Νέα

Η Ουκρανία χρεωκόπησε, κορίτσια σας περιμένουμε

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα HotScorpios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.268
Κριτικές
19
Like
9.168
Πόντοι
9.095
κ ομως στο mamba που εχει δυνατοτητα αναζητησης για ταξιδια οσες φορες εχω καλεσει ουκρανεζα με δωρακι ολο οχι λενε
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
στο μαμπα ολες ειναι πουτανες.ακομα και αυτες που λενε σχεση,γαμο,μαλακιες λιγες μερες πριν επσαχναν μονο sex-cash,μακρια και απο travel gairls.ολες στα site πετανε απο τιν χαρα που με γνωριζουν.με βαζουν στους φιλους kontakteκαι θελουν να μιλισουμε skype.οταν μιλισω ρωσικα και δουνε οτι δεν πιανωμαι ολες αυτες γινονται καπνος και με κανουν διαγραφι χαχαχα.απλα μου αρεσει να παιζω μαζι τους,να τις δουλευω για εκδικηση που μας εχουν χαζους.υπαρχει ενα site παιδεια το anti-scam.ενδιαφερον να διαβασετε τα κολπα τους.αν εχεται εξαπατηθει κανεται καταγγελια,το κινιτο,φοτο,εμαιλ ονλινε.πολλες κοπελες θα εχουν ιδια φοτο,αλλο ονομα,πολι,email.απο το anti-scam βρικα αρκετα νουμερα κοπελων οπου τους προτεινω cash-sex χωρις να με κοροιδευουν,τις βρισκω και κοντακτε αν ειναι το αληθηνο και ζητω γνωριμια.οι περισοτερες δεν απαντουν το κινιτο,ενω αλλες μιλαμε αλλα βλεπω ειναι επιφυλακτικες και φοβουνται.δεν μου εκατσε ακομα η φαση αυτη αλλα το δουλευω.κατι σαν τιμορος,λειτουργω εκδικητικα σε αυτες τις απατεωνισες.mampa-mail ru ολες πουτανες.σε οσες σοβαρες,καλες εστειλα μυνημα δεν απαντησαν.
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.268
Κριτικές
19
Like
9.168
Πόντοι
9.095
σωστος!κ γω οταν μου ζητανε λεφτα για βιζα τις γραφω κανονικα
 

geroksouras

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
5.370
Κριτικές
291
Like
37.839
Πόντοι
34.478

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
εχω φιλους που χρονια ερχονται ουκρανια,ενω ξερουν ειναι απατη εστειλαν εισητιρια σε travel gairls.στην αρχη δεν λενε λεφτα,αφου παρεις τα εισιτηρια αρχιζουνwester union,με σταματησαν τελςνειο που πας χωρισ λεφτα,κατι ετυχε στην μανα μου,πεθανε η γατα μου.ενας γερμανος sto anti-scam που ελεγε την ιστορια του εχασε 2000,αργα καταλαβε οτι δεν ειναι δυνατον τοση ατυχια.τον παιρνει κλεοντας στειλε λεφτα με σταματησε τελωνειο.μετα εχασα την πτηση απο την πολη μου μονο cashεισιτηρια δεν γινεται μεσο ιτερνετ και μετα του λεει ειμαι τρανζιτ φρανκφουρτι πεθανε η μανα μου,κλαμα,στειλε λεφτα να αγορασω αλλο εισητιριο να παωο πισω χαχαχα.στην lyfthansa του ειπαν δεν πηγε ποτε μαζι τους.κυπριοι φιλοι την επαθαν πολλες φορες,εδω γαμαμε με 10-20.δεν ειναι το sex το προβλημα παιδεια,ειναι η μοναξια και η ελιπση συντροφικοτητας,ασχημο αισθημα στα 35-50.δυστυχως πη αυτο το αισθημα χιλιαδων αντρων εκμεταλευονται αυτες οι πουτανες απο τα πρακτορεια γαμου και διαφορα site.ολοκληρη επιχειρηση.με συμβουλευτηκε ο δικητης μου πριν 2 χρονια,χαρη πηγα λουγανσκ,τιποτα.τι παιζει κιεβο πρακτορεια.του εξηγησα και λεει για αυτο 2 χρονια μελετω το site,ολες οι ιδιες στο πρακτορειο καμια δεν εφυγε.
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
η ουκρανια χρεωκοπησε,οχι οι ουκρανιδες!με μονο 3 βιζιτες την μερα 150-200 ευρο.αν υξερε ο μεσσι και ο ροναλτο πωσα παιρνουν αυτες απο χορηγους θα γινονταν και αυτοι πουτανες
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Χρεοκόπησε η Ουκρανία ε ? Και θα'ρθουν εδώ οι Ουκρανές ?
Μακάρι.
Λέτε να ξαναζήσουμε εποχές τέλη 90 αρχές 00 που χορτάσαμε μουνί?
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
θα αστειευεσαι φιλε χαχαχα.δεν θα πιστεπσεις στο κοντακτε,το ρωσικο facebook ποσες ταχιδευουν στο ντουμπαι!
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.796
Like
1.246
Πόντοι
216
Ωραιο θεμα. Η Ουκρανια χρεοκωπησε.
Κι η Ελλαδα χρεοκωπησε, αλλα οι ελληνίδες δεν ειναι 'ευκαιρίες' είτε πριν είτε μετά την χρεοκωπία.
Χάλι ήταν, χάλι παρεμένουν.
 

livornezos

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
3.111
Κριτικές
2
Like
721
Πόντοι
96
Χρεοκόπησε η Ουκρανία ε ? Και θα'ρθουν εδώ οι Ουκρανές ?
Μακάρι.
Λέτε να ξαναζήσουμε εποχές τέλη 90 αρχές 00 που χορτάσαμε μουνί?
αμην τυπε μ αλλα τωρα ειμαστε και εμεις στην ιδια μοιρα
 

livornezos

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
3.111
Κριτικές
2
Like
721
Πόντοι
96
παντως ουκρανιδες και ρωσιδες εχω ακουσει οτι παιζουν πολυ και ταυλανδη για μονιμα
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
εκει απο οτι μου λενε φιλοι οι ρωσιδες και ουκρανιδες κανουν βιζιτες σε  κλαμπ
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.312
Κριτικές
10
Like
1.626
Πόντοι
5.975
Ωραιο θεμα. Η Ουκρανια χρεοκωπησε.
Κι η Ελλαδα χρεοκωπησε, αλλα οι ελληνίδες δεν ειναι 'ευκαιρίες' είτε πριν είτε μετά την χρεοκωπία.
Χάλι ήταν, χάλι παρεμένουν.
Πολύ εύστοχη παρατήρηση. Συμφωνώ 1.000%.
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Ωραιο θεμα. Η Ουκρανια χρεοκωπησε.
Κι η Ελλαδα χρεοκωπησε, αλλα οι ελληνίδες δεν ειναι 'ευκαιρίες' είτε πριν είτε μετά την χρεοκωπία.
Χάλι ήταν, χάλι παρεμένουν.

και οι Ελληνες το ιδιο μαλακες κ χουβαρνταδες μουνοδολοι ηταν,και παρεμειναν  :grin:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom