Νέα

Η πορτουγκεζα μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα urlauber
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 59
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

xkabamarux

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2015
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
Κορυφαια κινηση πριν βγειτε με τους αλλους; Να εχεις ανεβασει τον ταδε της παρεας απο πριν. Αν μετραει 5 σαν αντρας, να τον κανεις 10αρακι.

Σκουπιδιασε την μετα στο τραπεζι οπως περιεγραψα και καντη πιο πουτανα απο οτι ειναι και τον κυριο 5αρακι δες τον μετα απο λιγες ημερες πως θα γινει 2αρακι. Δες τον πως θα στριμωχτει για τα καλα στο βρακι της και θα τρωει ψυχολογικο ξυλο απο τη πουτανα.

Απαραιτητη ενεργεια: Η σκουπιδιασμενη καλο ειναι να μην ξερει τα πραγματικα σου στοιχεια-τηλεφωνα. θα με θυμηθεις αργοτερα για ποιο λογο.

Ενα νουμερο της πουτσας εχε παντα στο γηπεδο. Ποτε κανονικες γνωριμιες και στοιχεια. Αυτοκινητο μπορεις να εχεις νοικιασμενο ή ταξι ή θα βρεθουμε εκει. Ευχομαι να μην με θυμηθεις ουτε σε αυτο.

Οταν παιζεις, πρεπει να παιζεις σωστα για να μην εχεις μπλεξιματα-πρηξιμο αρχιδιων-κλαψες απο τη καθε μια. Γιατι; Γιατι αν παιξεις σωστα θα σε ερωτευτει και μια ερωτευμενη γυναικα ειναι πολυ επικινδυνη και τραβαει το σχοινι οσο δεν φανταζεσαι.

 

bloom5

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
664
Like
9.285
Πόντοι
1.046
Κοίτα, κι εγώ έχω γαμήσει γκόμενα που δε γνώριζα, μέσα σε μισή ώρα από την πρώτη γνωριμία (σε παραλία γυμνιστών), όμως δεν είναι  κανόνας. Ο κανόνας είναι πως οι Ελληνίδες σου ψήνουν το ψάρι στα χείλη.

Τώρα, τα άλλα, που γράφεις για το πώς κάνεις ραντεβού, είναι απλά παρανοϊκά. Θα τη βγάλεις ραντεβού και θα φερεις και τους φίλους σου; Σοβάρά; Και μετά, θα την πέσεις στη μπαργούμαν, όπως της την έχει πέσει ήδη το μισό μαγαζί πριν μπεις εσύ; Και θα την πέσεις στη μπαργούμαν και αυτή θα λιώσει, ε;

Και όσον αφορά το ραντεβού, και αφού σε νοιάζει μόνο να γαμήσεις, ξεχνάς μια τεράστια αλήθεια:

Αν η Ελληνίδα δεχτεί να βγει ραντεβού μαζί σου, είσαι με τη μία αρβύλα ήδη στο κρεβάτι της. Εκτος βέβαια κι αν φέρεις μαζί και τους φίλους σου...
 

xkabamarux

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2015
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
Απλο παραδειγμα δινω μονο. Αν τυχει και γνωρισεις ποτε ανθρωπο που η δουλεια του ειναι να δερνει-κανει ζημιες επι πληρωμη, θα σου πει οτι οι καλυτεροι πελατες ειναι ΓΥΝΑΙΚΕΣ ! ! !

Δεν ζουν βαση λογικης οι γυναικες αλλα βαση συναισθηματων. Οταν τους τα βγαλεις και βγαλουν και αυτα που ουτε οι ιδιες δεν γνωριζαν οτι εχουν θα κανουν τα παντα για να σε εκδικηθουν, για ολα εκεινα που εκαναν για να σε πειραξουν αλλα εμεινες απειραχτος. Για ολο εκεινο το κλαμα. Ακομα και για τις πουτσες που εφαγε (αλλα που μεσα της εσυ θα φταις για αυτο) απο ολους εκεινους μετα απο εσενα.
 

xkabamarux

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2015
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
Κοίτα, κι εγώ έχω γαμήσει γκόμενα που δε γνώριζα, μέσα σε μισή ώρα από την πρώτη γνωριμία (σε παραλία γυμνιστών), όμως δεν είναι  κανόνας. Ο κανόνας είναι πως οι Ελληνίδες σου ψήνουν το ψάρι στα χείλη.

Τώρα, τα άλλα, που γράφεις για το πώς κάνεις ραντεβού, είναι απλά παρανοϊκά. Θα τη βγάλεις ραντεβού και θα φερεις και τους φίλους σου; Σοβάρά; Και μετά, θα την πέσεις στη μπαργούμαν, όπως της την έχει πέσει ήδη το μισό μαγαζί πριν μπεις εσύ; Και θα την πέσεις στη μπαργούμαν και αυτή θα λιώσει, ε;

Και όσον αφορά το ραντεβού, και αφού σε νοιάζει μόνο να γαμήσεις, ξεχνάς μια τεράστια αλήθεια:

Αν η Ελληνίδα δεχτεί να βγει ραντεβού μαζί σου, είσαι με τη μία αρβύλα ήδη στο κρεβάτι της. Εκτος βέβαια κι αν φέρεις μαζί και τους φίλους σου...

Δεν  μιλησα για φιλους. Δεν υπαρχουν φιλοι. Γνωστοι εγραψα.

Η μπαργουμαν ειναι παραδειγμα. Γιατι ομως οχι αν κανεις κρα οτι το φυσας το μαρουλι και η γκομενα που κουβαλας ειναι τουμπανο;

Κατσε και μπες λιγακι στη ψυχολογια τους να καταλαβεις πως σκεφτονται και ισως καταλαβεις και τι σου γραφω.

Οσο για τη παρανοια, δεν πας ποτε με τον μεγα εκπροσωπο της παρανοιας που ονομαζεται γυναικα ως λογικος. Ποτε. Θα σου πιει το αιμα, απλα.
 

bloom5

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
664
Like
9.285
Πόντοι
1.046
Ρε μεγάλε, για να κάνεις κραότι το φυσάς το μαρούλι, πρέπει να έχεις κα το μαρούλι, τι χαζομάρες καθόμαστε και συζητάμε;

Eίναι "απλό παράδειγμα" οι εντελώς λάθος συμβουλές; Σκουπίδιασμα; Σε ποιους απυεθύνεις τις ιδέες αυτές; Στον Connor McGregor, που τις πετάει χούφτες δολάρια και αυτές του δείχνουν τα βυζιά τους;

Κατά τη γνώμη μου, στο θέμα "γυναίκες" είσαι πολύ βαθιά νυχτωμένος και με τα μυαλά αυτά, θα μείνεις έτσι για πάντα.
 

xkabamarux

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2015
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
Ρε μεγάλε, για να κάνεις κραότι το φυσάς το μαρούλι, πρέπει να έχεις κα το μαρούλι, τι χαζομάρες καθόμαστε και συζητάμε;

Eίναι "απλό παράδειγμα" οι εντελώς λάθος συμβουλές; Σκουπίδιασμα; Σε ποιους απυεθύνεις τις ιδέες αυτές; Στον Connor McGregor, που τις πετάει χούφτες δολάρια και αυτές του δείχνουν τα βυζιά τους;

Κατά τη γνώμη μου, στο θέμα "γυναίκες" είσαι πολύ βαθιά νυχτωμένος και με τα μυαλά αυτά, θα μείνεις έτσι για πάντα.

Ακολουθα τις σωστες συμβουλες και ασε εμενα να ειμαι νυχτωμενος τοτε. Δεν υπαρχει λογος να μιλαμε πλεον.

Καλη συνεχεια να εχεις.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Καλά δε χρειάζεται να γίνουμε όλοι τσάκυ τσαν της πούτσας. Υπάρχουν και πιό βατοί δρόμοι. Βρείτε μια γυναίκα που σας αρέσει πραγματικά να ξοδέψετε χρόνο δίπλα της. Αν τη δείτε να ανταποκρίνεται κάντε μια ανοιχτή κουβέντα μαζί της. Δώστε της να καταλάβει ότι τη γουστάρετε τρελά αλλά η μονογαμία δεν είναι στην κανονική φύση του ανθρώπου, ούτε σττη δική σας φυσικά. Ανάλογα με τη γυναίκα αφήστε τη να το χωνέψει και επανέρχεστε ή μπείτε κατευθείαν στο θέμα. Μιλήστε της για swinging, για ανοιχτή σεξουαλικά σχέση, για ότι σας ταιριάζει εσάς τέλος πάντων. Αν τη δείτε να το συζητά δουλέψτε το. Θα έχετε μια υπέροχη σχέση που θα κρατήσει καιρό, χωρίς να περιοριστείτε ή να σας λείψει τίποτα. Θα βρείτε κι εσείς την πορτουγκέζα σας. Αν όχι στην επόμενη που θα δείξει τσιμπημένη μαζί σας.
 
OP
OP
urlauber

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.318
Πόντοι
1.706
Παρολα τα διαστημικα γλυψιματα παντου χωρις εκπτωσεις, το μιλφονι δεν μου καθετε για φωτογραφηση γιατι το θεωρει πορνογραφια (χαχαχα).
Οποτε το να γραψω για την τελεια ισπανικη κ πορτογαλικη κουζινα το βρισκω περιττο για να μη το  κάνουμε  θρεντ Βεφα Αλεξιαδου.

Σε swingers δεν το εψαξα ακομη.
Ειμαι καλεσμενος στην Πορτογαλια το καλοκαιρι για διακοπες αλλα θα εχω γινει καπνος εως τοτε
 

markosp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.102
Κριτικές
5
Like
1.270
Πόντοι
216
Oraios o fidemporas
 
OP
OP
urlauber

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.318
Πόντοι
1.706


>:( - SWINGERS
>:( - ANAL ( λογω ουρλιαχτων ,ενω στο διπλα δωματιο βρισκετε συγγενικο της προσωπο
>:( - GOLDEN SHOWER ( μετα που χυνω βαριεμαι να ασχοληθω)

:dancing: - φτυσιματα ταπεινωτικα στην μαπα
:dancing: - χαστουκια στην μαπα (χαλαρα,μην φυγει και κανα δοντι)
 
OP
OP
urlauber

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.318
Πόντοι
1.706
Ανυπομονω να ανοιξω αυριο το "δωρακι" μου....
Ενω στην φωτο με την συσκευασια κ φοντο το  μπου ειναι το δωρο καλός δονητης για την πορτουγκεζα. Το αξιζει...
Πριχθες μου ειπε πως φανταζοταν εναν πουτσο σε καθε τρυπα ταυτοχρονα....  θα βοηθησει ο δονητης διπλης διεισδυσης ή να ψαξω για συναδελφο??
 

Συνημμένα

  • IMG-20181224-WA0001.jpg
    IMG-20181224-WA0001.jpg
    95,2 KB · Εμφανίσεις: 96
  • 20181224_145807.jpg
    20181224_145807.jpg
    2,6 MB · Εμφανίσεις: 135
OP
OP
urlauber

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.318
Πόντοι
1.706
Επεσε σημερα χριστουγενιατικο κατουρημα μεσα στο μπανιο με καθαρισμα-γλυψιμο ψωλης
 
OP
OP
urlauber

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.318
Πόντοι
1.706
 Ανημερα των Χριστουγεννων του urlauber.

Κατεφθασα στο σπιτι του πορτογαλικου μιλφετου αμεσως μετα την δουλεια.
Της εδωσα τον δονητη-δωρο και αφου εκανε δηθεν ντροπες αρχισε να τον επεξεργαζεται, και γω δηλαδη αυτο εκανα. Ειχα παρει και ενα μπουκαλι κρασι δωρο...

Μετα τον καφε κ 2 βοτκες με χυμο πορτοκαλι εκανα ενα ντουζακι κ πηγα να ξαπλωσω. Η Καταρινα μπηκε στο μπανιο κ γυρισε με τις καβλοζαρτιερες, στριγκ και babydoll που ποσταρα χθες, με πολυ ορεξη για παιχνιδια. Μετα απο ενα απολαυστικο τσιμπουκι περνοντας πρωτοβουλια μου ζητησε να γυρισω το σωμα μου κ αρχισε ενα γλυψιμο απο τους ωμους εως τα μπουτια κ ενα υπεροχο γλυφοκωλι με την γλωσσα να γυριζει γυρω γυρω σαν τρελη. Δοκιμασε να μου βαλει δαχτυλο αλλα δεν μου αρεσε η ιδεα.
Ξαναγυριζω το σωμα μου και μου κλεινει τα ματια με ενα πανι. Εκλεψα ομως λιγο γιατι μπορουσα να δω τι κανει κατω απο πανι απο το κατω μερος. Μου λεει πως θελει να πραγματοποιησει μια φαντασιωση της. Αυτο που εκανε ηταν να αναψει ενα κερι κ να σταζει πανω μου το λιωμενο. Στο στηθος στην κοιλια κτλ. Εκαιγε λιγο αλλα οχι ανυποφορα. Μου ζητησε να την σκισω απο τον κωλο αλλα δεν ειχα ορεξη.
Ενω ηταν απο πανω μου αρχισα τα βρωμολογα που καβλωνουν το 70% των γυναικων.
Της ελεγα πως ειναι το πουτανακι μου, να ικανοποιει την ψωλη μου,την βλεπω οπως βλεπω μια πουτανα του δρομου κ δεν εχω καθολου σεβασμο για αυτην οταν την πηδαω κ κοιταω μονο να μου ικανοποιει τον πουτσο μου κτλ.
Με αυτα τα λογια εχυσε 2 φορες συνεχομενες.
Ξαναδηλωσε υποταγή στον γαμια της που μπορει να την γαμαει και να την τσιμπουκωνει οτι ωρα και στιγμη και οπως αυτος επιθυμει. Και πως μπορω να την μεταχειριζομαι σαν αντικειμενο του σεξ,σαν ενα χυσοδοχειο....

Μετα απο 50 λεπτα παθιασμενου σεξ της λεω να γονατισει στο πατωμα για να την χυσω στα μουτρα  "οπως σου αξιζει βρωμα" .
Το εκανε προθυμα, το εχει συνηθισει πλεον ,αυτη ειναι η αγαπημενη μου σταση καταθεσης σπερματος.
Της λεω να μπει στο μπανιο χωρις να βγαλει ζαρτιερες κτλ κ να μην πλυνει το προσωπο απο τα χύσα.
Λεω προστακτικα πως τωρα θα σε κατουρησω στα μουτρα κ θελω να σε βλεπω ετσι χυμενη κ κατουρημενη.....εντελως ξεφτιλισμενη.
 (Προσοχη για οσους γουσταρουν τετοια επιβλητικά, την γκομενα την μειωνουμε, την ταπεινωνουμε,την ξεφτιλιζουμε την ωρα του σεξ , αλλα δεν την προσβαλουμε πχ να της πεις χοντρή ή κουραδα ουτε ασχημα λογια για προσωπα πχ το ξερει ο πατερας σου τι καργιολα εισαι? Ή απο την μανα σου τα εμαθες αυτα? Κτλ)

Μου απαντησε γονατισμενη μεσα στην μπανιερα πως γουσταρει οτιδηποτε βγαινει απο τον πουτσο μου.....τοτε την εφτυσα στα μουτρα κ την εκανα να νοιωσει τι εστι golden shower... την κατουρησα ολοκληρη, κυριως στα μουτρα κ στα βυζά.
Οταν τελειωσα μου τον καθαρισε με την γλωσσα κ μετα μου εκανε ενα σχολαστικο μπανιο απο τα μαλλια εως τα ποδια με σαμπουαν σφουγγαρι κ αφροντουζ χωρις εγω να το ζητησω.

  Πηγα για υπνο κ οταν ξυπνησα το χριστουγενιατικο τραπεζι ηταν ετοιμο.
Χοιρινο ψητο στον φουρνο με σως, νιοκι και ρατατουι.Κοκκινο Ισπανικο κρασι  του 2016. Ηρθε κ μια φιλη της επισκεψη.
Φαγαμε ηπιαμε και τις αφησα να συζητησουν και πηγα ξαναξαπλωσα για μια ωριτσα γιατι ξαναδουλευα.
Οταν ξυπνησα μου ειχε ετοιμασει μια τσαντα με σπιτικο φαγητο κ μια μπανανα για να παρω μαζι μου.
Τις αποχαιρετησα και εφυγα.

Μου εστειλε αργοτερα 2 μηνυματα τυπου "μου λείπεις" κτλ. Δεν απαντησα. (Φωτο)

 

Soon:
 κωλαρακι,
Swinger,
 δοκιμη του δονητη που ειναι διπλης διεισδησης κ για κλειτοριδα κ gspot ,θερμαινομενος με ασυρματο on-οff κ ταχυτητα ,οπως εχουμε τα κλειδια του αυτοκινητου.
 Μαντεψτε ποιος θα κραταει αυτο το χειριστηριο στο χερι....
 

Συνημμένα

  • 1545791466959974150267.jpg
    1545791466959974150267.jpg
    1,9 MB · Εμφανίσεις: 129

sparos-gr

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Οκτ 2015
Μηνύματα
334
Κριτικές
20
Like
960
Πόντοι
1.011
αυτες ειναι γιορτες!!!Οχι που μου λεει ο αλλος οτι θα παει στα καλαβρυτα!
 
OP
OP
urlauber

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.318
Πόντοι
1.706
Αφιερωμενες
- σε οσους λενε πως οι mgtow δεν γαμανε
-σε οσους χρησιμοποιουν θυληκα νικ για να καλυψουν πιθανως την ωμοφυλοφιλια τους
 

Συνημμένα

  • 20190113_101201.jpg
    20190113_101201.jpg
    2,1 MB · Εμφανίσεις: 116
  • 20190113_101154.jpg
    20190113_101154.jpg
    1,8 MB · Εμφανίσεις: 143
  • 20190113_101142.jpg
    20190113_101142.jpg
    2,2 MB · Εμφανίσεις: 115
  • 20190113_095506.jpg
    20190113_095506.jpg
    2,7 MB · Εμφανίσεις: 120
  • 20190113_095500.jpg
    20190113_095500.jpg
    2,4 MB · Εμφανίσεις: 155
OP
OP
urlauber

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.318
Πόντοι
1.706
:2funny:
 

Συνημμένα

  • 20190113_095455.jpg
    20190113_095455.jpg
    2,4 MB · Εμφανίσεις: 108
  • 20190113_095449.jpg
    20190113_095449.jpg
    3 MB · Εμφανίσεις: 106
  • 20190113_095324.jpg
    20190113_095324.jpg
    2,4 MB · Εμφανίσεις: 98
OP
OP
urlauber

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.318
Πόντοι
1.706
:takethis:
 

Συνημμένα

  • 20190113_095313.jpg
    20190113_095313.jpg
    2,8 MB · Εμφανίσεις: 113
  • 20190113_095244.jpg
    20190113_095244.jpg
    2,3 MB · Εμφανίσεις: 120

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.098
Κριτικές
26
Like
1.285
Πόντοι
1.600
Ωραίος φίλε  :hi: :hi:και για το μιλφετο και για το οτι καταφερες και βρηκες πορτουγκεζα που δεν ειναι μπαζο , γιατι ως γνωστον υπαρχει απο αιωνε η παροιμια οτι οι πορτογαλοι εχουν γκομενες πιο ασχημες απο τις συζυγους τους  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom