Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Κωνσταντίνου Σχοινά 2- Πεδίον του Άρεως

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lazades
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 19
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία

lazades

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
www.bourdela.tv/content/view/513/225]Το thread αναφέρεται στην καταχώρηση του σπιτιού στον κατάλογο[/url]

Ρε παιδιά ερώτηση...έχει κλείσει αυτό το μαγαζάκι η όχι?Πήγα χτές μια τσάρκα απο εκεί να δω τι παίζει και είχε λουκέτο ήταν γύρω στις 11 το βράδι...Αν ξέρει κάποιος ας μου απαντήσει γιατί μένω και κοντά και βολεύει η επίσκεψη εκεί...

ευχαριστώ εκ των προτέρων ρε μάγκες





edit Vrikolakas:Την μετατροπή απο greeklish σε μικρούς Ελληνικούς χαρακτήρες σου την έκανα εγώ επειδή είναι και το πρώτο σου post στο forum.Απο δω και πέρα όμως θα γράφεις με μικρούς Ελληνικούς χαρακτήρες στα thread του forum όπως αναφέρουν εξάλλου και οι κανόνες του site.Eυχαριστώ.
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
νομιζω οτι 10.30 με 11.00 κλεινει

 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
Ρε παιδιά ερώτηση...έχει κλείσει αυτό το μαγαζάκι η όχι?Πήγα χτές μια τσάρκα απο εκεί να δω τι παίζει και είχε λουκέτο ήταν γύρω στις 11 το βράδι...Αν ξέρει κάποιος ας μου απαντήσει γιατί μένω και κοντά και βολεύει η επίσκεψη εκεί...

ευχαριστώ εκ των προτέρων ρε μάγκες





edit Vrikolakas:Την μετατροπή απο greeklish σε μικρούς Ελληνικούς χαρακτήρες σου την έκανα εγώ επειδή είναι και το πρώτο σου post στο forum.Απο δω και πέρα όμως θα γράφεις με μικρούς Ελληνικούς χαρακτήρες στα thread του forum όπως αναφέρουν εξάλλου και οι κανόνες του site.Eυχαριστώ.

Κλεινει νωρις φιλαρακι
 
OP
OP
L

lazades

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
ευχαριστω παιδια... και συγγνωμη για τα greeklish..
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.953
Κριτικές
490
Like
36.510
Πόντοι
41.447
το μαγαζί λειτουργει κανονικα.
απλά έχει πια μόνο μπάζα πουτάνες...και τιμες στουντιο (30 ευρώ+)
δυστυχως.
πάνε οι παλιες ένδοξες εποχές που ειχε κάτι ελληνίδες τούμπανα (πριν 8-9 χρόνια)
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
το μαγαζί λειτουργει κανονικα.
απλά έχει πια μόνο μπάζα πουτάνες...και τιμες στουντιο (30 ευρώ+)
δυστυχως.
πάνε οι παλιες ένδοξες εποχές που ειχε κάτι ελληνίδες τούμπανα (πριν 8-9 χρόνια)
ώπα....από πότε τα στούντιο παίρνουνε 30;; Εγώ κάτω από 40άρι για στούντιο δεν έχω ακούσει κανένα, μην μπερδεύουμε τον κόσμο. Και 40άρι παίρνειμόνο αυτό σατη Μελετίου νομίζω.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.953
Κριτικές
490
Like
36.510
Πόντοι
41.447
ώπα....από πότε τα στούντιο παίρνουνε 30;; Εγώ κάτω από 40άρι για στούντιο δεν έχω ακούσει κανένα, μην μπερδεύουμε τον κόσμο. Και 40άρι παίρνειμόνο αυτό σατη Μελετίου νομίζω.
το συγκεκριμένο μαγαζί θέλει να πλασαρεται για στούντιο.
αλλά δεν είναι.
και έχει και προγράμματα άνω των 30 ευρώ.
για αυτό εγραψα 30 +.
Το στούντιο στην Αχαρνών 106 χρεώνει 30 ευρώ.
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
πάνε οι παλιες ένδοξες εποχές που ειχε κάτι ελληνίδες τούμπανα (πριν 8-9 χρόνια)

και η τσατσα μας ελεγε να περιμενουμε στο παρκακι απεναντι , οταν μαζευονταν πολυ κοσμος , τι θυμιθικες τωρα ( χαχαχαχαχα )
 

kolokatastasi

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2012
Μηνύματα
91
Like
0
Πόντοι
0
μαγκες παλια γινοταν χαμος εδω...τωρα ξερετε αν λειτουργει και αν εχει φερει τπτ το αξιολογο??
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
Παιδιά έχω ακούσει για μια Αλεξάνδρα με ωραία κωλάρα που δουλεύει εκεί.. ξέρουμε τίποτα;
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
η αλεξανδρα ειναι η γνωστη ελληνογερμανιδα αρχοντογυναικα μιλφ που δουλευει εκει τουλαχιστον απο το 2007 ,αξιζει να την επισκευφ8ειτε
 

pl70

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2014
Μηνύματα
43
Like
6
Πόντοι
0
Απο ότι μαθαίνω Κωνσταντίνου Σχοινά 2 έχει κλείσει! Γνωρίζει κανείς αν μεταφέρθηκε ή που δουλεύει Η Αλεξανδρα το milf που ήταν εκεί????
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
44
Πόντοι
66
Απο ότι μαθαίνω Κωνσταντίνου Σχοινά 2 έχει κλείσει! Γνωρίζει κανείς αν μεταφέρθηκε ή που δουλεύει Η Αλεξανδρα το milf που ήταν εκεί????
Από που το έμαθες φίλε μου, για δώσε μας τις πληροφορίες σου...
 

pl70

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2014
Μηνύματα
43
Like
6
Πόντοι
0
Στην κλειδωμενη πορτα του συγκεκριμένου σπιτιού έχει ενοικιαστηριο!
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Η αλεξανδρα δουλεύει Λιοσίων στο σπιτι με τις σκάλες με τα κόκκινα φώτα . Το σπιτάκι στην σχοινα εχει κλείσει περνάω καθημερινά από Αλεξάνδρας  και ειναι συνεχώς κλειστό απο αρχές καλοκαιριού περίπου
 

pl70

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2014
Μηνύματα
43
Like
6
Πόντοι
0
Η αλεξανδρα δουλεύει Λιοσίων στο σπιτι με τις σκάλες με τα κόκκινα φώτα . Το σπιτάκι στην σχοινα εχει κλείσει περνάω καθημερινά από Αλεξάνδρας  και ειναι συνεχώς κλειστό απο αρχές καλοκαιριού περίπου
Σε ποιο νουμερο στην Λιοσιων είναι το σπίτι με τις σκαλες με τα κόκκινα φώτα?
Ξέρει κανείς βάρδια της Αλεξάνδρας?
 

Επισκέπτης
Σε ποιο νουμερο στην Λιοσιων είναι το σπίτι με τις σκαλες με τα κόκκινα φώτα?
Ξέρει κανείς βάρδια της Αλεξάνδρας?

Αν μιλάμε για την ίδια Αλεξάνδρα,δεν δουλεύει ακριβώς Λιοσίων αλλά σε έναν κάθετο δρόμο της, την Εξηκίου στο 18γ.
Συνήθως είναι από το πρωί ως τις 5 το απόγευμα-ελάχιστες φορές την έχω πετύχει και στην επόμενη βάρδια, δηλαδή μετά τις 5.
 

pl70

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2014
Μηνύματα
43
Like
6
Πόντοι
0
Αν μιλάμε για την ίδια Αλεξάνδρα,δεν δουλεύει ακριβώς Λιοσίων αλλά σε έναν κάθετο δρόμο της, την Εξηκίου στο 18γ.
Συνήθως είναι από το πρωί ως τις 5 το απόγευμα-ελάχιστες φορές την έχω πετύχει και στην επόμενη βάρδια, δηλαδή μετά τις 5.
Η Αλεξάνδρα που δούλευε Κωνσταντίνου Σχοινά 2! Γι΄αυτή μιλάω!
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
είχα πάει με μια ξανθιά Milf νομίζω Αλεξάνδρα λεγόταν

τώρα ποιές κοπέλες είναι εκεί (πρωινή βραδυνή βάρδια) ?
ρωτάω για να μην πηγαίνω ποδαρόδρομο μέχρι εκεί πάνω και είναι πάλι η ίδια...
(η οποία είναι καλή μεν , αλλά είναι καλύτερη η εναλλαγή  :) )
 

Επισκέπτης
Η Αλεξάνδρα που δούλευε Κωνσταντίνου Σχοινά 2! Γι΄αυτή μιλάω!

Για να βάζουμε τα πράγματα σε μια σειρά:

Το Σχοινά 2 έκλεισε-όπως μας ενημέρωσες εσύ.

Χθες, σε μια ενημέρωση, αναφέρθηκε πως η Αλεξάνδρα που δούλευε στο Σχοινά 2 και την οποία ψάχνεις, είναι η ξανθιά Αλεξάνδρα που δουλεύει στο Εξηκίου 18γ.

Οπότε πηγαίνεις στο Εξηκίου 18γ και τσεκάρεις αν πρόκειται για το ίδιο πρόσωπο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom