Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Απόλλωνος 1, Σύνταγμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 114
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
σωστος ο φιλος...τη ναντια προ πενταετιας η εστω τριετιας την την ειχα ξεπατωσει ηταν και διπλα μου η δουλεια μου...και μου ελεγε οτι ερχονται και τους κανει μονο φραπε μερικους...την ειχα παρει και σε ξενοδοχειο πολλες φορες οταν μια ελεγε σταματαγε μια ερχοτανε στην απολλωνος....πολυ καλο μιλφ καλα γαμησια και φοβερο βυζι.... :boobies: :boobies:
...η κοροιδια αυτων των γυναικων δεν εχει ταβανι, αδερφε...
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
44.510
Like
25.691
Πόντοι
5.006
...η κοροιδια αυτων των γυναικων δεν εχει ταβανι, αδερφε...
ετσι τα κανουν ομως εκει που μπορουν....η αλλη η ευα που δουλευε και αυτη εκει καποιο διαστημα ειχε παει στη αγιου ιωαννου αγια παρασκευη και ειχα παει μια φορα και μου ειπε η υπευθηνη οτι γινεται μονο φραπε καλα τις λεω με το που μπηκα μεσα με την ευα  :zfuck: :zfuck: φουλ....
 

Foveros Drakos

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2013
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
ετσι τα κανουν ομως εκει που μπορουν....η αλλη η ευα που δουλευε και αυτη εκει καποιο διαστημα ειχε παει στη αγιου ιωαννου αγια παρασκευη και ειχα παει μια φορα και μου ειπε η υπευθηνη οτι γινεται μονο φραπε καλα τις λεω με το που μπηκα μεσα με την ευα  :zfuck: :zfuck: φουλ....

η παλιά αγ.ιωάννου, πριν αλλάξει ιδιοκτησία και γίνει "ποδολογική" μαλακία, ήταν αδελφό μαγαζί με την Απόλλωνος. κι εκεί έπεφτε η μπριζόλα σύννεφο
 

salva.gato13

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2014
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
σωστος ο φιλος...τη ναντια προ πενταετιας η εστω τριετιας την την ειχα ξεπατωσει ηταν και διπλα μου η δουλεια μου...και μου ελεγε οτι ερχονται και τους κανει μονο φραπε μερικους...την ειχα παρει και σε ξενοδοχειο πολλες φορες οταν μια ελεγε σταματαγε μια ερχοτανε στην απολλωνος....πολυ καλο μιλφ καλα γαμησια και φοβερο βυζι.... :boobies: :boobies:

Και λίγα λες για την Ναντια!!! ΤΑ ΓΟΥΣΤΑ είχα βγάλει!!! Αλλά δεν μου απάντησε κανείς... Υπάρχει ακόμα στο εν λόγω μαγαζί??? Ή είναι κάπου αλλού???
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Αύριο θα βρίσκομαι εκεί κοντά στην περιοχή για δουλειά. Υπάρχει κάτι νεότερο για αυτό το μαγαζί;; Δεν έχω ξαναπάει εκεί. Εγώ παίζω μπάλα συνήθως Πειραιά. Όποιος μπορεί ας δώσει τα φώτα του.
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
είναι πάντα ανοιχτό με σοβιετικές μιλφάρες που φτάνουν μέχρι φραπέ,  καλαμωτό στο τσακίρ κέφι. για τους φίλους της παλιάς φωκίωνος είναι εκεί η Εύα, 30άρα κορμί λαμπάδα, ξανθιά κοντή κόμη, με μικρό, αλλά χαριτωμένο εξόφθαλμο.
εγγύηση και πολύ ωραίο μασάζ... πόσο πάει εκεί το φούλ τώρα την εποχή της κρίσης?
 

Foveros Drakos

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2013
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
εγγύηση και πολύ ωραίο μασάζ... πόσο πάει εκεί το φούλ τώρα την εποχή της κρίσης?

έφυγε η Εύα, δυστυχώς. Επανήλθε η Ναταλία μιλφογκίλφ μετά από 1-2 επισκέψεις σερβίρει ζουμερή μπριζόλα. καλό μασάζ με εκτόνωση 60, με μπριζόλα 70-80 ανάλογα το παζάρι.
 

HONDACRV

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
167
Κριτικές
24
Like
139
Πόντοι
291
Πέρασα σήμερα το μεσημεράκι από το εν λόγω ίδρυμα. Παρούσες η Ναταλία και η Λίνα. Η Ναταλία τα έχει τα χρόνιάκια της, αλλά είναι μέσα στην τρελή χαρά και καλοβαλμένη. Η Λίνα, λίγο πιο νέα, αλλά ντεκαυλέ! Ως πρόγραμμα αναφέρουν το μασσάζ με δωράκι στο τέλος! Αυτό το δωράκι, κατά ητν εκφώνηση, συνοδεύεται με πονηρό χαμόγελο! Είναι η στίγμή που πραγματικά ανοίγεις την πόρτα και πετάγεσαι έξω τρέχοντας!
 

dms458

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2006
Μηνύματα
139
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
1
Το καταστημα μεταφερθηκε στο παλιο μασατζιδικο στην οδο Λεκκα στο Συνταγμα
 

dms458

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2006
Μηνύματα
139
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
1
μου το ειπε η σεριφισσα την τελευταια φορα που πηγα στην Απολλωνος
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.001
Κριτικές
490
Like
36.713
Πόντοι
41.447
εκλεισε οριστικα το συγκεκριμενο
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom