Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Θεσσαλονίκης 96 & Σκρα 26 (Style Elite)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα assosi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 53
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία

galotsas

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2013
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Μήπως μπορεί να μου πει κανείς που βρίσκετε η Τζοβανα που ήταν παλιοτερα εκεί; Κάνει κάπου αλλού βάρδιες;
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
67
Like
3.696
Πόντοι
4.130
τι εννοεις?δεν εχει ιδιατερα καλες κριτικες η αντζη!
Η τελευταία μόνο, αλλά μπορεί σε μια απο χίλιες να φταίει και ο πελάτης. Δες κριτικές της απο την εποχή που ήταν στα Κασσάνδρας ....
Ειναι κορυφαίο παιδί!!!
Δες επίσης και συζητήσεις για Αντζη στο "Ημερήσια ενημέρωση για studio" και στο δικό της forum.

Πάντως όπως σου είπα και η Σελίνα είναι εξαιρετικά όμορφη. Απλά δεν χαλαρώνει πολύ. Στα ίδια επίπεδα και η Ιζαμπέλα: πολύ όμορφη κοπέλα με standard πρόγραμμα που μπορεί να γίνει λίγο πιο χαλαρό αν σε γνωρίσει καλύτερα.

Ποντάρισε σε όποια σου αρέσει περισσότερο. Δεν θα χάσεις απο καμμία.
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.819
Πόντοι
36.618
Η τελευταία μόνο, αλλά μπορεί σε μια απο χίλιες να φταίει και ο πελάτης. Δες κριτικές της απο την εποχή που ήταν στα Κασσάνδρας ....
Ειναι κορυφαίο παιδί!!!
Δες επίσης και συζητήσεις για Αντζη στο "Ημερήσια ενημέρωση για studio" και στο δικό της forum.

Πάντως όπως σου είπα και η Σελίνα είναι εξαιρετικά όμορφη. Απλά δεν χαλαρώνει πολύ. Στα ίδια επίπεδα και η Ιζαμπέλα: πολύ όμορφη κοπέλα με standard πρόγραμμα που μπορεί να γίνει λίγο πιο χαλαρό αν σε γνωρίσει καλύτερα.

Ποντάρισε σε όποια σου αρέσει περισσότερο. Δεν θα χάσεις απο καμμία.

Και με τρις τρεις είχα αρκετά καλές εμπειρίες με κορυφαία την Ιζαμπέλλα...
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
φαίνεται όμορφη κοπέλα...για τη Σελίνα κάποιος συναγωνιστής είπε ότι έχει κακκοσχηματισμένα κάτω άκρα και ιδιαίτερα τις κνήμες...και για αυτό φοράει συνέχεια γκέτες...δεν ξέρω...πρέπει να τσεκάρω...αν κάποιος μπορεί να διαφωτίσει... :rolleyes:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
φαίνεται όμορφη κοπέλα...για τη Σελίνα κάποιος συναγωνιστής είπε ότι έχει κακκοσχηματισμένα κάτω άκρα και ιδιαίτερα τις κνήμες...και για αυτό φοράει συνέχεια γκέτες...δεν ξέρω...πρέπει να τσεκάρω...αν κάποιος μπορεί να διαφωτίσει... :rolleyes:
το εχω διαβάσει και εγω,αλλα δεν νομίζω να ισχυει
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.819
Πόντοι
36.618

trlover2008

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2014
Μηνύματα
78
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα,

Ξέρει κανένας τι έγινε και έκλεισε το συγκεκριμένο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom