Νέα

Golden Babes

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ARIANOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

zintan2

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2006
Μηνύματα
4
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ανοιξε καινουργιο στρηπτιζαδικο στη θεσαλλονικη το golden babes η καπως ετσι.επειδη ανεβαινω αυριο ξερει κανεις τιποτα;
 

george123

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2005
Μηνύματα
48
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Είναι στην Φρύξου, δίπλα στο Ρόδον (περιοχή Φιξ). Πήγα πριν μερικές μέρες. Έχει 3-4 καλές γκόμενες. Στον χορό βέβαια δεν βγάζουν το στρινγκ. Σε ένα σημείο του μαγαζιού έχει και χώρο για πριβέ χωρό όπου και πάλι δεν βγάζουν το στρινγκ.

Η πλάκα είναι ότι υποτείθεται είναι πριβέ ο χώρος αυτός και το μόνο που φαίνεται είναι το κεφάλι σου (το πάνω φυσικά)!!!.

Εάν γυρίσεις και κοιτάξεις το σημείο εκείνο ο οποιοδήποτε από οποιοδήποτε σημείο του μαγαζιού θα βλέπει την γκόμενα να τρίβεται πάνω σου και εσένα απο το λαιμό και πάνω. Αυτάααααα
 

george123

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2005
Μηνύματα
48
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
15  ? είσοδος, για χωρό δεν έκαναν καν το κόπο να ρωτήσω. Ξενέρωσα....
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Εκλεισε χθες βραδυ...η επισημη δικαιολογια ειναι οτι κανει ανακαινηση(2 εβδομαδες εχει που ανοιξε!!!!)αλλα η αιτια ειναι η αδεια του..αυτη δλδ που δεν εχει...βαλανε ενα χαρτι στην πορτα οτι ανοιγουνε αυτη την Τριτη..αγνωστο αν θα γινει αυτο...
 

nantine

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
140
Like
0
Πόντοι
1
εχει ανοιξει το μαγαζι,μονο τις γιορτες που θα ειναι κλειστο,θα ανοιξει με το νεο ετος οπως αναφερει και σχετικο σημειωμα το οποιο ειναι κολλημενο στην εισοδο του golden babes
 

Επισκέπτης
Πριν λίγες μέρες έπεσε στα χέρια μου ένα Flyer για το Golden Babes. Έχει πάει κανείς;
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
που ειναι θυμησε μου γιατι τροω κολημα με τα ονοματα και με πιανει το αλτσχαιμερ για θυμησε μου.........
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom