Νέα

Ετεροφυλική Συγγενείς Η γυναίκα μου και ο ξάδερφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Νικοςbest
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
701
Κριτικές
128
Like
6.565
Πόντοι
17.336
[quote author=Νικοςbest link= ]Θα σας πω μια ιστορία με την γυναίκα μου και τον ξάδερφο μου είχαμε πάει για μπάνιο στην Ανάβυσσο σε ένα ερημικό μέρος δεν είχε κόσμο είμαστε μόνοι μας εγώ ο ξάδερφος καί η γυναίκα μου μπήκαμε στην θάλασσα καί κάναμε μπάνιο ήταν πολύ ωραία κάποια στιγμή η γυναίκα μου ήθελε να κάνει ηλιοθεραπεία μου λέει θα τα βγάλω όλα και θα ξαπλώσω στον ήλιο της λέω όχι γιατί είναι καί ο ξάδερφος μου καί μου απάντησε ας μην τον εφερνες μαζί δεν σού φταίω εγώ είχε απόλυτο δίκιο τη να τής πω το βουλωσα αρχειζη καί τά βγάζει ένα ένα χωρίς να ντρεπετε καθόλου του ξαδέρφου του βγήκανε τα μάτια έξω τρελάθηκε απίστευτη κορμάρα εγώ δεν ήξερα τι να πω το μόνο που τού είπα ένα σορυ τίποτα άλλο και του είπα έλα μέσα να κανωμε μπάνιο ειρθε μέσα στην θάλασσα αλλά τα μάτια του ήταν καρφωμένα στον κολο της ξαδέρφης του του λέω μην την κοιτάς δεν κάνει είναι πρώτη σού ξαδέρφη .να σε ρωτήσω κάτι μου λέει .πες μου τού λέω .τη ωραία γυναίκα έχεις μου έχει γίνει πέτρα δεν μπορώ νά βγω έξω ντρεπωμε . εκείνη την στιγμή φωνάζει καί μας λέει ελάτε ένας να μου βάλει λάδι .και του λέω πηγενε να βάλεις στην ξαδέρφη σου λάδι .τη λες να πάω .πηγενε.βγενω έξω με κομμένα τα πόδια πήγα έπιασα το λάδι έτρεμαν τα χέρια μου ωπως την ακούμπησα στην πλάτη καυλωσα πολύ της έβαλα λάδι παντού καί μετά σηκώθηκα καί ξαναπήγα μέσα στον ξάδερφο μου τη έγινε μου λέει . τέλεια η ξαδέρφη είναι . εκεί που κάναμε μπάνιο κατέβηκε από τα βράχια ένας που είχε κάνει μασάζ πιο παλιά στην γυναίκα μου την βλεπη ξαπλωμένη στην σπηλιά καί πάει κοντά της την χερετα με το χέρι του καί τής δίνει καί ένα φιλί στο στόμα με χερεταει καί εμένα ο Δημήτρης .ο ξάδερφος μου τρελάθηκε μου λέει ποιος είναι αυτός του λέω είναι ένας φίλος πού τον γνωρίσαμε εδώ είναι πάρα πολύ καλό παιδί . εκεί που μιλούσαμε ο Δημήτρης άρχισε να βάζει λάδι στην γυναίκα μου .ο ξάδερφος μου λέει τη κάνει αυτός πες τού τίποτα.του λέω είσαι καλά τη να του πρώτον είναι καλό παιδί καί δεύτερον μας έχει μια σφαλιάρα Άστον δεν τού λέω τίποτα .συνέχισε να τής βάζει λάδι καί σύγχρονος ξεκίνησε να της κάνει μασάζ σε όλο το σώμα έβγαλε τα ρούχα του πολύ ωραίο σώμα τον θαύμαζα τόσο ωραίος άντρας καί νά την πευτη στην γυναίκα μου ήμουν πολύ ευχαριστημένος ο πουτσος του ήταν τεράστιος δυο φορές για τον δικό μας άρχισε και την έτριβε με την ψωλή τού πίσω στα κολομαγουλα δεν έβλεπα την στιγμή να την καρφωση όλη μέσα στο μουνι της η καί στον κολο της καί ας μην την είχα πηδηξη ποτέ από πίσω εγώ μου άρεσε πάρα πολύ που έβλεπα τον Δημήτρη ένα τόσο ωραίο παιδί που ήθελε τόσο πολύ την γυναίκα μου ο ξάδερφος είχε σκαση αλλά δεν με ένοιαζε καθόλου πλέον της τον είχε χώσει καί η γυκαρα μου απολάμβανε την τέλεια ψωλή του Δημήτρη εκείνη την στιγμή βλέπω να κατεβενη στην θάλασσα ένας φίλος το Τάσος ήταν μόνος του δεν ήταν η γυναίκα του μαζί με χερεταει καί του λέω να έρθει μέσα στην θάλασσα για να μην ενοχλήσει τα παιδιά για να χυσουνε ωραία εκείνη την στιγμή βλέπω τον Δημήτρη να χυνη την γυναίκα μου μέσα στο μουνι της ήρθανε μέσα στην θάλασσα εγώ έπιασα τον Δημήτρη καί τόν ευχαρίστησα για το ωραίο χύσιμο πού έκανε στην γυναίκα μου σε ευχαριστώ Δημήτρη [/quote]και μετά ήρθαν οι μέλισσες.....
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.495
Κριτικές
21
Like
6.857
Πόντοι
6.745
καλα εκτος απο κρυφογκει,εισαι και κακος σεναριογραφος...στην σπηλια για ηλιοθεραπεια?? :2funny::2funny:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom