Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 15K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (4 μέλη και 15 επισκέπτες)

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.266
Κριτικές
19
Like
9.161
Πόντοι
9.095
Ετσι μαγκες! να γελαμε στα μουτρα τους οταν λενε τις μαλακιες τους νομιζοντας θα μας πιασουν κοροιδα :rockon:
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
420
Κριτικές
3
Like
543
Πόντοι
301
Ετσι μαγκες! να γελαμε στα μουτρα τους οταν λενε τις μαλακιες τους νομιζοντας θα μας πιασουν κοροιδα :rockon:
Ειλικρινά είναι λυπηρό αυτο με τις τιμές είτε για ποτό είτε για μπριζόλα που έχουν πάει στο θεο δεν ξέρω ποιος έχει ξεκινήσει και έχει φέρει αυτή την μόδα αυτή πάντως αυτό που μπορώ να υποθέσω είναι ότι υπάρχουν πολλοί ναυτικοί που πάνε και πολλοί τουρίστες με πολύ χοντρό παραδάκι που τα σκάνε και κάπως έτσι έχει χαλάσει η πιατσα είναι λυπηρο αληθεια. Πάντως εγώ θέλοντας και μη αναγκάζομαι και τα στηρίζω τα ιδρύματα της Συγγρού γιατί πως να το κάνουμε έχουν τους χώρους πίστες, τραπεζια τα πάντα όλα που να θυμίζουν club δεν πιάνομαι κοροΐδο φυσικά μέχρι 150 παραπάνω ότι για αστείο αυτά τα 200-400 σε άλλους. Τωρα από την άλλη τα ιδρύματα στο γκάζι είναι πολύ μικρά στυλ κολομπαρου μόνο από υπηρεσίες λένε πολύ και λιγο με ξενερωνουν
 

antony777

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
924
Πόντοι
81
Αν εννοείς στριπερ άντρες που κάνουν και χορό alcatraz.Einaι ακριβό στριπ εννοώντας ότι πάει 10 ο χορός 15 η είσοδος και τα πριβέ ξεκινάνε από 50 και πάνε νομίζω μέχρι 200.Αν εννοείς άντρες απλά να είναι στα show υπαρχουν πολλα
Να στον ρίξουν οι χορευταραδες στο πατάρι του Αλκατράζ πόσο πηγαίνει; Ρωτάω απλά γιατί το πηγαίνω λίγο το γράμμα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom