Νέα

Ελληνίδα ή αλλοδαπή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ANTONISBASILEIOU
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 15
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ANTONISBASILEIOU

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2015
Μηνύματα
409
Κριτικές
6
Like
20
Πόντοι
1
Προτιμώ και λόγω απασχόλησης να κλείνω ένα ΠΣΚ με κάποια κοπέλα σε 5* στη Θεσσαλονίκη, με πισίνες ωραίο φαγητό και περιβάλλον. Το τελευταίο δίμηνο το έκανα δύο φορές . Τη πρώτη με Ελληνίδα και τη δεύτερη με αλλοδαπή που ζεί χρόνια στη χώρα μας. Τις ήξερα και τις δύο από προηγούμενες συνευρέσεις μας.
Οι εντυπώσεις μου:
Η Ελληνίδα ήθελε τις βόλτες  στη πόλη, τη νυκτερινή ζωή, τα ψώνια της (να της τα πληρώνει άλλος) και καταναγκαστικό SEX . Όταν τις έκοψα τα ψώνια και τη νυκτερινή ζωή ήταν έκδηλη η ξυνίλα της. Ούτε ένα ευχαριστώ στο τέλος
Η αλλοδαπή ήθελε ότι ήθελα εγώ και αφοσιωμένη στο να με ικανοποιήσει στο SEX . Με τη δεύτερη πέρασα καλύτερα γιατί ήξερε το σκοπό της. Επίσης κυκλοφορήσαμε πιο πολύ στη πόλη με μόνα έξοδα το φαγητό και κάποιο καφέ. Στο τέλος ήταν όλο ευχαριστίες
Τις απόψεις σας για τις διαφορές συμπεριφοράς . Ήταν η νοοτροπία ατόμου ή η νοοτροπία της χώρας?
Το δωράκι συμφωνημένο το ίδιο και στις δύο
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
576
Κριτικές
8
Like
443
Πόντοι
306
Καλησπερα.... Μια χαρα το ακουω αυτο... Ωραια τα λες... Εγω θα προτιμουσα την ελληνιδα... Τωρα εσυ ξερεις καλυτερα.. Να ρωτησω ποσο πηγαινε το κοστος αυτο;;; (δωρακια κτλ) :idiot: Με το καθε μελος....Ετσι για να δουμε...
 

oMeraklis

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2015
Μηνύματα
124
Κριτικές
2
Like
57
Πόντοι
1
πιστευω παιζει ρολο ο ανθρωπος και οχι τοσο η καταγωγη αλλα και εγω ελληνιδα θα προτιμουσα αφου δεν την πηρες μονο για 1 ωρα σημαινει οτι ηθελες κουβεντα μαζι της και ποιοτικο χρονο μαζι.. (οτι σε πιεζε να κανεις σεξ μαζι της δεν καταλαβα)

 

Sailock

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
9
Like
309
Πόντοι
281
Αλλοδαπή εννοητε , βοηθάει και σε περίπτωση που πέσεις σε γνωστό
 

dinger

Μέγας
Εγγρ.
20 Απρ 2008
Μηνύματα
1.301
Κριτικές
12
Like
465
Πόντοι
4.195
Προτιμώ και λόγω απασχόλησης να κλείνω ένα ΠΣΚ με κάποια κοπέλα σε 5* στη Θεσσαλονίκη, με πισίνες ωραίο φαγητό και περιβάλλον. Το τελευταίο δίμηνο το έκανα δύο φορές . Τη πρώτη με Ελληνίδα και τη δεύτερη με αλλοδαπή που ζεί χρόνια στη χώρα μας. Τις ήξερα και τις δύο από προηγούμενες συνευρέσεις μας.
Οι εντυπώσεις μου:
Η Ελληνίδα ήθελε τις βόλτες  στη πόλη, τη νυκτερινή ζωή, τα ψώνια της (να της τα πληρώνει άλλος) και καταναγκαστικό SEX . Όταν τις έκοψα τα ψώνια και τη νυκτερινή ζωή ήταν έκδηλη η ξυνίλα της. Ούτε ένα ευχαριστώ στο τέλος
Η αλλοδαπή ήθελε ότι ήθελα εγώ και αφοσιωμένη στο να με ικανοποιήσει στο SEX . Με τη δεύτερη πέρασα καλύτερα γιατί ήξερε το σκοπό της. Επίσης κυκλοφορήσαμε πιο πολύ στη πόλη με μόνα έξοδα το φαγητό και κάποιο καφέ. Στο τέλος ήταν όλο ευχαριστίες
Τις απόψεις σας για τις διαφορές συμπεριφοράς . Ήταν η νοοτροπία ατόμου ή η νοοτροπία της χώρας?
Το δωράκι συμφωνημένο το ίδιο και στις δύο
Αντε μωρε με την Ελεεινιδα που ξυνισε και την μουρη!!! Ρε καλυτερα τα εισαγωμενα και ειδικοτερα απο χωρες με κουλτουρα και πολιτισμο οχι νεοελλεινιδες βλαχαρες !!!
 
OP
OP
ANTONISBASILEIOU

ANTONISBASILEIOU

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2015
Μηνύματα
409
Κριτικές
6
Like
20
Πόντοι
1
Καλησπερα.... Μια χαρα το ακουω αυτο... Ωραια τα λες... Εγω θα προτιμουσα την ελληνιδα... Τωρα εσυ ξερεις καλυτερα.. Να ρωτησω ποσο πηγαινε το κοστος αυτο;;; (δωρακια κτλ) :idiot: Με το καθε μελος....Ετσι για να δουμε...
Όλα μαζί , ξενοδοχεία, φαγητά διασκέδαση και δωράκι γύρω στα 1000. Δεν τα κλαίω ειδικά με την αλλοδαπή κυρία
 

Pecados

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2015
Μηνύματα
3.783
Like
139
Πόντοι
16
Αν αντέχει η τσέπη σου (που αντέχει απ'ότι βλέπω) και μιλάμε για να κάνεις το κομμάτι σου τότε κοίτα να ξεκωλιάσεις όσες περισσότερες αλλοεθνείς μπορείς. Αν είναι να σοβαρευτείς κοίτα να βρεις εκεί μια σωστή  Ελληνίδα να τελειώνεις.
 

raminator

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2011
Μηνύματα
590
Like
0
Πόντοι
6
Προτιμώ και λόγω απασχόλησης να κλείνω ένα ΠΣΚ με κάποια κοπέλα σε 5* στη Θεσσαλονίκη, με πισίνες ωραίο φαγητό και περιβάλλον. Το τελευταίο δίμηνο το έκανα δύο φορές . Τη πρώτη με Ελληνίδα και τη δεύτερη με αλλοδαπή που ζεί χρόνια στη χώρα μας. Τις ήξερα και τις δύο από προηγούμενες συνευρέσεις μας.
Οι εντυπώσεις μου:
Η Ελληνίδα ήθελε τις βόλτες  στη πόλη, τη νυκτερινή ζωή, τα ψώνια της (να της τα πληρώνει άλλος) και καταναγκαστικό SEX . Όταν τις έκοψα τα ψώνια και τη νυκτερινή ζωή ήταν έκδηλη η ξυνίλα της. Ούτε ένα ευχαριστώ στο τέλος
Η αλλοδαπή ήθελε ότι ήθελα εγώ και αφοσιωμένη στο να με ικανοποιήσει στο SEX . Με τη δεύτερη πέρασα καλύτερα γιατί ήξερε το σκοπό της. Επίσης κυκλοφορήσαμε πιο πολύ στη πόλη με μόνα έξοδα το φαγητό και κάποιο καφέ. Στο τέλος ήταν όλο ευχαριστίες
Τις απόψεις σας για τις διαφορές συμπεριφοράς . Ήταν η νοοτροπία ατόμου ή η νοοτροπία της χώρας?
Το δωράκι συμφωνημένο το ίδιο και στις δύο

μονο ξενες, φιλε! ειναι και η νοοτροπια της καθε μιας, αλλα και η νοοτροπια της χωρας/κοινωνιας.....................

εγω δεν εχω ουτε μια καλη εμπειρια με ελλεεινιδα.............................. ειναι για τα μπαζα......  :vomit:
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.423
Κριτικές
10
Like
2.294
Πόντοι
1.720
δεν το συζητω
για long dates 2-3 ημερων αλλοδαπη

δεν μπορω να φανταστω τη συμπεριφορα τηε ελληνιδας σε τετοιου ειδους συναντησεις
ομως στο παρελθον ειχα την ευκαιρια να το δοκιμασω στο σπιτι που νοικιαζα βουκουρεστι
φαϊ - γαμησι γαμησι _φαϊ και στα διαλειμματα εβαζε πλυντηριο και καθαριζε το σπιτι
το δωρακι ασημαντο ακομα και σημερα που εχουν περασει 10 χρονια περιπου
 

Pecados

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2015
Μηνύματα
3.783
Like
139
Πόντοι
16
δεν το συζητω
για long dates 2-3 ημερων αλλοδαπη

δεν μπορω να φανταστω τη συμπεριφορα τηε ελληνιδας σε τετοιου ειδους συναντησεις
ομως στο παρελθον ειχα την ευκαιρια να το δοκιμασω στο σπιτι που νοικιαζα βουκουρεστι
φαϊ - γαμησι γαμησι _φαϊ και στα διαλειμματα εβαζε πλυντηριο και καθαριζε το σπιτι
το δωρακι ασημαντο ακομα και σημερα που εχουν περασει 10 χρονια περιπου

Σπούδαζες Βουκουρέστι τύπε;  :think:
 

The Third Man

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2015
Μηνύματα
889
Like
132
Πόντοι
6
δεν το συζητω
για long dates 2-3 ημερων αλλοδαπη

δεν μπορω να φανταστω τη συμπεριφορα τηε ελληνιδας σε τετοιου ειδους συναντησεις
ομως στο παρελθον ειχα την ευκαιρια να το δοκιμασω στο σπιτι που νοικιαζα βουκουρεστι
φαϊ - γαμησι γαμησι _φαϊ και στα διαλειμματα εβαζε πλυντηριο και καθαριζε το σπιτι
το δωρακι ασημαντο ακομα και σημερα που εχουν περασει 10 χρονια περιπου

Καλά, ούτε σίδερο δεν έβαλε η άχρηστη?  :grin:
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.423
Κριτικές
10
Like
2.294
Πόντοι
1.720

Phill_69

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2019
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Έχει να κάνει καθαρά με τον χαρακτήρα. Μην τα βάζουμε όλα σε ένα τσουβαλι..
Σε ζηλεύω παντωςςς!
 

xapostolosx

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
18
Like
7
Πόντοι
0
Προτιμώ και λόγω απασχόλησης να κλείνω ένα ΠΣΚ με κάποια κοπέλα σε 5* στη Θεσσαλονίκη, με πισίνες ωραίο φαγητό και περιβάλλον. Το τελευταίο δίμηνο το έκανα δύο φορές . Τη πρώτη με Ελληνίδα και τη δεύτερη με αλλοδαπή που ζεί χρόνια στη χώρα μας. Τις ήξερα και τις δύο από προηγούμενες συνευρέσεις μας.
Οι εντυπώσεις μου:
Η Ελληνίδα ήθελε τις βόλτες στη πόλη, τη νυκτερινή ζωή, τα ψώνια της (να της τα πληρώνει άλλος) και καταναγκαστικό SEX . Όταν τις έκοψα τα ψώνια και τη νυκτερινή ζωή ήταν έκδηλη η ξυνίλα της. Ούτε ένα ευχαριστώ στο τέλος
Η αλλοδαπή ήθελε ότι ήθελα εγώ και αφοσιωμένη στο να με ικανοποιήσει στο SEX . Με τη δεύτερη πέρασα καλύτερα γιατί ήξερε το σκοπό της. Επίσης κυκλοφορήσαμε πιο πολύ στη πόλη με μόνα έξοδα το φαγητό και κάποιο καφέ. Στο τέλος ήταν όλο ευχαριστίες
Τις απόψεις σας για τις διαφορές συμπεριφοράς . Ήταν η νοοτροπία ατόμου ή η νοοτροπία της χώρας?
Το δωράκι συμφωνημένο το ίδιο και στις δύο
αλλοδαπή
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom