Νέα

Geisha Slave Akira

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SlaveAkira
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 57
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
564
Like
1.395
Πόντοι
206
Κι όσο για τις υπηρεσίες αν θέλει κάποιος σεξ επειδή η αφέντρα μου δε θελει να κάνω κάτι τέτοιο, πολύ εύκολα και όμορφα έρχεται μια ιερόδουλη γιατί από ότι θυμάμαι αυτές δεν τρώνε ξύλο ούτε δέχονται βασανιστηρια
τι εννοεις ερχεται ιεροδουλη? στο dungeon ερχεται ιεροδουλη?
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.549
Κριτικές
90
Like
32.873
Πόντοι
24.700

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.112
Κριτικές
10
Like
2.776
Πόντοι
3.665
Αποστειρωμενη εννοώντας ότι δεν υπάρχει συνουσια αλλά υπάρχουν όλα τα άλλα;

Με toys δεν είπα ότι δε παίζω.σεξ δεν κάνω και δε μου αρέσει το caviar, to golden shower kai to fisting.τωρα αν κάποιος ψάχνει κάτι άλλο σίγουρα υπάρχουν άλλες επιλογές.
Δεν είπα ότι τα θέλω σου δεν είναι σεβαστά, αυτό που είπα και αυτό που ενονώ είναι ότι το πακετάκι υπηρεσιών που προσφέρεις, το έχω ήδη σπιτάκι μου σε μεγάλο ποσοστό, τόσο από παιχνίδια, όσο και από υπηρεσίες προς εμένα.

Αυτό λοιπόν που θεωρώ ότι μία pro-slave οφείλει να προσφέρει πρέπει να είναι κάτι κλάσεις ανώτερο από αυτό που έχω ήδη σπίτι μου, άρα, με τους περιορισμούς που θέτεις, οι οποίοι είναι σεβαστοί, καθώς όπως λες είναι όριά σου, ένα 90-95% των εν δυνάμει πελατών σου πρακτικά είναι εκτός.

Και ξαναλέω, αν αυτό το 5-10% σε καλύπτει, be my guest, αλλά πόσοι να είναι αυτοί; 20-30 άτομα σε όλη την Αττική; Και πολλά ίσως να σου λέω.

Αυτό, και το αφήνω εδώ. Δε νομίζω να έχω να προσθέσω κάτι παραπάνω σε αυτό το νήμα.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.087
Κριτικές
27
Like
19.384
Πόντοι
5.946
Κι όσο για τις υπηρεσίες αν θέλει κάποιος σεξ επειδή η αφέντρα μου δε θελει να κάνω κάτι τέτοιο, πολύ εύκολα και όμορφα έρχεται μια ιερόδουλη γιατί από ότι θυμάμαι αυτές δεν τρώνε ξύλο ούτε δέχονται βασανιστηρια
τι? ούτε καν απλό σεξ?
δεν πας αλλού κορίτσι μου να βρεις θύματα για την αρπακτή σου?
 
OP
OP
SlaveAkira

SlaveAkira

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
33
Like
8
Πόντοι
0
Δεν είπα ότι τα θέλω σου δεν είναι σεβαστά, αυτό που είπα και αυτό που ενονώ είναι ότι το πακετάκι υπηρεσιών που προσφέρεις, το έχω ήδη σπιτάκι μου σε μεγάλο ποσοστό, τόσο από παιχνίδια, όσο και από υπηρεσίες προς εμένα.

Αυτό λοιπόν που θεωρώ ότι μία pro-slave οφείλει να προσφέρει πρέπει να είναι κάτι κλάσεις ανώτερο από αυτό που έχω ήδη σπίτι μου, άρα, με τους περιορισμούς που θέτεις, οι οποίοι είναι σεβαστοί, καθώς όπως λες είναι όριά σου, ένα 90-95% των εν δυνάμει πελατών σου πρακτικά είναι εκτός.

Και ξαναλέω, αν αυτό το 5-10% σε καλύπτει, be my guest, αλλά πόσοι να είναι αυτοί; 20-30 άτομα σε όλη την Αττική; Και πολλά ίσως να σου λέω.

Αυτό, και το αφήνω εδώ. Δε νομίζω να έχω να προσθέσω κάτι παραπάνω σε αυτό το νήμα.
Κλάσης ανώτερο θα επιμείνω πως θεωρείται η συνουσία;δλδ κι εμενα μπορεί να με δέρνει ο άντρας μου πχ στο σπίτι τι να κάνω τους Ντομ οπότε είναι η λογική σας;επειδή μια σκλάβα είναι εκεί για να κάνει κάτι διαφορετικό από αυτό που παίρνετε σπίτι σας σίγουρα αυτό δεν είναι απλά το σεξ.δεν είμαι υποτακτική, σκλαβα είμαι.που ότι κάνω το γουστάρω.αν αυτό δε κάνει σε πολλούς, θα κρατήσω οτι έχω σίγουρα γιατί ως τώρα δεν είχα ανάγκη κάποιο thread για να μου πει αν είμαι καλή σκλάβα η οχι.σιγουρα μια proslave που εκπληρώνει φαντασιώσεις ακριβώς όπως τις θέλουν οι αλλοι δεν είναι για όλους.και το αφήνω εδώ.
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.112
Κριτικές
10
Like
2.776
Πόντοι
3.665
Κλάσης ανώτερο θα επιμείνω πως θεωρείται η συνουσία;δλδ κι εμενα μπορεί να με δέρνει ο άντρας μου πχ στο σπίτι τι να κάνω τους Ντομ οπότε είναι η λογική σας;επειδή μια σκλάβα είναι εκεί για να κάνει κάτι διαφορετικό από αυτό που παίρνετε σπίτι σας σίγουρα αυτό δεν είναι απλά το σεξ.δεν είμαι υποτακτική, σκλαβα είμαι.που ότι κάνω το γουστάρω.αν αυτό δε κάνει σε πολλούς, θα κρατήσω οτι έχω σίγουρα γιατί ως τώρα δεν είχα ανάγκη κάποιο thread για να μου πει αν είμαι καλή σκλάβα η οχι.σιγουρα μια proslave που εκπληρώνει φαντασιώσεις ακριβώς όπως τις θέλουν οι αλλοι δεν είναι για όλους.και το αφήνω εδώ.
Δεν είπα ότι θεωρείται η συνουσία ανώτερο, αλλά όταν μου λες π.χ. ότι δε δέχομαι ουρολαγνεία, κοπρολαγνεία, και λοιπά άλλα παιχνίδια που αγγίζουν edge/extreme BDSM, και που προφανώς αντιλαμβάνομαι ότι το κάνεις και για λόγους υγιεινής, αντιλαμβάνεσαι κι εσύ ότι ομοίως κι εγώ δεν μπορώ να δω στα σοβαρά την αγγελία σου, ακριβώς γιατί μπορεί να θέλω κάτι πιο εκλεπτισμένο από αυτό που έχω σπίτι, ή έστω να βιώσω κάτι διαφορετικό.

Είναι προφανές λοιπόν αγαπητή Ακίρα ότι τα θέλω μας δεν ταιριάζουν, και είμαι σίγουρος ότι και τα θέλω αρκετών ανθρώπων από εδώ, κι όχι μόνο από εδώ, δε θα ταιριάξουν με αυτά που διαπραγματεύεσαι και πουλάς. Όπως προείπα λοιπόν, αυτό που πουλάς είναι τόσο μικρό niche που θα είναι σύντομα πεπερασμένο, και λόγω του χωρικού προσδιορισμού που έθεσες.

Σε κάθε περίπτωση, κι επειδή πραγματικά δεν έχει να πω κάτι παραπάνω, επειδή απλώς είναι προφανές το ότι έχουμε εκ διαμέτρου αντίθετες απόψεις, εύχομαι καλή αρχή ως εκδιδόμενη/ιερόδουλη.
 

fafoutis69

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
786
Κριτικές
4
Like
1.027
Πόντοι
86
Εννοείται όλα έρχονται με ένα αντίτιμο.καποιες τρώνε και κάνα μπατσακι αλλά δεν τις μαστιγωνεις ούτε κάθονται όλες να τις πονας 1-2 ωρες σερι.κι εκεί έρχεται η αντοχή
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καλή η κουβέντα αλλά θα τα ξαναπούμε το βράδυ καλή συνεχεια
βρε κοριτσάκι μου υπηρεσίες της πλάκας προσφέρεις. Δεν γαμιέσαι, δεν επιτρέπεις να σου βάλουμε τίποτα στο κωλαράκι σου και μιλάς για μαστίγωμα και πόνο αλλά δεν θες να έχεις και σημάδια. Με λίγα λόγια θες να σε χαϊδεύουμε μόνο και να μας λες μη πονάω....μήπως μας δουλεύεις:cheesy:
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.112
Κριτικές
10
Like
2.776
Πόντοι
3.665
βρε κοριτσάκι μου υπηρεσίες της πλάκας προσφέρεις. Δεν γαμιέσαι, δεν επιτρέπεις να σου βάλουμε τίποτα στο κωλαράκι σου και μιλάς για μαστίγωμα και πόνο αλλά δεν θες να έχεις και σημάδια. Με λίγα λόγια θες να σε χαϊδεύουμε μόνο και να μας λες μη πονάω....μήπως μας δουλεύεις:cheesy:
ώπα φίλε, φάουλ, μας αφήνει να της βάζουμε παιχνιδάκια στις τρυπούλες της (ή τουλάχιστον κάτι τέτοιο αντελήφθη από τα λεγόμενά της), την πούτσα ντρέπεται να φάει :2funny:
 

fafoutis69

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
786
Κριτικές
4
Like
1.027
Πόντοι
86
ώπα φίλε, φάουλ, μας αφήνει να της βάζουμε παιχνιδάκια στις τρυπούλες της (ή τουλάχιστον κάτι τέτοιο αντελήφθη από τα λεγόμενά της), την πούτσα ντρέπεται να φάει :2funny:
στη πισω τρυπα μαλλον τιποτα
 
OP
OP
SlaveAkira

SlaveAkira

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
33
Like
8
Πόντοι
0
ώπα φίλε, φάουλ, μας αφήνει να της βάζουμε παιχνιδάκια στις τρυπούλες της (ή τουλάχιστον κάτι τέτοιο αντελήφθη από τα λεγόμενά της), την πούτσα ντρέπεται να φάει :2funny:

no pussy & ass, no h/money γενικότερα
Επειδή κουραστηκα να απαντάω σε σχόλια και ερωτήσεις.οποιις θέλει ας πάρει στο mistressathens.καλο βραδυ
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.112
Κριτικές
10
Like
2.776
Πόντοι
3.665
Επειδή κουραστηκα να απαντάω σε σχόλια και ερωτήσεις.οποιις θέλει ας πάρει στο mistressathens.καλο βραδυ
Επειδή κι εμείς κουραστήκαμε να ασχολούμαστε με "επαγγελματίες", καλή σου συνέχεια και καλή επιτυχία στην αρπαχτή σου.
 

fafoutis69

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
786
Κριτικές
4
Like
1.027
Πόντοι
86
Επειδή κουραστηκα να απαντάω σε σχόλια και ερωτήσεις.οποιις θέλει ας πάρει στο mistressathens.καλο βραδυ
Κατάφερες και κάηκες πριν ακόμα ανάψεις φωτιά. Βέβαια πάντα θα υπάρξουν μερικά λιγούρια να κάνεις την αρπαχτή σου
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.228
Κριτικές
40
Like
2.185
Πόντοι
1.796
Κι όσο για τις υπηρεσίες αν θέλει κάποιος σεξ επειδή η αφέντρα μου δε θελει να κάνω κάτι τέτοιο, πολύ εύκολα και όμορφα έρχεται μια ιερόδουλη γιατί από ότι θυμάμαι αυτές δεν τρώνε ξύλο ούτε δέχονται βασανιστηρια
Αν γράφοντας ξύλο εννοείς σκαμπίλια στον κώλο ακόμα και στα μπουρδέλα με 10-20 ευρώ δέχονται αρκετές.
 

Nikos40@

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2023
Μηνύματα
135
Like
292
Πόντοι
21
SlaveAkira ξύλο δέχεσαι? Κι αν ναι, τί ακριβώς? (πχ χαστούκια στο πρόσωπο, κλωτσιές κτλ)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom