Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

alitis4

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
39
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
0
Γειας σας και πάλι μάγκες,
πήγα μπουρδελότσαρκα με έναν φίλο στη Αχαρνών 106 (δεξιά) και ʼγκυρας 2.
Λοιπόν, στην Αχαρνών ήτανε η Μυρτώ, πρόθυμη κοπέλα, καλά τσιμπούκια και συμμετέχει ενεργά αν και ανοικτή.
Αλλά επειδή είμαι και τύπος οπτικός, δλδ θέλω η πουτάνα να είναι και μούναρος... δεν μπορώ να τη βαθμολογήσω με ψηλό βαθμό...
γύρω στο 6/10 το αξίζει. τιμή 30 ευρώ.
Από την άλλη ο φίλος μου, πήγε στην ʼγκυρας 2, ήτανε μια τσατσά ρωσίδα και μια πουτάνα πάλι ρωσίδα.
Η πουτάνα ήτανε περίπου 40 ετών, με αρκετά μέτριο σώμα, μέτριο πρόσωπο.
Εγώ στη αρχή το φίλο μου, τον λυπήθηκα που τη γάμησε, γιατι πλήρωσε χωρίς να την έχει δει..
ΑΛΛΑ.... έκανε τόσο καλό τσιμπούκι (και χωρίς καπότα) και γαμιότανε τόσο ωραία, που ο φίλος μου μετά απο ένα μισάωρο, ξαναπήγε να την γαμήσει.... του πήρε πίπα χωρίς καπότα, και την έχυσε στο στόμα.
Επειδή δεν την δοκιμάσα εγώ δεν μπορώ να βαθμολογήσω αλλά αν κάποιος πάει για εμπειρικό γαμήσι, πιστευώ εκεί θα το ευχαριστηθεί, αν και η πουτάνα δεν είναι ωραια ούτε πρόσωπο ούτε σώμα.. 20 Euros.
 
OP
OP
A

alitis4

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
39
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
0
Εγω τον παρότρυνα να μην του πάρει τσιμπούκι χωρίς καπότα, αλλά αυτός γούσταρε πάραααα πολυ....
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Σημειωνεται η αλλαγη, διοτι μεχρι τωρα, μονο τρανς υπηρχαν στο Αγκυρας 2.
MILF μετριας εμφανισης και ακαπωτο, συνηθης συνδυασμος, νεα και ακαπωτο, μαλλον δυσκολο.Νομιζω αυτονοητος ο λογος.
 

sete

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
1
αγκυρας 2 δεν εχει κατι μηπως ειναι αγκυρας 12?
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
59
Πόντοι
66
[size=8pt]Σημειωνεται η αλλαγη, διοτι μεχρι τωρα, μονο τρανς υπηρχαν στο Αγκυρας 2.
MILF μετριας εμφανισης και ακαπωτο, συνηθης συνδυασμος, νεα και ακαπωτο, μαλλον δυσκολο.Νομιζω αυτονοητος ο λογος.[/size]

Kράτα μια πισινή, συνάδελφε, για το αν έχει γίνει "αλλαγή"...
Αυτά τα περί άριστης πίπας με βάζουν σε σκέψεις!
 

Scalp36

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
123
Κριτικές
6
Like
83
Πόντοι
1
Προφανώς όλοι οι προλαλήσαντες μιλάτε για Αγκύρας 12, για τη MILF Μαρία. Απλά αυτός που έγραψε Αγκύρας 2 μπέρδεψε την κατάσταση με το πρώτο αριστερά (και το οποίο έχει μονό αριθμό, αν είναι 1 ή 3 δεν ξέρω) που φέρνει τραβέλια
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
ρε παιδια αχαρνων και αγκυρας 1 ειναι μια μαριαννα η οποια ειναι απιστευτα ομορφη!!!!μην μου πειτε οτι ειναι τραβελι!!!!!θα πεθανωωωωωω
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Η Μαριάννα είναι 100% trans. ;)
 

Επισκέπτης
Γειας σας και πάλι μάγκες,
πήγα μπουρδελότσαρκα με έναν φίλο στη Αχαρνών 106 (δεξιά) και ʼγκυρας 2.
Λοιπόν, στην Αχαρνών ήτανε η Μυρτώ, πρόθυμη κοπέλα, καλά τσιμπούκια και συμμετέχει ενεργά αν και ανοικτή.
Αλλά επειδή είμαι και τύπος οπτικός, δλδ θέλω η πουτάνα να είναι και μούναρος... δεν μπορώ να τη βαθμολογήσω με ψηλό βαθμό...
γύρω στο 6/10 το αξίζει. τιμή 30 ευρώ.
Από την άλλη ο φίλος μου, πήγε στην ʼγκυρας 2, ήτανε μια τσατσά ρωσίδα και μια πουτάνα πάλι ρωσίδα.
Η πουτάνα ήτανε περίπου 40 ετών, με αρκετά μέτριο σώμα, μέτριο πρόσωπο.
Εγώ στη αρχή το φίλο μου, τον λυπήθηκα που τη γάμησε, γιατι πλήρωσε χωρίς να την έχει δει..
ΑΛΛΑ.... έκανε τόσο καλό τσιμπούκι (και χωρίς καπότα) και γαμιότανε τόσο ωραία, που ο φίλος μου μετά απο ένα μισάωρο, ξαναπήγε να την γαμήσει.... του πήρε πίπα χωρίς καπότα, και την έχυσε στο στόμα.
Επειδή δεν την δοκιμάσα εγώ δεν μπορώ να βαθμολογήσω αλλά αν κάποιος πάει για εμπειρικό γαμήσι, πιστευώ εκεί θα το ευχαριστηθεί, αν και η πουτάνα δεν είναι ωραια ούτε πρόσωπο ούτε σώμα.. 20 Euros.
Γειας σας και πάλι μάγκες,
πήγα μπουρδελότσαρκα με έναν φίλο στη Αχαρνών 106 (δεξιά) και ʼγκυρας 2.
Λοιπόν, στην Αχαρνών ήτανε η Μυρτώ, πρόθυμη κοπέλα, καλά τσιμπούκια και συμμετέχει ενεργά αν και ανοικτή.
Αλλά επειδή είμαι και τύπος οπτικός, δλδ θέλω η πουτάνα να είναι και μούναρος... δεν μπορώ να τη βαθμολογήσω με ψηλό βαθμό...
γύρω στο 6/10 το αξίζει. τιμή 30 ευρώ.
Από την άλλη ο φίλος μου, πήγε στην ʼγκυρας 2, ήτανε μια τσατσά ρωσίδα και μια πουτάνα πάλι ρωσίδα.
Η πουτάνα ήτανε περίπου 40 ετών, με αρκετά μέτριο σώμα, μέτριο πρόσωπο.
Εγώ στη αρχή το φίλο μου, τον λυπήθηκα που τη γάμησε, γιατι πλήρωσε χωρίς να την έχει δει..
ΑΛΛΑ.... έκανε τόσο καλό τσιμπούκι (και χωρίς καπότα) και γαμιότανε τόσο ωραία, που ο φίλος μου μετά απο ένα μισάωρο, ξαναπήγε να την γαμήσει.... του πήρε πίπα χωρίς καπότα, και την έχυσε στο στόμα.
Επειδή δεν την δοκιμάσα εγώ δεν μπορώ να βαθμολογήσω αλλά αν κάποιος πάει για εμπειρικό γαμήσι, πιστευώ εκεί θα το ευχαριστηθεί, αν και η πουτάνα δεν είναι ωραια ούτε πρόσωπο ούτε σώμα.. 20 Euros.

ο φιλος σου ηταν τυφλος ,ανωμαλος η μεθισμενος?

το πιο πιθανο ειναι να ειναι και τα τρια γιατη η πουτανα εχει τη φατσα της γερασιμιδου και το σωμα της γιουλακι (προτου παει στα bodyline)
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
59
Πόντοι
66
ρε παιδια αχαρνων και αγκυρας 1 ειναι μια μαριαννα η οποια ειναι απιστευτα ομορφη!!!!μην μου πειτε οτι ειναι τραβελι!!!!!θα πεθανωωωωωω


Mάλλον είσαι ήδη πεθαμένος, απ ότι καταλαβαίνω....
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Για να τελειώνουμε. ʼγκυρας 1 είναι το γωνιακό με Αχαρνών και είναι τραβελόσπιτο. Η Μαριάνα ( μελαχροινή, ψηλή ,εντυπωσιακή) είναι τραβέλι.

ʼγκυρας 2 ΔΕΝ υπάρχει μπουρδέλο. Ο φίλος που άνοιξε το θρεντ ας ξεκαθαρίσει πρώτα ποιο σπίτι είναι...

 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Αυτό δίπλα στο μαγαζί με τις μπαταρίες, είναι το 1 ή το 2?

Δε θυμάμαι τι μαγαζί έχει δίπλα. Το 1 είναι αυτό από τη μεριά που συνεχίζεις για Αχαρνών 104, 106 κλπ. Ένα που μπαίνεις μέσα και προχωράς λίγο στην αυλή και χτυπάς το κουδούνι. Γράφει μάλιστα απέξω η πόρτα "Μαριάννα"
 

oldlongstrong

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
8
Like
2
Πόντοι
0
Γενικά μάγκες η Αγκύρας φαίνεται πως είναι ένας στοιχειωμένος δρόμος όπου γίνονται μαγικά και όσοι τον περπατάνε έχουν παραισθήσεις ή βλέπουν αντικατοπρισμούς(trans μεταμορφωνονται σε milfs,milfs-μπάζα γίνονται καλονές  το 2 γίνεται 12,το 12 γίνεται 2 αλλά μπορεί να είναι και 1, η Μαριάννα είναι άντρας) "η ζώνη του λυκόφωτος" ;)...
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
οχι ρε γαμωτο!!!!πηδηξα πουστη;κριμα που λεω οτι τους κοβω απο χλμ!!!! :tickedoff:δεν ειμουνα παντως σιγουρος 100%,ευχαριστω παιδια για τα φωτα σας
 

μαχαλας

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Χωρις καπότα? Αυτοκτονία σκέτη.Μπράβο μεγαλε εισαι γενναίος πάντως.....

edit savalas
Οι κανονες του φόρουμ επιβάλουν χρήση μικρών Ελληνικών χαρακτήρων
Μη ξαναγραψεις με κεφαλαια
Δε θα στο διορθώνω πάντα
Ευχαριστω
. :sunglasses:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom