Νέα

Cuckold ζευγάρι ψάχνει bull

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Cuck_tsoda
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 34
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.542
Πόντοι
2.306
Έχεις κάτι να προτείνεις;

Φίλε τις προδιαγραφές σε μέγεθος και εμφάνιση τις έχω αλλά δε μπορώ με άνδρες, αν ήταν ο φιλος σου τρανς πχ θα γινόταν κάτι.

Έχεις ήδη χρησιμοποιήσει τη βοήθεια του κοινού, επομένως θα έλεγα να πάρεις τηλέφωνο το μέλος @John Fatseas

Εύχομαι τα καλύτερα.
 
OP
OP
C

Cuck_tsoda

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
35
Like
41
Πόντοι
0
Κανας καλός γαμιας με ψωλαρα αποψε στο downtown ή στο αθηναικον?
 
OP
OP
C

Cuck_tsoda

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
35
Like
41
Πόντοι
0
Γεια σας, παίζει κανένας δυνατός γαμιας να γουστάρει να ξεκωλιασει πουστρακι όμορφο με κωλαρα Παρασκευή ή Σάββατο στο downtown?
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.021
Πόντοι
746
Γεια σας, παίζει κανένας δυνατός γαμιας να γουστάρει να ξεκωλιασει πουστρακι όμορφο με κωλαρα Παρασκευή ή Σάββατο στο downtown?
Σε σοβαρό ίδρυμα θα πάς, και ψάχνεις για εμβολιασμό, πηγενε εκεί μέσα είναι στέκι τον πανηδονυστων, κοινός κολομπαραδων, καλά να περάσεις, και αν δεν βρεθεί λύση,κάνε μια βόλτα στα πέριξ κάτι θα συμβεί, πολύ αλπεπεισμενη για τσαπου είσαι παντός
 
OP
OP
C

Cuck_tsoda

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
35
Like
41
Πόντοι
0
Σε σοβαρό ίδρυμα θα πάς, και ψάχνεις για εμβολιασμό, πηγενε εκεί μέσα είναι στέκι τον πανηδονυστων, κοινός κολομπαραδων, καλά να περάσεις, και αν δεν βρεθεί λύση,κάνε μια βόλτα στα πέριξ κάτι θα συμβεί, πολύ αλπεπεισμενη για τσαπου είσαι παντός
Δεν είμαι απελπισμένη απλά δεν εχει βρεθεί κανένας σοβαρός
 

mudhoney

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
549
Like
952
Πόντοι
86
Δεν είμαι απελπισμένη απλά δεν εχει βρεθεί κανένας σοβαρός
Και τι σχέση έχει αυτό που ζητάς με το cuckold? Μπέρδεψες τη πουτσα με τη βούρτσα... Υπάρχει section για gsys στο fotum, πήγαινε εκεί
 
OP
OP
C

Cuck_tsoda

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
35
Like
41
Πόντοι
0
Και τι σχέση έχει αυτό που ζητάς με το cuckold? Μπέρδεψες τη πουτσα με τη βούρτσα... Υπάρχει section για gsys στο fotum, πήγαινε εκεί
Θα μαε βλέπει ο δικός μου καθώς με ξεμουνιαζιυνε. Τι ειναι το gsys
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.021
Πόντοι
746
Δεν είμαι απελπισμένη απλά δεν εχει βρεθεί κανένας σοβαρός
Και περιμένεις να βρεις σοβαρο, άνθρωπο στο ίδρυμα down town 8, εδώ γελάμε, καλητερα να πάς σε ένα club, όπως το bizzar, και η κούκλες, να γνωρίσετε, καμία τρανσέξουαλ, να γουστάρεις καλητερα,παρά στο ίδρυμα της Καρόλου, άσε που αν τους αρέσει κάτι μπορεί να φύγεις από εκεί μέσα άλογο, είναι τραγικό το ίδρυμα, τόσο πολύ τραγικό, που το μόνο που αξίζει να είναι καλητερα πλέον είναι σούπερ μάρκετ
 
OP
OP
C

Cuck_tsoda

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
35
Like
41
Πόντοι
0
Και περιμένεις να βρεις σοβαρο, άνθρωπο στο ίδρυμα down town 8, εδώ γελάμε, καλητερα να πάς σε ένα club, όπως το bizzar, και η κούκλες, να γνωρίσετε, καμία τρανσέξουαλ, να γουστάρεις καλητερα,παρά στο ίδρυμα της Καρόλου, άσε που αν τους αρέσει κάτι μπορεί να φύγεις από εκεί μέσα άλογο, είναι τραγικό το ίδρυμα, τόσο πολύ τραγικό, που το μόνο που αξίζει να είναι καλητερα πλέον είναι σούπερ μάρκετ
Σοβαρό εννοώ να μου ρίξει κανα ξεγυρισμένο πουτσο να παραμιλάω και να είναι και νορμάλ άνθρωπος να εχει σεβασμό και να είναι καθαρός και υγιής.
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.021
Πόντοι
746
Σοβαρό εννοώ να μου ρίξει κανα ξεγυρισμένο πουτσο να παραμιλάω και να είναι και νορμάλ άνθρωπος να εχει σεβασμό και να είναι καθαρός και υγιής.
Τότε πήγαινε στο bizzar θα βρείτε συγουρα
 

dkabouro

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
73
Like
82
Πόντοι
0
Γεια σας, παίζει κανένας δυνατός γαμιας να γουστάρει να ξεκωλιασει πουστρακι όμορφο με κωλαρα Παρασκευή ή Σάββατο στο downtown?
Δεν βαρέθηκες την ίδια πλάκα τόσο καιρό και να ζητάς φωτογραφίες από τους "οπαδούς" ? ξενερώσαμε....
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.021
Πόντοι
746
Τι ειναι αυτό, δεν το χω ξανα ακούσει
Στέκι τον πανηδονυστων είναι στην Πατησίων, και Δεριγνύ,άσε το τσονταδικο, γιατί είναι στέκι για πουστηδες δροσερούς μερακλήδες, δεν έχει άντρες
 
OP
OP
C

Cuck_tsoda

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
35
Like
41
Πόντοι
0
Δεν βαρέθηκες την ίδια πλάκα τόσο καιρό και να ζητάς φωτογραφίες από τους "οπαδούς" ? ξενερώσαμε....
Δεν κάνω πλάκα. Αλλά για να φοβάσαι τόσο να στείλεις μια φωτογραφία σου, μάλλον κάποιο λακο έχει η φαβα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom