίνεται στα μάτια τους. Είναι φουλ ανταγωνιστικές.
Πετυχαίνουμε καμιά μουνάρα με τη δικιά μου και παθαίνει κρίση επι τόπου. Είναι ωραία αυτή; ΟΧΙ ΠΕΣ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ ΑΥΤΗ Η ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΗ; χαχαχα
Ε πες της και εσύ, "Είναι Μ Ο Υ Ν Α Ρ Ο Σ", θα σταματήσεις να πρήζεις μπάλες;
 

fysarmonika

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
507
Κριτικές
4
Like
817
Πόντοι
86
Εξαρτάται και την καθημερινότητα του καθενός. Άμα κάνεις δουλειά γραφείου, δεν είσαι δραστήριος και δεν ιδρώνεις καθόλου το χειμώνα, μπορείς ανετα να μην κάνεις για μια μέρα
Αυτό κάνω , αλλά κάθε πρωί τουλάχιστον έχει μπανάκι. Χειμώνα καλοκαίρι. Βοηθάει επίσης να ανοίξει και το μάτι και βοηθάει και τους γύρω σου ;-)
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.453
Κριτικές
22
Like
6.608
Πόντοι
3.346
Εξαρτάται και την καθημερινότητα του καθενός. Άμα κάνεις δουλειά γραφείου, δεν είσαι δραστήριος και δεν ιδρώνεις καθόλου το χειμώνα, μπορείς ανετα να μην κάνεις για μια μέρα
Αν εισαι ελευθερος κανεις και καθε σαββατο.
Ξερεις ποσο οικονομια κανεις ετσι; :confused:
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.810
Like
3.630
Πόντοι
456
Μπάνιο κάνω με πρόγραμμα. Δηλαδή:
Κυριακή βράδυ. Τετάρτη βράδυ και Παρασκευή βράδυ να είμαι έτοιμος για έξω, και υπάρχει πιθανότητα αν έχω γαμηθεί την Παρασκευή το βράδυ να ξανακάνω και το Σάββατο για να ξαναβγώ. Μιλάμε για κανονικό μπάνιο. 2 φορές σασμπουάν, σαπούνια, κρεμοσάπουνα, σφουγγάρια και τα συναφή.
Τις αρχιδιές κάθε μέρα ειδικά όταν δουλεύω τα εργαλεία. Το κοκτέιλ μουνοχύματα, χύσια, σάλια, κάτουρα πάνω στη μαλαπέρδα δεν αντέχεται με τίποτα. Διαπερνά τοίχους αυτή η μπόχα χαχαχα.
Διαφορετικά, όταν είμαι σε αργία με το μπάνιο.
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.810
Like
3.630
Πόντοι
456
Ε πες της και εσύ, "Είναι Μ Ο Υ Ν Α Ρ Ο Σ", θα σταματήσεις να πρήζεις μπάλες;
Πήγαινε σε αυτήν παλιοπουσταρά θα ωρύεται, πάω να φύγω εγώ τώρα τα κλασσικά. Βέβαια αμα πω φύγε θα φύγει. Αλλά για 50 μέτρα. Μετά θα με ακολουθεί από απόσταση περιμένοντας να πάρω τηλ, κι αν δεν πάρω παίρνει αυτή. :2funny::2funny::2funny:
 

DickWinters

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2022
Μηνύματα
367
Like
894
Πόντοι
81
Αντεχω μεχρι 3 μερες αλουστος. Μετα ειναι σα να περπαατανε μυρμηγκια στο κεφαλι μου. Βεβαια παιζει ρολο και το μηκος του μαλλιου. Στο στρατο που το ειχα πολυ κοντο ειχα βγαλει ολη την πρωτη βδομαδα απλυτος χωρις θεμα. Και περπατουσαν οντως μυρμηγκια στο κεφαλι μου :confused:
 

Stanley8

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2024
Μηνύματα
34
Like
110
Πόντοι
0
IMG_2050.jpeg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom