Νέα

cult καταστασεις με cult μασαζοτεμαχια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kalampalikis2369
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
723
Κριτικές
1
Like
177
Πόντοι
6
Ο,τι λεει ο τιτλος.Γραφουμε για καλτιλες,οχι για μοντελα :grin::coffee:
 

milfogamis

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2016
Μηνύματα
167
Like
252
Πόντοι
21
Εγω θυμαμαι πριν καποια χρονια,μια συνεδρια με κυρια Εφη για οσους θυμουνται.:grin: Τσιτσιδωθηκε και αρχισε ενα αρκετα δυνατο μασαζ.Εν τω μεταξυ ειχα και φουλ καβλες και οταν γυρισα ανασκελα αρχισε μια μαεστρικη πιπαρα super.Καποια στιγμη δεν αντεξα και οπως τον εγλυφε της λεω δε μπορω θα χυσω και οπως ηταν μπουκωμενη με την πουτσα μου μου λεει "χυσε με στο στομα".Αδειασα νταμιτζανες:pipa1::pipa1:
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
963
Like
822
Πόντοι
86
Εγω θυμαμαι πριν καποια χρονια,μια συνεδρια με κυρια Εφη για οσους θυμουνται.:grin: Τσιτσιδωθηκε και αρχισε ενα αρκετα δυνατο μασαζ.Εν τω μεταξυ ειχα και φουλ καβλες και οταν γυρισα ανασκελα αρχισε μια μαεστρικη πιπαρα super.Καποια στιγμη δεν αντεξα και οπως τον εγλυφε της λεω δε μπορω θα χυσω και οπως ηταν μπουκωμενη με την πουτσα μου μου λεει "χυσε με στο στομα".Αδειασα νταμιτζανες:pipa1::pipa1:


σε ποιά περιοχή ήταν/είναι(?) η κα 'Εφη ?
 

greekarmy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.207
Κριτικές
12
Like
2.532
Πόντοι
506
Εγω θυμαμαι πριν καποια χρονια,μια συνεδρια με κυρια Εφη για οσους θυμουνται.:grin: Τσιτσιδωθηκε και αρχισε ενα αρκετα δυνατο μασαζ.Εν τω μεταξυ ειχα και φουλ καβλες και οταν γυρισα ανασκελα αρχισε μια μαεστρικη πιπαρα super.Καποια στιγμη δεν αντεξα και οπως τον εγλυφε της λεω δε μπορω θα χυσω και οπως ηταν μπουκωμενη με την πουτσα μου μου λεει "χυσε με στο στομα".Αδειασα νταμιτζανες:pipa1::pipa1:
Η Έφη ειτανε καλή περιπτωση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom