Νέα

OnlyFans και Mym.fans Ελληνίδων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Chris_25
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 243 άτομα (12 μέλη και 231 επισκέπτες)

aisiodoksos

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2024
Μηνύματα
6
Like
61
Πόντοι
0
Καλησπέρα σ όλους τους συναγωνιστές!
Σέβομαι κ χαίρομαι το υλικό που ανεβάζει ο καθένας εδώ μέσα.
Βρίσκομαι στην άβολη θέση να ρωτήσω,μήπως κάποιος φίλος έχει υλικό από ένα ταλέντο που ονομάζεται inkedsuccubus???

Έχω πάθει ένα μικρο σοκ!

Θα το εκτιμήσω!!!
 

xamenos xamenos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2024
Μηνύματα
53
Like
108
Πόντοι
0
Ο,τι εχω δει απο γκομενες που βαζετε περιστασιακα ειναι το ιδιο στυλ ολες. Μαπες γκομενες μπας κλας κλαμπακιων με υαλουρονικα και τατουαζ και τριτοτεταρτες εμφανισιακα γυναικες (μεταναστριες δευτερης - τριτης γενιας οι περισσοτερες) που ψαχνουν να πιασουν την καλη με κανα γυμνο βιντεακι και εμφανιση σε τραπ βιντεοκλιπ. Σοβαρα μια να διαφερει απο αυτα δεν εχω δει. Θα το πω και ας φανει κακο στα παπαρια μου, οι πραγματικα ωραιες κοπελες δεν εχουν λογους να μπουν γιατι εχουν πιασει αλλη δουλεια που τους αποφερει νορμαλ λεφτα και εχουν μια χαρα σχεσεις κλπ. Δεν τα γραφω αυτα γιατι θεωρω κακο η αλλη να δινει για κανα εξτραδακι φωτο και βιντεο της, αλλα γιατι βλεπω πολλες πιτσιρικες και λιγο μεγαλυτερες να μην δουλευουν ουσιαστικα και να χτυπανε αφορολογητα λεφτα. Αν εσας σας καυλωνει με τετοιες δεν ειναι δικο μου θεμα, αλλα ηθελα να τα πω καποια στιγμη γιατι ΟΛΕΣ ειναι ιδιες και κανουν τα ιδια. Over and out.
 
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
308
Like
682
Πόντοι
81
Ο,τι εχω δει απο γκομενες που βαζετε περιστασιακα ειναι το ιδιο στυλ ολες. Μαπες γκομενες μπας κλας κλαμπακιων με υαλουρονικα και τατουαζ και τριτοτεταρτες εμφανισιακα γυναικες (μεταναστριες δευτερης - τριτης γενιας οι περισσοτερες) που ψαχνουν να πιασουν την καλη με κανα γυμνο βιντεακι και εμφανιση σε τραπ βιντεοκλιπ. Σοβαρα μια να διαφερει απο αυτα δεν εχω δει. Θα το πω και ας φανει κακο στα παπαρια μου, οι πραγματικα ωραιες κοπελες δεν εχουν λογους να μπουν γιατι εχουν πιασει αλλη δουλεια που τους αποφερει νορμαλ λεφτα και εχουν μια χαρα σχεσεις κλπ. Δεν τα γραφω αυτα γιατι θεωρω κακο η αλλη να δινει για κανα εξτραδακι φωτο και βιντεο της, αλλα γιατι βλεπω πολλες πιτσιρικες και λιγο μεγαλυτερες να μην δουλευουν ουσιαστικα και να χτυπανε αφορολογητα λεφτα. Αν εσας σας καυλωνει με τετοιες δεν ειναι δικο μου θεμα, αλλα ηθελα να τα πω καποια στιγμη γιατι ΟΛΕΣ ειναι ιδιες και κανουν τα ιδια. Over and out.
Ο καθένας βιοπορίζεται με αυτά που έχει την σημερινή εποχούλα τύπε. Άλλες έχουν το μυαλό και την στήριξη να γίνουν σπουδαίες μέσω αυτού και άλλες γίνονται σπουδαίες για το νιμού και τα βυζιά τους.
Από την στιγμή που δεν κλέβουν, ούτε βλάπτουν άμεσα (γιατί έμμεσα υπάρχει φθορά) άλλους ανθρώπους. Δεν υπάρχει νόημα να κατακρίνονται. Έχουν έρθει στην νέα πραγματικότητα για να μείνουν. Είτε πανέμορφες, είτε πιο μέτριες, είτε κακάσχημες. Σίγουρα θα υπάρξει έστω και ένας άνθρωπος διατεθειμένος, να πληρώσει ώστε να δει τα «ιδιαίτερα» τους.
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.156
Like
10.401
Πόντοι
2.256
Καλησπέρα σ όλους τους συναγωνιστές!
Σέβομαι κ χαίρομαι το υλικό που ανεβάζει ο καθένας εδώ μέσα.
Βρίσκομαι στην άβολη θέση να ρωτήσω,μήπως κάποιος φίλος έχει υλικό από ένα ταλέντο που ονομάζεται inkedsuccubus???

Έχω πάθει ένα μικρο σοκ!

Θα το εκτιμήσω!!!

Εδώ:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom