Νέα

Apollo για γυναίκες και πισωγλέντηδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα DoctorG
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

DoctorG

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
96
Like
4
Πόντοι
0
Υπάρχουν άραγε γυναίκες strip funs? Ειδικότερα στο τρελοχωριό μας δεν ξέρω αν τελικά το μαγαζί αυτό καταφέρει κάτι. Παλαιότερα υπήρχε ένα με το ίδιο όνομα αλλά το κλείσανε πολύ γρήγορα. Στο forum άραγε συμμετέχει καμία ? :idiot: . Πάντως αν υπάρχει κάποια που έχει πάει ας μας πει την γνώμη της.  :think:
Προσωπική μου γνώμη είναι να επιστρέψει ο παλιός caligulas για εμάς.
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Υπάρχουν άραγε γυναίκες strip funs? Ειδικότερα στο τρελοχωριό μας δεν ξέρω αν τελικά το μαγαζί αυτό καταφέρει κάτι. Παλαιότερα υπήρχε ένα με το ίδιο όνομα αλλά το κλείσανε πολύ γρήγορα. Στο forum άραγε συμμετέχει καμία ? :idiot: . Πάντως αν υπάρχει κάποια που έχει πάει ας μας πει την γνώμη της.  :think:
Προσωπική μου γνώμη είναι να επιστρέψει ο παλιός caligulas για εμάς.

Αν υπάρχουν λέει γυναίκες strip fans? Δεν ξέρω για το συγκεκριμένο μαγαζί στη Θεσσαλονίκη αλλά φιλαράκι που έχει προχωρημένο εστιατόριο στην Αθήνα οργανώνει βραδυές γυναικών όπου φέρνει stripers στους οποίους μαμούνε κυριολεκτικά τα πρέκια οι παριστάμενες γυναίκες. Χυμάνε πάνω στους stripers σα λάμιες και μόνο τους λούτσους τους που δεν τους κόβουν...Είχαμε σκεφτεί να βγούμε κι εμείς με το φιλαράκι αλλά όταν είδαμε πόσο λυσάρες ήταν οι γυναίκες είπαμε άσε καλύτερα (που να τρέχεις στο νοσοκομείο για συγκόλληση μέλους).
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
6
Υπάρχουν άραγε γυναίκες strip funs? Ειδικότερα στο τρελοχωριό μας δεν ξέρω αν τελικά το μαγαζί αυτό καταφέρει κάτι. Παλαιότερα υπήρχε ένα με το ίδιο όνομα αλλά το κλείσανε πολύ γρήγορα. Στο forum άραγε συμμετέχει καμία ? :idiot: . Πάντως αν υπάρχει κάποια που έχει πάει ας μας πει την γνώμη της.  :think:
Προσωπική μου γνώμη είναι να επιστρέψει ο παλιός caligulas για εμάς.
Νομιζω οτι εχει αλλαξει και εχει μονο κοπελες δηλ. οπως ητανε παλαια,αλλα το ονομα παραμενει το ιδιο


διορθωση παραθεσης..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom