Νέα

OnlyFans και Mym.fans Ελληνίδων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Chris_25
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 259 άτομα (19 μέλη και 240 επισκέπτες)

Backpacker

Μέγας
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
679
Κριτικές
15
Like
2.557
Πόντοι
4.115


Πολύ καλό πουτανάκι που κανει δυνατό γαμήσι. Δουλεύει και σαν βιζιτάκι με το όνομα Νάντια.
 

Dont simp

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2019
Μηνύματα
71
Like
82
Πόντοι
0
Όχι τύπε. Έθιξες. Και τώρα δεν το δέχεσαι κιόλας. Κόψε να σνιφάρεις θυμαρορίγανη από την βόρεια Ήπειρο και να μπαίνεις μετά να γράφεις εδώ μέσα. Γιατί δεν θυμάσαι μετά τα παραληρήματα σου. Και εκτίθεσαι στον πιστό λαό του bou. Από το ψευδώνυμο σου και μόνο φαίνεται η προδιάθεση σου να θίξεις.
Απλά μετά το επιβεβαίωσες γράφοντας δύο ημέρες σερί πως δεν θα βρίσκεις φθηνή ταναπού, επειδή κάποιοι αγοράζουν ποδοφωτογραφίες. Που δεν έχεις απόλυτα άδικο σε αυτό. απλά κούρασες και δεν είναι σίγουρα αυτό το νήμα για να τα πεις. Τα άτομα που γουστάρουν να πληρώνουν δεν θα δουν τον εξάψαλμο σου και θα σταματήσουν να το κάνουν. Οπότε συνέχισε αν θες την κλάψα σου. Εγώ θέλησα να εκφράσω την άποψη μου, πάνω στο μανιφέστο σου και το έκανα.
Τώρα είσαι εντελώς ελεύθερος να συνεχίσεις τα ζογκλερικά σου.
Είπα τέρμα όποιος ένιωσε ένιωσε ...αλλά αν σε πειράζει ακόμα και το ψευδώνυμο...σίγουρα γυναίκα η κάποιο υπερευαίσθητο snowflake της εποχής ...ρε που φτάσαμε ...να θίγονται και από ψευδώνυμα πια ...πόσο μάλλον με το να ακούν αλήθειες
 
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
312
Like
693
Πόντοι
81
Είπα τέρμα όποιος ένιωσε ένιωσε ...αλλά αν σε πειράζει ακόμα και το ψευδώνυμο...σίγουρα γυναίκα η κάποιο υπερευαίσθητο snowflake της εποχής ...ρε που φτάσαμε ...να θίγονται και από ψευδώνυμα πια ...πόσο μάλλον με το να ακούν αλήθειες
Η αλήθεια η δική σου. Δεν είναι η αλήθεια όλων των ανθρώπων κλόουν.
Αν είχες όμως την υποτυπώδη νοημοσύνη, αυτό θα το κατανοούσες. Και δεν θα επέμενες στο να επιβάλεις την γνώμη σου. Όνειρα γλυκά.
 

Dont simp

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2019
Μηνύματα
71
Like
82
Πόντοι
0
Όχι τύπε. Έθιξες. Και τώρα δεν το δέχεσαι κιόλας. Κόψε να σνιφάρεις θυμαρορίγανη από την βόρεια Ήπειρο και να μπαίνεις μετά να γράφεις εδώ μέσα. Γιατί δεν θυμάσαι μετά τα παραληρήματα σου. Και εκτίθεσαι στον πιστό λαό του bou. Από το ψευδώνυμο σου και μόνο φαίνεται η προδιάθεση σου να θίξεις.
Απλά μετά το επιβεβαίωσες γράφοντας δύο ημέρες σερί πως δεν θα βρίσκεις φθηνή ταναπού, επειδή κάποιοι αγοράζουν ποδοφωτογραφίες. Που δεν έχεις απόλυτα άδικο σε αυτό. απλά κούρασες και δεν είναι σίγουρα αυτό το νήμα για να τα πεις. Τα άτομα που γουστάρουν να πληρώνουν δεν θα δουν τον εξάψαλμο σου και θα σταματήσουν να το κάνουν. Οπότε συνέχισε αν θες την κλάψα σου. Εγώ θέλησα να εκφράσω την άποψη μου, πάνω στο μανιφέστο σου και το έκανα.
Τώρα είσαι εντελώς ελεύθερος να συνεχίσεις τα ζογκλερικά σου.
Επίσης κανείς δεν είπε ότι δεν βρίσκω κάτι πόσο ακόμα μια φτηνη ταναπου...γεμάτο είναι παντού από όλα ...απλά λέω ότι εξισωνετε την αγορά ...του να δεις και του να ζήσεις πραγματικά ...τίποτα άλλο...τώρα δεν ήξερα τόσα χρόνια ότι σνιφαρετε και ρίγανη και την ακούτε σορρυ είμαι μπουμερ για εσάς...φτηνές και φτηνους γεμίσαμε ...απλά εσείς το μετράτε μόνο με χρηματα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom