Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Παρασίου 36

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα χχχχχ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία

χχχχχ

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Οκτ 2007
Μηνύματα
528
Κριτικές
34
Like
6
Πόντοι
1.230
www.bourdela.tv/content/view/1053/1/]Το thread αυτό αναφέρεται στην καταχώρηση του σπιτιού στον κατάλογο[/url]
Έχει επισκεφτεί ρε παιδιά κάποιος το μαγαζί. Βλέπω ανοιχτη πόρτα αλλά η σιδερένια που είναι στη σκάλα και οδηγεί επάνω είναι 2-3 φορές που έχω πάει κλειστή. Στο σαλόνι είχε και ένα τηλέφωνο που όποτε το έχω πάρει δεν απαντάει. Ξέρει κάποιος κάτι παραπάνω;
 
OP
OP
Χ

χχχχχ

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Οκτ 2007
Μηνύματα
528
Κριτικές
34
Like
6
Πόντοι
1.230
Επισκέφτηκα το μαγαζί χθες βράδυ όπου πέτυχα την γνωστή Εμμανουέλα όπου έγινε κατάθεση. Η κριτοκή θα ακολουθήσει. Το ενδιαφέρον είναι ότι η τσατσά ήταν και αυτή γνώριμη από τα μαγαζιά της Αχαρνών 106 και Κεφαλληνίας. Φαίνεται ότι τα παραπάνω μαγαζιά μαζί με το Παιωνίου 10 συνεργάζονται σε κοπέλες και τσατσάδες. Πάντως το μαγαζί είναι ανοιχτό μέχρι τις 2:00 ξημερώματα (όπως και το Αχαρνών με το οποίο έχει τις ίδιες τιμές 30€ απλό και +20€ extras όπως 69, αυταρχικό ή sex show) ενω το Κεφαλληνίας και Παιωνίου έχουν άλλο τιμολόγιο.
 

Επισκέπτης
την αντριαννα που την βρισκατε πριν λιγο καιρο εις το στουντιο παρασιου,αχαρνων κ λοιπα την ειχα πετυχει πριν λιγο καιρο
στο συγγρου 248 με ονομα ιωαννα...και εμφανω ςαδυνατισμενη απο οτι οταν ειχε πρωτοερθει,και γενικα ξεπετα...
 

mgmans

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2005
Μηνύματα
587
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
2.935
κανα ρεπορτο απο το εν λογο στουδιο εχουμε , αυριο πρωι ιζαμπελα γνωριζει κανεις τιποτα δια την κορασιδαν υπηρεσιες και εμφανισην???
 

Bourdeliaris22

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
814
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
6
Τη Σίντυ την έχει δοκιμάσει κανείς?Είναι η ίδια ,με το Κωνσταντινουπώλεως 94?
 

grteo

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας παιδια θα ηθελα να μου πειτε την αποψη σας για το στουντιο ψηνομαι να παω
περιμενω νεα σας ευχαριστω
 

Katerina21

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
www.bourdela.tv/content/view/1053/1/]Το thread αυτό αναφέρεται στην καταχώρηση του σπιτιού στον κατάλογο[/url]
Έχει επισκεφτεί ρε παιδιά κάποιος το μαγαζί. Βλέπω ανοιχτη πόρτα αλλά η σιδερένια που είναι στη σκάλα και οδηγεί επάνω είναι 2-3 φορές που έχω πάει κλειστή. Στο σαλόνι είχε και ένα τηλέφωνο που όποτε το έχω πάρει δεν απαντάει. Ξέρει κάποιος κάτι παραπάνω;
:boobies:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Εσυ ποια εισαι? :think:
Αυτη που νομιζω? :tits2: :pipa2:
 

capitano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2007
Μηνύματα
10
Κριτικές
7
Like
225
Πόντοι
280
www.bourdela.tv/content/view/1053/1/]Το thread αυτό αναφέρεται στην καταχώρηση του σπιτιού στον κατάλογο[/url]
Έχει επισκεφτεί ρε παιδιά κάποιος το μαγαζί. Βλέπω ανοιχτη πόρτα αλλά η σιδερένια που είναι στη σκάλα και οδηγεί επάνω είναι 2-3 φορές που έχω πάει κλειστή. Στο σαλόνι είχε και ένα τηλέφωνο που όποτε το έχω πάρει δεν απαντάει. Ξέρει κάποιος κάτι παραπάνω;
Τώρα στό β οροφο δουλεύει η Νικόλ απο Ουκρανία
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom