Νέα

Ιραν! Τι παίζει στην πραγματικότητα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xxxnikos69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 52
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
27 Ιουλ 2017
Μηνύματα
99
Κριτικές
36
Like
2.288
Πόντοι
2.410
Επίσης... η γλώσσα είναι θεμα.
Σχεδόν καμία δεν μιλά αγγλικά. Translator στο 95% των περιπτωσεων.
Καλύτερα να βρεις κάποιον ντόπιο άντρα, που να μιλά λίγα αγγλικά και να τον έχεις μαζί σου συχνα
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.935
Κριτικές
27
Like
4.242
Πόντοι
1.446
Ιραν ρε μαλακες το επομενο βημα ειναι Τσετσενια,βλεπω να σας κυνηγαει ο Αγιατολαχ με μια χατζαρα και να τρεχετε γυμνοι σε ολη την Τεχερανη
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Αυτό το νιαμou ο Τάσος Δούσης πως πήγε Ιράν κ έκανε εκπομπη;;; :confused: :confused: αφού πριν πεντε μέρες άνοιξε η χώρα :think:
Μπορεί να ήταν κονσέρβα η εκπομπή

Όσο για τις Ιρανές, στη Γερμανία αν δεις καμιά ωραία μάο μάο,
Ιρανή θα είναι..
Είναι και μοντέρνες, ξεκωλέ ολέ,με καμπύλες, αλλά σούπερ μοτάρντ.
 

linear

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Νοε 2014
Μηνύματα
770
Κριτικές
15
Like
3.416
Πόντοι
1.436
Μπορεί να ήταν κονσέρβα η εκπομπή

Όσο για τις Ιρανές, στη Γερμανία αν δεις καμιά ωραία μάο μάο,
Ιρανή θα είναι..
Είναι και μοντέρνες, ξεκωλέ ολέ,με καμπύλες, αλλά σούπερ μοτάρντ.
Ο Δούσης είχε γράψει πριν από κάποιο καιρό στα σόσιαλ που διατηρεί ότι θα πήγαινε στο Ιράν και μάλιστα θα ετοίμαζε 5 εκπομπές από εκεί. Ανέφερε επίσης ότι πήγε με συγκεκριμένο ταξιδιωτικό γραφείο (όχι το βέρσους όπως συνηθίζει) το οποίο εξειδικεύεται αποκλειστικά σε αυτή τη χώρα και μόνο.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.088
Like
15.669
Πόντοι
3.656
Οι Ιρανές πριν πλακώσουν οι μπούργκες.Περσικός παράδεισος :rockon:

63cd8c8664baac2158d0870f2557bcd6.jpg


main-qimg-15e5bb81531383543a9c6949fd31eadf-lq


2F46F13B00000578-3359382-image-m-43_1450104396993.jpg
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
38
Like
4.934
Πόντοι
2.696
Ότι θέλετε λέτε, έχει ξεφτιλιστεί το site. Μια χαρά πήγα Ιράν το 2017 με τη πτήση της Aegean, μια χαρά έχει πουτανοπιατσες κ παραγγελία με 100 ευρώ, μια χαρά έχει underground party με αλκοόλ, μια χαρά παραγγείλουν αλκοόλ στα σπίτια τους καμουφλαρισμένα σαν μαναβικη, μια χαρά γαμιουνται οι ιρανες κ μια χαρά ασφάλεια υπάρχει στη χώρα. Άντε με τον κάθε ανίδεο να σχολιάζει. Κ ένας άλλος πιο πριν είπε μια τεράστια κοτσάνα ότι φοράνε μπούρκα. Ρε ζωντοβολο φοράνε μαντήλα που την έχουν κάνει αξεσουάρ σαν φουλάρι. Αυτές που τη φοράνε κανονικά είναι οι συντηρητικές. Αυτές που το φοράνε κανονικά είναι οι δυτικοφιλες που θέλουν ελευθερία. Πραγματικά ότι θέλεις ακούς εδώ μέσα…

Ρώτησες τι θα σου συμβεί αν σε πιάσουν με πουτάνες;Ρώτησες τι θα πάθει ο Ιρανός που πίνει αλκοόλ που έχει πάρει καμουφλαρισμένο;Εσύ που δεν είσαι ανίδεος πήγες το 2017.Εγώ έχω πάει πάνω από 20 φορές για δουλειά της εταιρείας που εργάζομαι.Για ρώτα αν υποχρεώνουν ή όχι να φορέσει όποια Δυτική πάει το τσαντόρ...Ότι πωλείται παράνομα το αλκοόλ και ότι υπάρχουν πουτάνες για λεφτάδες σε ξενοδοχεία δε σημαίνει ότι έχουν ανοχή σε αυτά.Αν συλληφθείς με πουτάνα θα δεις τι σημαίνει Ιράν.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.780
Κριτικές
178
Like
39.331
Πόντοι
21.896
Μπορεί να ήταν κονσέρβα η εκπομπή

Όσο για τις Ιρανές, στη Γερμανία αν δεις καμιά ωραία μάο μάο,
Ιρανή θα είναι..
Είναι και μοντέρνες, ξεκωλέ ολέ,με καμπύλες, αλλά σούπερ μοτάρντ.
Μάλλον πήρε άδεια από το υπουργείο πολιτισμού του Ιράν essential visa κ πήγε

Δεν έχω πάει με ιρανη απλώς ξέρω ότι σαν επιχειρηματίες στη χώρας τους από Ελλάδα στις εισαγωγές είναι λίρα εκατό
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.066
Κριτικές
2
Like
8.750
Πόντοι
2.456
Οι Λιβανέζες είναι οι ομορφότερες κ πιο περιζήτητες γυναίκες στην μέση Ανατολή..
Μετα έρχονται οι ιρανές..
 

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.025
Like
9.866
Πόντοι
1.406
Ιραν ρε μαλακες το επομενο βημα ειναι Τσετσενια,βλεπω να σας κυνηγαει ο Αγιατολαχ με μια χατζαρα και να τρεχετε γυμνοι σε ολη την Τεχερανη
εχει ανοιχτει εδω και χρονια νημα με τσετσενια,ψαξε λιγο...
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.494
Πόντοι
206
Ρώτησες τι θα σου συμβεί αν σε πιάσουν με πουτάνες;Ρώτησες τι θα πάθει ο Ιρανός που πίνει αλκοόλ που έχει πάρει καμουφλαρισμένο;Εσύ που δεν είσαι ανίδεος πήγες το 2017.Εγώ έχω πάει πάνω από 20 φορές για δουλειά της εταιρείας που εργάζομαι.Για ρώτα αν υποχρεώνουν ή όχι να φορέσει όποια Δυτική πάει το τσαντόρ...Ότι πωλείται παράνομα το αλκοόλ και ότι υπάρχουν πουτάνες για λεφτάδες σε ξενοδοχεία δε σημαίνει ότι έχουν ανοχή σε αυτά.Αν συλληφθείς με πουτάνα θα δεις τι σημαίνει Ιράν.
Φίλε έχει δρόμο που κάνουν πιάτσα οι γκόμενες στα ίσα. Εσυ θεωρείς η κυβέρνηση δεν το ξέρει; Κ στο λέω γιατί με πήγε ντόπιος με αμάξι. Αλλιώς θα είχα την ίδια εντύπωση που έχεις κ εσυ. Επειδή στάθηκα τυχερός κ γνώρισα έναν ντόπιο που ήξερε ελληνικά γιατί δούλευε χρόνια σεζόν Κύπρο, μου τα έδειξε όλα κ διαμόρφωσα άποψη. Τώρα αυτά που βλέπεις ότι γίνονται είναι μάλλον επαρχία είτε σε συντηρητικούς κύκλους. Εγώ δεν είδα κανενα θέμα ασφάλειας εντελώς! Κ είδα πολύ φιλόξενο λαό κ γκόμενες. Κ τα ζευγάρια χέρι χέρι κ ας μην είχαν συνοδεία κ ας μην ήταν παντρεμένοι όπως ορίζει η νομοθεσία. Τα πράγματα δείχνουν να έχουν χαλαρώσει. Πες μου κ εσυ κάτι πιο συγκεκριμένο που είδες αφού έχεις πάει 20 φορές.
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.494
Πόντοι
206
Επίσης... η γλώσσα είναι θεμα.
Σχεδόν καμία δεν μιλά αγγλικά. Translator στο 95% των περιπτωσεων.
Καλύτερα να βρεις κάποιον ντόπιο άντρα, που να μιλά λίγα αγγλικά και να τον έχεις μαζί σου συχνα
Ακριβως αυτό! Βέβαια υπάρχουν και κάποιες που μιλάνε αγγλικά κ είναι καλες περιπτώσεις. Εμένα στο καμάκι δε με πήγε τόσο καλά. Κ πήρα το λεοφωρειο 23 ώρες για Γερεβαν κ γάζωσα εκεί !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom